menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa > Humor, zabawa - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Humor, zabawa - wątki archiwalne Humor, zabawa - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #201  
Nieprzeczytane 14-01-2008, 08:29
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Zły, wściekły Jakaś zmiana ciśnienia albo jakies alboco

Oddycha się dziś trudno. Kołacze i mi...

Jakie wyzywać?
Toż to pieszczotliwe jest! Stanley to samo Ci powie.
  #202  
Nieprzeczytane 14-01-2008, 09:48
smerfeta's Avatar
smerfeta smerfeta jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: dollny śląsk
Posty: 392
Domyślnie

Cześć.Piękny ranek po ciężkiej nocy,słoneczko cudnie świeci.Całą noc psy nasze kochane,wiejskie ujadały i spać nie dały.Wnusia malutka zachorowała i też w nocy płakała.Napój proszę jakiś energetyzujący.
__________________
Życie jest smerfne !
  #203  
Nieprzeczytane 14-01-2008, 11:26
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Czy jest ktoś w barze?Przyszłam na kawę bo nie mogę się obudzić.Po nocnym dyżurze spać nie mogę a rozbudzić się ciężko.Kawkę wypiję,porozglądam się po forum.W domu niewiele mogę dziś robić,bo wodę na ulicy rozwalili.A i ja troche niedysponowana.Name:  kawakawakapuczinozn2.jpg
Views: 35
Size:  9.3 KB
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #204  
Nieprzeczytane 14-01-2008, 12:44
Rysiek :-) Rysiek :-) jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 74
Domyślnie

Witajcie Drodzy [dziewczęta i chłopaki] ! O dość póżnej godzinie i do tego pierwszy raz wpadliśmy do Was na kawę.Ale rozpuszczalna szybko będzie gotowa.Basia była z naszą Wikusią na siusianiu i kupkaniu.Ja jak zabity tej nocy spałem.chyba odreagowałem poprzednią.Ale pierwsze koty za płoty i jesteśmy z Baśką wśród Was jak u siebie.Kilka z Was pewnie nas zozpoznało z innego wątku [oKasi Sobczyk] No i otym dość! Nie wiem co mnie podkusiło,aby zarejestrować się tak oficjalnie -Ryszard Kowalski.Nie chciałem być anonimowy no to mam.Dla WAs ja jestem po prostu-Rysiek>,a moja żonka-Basia-Basieńka ,czy jak kto woli.Ponurakami ,ani defetystami też nie jesteśmy .Jest w nas więcej szaleństwa niż na to wyglądamy.WITAJCIE!!! Już Was kochamy z wszystkimi Waszymi wadami i zaletami-jesteśmy wszyscy poprostu LUDZMI!!!......A teraz czas wypić kawę ,bo wystygła.
  #205  
Nieprzeczytane 14-01-2008, 12:54
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Rysiu i Basiu...aż mi się gęba śmieje sama ,jak czytam takie radosne posty...

Nie przejmujcie się rejestracją.Kowalskich są tysiące,a dużo z nas ma swoje imiona a nie nicki.Zresztą już większość zna się osobiście ,bo robimy zloty,czyli sabaty czarownic..

Miłego dnia...
  #206  
Nieprzeczytane 14-01-2008, 13:12
Rysiek :-) Rysiek :-) jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 74
Domyślnie

LILU! wzruszyłaś nas serdeczneścią i tym cudownym uśmiechem.Zajęłaś już jedną z wielu wolnych komórek w naszych sercach.I to już z soboty na niedzielę.A teraz chyba rozbierzemy choinkę ,bo słońce za oknem "gawoży" o wiośnie i jak nie rozbierzemy tego drzewka to wypadnie wkrótce wieszać na nim pisanki.Narazie !
  #207  
Nieprzeczytane 14-01-2008, 13:24
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Rysiu ale z ciebie wesoly facet Basia pewnie też ....choinka rany julek...lubicie miec Boze Narodzenie co???
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #208  
Nieprzeczytane 14-01-2008, 14:04
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

W Krakowie taka mgła,że nic za oknem nie widać.Senna i przymulona jestem,więc wygrzewam cielsko pod kołdrą i czytam.Herbatki owocowej to bym się napiła.
  #209  
Nieprzeczytane 14-01-2008, 14:07
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie Ryśku

No to z tą choinką obwieszoną jajkami to nie będziesz pierwszy,bo jako tako to już w bizancji na święto wiosny wieszano na gałęziach dzrzewek jajka jako symbol nowego życia.Pora rozwinąć tą tradycję.Po co wyrzucać dzrewko jak opadną igły,zostawić na Wielkanoc,hiii,hiii,hiii......
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #210  
Nieprzeczytane 14-01-2008, 14:08
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie Nikuś-

-to przyjeżdżaj do Tarnowa,u has bezchmurne niebo,słońce pięknie świeci,ciepło jak w maju.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #211  
Nieprzeczytane 14-01-2008, 14:27
Rysiek :-) Rysiek :-) jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 74
Domyślnie

