menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 16-04-2010, 09:45
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Ja konsekwentnie na PO nie dam głosu.

Tylko na jej opozycję. Jak diabeł będzie w opozycji, zagłosuję na diabła.


I dzięki temu obie, jedna z prawa druga z lewa, zagłosujemy na lewicę, a diabeł nie taki straszny jak go malują .
  #62  
Nieprzeczytane 16-04-2010, 20:49
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59
I dzięki temu obie, jedna z prawa druga z lewa, zagłosujemy na lewicę, a diabeł nie taki straszny jak go malują .

Dziewczyny!
to bedzie ubaw kiedy zwolennoczka PiSu i tzw lewicy pojda w duecie glosowac na LIBERALA i zalozyciela PO w jednej osobie, czyli OLECHOWSKIEGO
A na to sie zanosi.
Zycie przynosi czasami calkiem ciekawe rozwiazania.
I bywa przy tym ...kupa smichu.
  #63  
Nieprzeczytane 16-04-2010, 20:55
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Dziewczyny!
to bedzie ubaw kiedy zwolennoczka PiSu i tzw lewicy pojda w duecie glosowac na LIBERALA i zalozyciela PO w jednej osobie, czyli OLECHOWSKIEGO
A na to sie zanosi.
Zycie przynosi czasami calkiem ciekawe rozwiazania.
I bywa przy tym ...kupa smichu.
"Dziewczyny" pójdą głosować na Cimoszewicza, który obiecał, że w razie nadzwyczajnej sytuacji opuści swoje tereny łowieckie. Trudno tą sytuację uznać za zwyczajną.
  #64  
Nieprzeczytane 16-04-2010, 20:58
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59
"Dziewczyny" pójdą głosować na Cimoszewicza, który obiecał, że w razie nadzwyczajnej sytuacji opuści swoje tereny łowieckie. Trudno tą sytuację uznać za zwyczajną.
Uważam, że takie rozwiązanie było by najlogiczniejsze, idę z Wami...
  #65  
Nieprzeczytane 16-04-2010, 21:00
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Uważam, że takie rozwiązanie było by najlogiczniejsze, idę z Wami...
Tylko czy Cimoszewicz opuści swoją knieję?
  #66  
Nieprzeczytane 16-04-2010, 21:07
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59
Tylko czy Cimoszewicz opuści swoją knieję?
A nie masz na niego wpływu żadnego? Może Kwaśniewski mu przepowie.... przecież ja sobie nie mogę wyobrazić, gdyby mi wybrali prezydenta... nawet boję się pomyśleć, po wysłuchaniu Pospieszalskich, Błaszczykowskiego, Kowala....po Wawelu, ciarki mnie przechodzą.....
  #67  
Nieprzeczytane 16-04-2010, 21:13
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59
Tylko czy Cimoszewicz opuści swoją knieję?

Juz kilka razy stwierdzil, ze ....nie chce, nie musi i ze lepiej mu w senacie i z boku polityki.
A w koncu na co mu to?
Piekielko przeszedl, partyjna lewca go niezbyt lubi co Napieralski dal mu pare razy do zrozumienia, a te dwa "nowe" gwiazdory lewicy w postaciach Oleksego i Millera tez za nim nie przepadaja, to KTO mu zrobi kampanie, zbierze 100tys podpisow i za to zaplaci?
Co do mnie gdyby byl wybor miedzy J Kaczynskim, to Cimoszewicz moglby liczyc na moja kreske.
Ale jedynie w takim dramatycznym przypadku.
Mam nadzieje, ze katastrofy i wulkaniczne ekstrawagancje mamy juz za soba.
I limit sytuacji nadzwyczajnych na ten rok Narod i Ojczyzna maja juz wyczerpane.
  #68  
Nieprzeczytane 16-04-2010, 21:23
sellenhel's Avatar
sellenhel sellenhel jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Lubsko,Lubuskie,Polska
Posty: 24 806
Domyślnie

Napisał Pluto
Cytat:
I limit sytuacji nadzwyczajnych na ten rok Narod i Ojczyzna maja juz wyczerpane.

