menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #661  
Nieprzeczytane 17-05-2010, 21:16
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

Cytat:
Napisał jano43
Dot.#66 - wydaje mi się,że prawo do głosowania winni mieć ci polacy przebywający zagranicą,którzy prócz posiadania stosownych dokumentów,dodatkowo jako miejsce zamieszkania podają Polskę.Bo tak jak jest teraz to rzecz sięga granic absurdu.Polonusi wybierają na posłów,prezydenta ludzi,którzy nigdy nie będą decydować o ich losach.

Absurdem jest jesli sie pisze i nie potrafi sprawdzic tego co latwo.
Wez ordynacje i sprawdz na kogo glosuja Polacy zagraniczni.
Gdybys byl mniej leniwy, to zapewne doszedlbys do prostego wniosku, ze prezydent i parlament uchwalaja prawa dotyczace takze Polakow mieszkajacych poza Polska.
Odbieraniem praw obywatelskich zajmowali sie jeszcze nie tak dawno komunisci. Widac ze te idee sa wiecznie zywe.
  #662  
Nieprzeczytane 17-05-2010, 22:00
Karol X's Avatar
Karol X Karol X jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 5 420
Domyślnie

Cytat:
Napisał jano43
Dot.#66 - wydaje mi się,że prawo do głosowania winni mieć ci polacy przebywający zagranicą,którzy prócz posiadania stosownych dokumentów,dodatkowo jako miejsce zamieszkania podają Polskę.Bo tak jak jest teraz to rzecz sięga granic absurdu.Polonusi wybierają na posłów,prezydenta ludzi,którzy nigdy nie będą decydować o ich losach.

Napisales polacy z malej litery,a Polonusi z duzej.
Nie chce tak.Tez cos znaczymy.
Nie odbieraj nam prawa do spaceru do konsulatu w piekny(mam nadzieje) czerwcowy dzien,uroczystym wrzuceniu kopert do urn i rozkosznej wieczornej chwili poznania wynikow glosowania, oraz tego,ze nasze kartki przyczynily sie do wyboru prezydenta,na ktorego wlasnie glosowalismy kilka godzin wczesniej.

Jak to poslowie ani prezydent nie beda decydowac o moim losie?
Przyjade do Polski.
Pojde sobie na kremowki do kawiarni u Zlotopolskiego,zona kupi sobie torebke w salonie u Kwiatkowskiego,napijemy sie drinka w restauracji "Staropolska",popatrze na piekniejacy kraj,golebie na rynku,otaczajacy mnie wszedzie dobrobyt i szczescie ludu i pomysle:
Ach ten PiS i jego wspaniali ludzie...dokonalem jedynie slusznego wyboru.
I wroce znow za morze,bedac przekonany,ze za nastepne cztery lata nie bede mial problemu z wyborem prezydenta na nastepna kadencje.
Nie bedzie w tym absurdu jesli powiem,ze ten kraj jest Twoj i moj.
__________________
Kazdy przezyty dzien - to dar od serca.
  #663  
Nieprzeczytane 17-05-2010, 23:33
jano43 jano43 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Polska północnozachodnia
Posty: 335
Domyślnie

Co ma piernik do wiatraka.W dalszym ciągu uważam za niewłaściwe - i w tym sensie nie zgadzam się z obowiązującą ordynacją - by moi rodacy nie mieszkający w Polsce a tylko odwiedzający Ją raz na kilka lat wybierali Jej parlament i prezydenta.Bo skutki wyborów jakie podejmują nie dotyczą ich w żadnej mierze.
Czy pisząc powyższe zanegowałem ich odwagę albo zamknąłem im drogę powrotu a Polska stanie się skansenem?
Drogi Karolu,polonusi z dużej litery bo po kropce.Poza tym chyba nie ubliżyłem polskiej gramatyce.Wyobraż sobie,że dla mnie pół godz.jazdy i jestem zagranicą.Wypiję piwo(przedkładam nad kremówkę),kobieta coś kupi.Poziom zadowolenia raz większy raz mniejszy.Ale z tego powodu nie uzurpuję sobie prawa do wybierania Bundestagu ani Kanclerza.
Pluto,gdybyś był tak miły a dał namiary na siebie to obiecuję Ci wysłać b.gustowny młoteczek cobyś się nim co jakiś czas stuknął w główkę.Po którymś razie zaczniesz mówić ludzkim głosem.
  #664  
Nieprzeczytane 17-05-2010, 23:40
romek22's Avatar
romek22 romek22 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: wrocław
Posty: 36
OK Waszym zdaniem kto powinien wygrać wybory i czym się charakteryzuje

