menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #103841  
Nieprzeczytane 21-12-2017, 09:53
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Arti!
Czyżbyś chciała namówić nas do jakiejś zbiórki na ich konto?

W aproposie, wy też jesteście miszczami, nie tylko Rysiek
Wasz Kijowski wyżebral 32000 zł.
Komornik po zajęciu zostawi mu z tego 1500 a on będzie musiał do US wpłacic ponad 4000 podatku!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103842  
Nieprzeczytane 21-12-2017, 12:57
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 387
Domyślnie Zanim rzucisz do puszki dowiedz się

https://www.youtube.com/watch?v=VZzBIm-voLM


o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103843  
Nieprzeczytane 21-12-2017, 14:34
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Siri
https://www.youtube.com/watch?v=VZzBIm-voLM


o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy...

od lat wiem o tym i o fundacji też ...komu się chce policzyć ostatnią zbiórkę trzymaną w banku na % to zobaczy, zysk.
Księgowość fundacji jest niejawna pomimo sprawy sądowej.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103844  
Nieprzeczytane 21-12-2017, 14:53
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

no nie jest dobrze....https://www.youtube.com/watch?v=CtYLyrhuhEk

W przyszłym roku już od stycznia
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103845  
Nieprzeczytane 21-12-2017, 15:09
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
od lat wiem o tym i o fundacji też ...komu się chce policzyć ostatnią zbiórkę trzymaną w banku na % to zobaczy, zysk.
Księgowość fundacji jest niejawna pomimo sprawy sądowej.

Arti!
A co do tego???
Przecież nie dajesz.
zawsze mnie ciekawiło jak to jest z tym brytanem ogrodnika, który szaleje wokół budy kiedy kilka posesji dalej karmią kota.

Albo zadziwia mnie taki drobiazg, jak w przypadku NACZELNEGO ATEISTY KRAJU zamartwiającego się stanem duszy wyznawców jakiegoś kultu.

Ileż energii wkładacie w obrzydzanie innym tego czego sami nie robicie.

Arti! Czy jak kiedyś przytrafi ci się brzydkie to zastrzeżesz żeby w twoim przypadku nie używano sprzętu zakupionego przez orkiestrę Owsiaka???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103846  
Nieprzeczytane 21-12-2017, 15:16
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
no nie jest dobrze....https://www.youtube.com/watch?v=CtYLyrhuhEk

W przyszłym roku już od stycznia

Jak Michalkiewicz wieszczy kataklizm to musi się sprawdzić.
Problem tylko, taki że on bidulek tak już od lat wieszczy coś i jedyny kataklizm jaki spotkał naszą ukochaną ojczyznę to libanizacja w wykonaniu KACZYŃSKIEGO i PiSu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103847  
Nieprzeczytane 21-12-2017, 15:21
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Fracie, coś tu wczoraj przebąkiwałeś o nienawiści i miłości.
A jak Ci się podoba ten thriller wrzucony tu przez jedną panią przy aplauzie drugiej pani ?https://www.youtube.com/watch?v=VZzBIm-voLM
Jak na film niskobudżetowy o ambicjach thrillera i kina grozy, jest to wręcz arcydzieło i tylko nie jestem pewna czy to bardziej political fiction czy raczej sf i czy bardziej wzbudza miłość czy nienawiść? Jak sadzisz ?

Bywa że mentalne siostry i bracia Marka S. z typową dezynwolturą rzucają pod adresem przeciwników tzw "dobrej zmiany", że nie mają prawa korzystać z programu 500+, choć oczywista oczywistość, że ten program jest realizowany ze środków publicznych czyli naszych wspólnych od lewa do prawa, więc korzystać mają prawo wszyscy ci co ten program współfinansują, pomijając detal, że spłacać tą mannę będą jeszcze nasze wnuki.
A jak to jest z wyznawcami tzw "dobrej zmiany" w tym z paniami powyżej, kiedy zdąży się im trafić w ramiona funkcjonariuszy księcia Radziwiłła, czy oni wtedy stanowczo i kategorycznie odmawiają, by jakikolwiek procedury medyczne były wykonywane przy użyciu sprzętu zakupionego przez Fundację WOŚP ?
Wszak to ludzie dumni, patriotyczni co to wstali z kolan więc powinni konsekwentnie i honorowo nie korzystać ze sprzętu kupionego przez tego łobuza Owsiaka za pieniądze gorszego sortu, bo przecież nie przez wyznawców tzw "dobrej zmiany" ! Czyż nie mam racji ? Czyż nie powinni być twardzi jak Roman Bratny, a jeszcze lepiej niezłomni jak Andrzej Duda ?
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103848  
Nieprzeczytane 21-12-2017, 15:41
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Hypatio!
A ja tam podziwiam troskliwych.
Bez ludzkiej dobroci i poświecenia bryzgającego miłosierdziem nie byłoby takich dobroczynnych instytucji służących dobrym ludziom jak fundacje Srebrna, czy Rydzyka i podobne.. to co tam jakiś Owsik.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103849  
Nieprzeczytane 21-12-2017, 15:56
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Niezłomny DUDA kopie leżącego Antka MONstera mocno i po nerach.
Dopiero co przywalił go ubeckimi metodami, a teraz robi z niego świątecznego alleluja.