Obyś miał Pluto rację bo ja też mam takie zbożne życzenie żeby limit zła był już wyczerpany.
  #69  
Nieprzeczytane 16-04-2010, 21:57
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech

Oby się Lewica złączyła.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
  #70  
Nieprzeczytane 16-04-2010, 23:02
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał eledand
Oby się Lewica złączyła.

Tak jej [lewicy znaczy sie] ZLE zyczysz?
Tak z historii lewicowych zjednoczen wynika, ze sporo lewicowcow zjednoczonych konczylo, albo pod stienka, albo w lagrach, albo w katowniach organizowanych przez tych, ktorzy uwazali sie za LEPSZYCH lewicowcow od kolezenstwa.
W taki sposob Lenin ze Stalinem jednoczyli lewice w Rosji, Bierut u zarania PRL-u, Hitler w Germanii a podobni w paru innych miejscach.
Jako pacyfista z natury i nielewicowiec z przekonan wole jednak, kiedy Nalecz, Borowski i im podobni nie sa zjednoczeni z Napieralskim zbyt blisko.
Uwazam, ze Kazimierz powinien miec szanse wyboru miedzy np Borowskim, a Oleksym i Millerem, czy innym Napieralskim.
A Lila miedzy J.Kaczynskim i np kandydatem Iwinskim.
  #71  
Nieprzeczytane 16-04-2010, 23:09
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech

Napieralski i Olejniczak nie wchodzą mi w kości.
Borowski się odłączył i zaczęło się,reszte dokończył Milerocek.

Pozostaje żubr,gdyby się zdecydował to ludzie pokroju lewej nogi stanęliby na wysokości zadania,aby ratować kraj,przed.......
Reszta bez komentarza i tak dopiszą lepsi.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
  #72  
Nieprzeczytane 19-04-2010, 18:03
Karol Karol jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 181
Domyślnie

Skończyła się żałoba narodowa i dziennikarze licytują się jak wielki mit stworzono wokół zmarłego prezydenta i jak to się przełoży się na kapitał polityczny z którego będzie korzystał kandydat PiS na fotel prezydenta – prawdopodobnie Jarosław Kaczyński. Opadły emocje i jakby zaineresowanie Wawelem mocno spadło: nie ma kolejki do prezydenckiego sarkofagu http://fakty.interia.pl/raport/lech-...ofagu,1466704. Czy mit stworzony przez fakt pochówku na Wawelu zagwarantuje Jarosławowi Kaczyńskiemu powrót do władzy?
  #73  
Nieprzeczytane 19-04-2010, 18:07
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał eledand
Napieralski i Olejniczak nie wchodzą mi w kości.
Borowski się odłączył i zaczęło się,reszte dokończył Milerocek.

Pozostaje żubr,gdyby się zdecydował to ludzie pokroju lewej nogi stanęliby na wysokości zadania,aby ratować kraj,przed.......
Reszta bez komentarza i tak dopiszą lepsi.
Ela masz rację - trzeba robić wszystko aby ratować kraj przed IV RP....
  #74  
Nieprzeczytane 19-04-2010, 18:36
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie Wielkie dzięki.

Witaj i musimy połączyć siły.Czwarta RP już była,a teraz szykuje się do Piątej Rp do wodzą Jarkacza.
Jeśli chodzi o Komorowskiego,to gdybym go nie widziała w Telewizorze,to odnosiłabym wrażenie,że przemawia wielki członek Pis-u.Padł na kolana!!!!!!!!! wiadomo????????????
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
  #75  
Nieprzeczytane 19-04-2010, 18:47
Karol Karol jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 181
Domyślnie

Pytanie czy młodych przekonała retoryka romantyczno-patriotyczna, na ile kościól poprze PiS i jak się zachowają media. Politycy z pewnością z niecierpliwością czekają na pierwsze sondaże, gdyż pokażą one jaki jest aktualny układ sił i jaką przyjąć strategię w kampani prezydenckiej.
  #76  
Nieprzeczytane 19-04-2010, 18:59
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Jak do głosowania na kota przyjdzie tylu ilu przyszło na Rynek, Błonia i do Łagiewnik to spoko, kot obejdzie się smakiem, trzeba na jakiś pokarm się zrzucić.
  #77  
Nieprzeczytane 19-04-2010, 19:02
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie Pluto !