Wiele osób kandyduje do pałacu Prezydenckiego a między nimi jest wielka różnica . Głównymi kandydatami są :
J.Kaczyński , B. Komorowski są dwa obozy PIS , PO
-- co prawda B.Komorowski protegowany przez premiera
D. Tuska bez żadnego konkretnego programu . Zadajcie sobie takie zwykłe pytanie jacy Ludzie zasiadają i są w
szeregach Platformy "PO" jakie mają stanowiska - dochody
zarobkowe -- oczywiście po za stanowiskiem na które , zostali powołani i wybrani do piastowania takiego stanowiska.
Ja wiem i muszę stwierdzić że za wszelką cenę i chciwością
będą walczyć aby B. Komorowski był Prezydentem Polski.
Np. Gronkiewicz jest Prezydentem Warszawy otrzymuje pieniądze za swoje stanowisko ale!! drugie pieniądze na
czysto 297 tys. rocznie z Uniwersytetu Warszawskiego , wielu ludzi z PO bym wymienił ale byście się poczuli nie tak --na takie kwoty . I wnioskuję że wszyscy z PO to ludzie byłego PRL i co bardzo ważne do waszej oceny
nic nie zostało przez okres dwóch lat zrobione dla społeczeństwa od władzy PO i rządu .
J. Kaczyński człowiek który jest co prawda skromny oraz
znający bardzo dobrze prawo i posiada dużą wiedzę jest jak ,jego świętej pamięci brat patriotą i zawsze, zrozumie
człowieka . Zawsze patrzy oczami prawdziwego Polaka nie
wpada w pułapki podjazdowe które są adresowane z innych krajów walczy o godność wszystkich Polaków .
Ciekawi mnie wasza ocena wyboru < nie krępujcie się ---ocena należy do Was )>

Ostatnio edytowane przez romek22 : 18-05-2010 o 18:37.
  #665  
Nieprzeczytane 18-05-2010, 02:25
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

Cytat:
Napisał romek22
J. Kaczyński człowiek który jest co prawda skromny oraz
znający bardzo dobrze prawo i posiada dużą wiedzę jest jak ,jego świętej pamięci brat patriotą i zawsze, zrozumie
człowieka .

Masz jakies dane odnosnie tej bardzo dobrej znajomosci prawa? Doktorat zrobil "dosc" dawno i o ile mi wiadomo nie posiada zadnej aplikacji prawniczej. A swoja i podobnych mu wiedze, wykorzystywal nie zawsze pro publico bono, a czesto pro domo sua o czym swiadcza dzialania przejecia publicznego mienia przez fundacje przez niego i jego PC sterowane. Dosc sporo ustaw jakie wyszly spod jego reki okazalo sie bublami prawnymi. Sporo dzialan bylo delikatnie mowiac na pograniczu lamania prawa i ogolnie przyjetych praw czlowieka.. wiec ostroznie z tymi ocenami stanu wiedzy prawniczej u Kaczynskiego.
Cytat:
Zawsze patrzy oczami prawdziwego Polaka nie
wpada w pułapki podjazdowe które są adresowane z innych krajów walczy o godność wszystkich Polaków .
Ja w przeciwienstwie do innych pamietam o lzeelitach, o tym ze kto ma pieniadze, to je skads ma i o tym gdzie Kaczynski stal pod stocznia wtedy kiedy stalo tam ZOMO. Nie zauwazylem, zeby walczyl o moja godnosc, choc spelniam wszelkie warunki Polaka. O ten drobiazg wole troszczyc sie sam bez pomocy Kaczynskiego.
Cytat:
Ciekawi mnie wasza ocena wyboru nie krępujcie się ocena należy do Was )
To dobrze trafiles. Przejrzyj watki w dziale Polityka, to latwo sie zorientujesz kto i dlaczego wybiera tego lub innego kandydata.
I jeszcze jedno. Jak sie uwaznie przyjrzysz, to zauwazysz, ze kazdy z nas dokonuje wyborow i ich uzasadnienia bez oznak skrepowania.
  #666  
Nieprzeczytane 18-05-2010, 05:44
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

Cytat:
Napisał jano43
Pluto,gdybyś był tak miły a dał namiary na siebie to obiecuję Ci wysłać b.gustowny młoteczek cobyś się nim co jakiś czas stuknął w główkę.Po którymś razie zaczniesz mówić ludzkim głosem.