Małgosiu!Jesteśmy radośni bo przecierz żyjemy i dopóki żyć będziemy ,będziemy radośni i szczęśliwi.W ramach naszych możliwości pić koktail radości i szczczęścia do dna!!! Żubróweczka też nie jest zła!!!! Przy świecach,dobrym co nieco na ząbek [uwielbiam kuchcić-Basieńka pyszne zupki,a ja resztę] i takie wieczory weekendowe są są lepsze od np.rautów u Pana Prezydenta...O rany....ale walnąłem przecierz tam musi być grobowo....NIE,NIE ,NIE, tylko nie tam! A co do Bożego Narodzenia -było cudownie póki żyły nasze DROGIE MAMY. Teraz robimy co możemy żeby było miło-nam we dwoje...Nasz Drogi Syn jak może to wskoczy na wigilię.Naprawdę wspaniały chłopak-nasza cudowna podpora.Sza...!
  #212  
Nieprzeczytane 14-01-2008, 15:07
Rysiek :-) Rysiek :-) jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 74
Domyślnie

Kunegundo!PRoszę wybacz,jeśli to nietakt,ale czy można zwracać się do Ciebie zdrobnieniem Twojego imenia?Ale jak ,napisz proszę i wybacz.A co do drzewka świątecznego,to my go nie wyrzucamy.Służy nam dzielnie od wielu lat,igieł nie gubi i zawsze sięga prawie do sufitu choć ma zaledwie 90cm.Ot..sztuka!!!
  #213  
Nieprzeczytane 14-01-2008, 15:20
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Kundziu, nie denerwuj mnie, co!?

Tą wiosną w Tarnowie. U mnie też słońce, ale takie mroźnawe ono jest.
Nika, a co Ty robisz w łóżku o tej porze?
Witam nowych barowiczów!
  #214  
Nieprzeczytane 14-01-2008, 15:44
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ryszard Kowalski
Kunegundo!PRoszę wybacz,jeśli to nietakt,ale czy można zwracać się do Ciebie zdrobnieniem Twojego imenia?Ale jak ,napisz proszę i wybacz. .....
Ryszardzie,wszyscy nazywają mnie Kundzią,lub jak komu pasuję../hiii.hiii.-byle nie czarna d..a/.
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
  #215  
Nieprzeczytane 14-01-2008, 15:56
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
OK Witajcie moi mili, pogoda super

Ryśku i Basiu fajnie, że wskoczyliście do baru. Tutaj zawsze ktoś jest na dyżurze i można sobie przy kawce i czymś z procencikami pogadać.
  #216  
Nieprzeczytane 14-01-2008, 16:39
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie re Alsko

przeca pisałam,co leżę i czytam,bo dzień mglisty i ponury..
  #217  
Nieprzeczytane 14-01-2008, 17:29
Rysiek :-) Rysiek :-) jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 74
Domyślnie

Specjalne ukłony dla Basi!!!Basieńko -podziękowania za miłe powitanie w"Seniorze"Dzisiaj zajrzałem w miejsce ,gdzie powinienem wypełnić swój"Profil"itak miło się nam{Basi i mnie}zrobiło na widok cudownych kwiatków otrzymanych od Ciebie,jak dalej czytać-to od Was wszystkich Kochani Klubowicze. P.S.Muszę rozgryść,jak wypełnić ten profil i potem wklejać te cudowności i zdjęcia.
  #218  
Nieprzeczytane 14-01-2008, 17:34
smerfeta's Avatar
smerfeta smerfeta jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: dollny śląsk
Posty: 392
Domyślnie

Ale sobie kadzicie!A na powitanie nic nie przynosicie?
tu do barku chętnie przychodzimy
zawsze z kimś czymś się dzielimy.
Pozdrawiam.
__________________
Życie jest smerfne !
  #219  
Nieprzeczytane 14-01-2008, 18:27
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Dzisiaj mam embargo

na alkohol (chyba?), żeby nie drażnić mojego organu pikającego - czyli serca Ale jakby tak wirtualnie? Hmmm... może nie zaszkodzi, co? Jak myślicie?
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #220  
Nieprzeczytane 14-01-2008, 18:30
Kundzia's Avatar
Kundzia Kundzia jest offline
....
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: małopolska
Posty: 4 696
Domyślnie Ewitko

Oczywiście wirtualnie to zaszkodzić nie może,ja się dołączę,bo dziś inaczej nie mogę.No to w górę serca!Lampka dobrego wina nie zaszkodzi
__________________
"nie jestem absolutnie gruba, tylko moja bogata osobowość nie mieści się w mniejszym rozmiarze"

http://mojezacisze-kundzia57.blogspot.com/
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
BAR u SUNSHINE cz.XX Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 516 04-02-2008 18:01
BAR u SUNSHINE cz. XV Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 517 19-12-2007 07:14
BAR u SUNSHINE cz.XI Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 503 09-11-2007 22:18
BAR u SUNSHINE cz.X Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 503 28-10-2007 12:53
BAR u SUNSHINE cz.IX Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 501 17-10-2007 15:48

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:26.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.