menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 09-03-2008, 09:04
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie Zastanów się, może uznasz, że warto.


Trafiłam na tą stronkę przypadkiem, kilka miesięcy temu. Wczoraj gdy znowu zaglądnęłam, zrobiło mi się bardzo smutno. Ktoś mądry i wartościowy, ktoś kto ma coś do powiedzenia, może zniknąć w kosmicznej przestrzeni, bo...jak zwykle, koszty są trudne do samotnego udźwignięcia.
Poczytaj. Ten człowiek walczy. Walczy ze swoją niemocą, z nieszczęściem które spadło na jego ukochaną żonę z losem, który w jego przypadku, już na zawsze zostanie okrutny.
Wahałam się cały dzień, czy Wam to pokazać. Czy prosić w jego imieniu o mały, malutki okruch serca. Z tych okruchów przecież, można zbudować całkiem piękny most, bo człowiek człowiekowi jest darem i pomocą.
Poczytaj, oglądnij zdjęcia. Zastanów się. Myślę, że warto. Pospiesz się, to już tylko siedem dni.
http://marhan.pl/
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #2  
Nieprzeczytane 09-03-2008, 09:12
duszka07's Avatar
duszka07 duszka07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 607
Domyślnie

Wilhelmino, ile wynosi opłata rocznego abonamentu?
Dobrze, że wkleiłaś ten adres.
  #3  
Nieprzeczytane 09-03-2008, 09:33
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 713
Domyślnie

Wilchelmino dobrze ze to pokazałas
Myslę ze powinnismy pomóc w utrzymaniu tej stronki
Wiele osob z naszego forum korzysta z kartek Marhana zamieszczajac życzenia
- - - -
MARHAN
os. Lecha 108/6, 61-297 Poznań

28 1090 1362 0000 0000 3603 4014
Tytuł wpłaty:
STRONA WWW lub ABONAMENT
__________________
  #4  
Nieprzeczytane 09-03-2008, 09:33
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

Nie mam pojęcia. Próbowałam znależć wczoraj w necie, ale są tak różne ceny, zależne od operatora serwera. Trzeba chyba skontaktować się z Markiem, ale myślę, że z małych kwot, gdy ludzi jest więcej, to można uratować stronkę. Napiszę do Marhana, zapytam. Jak otrzymam odpowiedź, przekażę tutaj.
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #5  
Nieprzeczytane 09-03-2008, 10:03
anta2008's Avatar
anta2008 anta2008 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 87
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wilhelmina
Trafiłam na tą stronkę przypadkiem, kilka miesięcy temu. Wczoraj gdy znowu zaglądnęłam, zrobiło mi się bardzo smutno. Ktoś mądry i wartościowy, ktoś kto ma coś do powiedzenia, może zniknąć w kosmicznej przestrzeni,
Aż mi serce podskoczyło Bo kiedyś znałam tę stronę, a potem ją zgubiłam. Ostatnio chciałam i nie moglam odszukać, aż tu nagle...JEST!
Dziękuję Wilhelmino
To nie tylko kwestia abonamentu, ale przecież i innych kosztów, jak wspomina autor strony. Prąd, sprzęt, programy.
Jesli ktoś daje z siebie tyle, to warto mu za to wrzucić grosz, zarabianie w sieci staje się faktem. Jesli korzystamy z cudzej żmudnej pracy i nam się to na dodatek podoba, warto się odwdzęczyć, kiedy trzeba. Chciałabym, aby autor nie tylko pokrył koszty, ale i miał z tej strony jakiś zysk.
Sama wiele nie przekażę, bo liczę grosze, jak pewnie większość na emeryturze, ale zawsze to trochę.
Ziarnko do ziarnka...uzbiera się miarka?
  #6  
Nieprzeczytane 09-03-2008, 10:54
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