Lenistwa tez ci nikt mlotkiem nie wybije, ani wiedzy nim nie wbije. Widocznie czesc zachodniopomorskiego to daleka zagranica pod wzgledem wiedzy prawniczej. A konstytucyjnej w szczegolnosci.
Jeszcze raz proponuje zebys sprawdzil, a potem jesli nie pojmiesz co napisane, to wtedy skorzystaj z mlotka.
Powinno pomoc.
  #667  
Nieprzeczytane 18-05-2010, 08:37
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 609
Domyślnie

Cytat:
Wypiję piwo(przedkładam nad kremówkę),kobieta coś kupi.Poziom zadowolenia raz większy raz mniejszy.Ale z tego powodu nie uzurpuję sobie prawa do wybierania Bundestagu ani Kanclerza.
Jeno43 ja się z tobą zgadzam że jedynym kryterium to płacenie podatków w kraju lub dowód osobisty Ktoś co nie mieszka uzurpuje sobie prawo do dzielenia dochodu narodowego w którym nie uczestniczy .Przecież jak ma nasz paszport to nie płaci za wizy ,może skorzystać z bezpłatnego szkolnictwa i nauczyć się języka .Zawsze ze wszystkim przesadzamy .
  #668  
Nieprzeczytane 18-05-2010, 08:48
es55ca es55ca jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Mazury
Posty: 102
Domyślnie Powódź.

Obawiam się że pojawił się nowy gracz na giełdzie wyborczej.
  #669  
Nieprzeczytane 18-05-2010, 09:04
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 609
Domyślnie

Cytat:
Odrobine swiezej krwi?
Chcialbys im zamknac drogre powrotu?
Mamy pozostac skansenem na zawsze?
Nikt nie neguje powrotu i głosowania w kraju ,ci co wyjechali do pracy mogą wsiąść zaświadczenia z gminy i głosować w konsulacie .Nie wszyscy tam na zachodzie to ludzie którzy myślą jak młodzi Polacy którzy pracują w UNIi tam też są starzy ludzie i dopiero jest skansen polecam lekturę http://www.kworum.com.pl/kat3,co_w_prasie_piszczy.html
  #670  
Nieprzeczytane 18-05-2010, 09:09
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Jeno43 ja się z tobą zgadzam że jedynym kryterium to płacenie podatków w kraju lub dowód osobisty Ktoś co nie mieszka uzurpuje sobie prawo do dzielenia dochodu narodowego w którym nie uczestniczy .Przecież jak ma nasz paszport to nie płaci za wizy ,może skorzystać z bezpłatnego szkolnictwa i nauczyć się języka .Zawsze ze wszystkim przesadzamy .

Waclawie. Chyba nie przemyslales do konca tego co piszesz.
Mozesz miec dowod i ...nie mieszkac. Mozesz miec konto w banku i ...nie placic podatkow. Mozesz miec siedzibe wlasnej firmy w raju podatkowym i korzystac ze wszelki praw w RP.
Zastanow sie przez moment czy Twoje propozycje czy poglady maja szanse na powodzenie w realu. A wizy? Od kiedy jestesmy w UE to wizy nie obowiazuja. Nie obowiazuja tez USmanow i Kanadyjczykow, a takze kilka innych krajow, ktore maja umowy bilateralne w tej kwestii. Nauczyc sie jezyka mozesz w paru miejscach na swiecie i to calkiem dobrze, a na dodatek czasami nawet lepiej i lepszego niz w RP. Jest kilka uczelni ze slawistyka i polonistyka na calkiem niezlym poziomie na swiecie.
Problem jest w tym, ze przy takiej migracji Polakow nie jestes w stanie stwierdzic kto, gdzie i na jak dlugo wyjechal. Prawa obywatelskie, a takim prawem jest prawo do wyboru wladz, mozna zabrac jedynie w wyjatkowych wypadkach i to scisle okreslonych. Powiem wiecej. Zabranie prawa do glosowania spowodowaloby jeszcze wieksza asymilacje w krajach osiedlenia sporej czesci Polakow. I to takich, ktorzy sa Polakami bo chca nimi byc. To im zrobisz krzywde zabierajac im prawo do wyboru prezydenta, poslow i senatorow. Wbrew pozorom nie ma ich znowu tak duzo jak mogloby sie wydawac.
  #671  
Nieprzeczytane 18-05-2010, 09:39
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał romek22
Wiele osób kandyduje do pałacu Prezydenckiego a między nimi jest wielka różnica . Głównymi kandydatami są :
J.Kaczorowski , B. Komorowski są dwa obozy PIS , PO
-- co prawda B.Komorowski protegowany przez premiera
D. Tuska bez żadnego konkretnego programu . Zadajcie sobie takie zwykłe pytanie jacy Ludzie zasiadają i są w
szeregach Platformy "PO" jakie mają stanowiska - dochody
zarobkowe -- oczywiście po za stanowiskiem na które , zostali powołani i wybrani do piastowania takiego stanowiska.
Ja wiem i muszę stwierdzić że za wszelką cenę i chciwością
będą walczyć aby B. Komorowski był Prezydentem Polski.
Np. Gronkiewicz jest Prezydentem Warszawy otrzymuje pieniądze za swoje stanowisko ale!! drugie pieniądze na
czysto 297 tys. rocznie z Uniwersytetu Warszawskiego , wielu ludzi z PO bym wymienił ale byście się poczuli nie tak --na takie kwoty . I wnioskuję że wszyscy z PO to ludzie byłego PRL i co bardzo ważne do waszej oceny
nic nie zostało przez okres dwóch lat zrobione dla społeczeństwa od władzy PO i rządu .
J. Kaczyński człowiek który jest co prawda skromny oraz
znający bardzo dobrze prawo i posiada dużą wiedzę jest jak ,jego świętej pamięci brat patriotą i zawsze, zrozumie
człowieka . Zawsze patrzy oczami prawdziwego Polaka nie
wpada w pułapki podjazdowe które są adresowane z innych krajów walczy o godność wszystkich Polaków .
Ciekawi mnie wasza ocena wyboru nie krępujcie się ocena należy do Was )

