menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Praca, wolontariat
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Praca, wolontariat Zapraszamy Seniorów szukających pracy i firmy, które chętnie zatrudnią Seniorów. Ogłoszenia mogą dotyczyć także wolontariatu.

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 13-11-2007, 09:18
Kry_chaa Kry_chaa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 2
Domyślnie mieszkanie z osobą starszą

Rodzaj ogłoszenia: Potrzebny wolontariusz   Miejscowość: Warszawa   Ogłoszenie aktualne do dnia: 31.12.2007   

Poszukuję pani w średnim wieku (lub starszej), która w zamian za zamieszkanie i wyżywienie dotrzymałaby towarzystwa 88 letniej, miłej kobiecie. Osoba ta jest sprawna, niemniej są dnie kiedy jest słaba (dolegliwości sercowe).
Maksymalne wynagrodzenie jakie mogę zaoferować dodatkowo to 500 zł. miesięcznie.
Chodziłoby o wspólne zamieszkanie, wspólne przygotowanie i zjedzenie posiłków, drobne zakupy i drobne porządki. Przy dobrej pogodzie wyjście na spacer lub wspólne oglądanie TV, czytanie gazety.
Chciałabym zaznaczyć, że mieszkanie nie jest komfortowe, ale położone w ładnej spokojnej okolicy – Praga Południe.
  #2  
Nieprzeczytane 01-02-2008, 19:07
bozena.gajewska bozena.gajewska jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: kutno
Posty: 1
Uśmiech opiekunka

jestem kobietą w wieku 49 lat jestem sama nie pracuję bo jestem po poważnej operacji ale już doszlam do siebie i zaqczyna mi brakować zajęcia. Proszę o odpowiedż.
  #3  
Nieprzeczytane 02-02-2008, 05:34
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

500 zł za 24 godzinną pracę ????
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #4  
Nieprzeczytane 03-02-2008, 19:07
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
500 zł za 24 godzinną pracę ????


Dodać do tego całodzienne wyżywienie,swoje mieszkanie można wynająć lub opłacać tylko czynsz,z gazu,wody prądu,telefonu nie korzysta się wtedy.Wyjdzie inna kwota.
__________________
  #5  
Nieprzeczytane 13-10-2008, 13:33
Asiek_S83 Asiek_S83 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 3
Domyślnie

Moja przyjaciulka, bardzo chcialaby zaopiekowac sie osoba starsza w zamian za mieszkanie i wyzywienie. Ma bardzo dobre serce, jest opiekuncza, pelna energi i wesola. Zajmie sie domem i wyreczy w codziennych obowiazkach. Niestety nie ma dostepu do internetu i nie moze sama sie skontaktowac. Na pewno uprzyjemni karzda chwile wolnego czasy. Ma na imie Krysia i ma troche ponad 30 lat. Jesli ktos bylby zainteresowany to prosze o kontakt z nia pod numer :510 383 079.
  #6  
Nieprzeczytane 28-11-2008, 13:15
monik87 monik87 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3
Domyślnie

Witam serdecznie. Chętnie zaopiekuję sie osobą starszą w Warszawie, w zamian za mieszkanie u niej. Mogę sprzątać, robić zakupy, dotrzymywać towarzystwa, wyjśc na spacer. Jestem spokojną, miłą, kulturalną, niepalącą papierosów i niesprowadzającą do domu żadnych nieproszonych gości studentką.

tel. 604772466
  #7  
Nieprzeczytane 28-11-2008, 13:29
Babcia Iwa's Avatar
Babcia Iwa Babcia Iwa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 1 154
Domyślnie

Nie rozumiem, po co powtarzać tę samą informację na trzech postach. Mimo że jesteśmy seniorami, czytać i poruszać się po postach potrafimy.
__________________
Nie rób drugiemu co tobie nie miłe.
  #8  
Nieprzeczytane 20-12-2008, 18:12
estera55 estera55 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Posty: 2
Domyślnie opiekunka potrzebna-wojewodztwo kujawsko-pomorskie

Cytat:
Napisał Asiek_S83
Moja przyjaciulka, bardzo chcialaby zaopiekowac sie osoba starsza w zamian za mieszkanie i wyzywienie. Ma bardzo dobre serce, jest opiekuncza, pelna energi i wesola. Zajmie sie domem i wyreczy w codziennych obowiazkach. Niestety nie ma dostepu do internetu i nie moze sama sie skontaktowac. Na pewno uprzyjemni karzda chwile wolnego czasy. Ma na imie Krysia i ma troche ponad 30 lat. Jesli ktos bylby zainteresowany to prosze o kontakt z nia pod numer :510 383 079.
witam szukam opiekunki w zamian za zamieszkanie jak co to dzwonicie moj numer to 785457923 lub na emaila toscanii@poczta.fm
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
opieka nad starszą, chorą osobą w domu, w szpitalu, w dps'ie marcelka Opieka 188 28-04-2017 00:11
Opieka nad osobą starszą na wózku inwalidzkim shandrila Praca, wolontariat 1 13-10-2008 13:39
mieszkanie zakładowe -Pomocy!!!!!! sandi Dom, wnętrza, ogród 6 20-02-2008 15:52
Zaopiekuję się starszą panią Jozek Praca, wolontariat 0 29-12-2007 00:27
opieka nad osobą z chorobą Alzheimera marcelka Opieka 8 21-11-2007 22:56

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:08.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.