menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #123781  
Nieprzeczytane 18-04-2019, 16:39
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Z tym odradzajacym sie faszyzmem nie przesadzaj. Byc moze w twoich stronach, skad go do tej pory nie wytrzebiono. Cos o tym wiemy!
Jak do tej pory PiS popiera cos zupelnie innego, a mianowicie wszystkie wybryki "naszych braci" i co najsmutniejsze tanczy jak mu zagraja, kolanka uginaja na kiwniecie malym paluszkiem. Polskosc nam powoli znika z mapy.

Znika, bo słabe państwo zawsze jest obiektem drwin. W dodatku z przymusu jesteśmy śmietnikiem Europy a nawet świata, bo ministry zgodzili się od 2016 roku na sprowadzenie do Polski miliona ton nie przerabialnych odpadów świadomie i z premedytacją wiedząc, że muszą być "utylizowane"w ziemi albo spalone na powietrzu
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123782  
Nieprzeczytane 18-04-2019, 17:24
tylko-ja tylko-ja jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Miasto: Polska
Posty: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Jak ONR wejdzie do Parlamentu to Ty będziesz musiał łyknąć cierpką pigułę, bo nie przyznasz się do błędu i dzisiejszej rozmowy.

Ciekawe co dzisiaj na Tridum księża będą mówić oprócz sacrum?

ONR ma szanse tylko wtedy, kiedy niezadowolenie społeczne sięgnie zenitu. Z podkreśleniem "ma szanse"
Algorytmy Jarosławie! Algorytmy!!! Kto kogo finansuje, kto kogo popiera i kto czyimi łapkami chce ukręcić własny geszefcik.
Przyznanie się do błędu? - jeśli to Tobie będzie w przyszłości przyznać rację a moje zdanie okaże się błędne i mój pogląd, zapewniam Cię, że uderze się w pierś a Tobie Twojej pomyłki nie wypomnę, gdyby wyszło na moje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123783  
Nieprzeczytane 18-04-2019, 17:33
tylko-ja tylko-ja jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Miasto: Polska
Posty: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Tym razem mówiłem całkiem serio odnośnie tych komentarzy. Jesteś mądry facet tylko trochę zbłądziłeś, nie odnośnie starych dziejów przed i powojennych tylko realu.

Coś jeszcze. Robiłem kiedyś masę interpretacji opracowań i książek, tematyki malarstwa i wielu innych.
Lubię czytać to, czego autor napisać nie chce lub nie moze.
Powiem Ci coś. Wcale głupio nie piszesz boś głupi nie jest a koniecznie chcesz sprawiać takie wrażenie. Wręcz przeciwnie. Tylko po co wylewasz często dziecko z kąpielą i żałujesz róż, gdy płoną lasy?
Naucz się tego samego. Czytania tego czego ktoś nie napisał. Łatwe to nie jest, ale do opanowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123784  
Nieprzeczytane 18-04-2019, 17:40
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

„DĄŻYĆ DO PRAWDY” MOŻNA I DO KOŃCA ŚWIATA!
https://youtu.be/FXLU6UiteuY
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123785  
Nieprzeczytane 18-04-2019, 17:41
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Dzisiaj godz. 20:30 TVN24 Czarno na białym o seks taśmach Marszałka Kuchcińskiego


Jeżeli komuś się wydaje, że jak nie obejrzy czegoś w TVN to tego NIE MA, to ma rację.
Wydaje mu sie tylko


Czy afera podkarpacka ma związek z werbunkiem polityków przez obce służby?
Co z bezpieczeństwem państwa?

„Przydałby się jakiś jasny komunikat ze strony służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo państwa?


Na przykład, że badają, zbadali, że mamy problem bądź wręcz przeciwnie, nie mamy.