Hmm...Zarabianie w sieci, staje się faktem, ale w przypadku Marhana, myślę, że chodzi o pasję. Nigdy nie użalał się i nie prosił pomocy. Wynikło to teraz, przy niemożności opłacenia abonamentu.
Czytamy, zachwycamy się, ściągamy obrazy i muzykę i nie myślimy o tym, że człowiek który daje nam te dobre, miłe chwile, czy chwile zadumy i empatii, ponosi za to koszty wymierne w złotówkach. Że w obliczu codziennych wydatków, stają się czasem nie do udźwignięcia w pojedynkę.
Samotny dąb. Nie pozwólmy, aby musiał ulec tchnieniu bezlitosnej życiowej pustki w sercach ludzi.
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #7  
Nieprzeczytane 09-03-2008, 11:18
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Tak,

dla niego ta strona jest pasją, ale i swoistą kamizelką ratunkową, tak to odbieram.
  #8  
Nieprzeczytane 09-03-2008, 11:54
largetto's Avatar
largetto largetto jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Ojczyzna
Posty: 1 679
Domyślnie

[quote=Wilhelmina]Hmm...Zarabianie w sieci, staje się faktem, ale w przypadku Marhana, myślę, że chodzi o pasję. Nigdy nie użalał się i nie prosił pomocy............

Wilhelmino a może Marek mógłby prowadzić swoja stronę jako sympatyk ISS ? w statucie zawarte są różne formy prezentacji a on mając doświadczenie???
Nie wiem czy to dobry pomysł, co tym sądzisz?
  #9  
Nieprzeczytane 09-03-2008, 12:43
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

Napisałam maila, podałam link do tego wątku, ale...na pewno ważniejsze obowiązki domowe i pewno nie siedzi cały czas na kompie. Wierzę, że się odezwie.
Było by wspaniale, gdyby zechciał być z nami, tylko zbyt mało wiem technicznie, aby powiedzieć czy tych rozmiarów strona może z nami współgrać.
Na reakcję Marka musimy poczekać. Pomoc, ten most międzyludzki, możemy budować z drobnych bryłek granitu już dzisiaj.
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #10  
Nieprzeczytane 09-03-2008, 13:27
sosna's Avatar
sosna sosna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 387
Domyślnie

Nie znałam tej strony
faktycznie interesujaca
chętnie się dorzucę
sosna
  #11  
Nieprzeczytane 09-03-2008, 17:58
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Wilchelmino chwala Ci za udostępnienie tej wiadomosci,nie znalam tej strony.Myślę,ze każda zlotówka nasza może wiele pomóż.Ja uważam,że nalezy poprostu na jego konto bankowe wplacać ile kto ma ochotę,a on oplaci swoje zobowiązania.Tak będzie najprosciej.Nie wiem tylko czyje podane jest konto-czy to jego ?Zresztą napiszę do niego.Nie mniej jednak dobrze będzie zaprosić go do naszego klubu.
__________________
  #12  
Nieprzeczytane 09-03-2008, 19:18
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

Otrzymałam maila od Marhana.
List jest piękny, bardzo osobisty i bardzo smutny.
Nie mam odwagi i nie mam prawa zamieszczać go tu, na forum, powiem tylko, że Marek czuje się wzruszony naszym zainteresowaniem i sercem. Tutaj skopiuję tylko ostatnie wersy jego listu i mam nadzieję, że nie weźmie mi tego za złe.
Dziękując za zainteresowanie się moim problemem, nie mogę zgodzić się na to, by jedna, osoba miała pokrywać za mnie koszty abonamentu, który jest prawie tak duży, jak choćby trzymiesięczny zestaw leków dla Hani, co jest w mojej sytuacji sprawą absolutnie priorytetową! Będę się więc cieszył z każdej wpłaty, którą otrzymam od wszystkich, którzy kierować się będą sercem.

Pozdrawiam gorąco Ciebie i wszystkich Twoich przyjaciół!

Dziękuję Wam, że jesteście, że macie w sobie tak ogromne serca.

Marek
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #13  
Nieprzeczytane 09-03-2008, 19:23
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Nie znałam tej strony,dziekuję Wilhelminko ,ze ją pokazałaś,pomogę oczywiście w miarę moich mozliwości.Pozdrawiam cieplutko.
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

  #14  
Nieprzeczytane 09-03-2008, 19:23
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

Wszystkim zainteresowanym losem Marka i Hani, losem stronki z której i my tak często korzystamy, przypominam adres do wpłaty.
Pamiętajmy, że za serce, los często odpłaca nam taką samą monetą.