Kaczorowski nie kandyduje. Nie żyje w dalszym ciągu.

Ja -tylko dr Jarosław Kaczyński. Partia PiS jest najbardziej zbliżona do przedwojennego PPS, którego działaczem był mój Ojciec.

Co do reszty, poczekajmy.
Tym bardziej, że niebawem ujrzy światło dzienne afera
podobna do tej, która położyła Cimoszewicza.
Mata Hari już się szykuje.
Jaki mata poziom, taką mata Matę.



Cóż, tonący zawsze brzydko się chwyta.
  #672  
Nieprzeczytane 18-05-2010, 10:05
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
[QUOTE
Ja -tylko dr Jarosław Kaczyński. Partia PiS jest najbardziej zbliżona do przedwojennego PPS, którego działaczem był mój Ojciec.
Lilu! Zadziwilas mnie z lekka tym zblizeniem. Juz sobie wyobrazilem co dzialoby sie gdyby ktorys z towarzyszy z PPSu wystapil w radiu Rydzyka w towarzystwie komunisty Leppera i faszysty Giertycha
Cytat:
Tym bardziej, że niebawem ujrzy światło dzienne afera
podobna do tej, która położyła Cimoszewicza.
Mata Hari już się szykuje.
Jaki mata poziom, taką mata Matę.
Jestes tajemnicza jak sam prezes PiSu po przemienieniu.
Wprawdzie na horyzoncie pojawila sie ulubienica Kurskiego i J.Kaczynskiego ta co miala byc napadnieta przez PO-wskie bojowki, ale jaka tam z niej MataHari juz predzej karimata
Cytat:
Cóż, tonący zawsze brzydko się chwyta.
pal diabli brzydko. Najwazniejsze, zeby skutecznie i na glebokich wdechach i wydechach.
  #673  
Nieprzeczytane 18-05-2010, 13:00
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

No tak. O czym ja mam pisać?

'Towarzysze' mój miły pluto,
to w latach 50-tych wyłapywali byłych PPS-owców. Byłych, podkreślam.
Pomyliłeś z KPP i PPR?
Tak jak niektórzy nie wiedzą, że były dwie Gwardie Ludowe.

A PiS, to PPS po tuningu.
Tylko mało kto zadaje sobie trud, aby to sprawdzić.

ps. jeśli będzie klęska żywiołowa,
wybory nie odbędą się.
Tak stanowi Konstytucja.
  #674  
Nieprzeczytane 18-05-2010, 13:44
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 609
Domyślnie

Cytat:
Waclawie. Chyba nie przemyslales do konca tego co piszesz.
Każdy może mieć swój pogląd na sprawę głosowania.Ja uważam że głosowanie ograniczam do kraju ty widzisz to szerzej.
  #675  
Nieprzeczytane 18-05-2010, 13:47
aktre's Avatar
aktre aktre jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 397
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
A PiS, to PPS po tuningu.
Tylko mało kto zadaje sobie trud, aby to sprawdzić.
Zadałam sobie trud - kiepski tuning. A może to chodzi o tzw Odrodzoną PPS?
__________________