Milczenie jest najgorszym rozwiązaniem.” – uważa Wojciech Brochwicz.


https://wiesci24.pl/2019/04/18/czy-a...CxIGsxLXdbwHVY
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123786  
Nieprzeczytane 18-04-2019, 19:44
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał tylko-ja
Przyznanie się do błędu? - jeśli to Tobie będzie w przyszłości przyznać rację a moje zdanie okaże się błędne i mój pogląd, zapewniam Cię, że uderze się w pierś a Tobie Twojej pomyłki nie wypomnę, gdyby wyszło na moje.

Na tym polega dyskusja aby albo przyznać rację albo przy rozbieżnych zdaniach pozostać każdy przy swoim.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123787  
Nieprzeczytane 18-04-2019, 20:05
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał tylko-ja
Coś jeszcze. Robiłem kiedyś masę interpretacji opracowań i książek, tematyki malarstwa i wielu innych.
Lubię czytać to, czego autor napisać nie chce lub nie moze.
Powiem Ci coś. Wcale głupio nie piszesz boś głupi nie jest a koniecznie chcesz sprawiać takie wrażenie. Wręcz przeciwnie. Tylko po co wylewasz często dziecko z kąpielą i żałujesz róż, gdy płoną lasy?
Naucz się tego samego. Czytania tego czego ktoś nie napisał. Łatwe to nie jest, ale do opanowania.

Trzy bardzo ciekawe stwierdzenia filozoficzne wyczytałem z których przebija mądrość.

Tematyka malarstwa mnie interesuje bo jestem takim malutkim kolekcjonerem 19 i początku 20 wieku.
To, że głupi nie jestem to w Twoich ustach brzmi jak nominacja do Nobla.

Wrażenia Cię nie oszukały. Traktuję moje występy na KSC swawolnie, bo jak traktowałem cztery lata temu poważnie to skończyłem w szpitalu i rodzina była na krawędzi rozpadu przez szuje.

Natomiast końcówka jest fascynująca i muszę się z nią przespać, bo w ciemności zupełnie inaczej myślę. Bardzo ciekawa i intrygująca.

Zdrowych i Wesołych Świąt składam kordialnie.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123788  
Nieprzeczytane 18-04-2019, 20:11
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
„DĄŻYĆ DO PRAWDY” MOŻNA I DO KOŃCA ŚWIATA!
https://youtu.be/FXLU6UiteuY

Tu i teraz trzeba dążyć do prawdy za naszego żywota a nie pisać krotochwile.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123789  
Nieprzeczytane 18-04-2019, 20:55
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

I znowu SUKCES funkcjonariusza PiSu...
I to chyba element animalny wyposażony w eksportowy polski produkt czyli w jakiś rodzaj..... sztucznej inteligencji
Cytat:
PROTESTY W ZWIĄZKU Z WYKŁADEM PROF. LEGUTKO W USA
ŚWIAT Dzisiaj, 18 kwietnia (12:07)

Europoseł PiS Ryszard Legutko miał wygłosić w Middlebury College w stanie Vermont w USA wykład o totalitaryzmie. Władze uczelni postanowiły go jednak odwołać ze względu na głosy sprzeciwu ze strony studentów - informuje amerykański portal The Washington Free Beacon.
Pracownicy akademiccy i studenci napisali list otwarty do władz uczelni, w którym domagano się odwołania wykładu. Poglądy europosła określono jako "homofobiczne, rasistowskie i ksenofobiczne" - czytamy na portalu The Washington Free Beacon.


Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/swiat/news-...ampaign=chrome

ja bym dodał jeszcze chama skazanego sądownie za wyzwiska pod adresem dorosłej młodzieży.

No i gdyby ''wykładał"się w Kicago dla elity w parafialnej piwnicy, to nie spotkałaby go ta "przyjemność"
Co znaczy SŁAWA sięgająca antypodów i uniwersytetów w JUESEJ.

