menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1021  
Nieprzeczytane 25-07-2010, 21:17
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

[quote=pluto37]
Dzieki za linki. Nie zawsze czytam wszystka prase elektroniczna - "rzepy" zdecydowanie nie wiele.

Cytat:
Zamiast tego słyszę Jarosława Kaczyńskiego, który twierdzi, że kto ataków na nieżyjącego prezydenta nie łączy z katastrofą „ma jakieś kłopoty z myśleniem”. Ale owo „połączenie” musiałoby prowadzić do tezy, że katastrofa została ukartowana przez atakujących prezydenta, w domyśle rząd. Przecież to absurd. Przyjęcie tej tezy to pójście drogą ku przepaści. W polityce nie wolno być zakładnikiem emocji.

Ciekawe, nawet bardzo ciekawe. Znowu zadaje pytanie: czy dotrze do niektorych?
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #1022  
Nieprzeczytane 25-07-2010, 21:17
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59
I ja i ja też chcę mieć przerąbane

To sie znaczy, ze jest na wiecej
I to calkiem niechcacy.
I chyba to sie znaczy, ze "Jeszcze Polska nie zginela....."
  #1023  
Nieprzeczytane 25-07-2010, 21:19
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
I chyba to sie znaczy, ze "Jeszcze Polska nie zginela....."

W koncu 53% polskiego, zdrowo myslacego elektoratu przesadzilo!!!!!
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #1024  
Nieprzeczytane 25-07-2010, 21:24
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Obce są ci odruchy stadne – jesteś odszczepieńcem. Nie uwierzyłeś w przemianę prezesa – miałeś rację, ale tym gorzej o tobie to świadczy. Nie chorujesz na Moskala – zapomnij, że jesteś Polakiem. Nie chcesz finansowania partii z budżetu – godzisz w demokrację. Uważasz, że Lech Kaczyński był przeciętnym prezydentem – jesteś bluźniercą. Uważasz, że PiS, to nie jest prawica – no wiesz, jak możesz? Widzisz, że „Gazeta Polska” to gniot do kwadratu – jesteś przeciwko polskim mediom. Nie ruszają cię programy „Misja specjalna” i „Warto rozmawiać” – jesteś agentem „Szkła kontaktowego”. Nie chcesz się włączyć w budowę wielkiego Stronnictwa Smoleńskiego im. Edwarda Gierka – kwestionujesz, że Polska jest najważniejsza.

Maciej Eckardt

A tutaj cala strona
Bardzo ciekawa, warto czasami tam zajrzec w zkladki
http://www.eckardt.pl/maly-przewodni...awicowcow.html
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #1025  
Nieprzeczytane 25-07-2010, 21:30
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Oj bedzie sie dzialo, juz pare dni temu Jgor Janke tez napisal krytycznie o Kaczynskim i jego "zespole"

Z tonacego okretu.....

A bidnemu Kazikowi zostana tylko donosy anonimow, egzemplarze z wykopalisk i Rydzykzeitungi a z tego zadne piwo pod skreta nie wyleczy

A w kwestii Janke i reszta, to w koncu gac u nich pelnawa, bo Grad moze spuscic reszte udzialow Rzepy do prywatnego wora i bedzie klop, a i nie mozna zapominac, ze fucha dla bractwa w tvp sie konczy i biedaczki bojowe zostana z raczkami tez w klopie.
Tzw. Gazeta Polska miodow na papu im nie zapewni.
Wiec trzezwieja z amoku. Jak te Polaki z plusem od Selina i Ujazdowskiego, co na plask przed wezyrem dokonuja samokastracji w pokorze
  #1026  
Nieprzeczytane 25-07-2010, 22:27
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Krótko:

Pod pałacem prezydenckim koło krzyża stali ludzie z transparentem:
"nie zapomnimy o mordzie naszego prezydenta"... Podeszła do nich starsza osoba i powiedziała: "Trudno będzie o niej zapomnieć, bo taka sama morda jest jeszcze w sejmie..."
__________________
  #1027  
Nieprzeczytane 25-07-2010, 22:34
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin
Krótko:

Pod pałacem prezydenckim koło krzyża stali ludzie z transparentem:
"nie zapomnimy o mordzie naszego prezydenta"... Podeszła do nich starsza osoba i powiedziała: "Trudno będzie o niej zapomnieć, bo taka sama morda jest jeszcze w sejmie..."