Cytat:
Napisał pluto37
Tak jej [lewicy znaczy sie] ZLE zyczysz?
Tak z historii lewicowych zjednoczen wynika, ze sporo lewicowcow zjednoczonych konczylo, albo pod stienka, albo w lagrach, albo w katowniach organizowanych przez tych, ktorzy uwazali sie za LEPSZYCH lewicowcow od kolezenstwa.
W taki sposob Lenin ze Stalinem jednoczyli lewice w Rosji, Bierut u zarania PRL-u, Hitler w Germanii a podobni w paru innych miejscach.
Jako pacyfista z natury i nielewicowiec z przekonan wole jednak, kiedy Nalecz, Borowski i im podobni nie sa zjednoczeni z Napieralskim zbyt blisko.
Uwazam, ze Kazimierz powinien miec szanse wyboru miedzy np Borowskim, a Oleksym i Millerem, czy innym Napieralskim.
A Lila miedzy J.Kaczynskim i np kandydatem Iwinskim.
Ja nie mam problemu z wyborem od dawna. Poczekam na ostateczne oświadczenie Cimoszewicza. W razie czego, Komorowski.
Ty też nie masz problemu, moim zdaniem. Zachowasz całkowitą neutralność. Zresztą, tak się zachowa 50 % społeczeństwa.
Lila pójdzie za głosem prawdziwej kresowianki: "Ojczyzna w niebezpieczeństwie".
  #78  
Nieprzeczytane 19-04-2010, 19:03
Karol Karol jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 181
Domyślnie

Maja rozmawiajmy poważnie zgodnie z zasadami, każdemu z z kandydatów na fotel prezydencki należy się stosowy szcunek.
  #79  
Nieprzeczytane 19-04-2010, 19:11
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karol
Maja rozmawiajmy poważnie zgodnie z zasadami, każdemu z z kandydatów na fotel prezydencki należy się stosowy szcunek.
Karolu szanuję wszystkich kandydatów i nie ja zaczęłam pisać z pełnym szacunkiem, że z tymi innymi to wygra nawet kot Jarka, stąd ta konwencja żartobliwa, jeżeli sugestia, że kot Jarka jest lepszy od innych jest podyktowana szacunkiem to moje dywagacje na temat rzeczonego kota również.
Pewnie tragedia i późniejsza żałoba skutkują takim odreagowaniem.
Szanuję wszystkich i upraszam aby i mnie szanować, że o moim kandydacie nie wspomnę, jeden nie żyje też został pod Katyniem, a drugi jeszcze nie wyszedł z lasu.
Przepraszam urażonych.
  #80  
Nieprzeczytane 19-04-2010, 19:12
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Spokojnie poczekajmy na zgłoszenia kandydatów. Przyznam jednak, że zadanie trudne przed wyborcami.
Maju gdyby można było głosowałabym na kota. Bardzo mądre zwierzątko.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Bogusław Kaczyński w szpitalu - komentarze BUNIA Ogólny 28 10-12-2009 13:47
Sympatycznie zaspokajany niezdrowy apetyt na apanaże władzy z centrum Polityka - wątki archiwalne 10 28-06-2008 11:13
Krok do zdrowia - ogólnopolski marsz Nordic Walking - komentarze Aleksander Ogólny 0 26-04-2008 10:09
Marsz w obronie życia poczętego. Basia. Polityka - wątki archiwalne 100 03-04-2008 13:35
Bogusław Kaczyński obchodzi 65- te urodziny - komentarze Basia. Ogólny 3 03-05-2007 07:29

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:01.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.