Zobaczymy czy połamią się wigilijnym opłatkiem pod choinką

Cytat:
– Trzeba też pana ministra z tego rozliczać, w jaki sposób realizowana jest modernizacja, w jaki sposób są wydawane te pieniądze na polskie wojsko – dodał prezydent.

Pytany, czy jest to robione dobrze przez szefa MON, odpowiedział, że ma na ten temat "informacje i w wielu punktach swoje zdanie". – Nie ukrywam, że mam też wiele wątpliwości. Mam sporo wątpliwości, chciałbym, żeby to wszystko funkcjonowało lepiej.


– Mieliśmy mieć śmigłowce dla polskiej armii - nie mamy ich, mieliśmy je mieć w zeszłym roku,
pan minister osobiście obiecywał w mediach, że one będą - nie ma ich.


To są takie elementy, które mnie ogromnie martwią – mówił Andrzej Duda.


Arti!
Jako wielbicielka Antoniego M. chyba masz jakieś wieści w tem temacie?
Przecie nie może być nic gorszego dla wyznawcy kiedy idolem publicznie poniewiera DUDACZEWSKI....chyba
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103850  
Nieprzeczytane 21-12-2017, 16:06
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
maja59. Powód: życzenia zostają mai nie ma

nie czytałam, ale Bóg zapłać....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103851  
Nieprzeczytane 21-12-2017, 16:15
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Arti!


Arti! Czy jak kiedyś przytrafi ci się brzydkie to zastrzeżesz żeby w twoim przypadku nie używano sprzętu zakupionego przez orkiestrę Owsiaka???


Arti korzystaj sobie do upojenia, choć nie życzę.
Być może trafisz na urządzenie okupione zapaleniem płuc mojej córki/ 5 lat była wolontariuszką, ciężko odchorowała zbiórkę w 98, kto ją zna, wie że kaszel wraca jak bumerang/
a może zakupione za darowiznę mojej firmy.
Kiedyś nie wiedziałam tego co wiem teraz.


PS wolałabym, aby to nie było prawdą, przysięgam.
No i Arti z całą pewnością nie trafisz na urządzenie w którym jest chociaż jedna złotówka samego ''Jurka'',
a zdanie niech każdy ma swoje i nie bredzi,
skoro korzysta z NFZ.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103852  
Nieprzeczytane 21-12-2017, 16:24
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Detale;
Senator PiS podejrzany o korupcję. Partia go zawiesza. Podejrzany zrzeka się immunitetu i idzie do prokuratura.

Sekretarz PO podejrzany o korupcję.
Partia w konferencji broni go, atakuje PiS. Podejrzany nie wpuszcza śledczych do domu.
Zasłania sie immunitetem.

Niestety Platforma od początku swojego istnienia miała założenia typowo gangsterskie;
do niczego sie nie przyznawać, kraść ile się da, kłamać i nie przejmować się,
bo ktoś ich wybierze.

pytanie; kto ich wybierał?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103853  
Nieprzeczytane 21-12-2017, 16:34
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

@JSaryuszWolski ujawnił ,
że komisarz Elżbieta Bieńkowska od miesięcy zabiegała i lobbowała w KE o uruchomienie art.7 przeciwko PL.

https://www.tvp.info/35019117/20122017-1827

U nas to już nic nie dziwi, ale co myślą o niej w tej Brukseli,
strach pomyśleć...niemiecki wycieruch?

Kto na ziemię ojczystą, chociażby grzeszną i złą,
wroga odwiecznego naprowadził,
zdeptał ją, splądrował, spalił, złupił rękoma cudzoziemskiego żołdactwa,
ten się wyzuł z ojczyzny.