Stalinie!!!!
Zalewasz!!!! Nawet jesli, to calkiem jak z epoki i w/g najlepszych wzorow.
Przyjmij wyrazy uszanowania za refleks i poczucie...
  #1028  
Nieprzeczytane 25-07-2010, 22:37
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Pluto37 nie zaglądałem na ten wątek ale masz rację towarzystwo Pis miało poparcie prezydenta i tam się to gromadziło aby się pożywić .A z resztą nasi niektórzy zwolennicy PiS,kalkulowali bo może moje dziecko zrobi karierę bo w tym towarzystwie mądrych dużo , wiadomo N. Rokita i łatwo się ustawić.Co do udziałów tyo są naj\ważniejsze te co mają przeważać czyli 2 procent 49% bo łatwo się kontroluje ,2 to toco się płaci najwięcej a się o +tym nie mówi.Cwaniaczko wy procent dla przygłupów populistów.
  #1029  
Nieprzeczytane 25-07-2010, 23:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Pluto37 nie zaglądałem na ten wątek ale masz rację towarzystwo Pis miało poparcie prezydenta i tam się to gromadziło aby się pożywić .A z resztą nasi niektórzy zwolennicy PiS,kalkulowali bo może moje dziecko zrobi karierę bo w tym towarzystwie mądrych dużo , wiadomo N. Rokita i łatwo się ustawić.Co do udziałów tyo są naj\ważniejsze te co mają przeważać czyli 2 procent 49% bo łatwo się kontroluje ,2 to toco się płaci najwięcej a się o +tym nie mówi.Cwaniaczko wy procent dla przygłupów populistów.

Waclawie!
Zrob taka drobna obserwacje i porownaj ekipy obu partii wiodacych pod katem tego co najblizsze otoczenie wodzow robiloby, gdyby wodzow zabraklo?
Dotyczy to gwiazdorow medialnych. Zobacz jakie kwalifikacje zawodowe maja najblizsze wodzom postacie i jaki staz w pozapolitycznej profesji.
To warto porownac.
Przecie Nelly R tak na dobra sprawe niewiele sie rozni od malzonka. Oboje moga peplac na kazdy temat i bez zachamowan. Rokita probowal jako poltkomentator w Dzienniku i wyszlo ..."srednio".
  #1030  
Nieprzeczytane 25-07-2010, 23:12
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

pluto - wyluzuj, ja tylko komentuję tą szopkę....
Pokaż mi inny kraj, gdzie z Pałacu Prezydenckiego robi się cmentarz i miejsce pamięci narodowej. Jak już gościu trafił na Wawel to niech tam go celebrują, nikt nie przeszkadza, serio...
Oszołomom mówię stanowcze nie i koniec. Już kiedyś pisałem - To był Prezydent mojego kraju ale nie można pozwolić głupim oszołomom na wyrażanie swoich egzaltacji w miejscu, które jest centrum państwowości, żaden prezydent nie może urzędować na cmentarzu, no chyba że mówimy o kulcie zombie na Haiti...
__________________
  #1031  
Nieprzeczytane 26-07-2010, 01:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

[quote=Stalin]
Cytat:
pluto - wyluzuj, ja tylko komentuję tą szopkę....
Gdyby to byla tylko lokalna szopka, to pal diabli.
Niestety to ma ciut szerszy zasieg.
Ale nie musisz apelowac o luz. Jak byl nie podchodzil do tego z dystatnsem, to trzeba byloby chyba dostac lekkiego fiola.

Cytat:
Pokaż mi inny kraj, gdzie z Pałacu Prezydenckiego robi się cmentarz i miejsce pamięci narodowej. Jak już gościu trafił na Wawel to niech tam go celebrują, nikt nie przeszkadza, serio...
Oszołomom mówię stanowcze nie i koniec. Już kiedyś pisałem - To był Prezydent mojego kraju ale nie można pozwolić głupim oszołomom na wyrażanie swoich egzaltacji w miejscu, które jest centrum państwowości, żaden prezydent nie może urzędować na cmentarzu, no chyba że mówimy o kulcie
zombie na Haiti...

Chyba trafiles w sedno. Z tym Haiti. To nie to, ze my mowimy w jakims nieokreslonym widzie. To sie dzieje naprawde. W realu i to w srodku calkiem duzego europejskiego miasta. I jest jedna roznica miedzy karaibskimi ekstrawagancjami, a tym co widzimy.
Tamtych szalenstw nie napedzaja politycy z najwyzszej polki, ktorzy na tych ekstrawagancjach zbijaja polityczne punkty.
  #1032  
Nieprzeczytane 26-07-2010, 06:31
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin
Krótko:

Pod pałacem prezydenckim koło krzyża stali ludzie z transparentem:
"nie zapomnimy o mordzie naszego prezydenta"... Podeszła do nich starsza osoba i powiedziała: "Trudno będzie o niej zapomnieć, bo taka sama morda jest jeszcze w sejmie..."