  #676  
Nieprzeczytane 18-05-2010, 19:34
romek22's Avatar
romek22 romek22 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: wrocław
Posty: 36
Domyślnie

Witam , czytając wasze - niektórych wypowiedzi to mnie śmieszy . Stare powiedzenie mówi / uderz w stół a nożyce się
odezwą /. Na jakiej podstawie tak uważam że; wracacie myślami do lat 50-tych a PIS przyrównujecie do PPS -U .
Jeden pisze czy posiadam dowody czy J. Kaczyński ma wiedzę prawniczą , ci co piszą - czy oni wiedzą gdzie żyją?--że są w Polsce a gospodarka Polski sprzedawana .
Trochę rozwagi
  #677  
Nieprzeczytane 18-05-2010, 19:59
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

[quote=Lila]
Cytat:
No tak. O czym ja mam pisać?
Wszak zapowiadalas Mate Hari po reaktywacji. Czyz nie
Cytat:
'Towarzysze' mój miły pluto,
to w latach 50-tych wyłapywali byłych PPS-owców. Byłych, podkreślam.
Pomyliłeś z KPP i PPR?
Droga lilu. Jedni towarzysze z PPS-u wylapywali innych towarzyszy z PPS-u. Zeby sie nie rozdrabniac to przypomne, ze niejaki Cyrankiewicz to jednak byl pps-iak i jego towarzysz partyjny Jablonski tez.
Cytat:
Tak jak niektórzy nie wiedzą, że były dwie Gwardie Ludowe.
Ale to ci leniwi i niedouczeni.
Cytat:
A PiS, to PPS po tuningu.
Tylko mało kto zadaje sobie trud, aby to sprawdzić.
A po jakich symptomach to poznalas?
Przypominam ci, ze przedwojenna PPS z komunistami i faszystami sie nie zadawala i nie spoufalala. A nawet wrecz przeciwnie

Cytat:
ps. jeśli będzie klęska żywiołowa,
wybory nie odbędą się.
Tak stanowi Konstytucja.

Nie kleska, a stan kleski ogloszony. Dlatego premier rzekl dosc wyraznie, ze po ogloszeniu stanu kleski zywiolowej strazacy i ratownicy nie beda lepiej pracowac niz dotad. I trzeba tym oglaszaniem gospodarowac rozwaznie.
  #678  
Nieprzeczytane 18-05-2010, 20:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 598
Domyślnie

Cytat:
Napisał romek22
Witam , czytając wasze - niektórych wypowiedzi to mnie śmieszy . Stare powiedzenie mówi / uderz w stół a nożyce się
odezwą /. Na jakiej podstawie tak uważam że; wracacie myślami do lat 50-tych a PIS przyrównujecie do PPS -U .
Jeden pisze czy posiadam dowody czy J. Kaczyński ma wiedzę prawniczą , ci co piszą - czy oni wiedzą gdzie żyją?--że są w Polsce a gospodarka Polski sprzedawana .
Trochę rozwagi

Romku! Skup sie bez krempacji i napisz o co ci biega.
Bo cos brak ci jasnosci w temacie.
A w temacie dowodow, to posiadasz, czy tak ci gawedzi dla checy?
  #679  
Nieprzeczytane 21-05-2010, 17:34
Idalka's Avatar
Idalka Idalka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 536
Domyślnie

Jarosław Kaczyński (32%)

Bronisław Komorowski (36%)


ostatnie slupki notowan w atmosferze negacji wszystkiego co PiS
W normalnych warunkach nie byloby 2 tury
skopiowane
  #680  
Nieprzeczytane 21-05-2010, 22:15
Idalka's Avatar
Idalka Idalka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 536
Domyślnie

Bronisław Komorowski:
Cytat:
W zeszłym roku powódź, w tym roku powódź, więc pewnie ludzie są już oswojeni, obyci z żywiołem
.


i tenze pan ,kandydat na najpowazniejszy urzad w panstwie,pare godzin pozniej:

Cytat:
Miałem dziś przyjemność wizytowania terenów powodziowych.



serce roscie patrzac ....i sluchajac
szkielko pokazalo? 7 razy w roznych konfiguracjach ,jak to drzewiej bywalo?
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wybierz Prezydenta RP 2010 !!! prezydent2010 Polityka - wątki archiwalne 176 17-11-2009 11:06
Wybory wankabor Polityka - wątki archiwalne 103 12-06-2009 11:33
Wybory - idźcie głosować Ewunia Polityka - wątki archiwalne 586 18-09-2007 22:35

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:10.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.