Nie może ona być dla niego już nigdy domem,
ni miejscem spoczynku.
Na ziemi polskiej nie ma dla tych ludzi już ani tyle miejsca, ile zajmą stopy człowieka,
ani tyle, ile zajmie mogiła


Żeromski

https://www.youtube.com/watch?v=UV3F3CrC7p0
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103854  
Nieprzeczytane 21-12-2017, 19:40
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie Atak rozpoczęty na Antoniego M

W Polsat news A Duda powiedział już otwarcie na pytanie czy będzie to zmiana na stanowisku ministra czy zmiana polityki, prezydent odpowiedział: zmiana polityki też w jakimś sensie.
Trzeba większej kompetencji

Trzeba Polakom przedstawić jakiś pretekst uzasadniający odwołanie...
A Duda krytykuje politykę ministerstwo obrony narodowej oraz wydatki

AM od początku przeszkadzał opozycji, był atakowany.a jak uniemożliwił Chińczykom przejęcie terenu koło Łodzi na węzeł komunikacyjny w ramach jedwabnego szlaku został zaatakowany przez część swojego obozu politycznego.

Partnerstwo strategiczne z Chinami rozpoczęte przez B Komorowskiego..kontynuuje A Duda.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103855  
Nieprzeczytane 21-12-2017, 20:20
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

[quote=Arti]
Cytat:

AM od początku przeszkadzał opozycji, był atakowany.a jak uniemożliwił Chińczykom przejęcie terenu koło Łodzi na węzeł komunikacyjny w ramach jedwabnego szlaku został zaatakowany przez część swojego obozu politycznego.

Arti!
To mówisz, że DUDACZEWSKI zapisał się do opozycji???
Kiedyś kombinował zdaje się z Unią Wolności a teraz dalej knuje....łobuz jeden.
I gryzie rękę dobrodzieja co Antka MONstera na wojskową fuchę wyznaczył.


Cytat:
Partnerstwo strategiczne z Chinami rozpoczęte przez B Komorowskiego..kontynuuje A Duda.
czemu pominęłaś Szydło, Gowina i resztę?
Komorowski to przeszłość i wszystko można skasować ku chwale i szczęściu ojczyzny naszej ukochanej. Tsza ino kcieć.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103856  
Nieprzeczytane 21-12-2017, 20:50
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Po Ci nieodwzajemniona i to Piekarskiej nudnej jak flaki z olejem,
jak z mojej strony masz afekt całkowicie bezwarunkowy,
co przyznaję otwartym tekstem,
by zostało dla potomności.
Lilu, ten afekt bezwarunkowy chłonę jak gąbka, ale czymże byłaby sama radość bez odrobiny cierpienia?


__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103857  
Nieprzeczytane 21-12-2017, 21:00
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Fracie, coś tu wczoraj przebąkiwałeś o nienawiści i miłości.
A jak Ci się podoba ten thriller wrzucony tu przez jedną panią przy aplauzie drugiej pani ?https://www.youtube.com/watch?v=VZzBIm-voLM
Jak na film niskobudżetowy o ambicjach thrillera i kina grozy, jest to wręcz arcydzieło i tylko nie jestem pewna czy to bardziej political fiction czy raczej sf i czy bardziej wzbudza miłość czy nienawiść? Jak sadzisz ?

Bywa że mentalne siostry i bracia Marka S. z typową dezynwolturą rzucają pod adresem przeciwników tzw "dobrej zmiany", że nie mają prawa korzystać z programu 500+, choć oczywista oczywistość, że ten program jest realizowany ze środków publicznych czyli naszych wspólnych od lewa do prawa, więc korzystać mają prawo wszyscy ci co ten program współfinansują, pomijając detal, że spłacać tą mannę będą jeszcze nasze wnuki.
A jak to jest z wyznawcami tzw "dobrej zmiany" w tym z paniami powyżej, kiedy zdąży się im trafić w ramiona funkcjonariuszy księcia Radziwiłła, czy oni wtedy stanowczo i kategorycznie odmawiają, by jakikolwiek procedury medyczne były wykonywane przy użyciu sprzętu zakupionego przez Fundację WOŚP ?
Wszak to ludzie dumni, patriotyczni co to wstali z kolan więc powinni konsekwentnie i honorowo nie korzystać ze sprzętu kupionego przez tego łobuza Owsiaka za pieniądze gorszego sortu, bo przecież nie przez wyznawców tzw "dobrej zmiany" ! Czyż nie mam racji ? Czyż nie powinni być twardzi jak Roman Bratny, a jeszcze lepiej niezłomni jak Andrzej Duda ?
Było, było, ale Admin w swej nieomylnie podejrzliwej spostrzegawczości dokonał oczyszczenia forumowych złogów, aby wątkowej społeczności nienawiścią nie zarażać, a miłością po próżnicy nie łudzić.

Co racja to racja, bo przecież Admin bez racji, to jak dobra zmiana bez 500+.