Stalin

jestes boski

jeszcze wiecej, jeszcze wiecej
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #1033  
Nieprzeczytane 26-07-2010, 09:50
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Stalin

jestes boski

jeszcze wiecej, jeszcze wiecej

Stalina, rzecz jasna - rozumiem...
  #1034  
Nieprzeczytane 26-07-2010, 10:08
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

"Macierewicz nie ma mandatu do mówienia w moim imieniu"
"- Ja ani nikt z moich bliskich tego mandatu mu nie dajemy - tak o pracach zespołu Antoniega Macierewicza mówi w rozmowie z TVN24 Izabella Sariusz-Skąpska, córka Andrzeja Sariusz-Skąpskiego, prezesa Federacji Rodzin Katyński, który zginął w katastrofie pod Smoleńskiem. Jak podkreśla, "politycy nie są potrzebni" do wyjaśniania przyczyn katastrofy."
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos..._imieniu_.html
  #1035  
Nieprzeczytane 26-07-2010, 18:27
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

jip - i to są mądre słowa. Macierewicz jest paranoikiem...
__________________
  #1036  
Nieprzeczytane 26-07-2010, 19:40
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin
jip - i to są mądre słowa. Macierewicz jest paranoikiem...
A dziewczyna, która to mówi mądra i rozsądna...
  #1037  
Nieprzeczytane 26-07-2010, 19:54
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
A dziewczyna, która to mówi mądra i rozsądna...

Tez tam mowie, albo wkurzona, bo jak sie wystepuje w czyims imieniu, to dobrze najpierw spytac o pozwolenstwo.
W specjalnym przypadku typu Antek Tropiciel to nawet nie jest konieczne. On jest z takiej szkoly, gdzie zadne permity nie sa wymagane.
A w realu. Macierewicz reprezentujacy rodziny Jarugi Nowackiej, czy Szmajdzinskiego to juz bylaby lekka ironia losu.
Rownie dobrze Giertych moglby obwolac sie reprezentantem rodziny Kaczynskich.
  #1038  
Nieprzeczytane 26-07-2010, 19:54
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
"Macierewicz nie ma mandatu do mówienia w moim imieniu"
"- Ja ani nikt z moich bliskich tego mandatu mu nie dajemy - tak o pracach zespołu Antoniega Macierewicza mówi w rozmowie z TVN24 Izabella Sariusz-Skąpska, córka Andrzeja Sariusz-Skąpskiego, prezesa Federacji Rodzin Katyński, który zginął w katastrofie pod Smoleńskiem. Jak podkreśla, "politycy nie są potrzebni" do wyjaśniania przyczyn katastrofy."
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos..._imieniu_.html

i jeszcze tutaj

http://www.tvn24.pl/12690,1666580,0,...wiadomosc.html
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #1039  
Nieprzeczytane 26-07-2010, 19:56
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

A srednia z tego wychodzi mniej niz ZERO !
  #1040  
Nieprzeczytane 26-07-2010, 20:23
wedrowiec's Avatar
wedrowiec wedrowiec jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: I tam i tu..
Posty: 48
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Obce są ci odruchy stadne – jesteś odszczepieńcem. Nie uwierzyłeś w przemianę prezesa – miałeś rację, ale tym gorzej o tobie to świadczy. Nie chorujesz na Moskala – zapomnij, że jesteś Polakiem. Nie chcesz finansowania partii z budżetu – godzisz w demokrację. Uważasz, że Lech Kaczyński był przeciętnym prezydentem – jesteś bluźniercą. Uważasz, że PiS, to nie jest prawica – no wiesz, jak możesz? Widzisz, że „Gazeta Polska” to gniot do kwadratu – jesteś przeciwko polskim mediom. Nie ruszają cię programy „Misja specjalna” i „Warto rozmawiać” – jesteś agentem „Szkła kontaktowego”. Nie chcesz się włączyć w budowę wielkiego Stronnictwa Smoleńskiego im. Edwarda Gierka – kwestionujesz, że Polska jest najważniejsza.

Maciej Eckardt
Czy ja mowie nie, jak ja mowie tak? "Ktoredy do kasy"?
A moze cos sobie posluchamy, niekoniecznie "jedynie slusznego"?
http://mp3.wp.pl/p/twoja/dedykacja/2...95VFK8a%2B7GQM
__________________
"Miała być demokracja a tu każdy ma własne zdanie."
---------------------------------------------------
Senior.pl."aktywni w kazdym wieku"... i w kazdym calu
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Bogusław Kaczyński w szpitalu - komentarze BUNIA Ogólny 28 10-12-2009 13:47
Sympatycznie zaspokajany niezdrowy apetyt na apanaże władzy z centrum Polityka - wątki archiwalne 10 28-06-2008 11:13
Krok do zdrowia - ogólnopolski marsz Nordic Walking - komentarze Aleksander Ogólny 0 26-04-2008 10:09
Marsz w obronie życia poczętego. Basia. Polityka - wątki archiwalne 100 03-04-2008 13:35
Bogusław Kaczyński obchodzi 65- te urodziny - komentarze Basia. Ogólny 3 03-05-2007 07:29

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:46.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.