MARHAN
os. Lecha 108/6, 61-297 Poznań

28 1090 1362 0000 0000 3603 4014
Tytuł wpłaty:
STRONA WWW lub ABONAMENT
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #15  
Nieprzeczytane 09-03-2008, 19:24
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 713
Domyślnie

http://marhan.pl/
Piękna stronka wielu z niej korzystalo
Kto może niech pomoże . Warto .
__________________

Ostatnio edytowane przez tar-ninka : 09-03-2008 o 19:32.
  #16  
Nieprzeczytane 09-03-2008, 19:37
mamuk's Avatar
mamuk mamuk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: sopot
Posty: 649
Domyślnie

[quote=Wilhelmina]Trafiłam na tą stronkę przypadkiem, kilka miesięcy temu. Wczoraj gdy znowu zaglądnęłam, zrobiło mi się bardzo smutno. Ktoś mądry i wartościowy, ktoś kto ma coś do powiedzenia, może zniknąć w kosmicznej przestrzeni,
Stronka jest cudowna i szkoda by było zeby taki człowiek zniknął.Bardzo mnie to chwyciło za serce i też się dołozę w ramach moich mozliwości...
__________________
Cogito ergo sum...
http://koszperelek.blogspot.com/
  #17  
Nieprzeczytane 09-03-2008, 23:17
anta2008's Avatar
anta2008 anta2008 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 87
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
dla niego ta strona jest pasją, ale i swoistą kamizelką ratunkową, tak to odbieram.
Bardzo mi się to określenie podoba. Każdy z nas ma gdzieś jakąś "kamizelkę ratunkową". A może dla wielu z nas to również pisanie tutaj??? Może też zaglądanie na stronę Marka?
Cegiełkę dorzuciłam - dzięki Wilhelminie i jej apelowi. Inaczej nawet nie wiedziałabym.
  #18  
Nieprzeczytane 09-03-2008, 23:30
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie Marhan

Wilhelmino,
dobrze, że napisałaś!


Znam tę stronę, zaglądam czasami - ostatnio nie, bo siedzę tutaj.

Wpłaciłam parę złotych, niewiele - ale jak kilka osób to zrobi, to już się może coś uzbiera...

Opłacenie domeny na kolejny rok, np. tam gdzie mam swoje - 61,-
Opłacenie miejsca na serwerze, np. tam gdzie mam swój - 360,-

No i te dodatkowe koszty...
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"
  #19  
Nieprzeczytane 09-03-2008, 23:39
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Tak,

Cytat:
Napisał anta2008
Bardzo mi się to określenie podoba. Każdy z nas ma gdzieś jakąś "kamizelkę ratunkową". A może dla wielu z nas to również pisanie tutaj??? Może też zaglądanie na stronę Marka?
Cegiełkę dorzuciłam - dzięki Wilhelminie i jej apelowi. Inaczej nawet nie wiedziałabym.
dla niektórych Klub S.C. taką właśnie funkcję pełni z niezłym skutkiem.
  #20  
Nieprzeczytane 09-03-2008, 23:47
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

To jest tak : 421 koszta podstawowe , jak by tak kazdy dał 10 złotych ( 45 załózmy klikaczy razy 10 złotych i juz!, to by pokryło?Swoja droga to oni sie bardzo kochaja , to wielki skarb!10 chyba moge przelac..w ostateczności 15...w najblizszym czasie....tylko czy to nie pic na wode fotomontaz?.....a Wy jak myślicie?
__________________
Grazyna

Ostatnio edytowane przez grazyna : 09-03-2008 o 23:56.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
PIĘKNO, na które warto zwrócić uwagę cz. III Sunshine Sztuka, kulturoznawstwo 540 08-01-2010 21:26
PIĘKNO, na które warto zwrócić uwagę cz.II Sunshine Sztuka, kulturoznawstwo 507 22-02-2008 07:56
PIĘKNO, na które warto zwrócić uwagę Sunshine Sztuka, kulturoznawstwo 504 20-11-2007 16:43

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:51.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.