Legutko twierdzi, że "wykład "się odbył ....tajnie i w konspirze

pomimo tego część studentów, około czterdziestu osób, postanowiła jednak, że wykład wygłoszę. Jeden z profesorów, prof. Dickinson, zaprosił mnie na swoje seminarium. Ci młodzi ludzie przewieźli mnie na to spotkanie, a na uczelnię dostałem się tylnymi drzwiami. Zostałem, nazwijmy tak, przeszmuglowany na salę wykładu, co uznałem nawet za dość zabawne. Wykład wygłosiłem – relacjonował Legutko.

Ostatnio edytowane przez pluto37 : 18-04-2019 o 21:03.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123790  
Nieprzeczytane 18-04-2019, 21:25
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
No i gdyby ''wykładał"się w Kicago dla elity w parafialnej piwnicy, to nie spotkałaby go ta "przyjemność"
Co znaczy SŁAWA sięgająca antypodów i uniwersytetów w JUESEJ.

Legutko twierdzi, że "wykład "się odbył ....tajnie i w konspirze

To daleko ci Niemcy zaszli z tą okupacją, że w Kicago organizują tajne komplety. A my tu cieszymy się wolnością totalitarną.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123791  
Nieprzeczytane 18-04-2019, 21:29
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Nie ma nie ma szmalu na .....pustyni

Rząd znalazł pieniądze na podwyżki. Wynagrodzenie w Straży Więziennej o 604 zł w górę
Cytat:
18.04.2019 20:30
Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki i Czesław Tuła, szef NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, uzgodnili termin wypłat związanych z podniesieniem wynagrodzenia. "Uzyskaliśmy zapewnienie wypłaty tych środków dla funkcjonariuszy do Świąt Wielkanocnych 2019 roku z wyrównaniem od 1 stycznia" - informują związkowcy.

Jak się belfrow pozamyka to ktuś ich musi pilnować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123792  
Nieprzeczytane 18-04-2019, 21:38
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 623
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
To daleko ci Niemcy zaszli z tą okupacją, że w Kicago organizują tajne komplety. A my tu cieszymy się wolnością totalitarną.

Jarek!
Kicago to pryszcz.... Lepszy od Legutka był MORAWIECKI z PiSu co tajnie pleciał spotkać się z KOŚCIUSZKIEM na monumencie i tak mu się poryło pod beretkiem że doliny mu się ze sztuczną inteligencją tak porypały, że chciał w Kalafiorni sprzedawać milion aut elektrycznych.
Ale Kicago ominął z powodu pokładów naturalnej inteligencji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123793  
Nieprzeczytane 18-04-2019, 22:19
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
I widzisz Arti jak cię idole ustawiły w bambuco???
Razem z tym zweryfikowanym WOLSKIM?
Taki śliczny i czujny a PiSowski zdrajca i sprzedawczyk.
I dopiero Michalkiewicz z federastami musieli ZDRADĘ NARODOWĄ oprychów od KACZYNSKIEGO wykryć.

idole?...po zmianach w rządzie nie byłam zadowolona choć rozumiałam konieczność...
Ano zobaczę jak się wytłumaczą a że wyborcza nie wyniuchała notatki to dziwne
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123794  
Nieprzeczytane 18-04-2019, 22:46
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Dzisiaj godz. 20:30 TVN24 Czarno na białym o seks taśmach Marszałka Kuchcińskiego

))))))))) ważny temat
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123795  
Nieprzeczytane 18-04-2019, 22:46
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
I znowu SUKCES funkcjonariusza PiSu...
I to chyba element animalny wyposażony w eksportowy polski produkt czyli w jakiś rodzaj..... sztucznej inteligencji


Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/swiat/news-...ampaign=chrome

ja bym dodał jeszcze chama skazanego sądownie za wyzwiska pod adresem dorosłej młodzieży.

No i gdyby ''wykładał"się w Kicago dla elity w parafialnej piwnicy, to nie spotkałaby go ta "przyjemność"
Co znaczy SŁAWA sięgająca antypodów i uniwersytetów w JUESEJ.