A wspomniany filmik (obejrzany w około ¼ czasu trwania) głębszych uczuć we mnie nie wzbudził. Nie jestem biografem Owsiaka i nie wiem, jaką część prawdy zawiera ta opowieść.
Do puszek jego fundacji wrzucałem kilkakrotnie jakieś pieniądze i nie czuję z tego powodu ani dumny, ani frustracji.
Nie jestem też kontrolerem jego finansów i pozostawiam to tym, którzy są do tego powołani. Od subkultur w rodzaju Przystanek Woodstock trzymam się z bardzo daleka i wolę nawet nie wyrażać swojej opinii o tym mrocznym zjawisku społecznym i jego sponsorach.
Sprzęt zakupiony przez WOŚP widuję czasem w szpitalach i doceniam jego użyteczność, ale refleksja jaka mnie wówczas nachodzi nie zawiera raczej zachwytu dla fundacji a jedynie pytanie - dlaczego cywilizowane społeczeństwo nie potrafi w bezpośredni sposób zgromadzić środków na tego rodzaju zakupy, płacąc w sumie dwa razy więcej, gdy uwzględni się koszty działania fundacji.
I to byłoby tyle w kwestii miłości do matematyki, która nie stosuje nienawiści i scholastycznych wywodów.

PS. A w tym wątku ortopedycznym o kolanach dumnych ludzi, stanowczo powinnaś dodać jeszcze niezłomnego, złotoustego noblistę, który twardość UE ceni jak nikt inny.



__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103858  
Nieprzeczytane 21-12-2017, 22:03
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Mam wrażenie, że choć w jednym się zgodzimy.
Admin wczoraj przesadził biorąc nasz ping pong za kickboxing.
Ale jak mawiano w czasach "dyktatu prawa" - dura lex sed lex - również tego grajdołka.


Ps. Jeszcze taka mała refleksja a' propos noblisty.
Otóż gdyby tak się uważnie przyjrzeć na przestrzeni minionych 116 lat wszystkim laureatom tej nagrody, to zapewne na palcach jednej ręki dałoby się wyliczyć tych, którzy ze względu na swoje anielskie cechy charakteru mieli kwalifikacje na świętych. Pozostali byli wybitni, wyjątkowi i zasłużeni oraz wyrastali ponad swoje otoczenie w danej chwili historii, w jednej jedynej dyscyplinie. I to dzięki tej wyjątkowości w określonym kontekście, zostali wyróżnieni tą szczególną nagroda. Na szczęście, dla nich i ludzkości, nikt nie analizował ich poczynań, często w długim życiu, na innej niwie, niż ta na której się iskrą Bożą wykazali. Wielu z nich w życiu prywatnym lub życiu społecznym było ludźmi paskudnego charakteru pod wielu, wielu względami, ale nie za to ich historia opiewa.
Nie szukajmy daleko, np Twój "pupil" Albert Einstein prawdopodobnie był socjopatą dotkniętym zespołem Aspergera. Ale czy to umiejsza jego geniusz i podważa zasadność przyznania Nobla ?
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 21-12-2017 o 22:33.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103859  
Nieprzeczytane 21-12-2017, 22:53
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Niezłomny DUDA kopie leżącego Antka MONstera mocno i po nerach.
Dopiero co przywalił go ubeckimi metodami, a teraz robi z niego świątecznego alleluja.

Zobaczymy czy połamią się wigilijnym opłatkiem pod choinką
Arti!
Jako wielbicielka Antoniego M. chyba masz jakieś wieści w tem temacie?
Przecie nie może być nic gorszego dla wyznawcy kiedy idolem publicznie poniewiera DUDACZEWSKI....chyba

AM zatrzymuje komunizm w Polsce , zatrzymuje Chiny i komunizm rosyjsko niemiecki który okupuje dzisiaj nasz kraj.

Cytat:
Andrzej Turczyn‏ @AndrzejTurczyn

Senat bez poprawek zaakceptował w czwartek nowelizację ustawy o podatku od towarów i usług (VAT), dostosowującą polskie prawo do wyroku Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej i wprowadzającą podstawowe stawki VAT (23 proc.) na niektóre wyroby medyczne.-gdzie tu suwerenność?
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 21-12-2017 o 23:05.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103860  
Nieprzeczytane 21-12-2017, 23:21
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia

Przy okazji zechciej łaskawie wyjaśnić, co to jest ta mnogość przecinków, którą zwykle stosujesz - ,,,,, ''""" ,,,,,,, ,,, """ itd. Strasznie mnie intryguje ta nowatorska interpunkcja !

w moich wpisach znaki interpunkcyjne oznaczają ,że w domyśle czytający wprowadza do zdania własne treści takie jak: rozczarowanie, ironia, satyra, uśmiech itp. - czyli interpretacja dowolna


Zrozumiałaś???
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:24.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.