Legutko twierdzi, że "wykład "się odbył ....tajnie i w konspirze

pomimo tego część studentów, około czterdziestu osób, postanowiła jednak, że wykład wygłoszę. Jeden z profesorów, prof. Dickinson, zaprosił mnie na swoje seminarium. Ci młodzi ludzie przewieźli mnie na to spotkanie, a na uczelnię dostałem się tylnymi drzwiami. Zostałem, nazwijmy tak, przeszmuglowany na salę wykładu, co uznałem nawet za dość zabawne. Wykład wygłosiłem – relacjonował Legutko.

Podobno rownież prime minister RP został entuzjastycznie przyjęty podczas dwudniowej wizyty w USA.
Tylko tak się dziwnie złożyło, że nikt z administracji Trumpa nie zauważył jego przybycia i tym samym nie znalazł czasu na uroczyste podjęcie tak znamienitego gościa.
Podobnie jak nie tak dawno potraktowanono Adriana.
Cytat:
We wtorek Mateusz Morawiecki rozpoczął dwudniową wizytę w USA. W terminarzu premier miał udział w premierze filmu promującego Polskę "Poland: The Royal Tour" w Lyric Opera w Chicago i kilka innych kurtuazyjnych okazji. Podobno jednak nie wszystko poszło zgodnie z pierwotnym planem, na co wskazał właśnie znany polski dyplomata.
"Nieśmiałe pytanie: dlaczego nie doszła do skutku wizyta PMM w Waszyngtonie, nad którą ambasada pracowała miesiące? Że wiceprezydent nie chciał się spotkać - przykre, choć zrozumiałe, wziąwszy pod uwagę pozycję tego rządu. Ale nawet doradca ds. bezpieczeństwa?" – napisał na Twitterze były ambasador Polski w Kanadzie, a obecnie kandydat do europarlamentu z ramienia KE Marcin Bosacki.

Marcin Bosacki
@MarcinBosacki
Nieśmiałe pytanie: dlaczego nie doszła do skutku wizyta PMM w Waszyngtonie, nad którą ambasada pracowała miesiące?
Że wiceprezydent nie chciał się spotkać- przykre, choć zrozumiałe, wziąwszy pod uwagę pozycję tego rządu. Ale nawet doradca ds. bezpieczeństwa? ��#specjalnerelacje

Kancelaria Premiera

@PremierRP
Rozpoczęła się wizyta premiera @MorawieckiM w #NowyJork.

Zobacz obraz na Twitterze
344
19:08 - 17 kwi 2019
Twitter Ads - informacje i Polityka prywatności
Ludzie o tym mówią: 148
Słowa Bosackiego potwierdza amerykańska prasa, która donosi, że spotkanie polskiego premiera w sprawach bezpieczeństwa "zostało przełożone".

Marcin Bosacki
@MarcinBosacki
ˇ 17 kwi 2019
Nieśmiałe pytanie: dlaczego nie doszła do skutku wizyta PMM w Waszyngtonie, nad którą ambasada pracowała miesiące?
Że wiceprezydent nie chciał się spotkać- przykre, choć zrozumiałe, wziąwszy pod uwagę pozycję tego rządu. Ale nawet doradca ds. bezpieczeństwa? ��#specjalnerelacje

Marcin Bosacki
@MarcinBosacki
Informacja naturalnie z prasy. Amerykańskiej: pic.twitter.com/Z3tD3BSLFA

Te tromtadrackie stwierdzenia o wstawaniu z kolan weryfikuje co dnia życie.
Czy wcześniej po 89 roku, któryś z polskich premierów lub prezydentów byli tak traktowani w świecie jak ci obecni.
I oni śmią DonaldaTuska postponować ?
Z czystej zawiści, bo nigdy się nie wdrapią tam gdzie on wszedł zaproszony i witany.
Że nie wspomnę o "prywatnej osobie" Lechu Wałęsie, któremu połączone izby kongresu i senatu zgotowały stand ovation.
No i tego obu panom karzełki nigdy nie wybaczą.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123796  
Nieprzeczytane 18-04-2019, 22:59
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Konferencja prasowa w Sejmie -->https://www.youtube.com/watch?v=ZcfQeLG4Lrw
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123797  
Nieprzeczytane 18-04-2019, 23:31
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Podobno rownież prime minister RP został entuzjastycznie przyjęty podczas dwudniowej wizyty w USA.
Tylko tak się dziwnie złożyło, że nikt z administracji Trumpa nie zauważył jego przybycia i tym samym nie znalazł czasu na uroczyste podjęcie tak znamienitego gościa.
Podobnie jak nie tak dawno potraktowanono Adriana.


Te tromtadrackie stwierdzenia o wstawaniu z kolan weryfikuje co dnia życie.
Czy wcześniej po 89 roku, któryś z polskich premierów lub prezydentów byli tak traktowani w świecie jak ci obecni.
I oni śmią DonaldaTuska postponować ?
Z czystej zawiści, bo nigdy się nie wdrapią tam gdzie on wszedł zaproszony i witany.
Że nie wspomnę o "prywatnej osobie" Lechu Wałęsie, któremu połączone izby kongresu i senatu zgotowały stand ovation.
No i tego obu panom karzełki nigdy nie wybaczą.


Spod wpisu Bosackiego ale tyczy nie tylko jego.

Cytat:
MarekS


@MarekS64
MarekS64

W odpowiedzi do @MarcinBosacki @bbudka

Dzień bez nienawiści kłamstw oszczerstw insynuacji manipulacji i szczucia konfidentów dniem straconym

Nawet jeśli to Wielki Czwartek.

I takie tylko epitafium zostawię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123798  
Nieprzeczytane 19-04-2019, 00:57
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia

Te tromtadrackie stwierdzenia o wstawaniu z kolan weryfikuje co dnia życie.
Czy wcześniej po 89 roku, któryś z polskich premierów lub prezydentów byli tak traktowani w świecie jak ci obecni.
I oni śmią DonaldaTuska postponować ?
Z czystej zawiści, bo nigdy się nie wdrapią tam gdzie on wszedł zaproszony i witany.
Że nie wspomnę o "prywatnej osobie" Lechu Wałęsie, któremu połączone izby kongresu i senatu zgotowały stand ovation.
No i tego obu panom karzełki nigdy nie wybaczą.

a to prawda życie wszystko weryfikuje każdego dnia.
Mroczne kulisy kariery politycznej Donalda Tuska--->https://www.youtube.com/watch?v=M6k-zKjydNE

się mało wie to się wydaje a są ludzie co wiedzą.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123799  
Nieprzeczytane 19-04-2019, 01:09
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Projekt ustawy, która uchroni Polskę od skutków 447 just
-->https://www.youtube.com/watch?v=aMUN3o5Q2MU
Cytat:
Stanisław Michalkiewicz przedstawia projekt ustawy, która zablokuje rządowi możliwości prowadzenia dalszych rokowań z amerykanami w sprawie zwrotu mienia Żydom i uchroni Polskę od skutków ustawy 447. Jest szansa, że projekt ustawy zostanie wniesiony do Sejmu. Jeśli tak się stanie, będzie to znakomity test dla posłów przed wyborami parlamentarnymi.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123800  
Nieprzeczytane 19-04-2019, 01:30
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arti
a to prawda życie wszystko weryfikuje każdego dnia.
Mroczne kulisy kariery politycznej Donalda Tuska--->https://www.youtube.com/watch?v=M6k-zKjydNE

się mało wie to się wydaje a są ludzie co wiedzą.
Cóż ci pozostaje poza kolportażem insynuacji np w stylu, że Komorowski to nie jest Komorowski, a Tusk to.....,a Wałęsa to........ ?
Pustka, pustota, pustosłowie.......
Żyją ludzie, którzy są świadkami prswdziwego życiorysu Donalda Tuska. Ja ich znam, a ty ?
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:18.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.