menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #9921  
Nieprzeczytane 15-09-2017, 19:34
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 121
Domyślnie

Danusiu a po jakiego diabła podnosiłaś te ciężarki ? Nie było innych ćwiczeń ?
Ale dzięki za kawę , nasza Krysia gdzieś przepadła i nie wiem co z nią się dzieje ..... hm... czyżby zrezygnowała z tego wątku ?
Danusiu przez ile czasu będziesz tak unieruchomiona ? Może lepiej pochodź po lesie i zbieraj grzybki ? Bo skoro u mnie jest urodzaj w tym roku to u Ciebie powinien być tym bardziej .
A tak w ogóle to chyba nasz wątek siada......
A z drugiej strony cieszę się , że nie musimy klikać pod jakąś presją , każdy pisze co chce , kiedy chce i ma czas ... a dla mnie - osoby pracującej ma to duże znaczenie . Nikt mi nie wypomina , że nie pisałam i to mi się podoba .
Ale gdzie się podziali inni ? Chyba nudno się zrobiło .....
Ale idzie powoli zima , może przez długie wieczory odżyje co nieco ? Ale kochani , piątek , piąteczek , piątunio , w końcu rozpoczęłam weekend , pranko to drobnostka .
Wspaniałego weekendu życzę zatem...... p.s. marzy mi się jeszcze grill .

__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9922  
Nieprzeczytane 15-09-2017, 21:30
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 751
Domyślnie

No to rozerwę Was trochę, bo Wam tu pusto jakoś się zrobiło.

Danusiia pisze:
"Janku!Dziękuję za hosting ImageBanana!!Juz mogę i umiem wstawić z moich pobranych zdjęć tylko trochę za duże wchodzą!!Nie popuściłam aż doszłam!!Postimage.org nie obsługuje już -żądają zarejestrowania i wtedy przesyłają zdjęcia na wątek.Jak Twoja wnuczka Ania?Wszystko już dobrze?Udał się zabieg?Popełniłam błąd bo myślałam,że to Twoja żona jest chora-przepraszam"
Dancia pyta:
"Hm...... co z tym naszym Jankiem ? Na GG milczy i nie wiem jak poszło z operacją Ani"

Danusiiu, "wskrzesiłaś" Image Banana! No niech Ci będzie, ja jednak wolę i polecam Postimage.org.
To nieprawda, że oni żądają.... Ja bez problemów i bez logowania nawet przesyłam. A wielkość obrazka łatwiutko się wybiera.
Ta niemiecka fotka coś za w i e l k a Ci wyszła.
Coś Ty dziecinko z tym kolanem porobiła!
Dancia ma racje, że krzyczy na Ciebie. Nie szalej, nie baw się w kulturystkę. Już nie ten wiek i nie to zdrowie.

A co z moją Anią to już Wam Obydwóm odpowiadam.
Aktualnie. Bo właśnie we wtorek 12.IX wróciła z W-wy. Zoperowali tymi promieniami gamma ten guz mózgu (na szczęście niezłośliwy). Ale tak na prawdę, to go nie usunęli tylko wstrzymali jego powiększanie się. Musi być na lekach. Po zabiegu dotąd ma bóle głowy. Ale słuch już odzyskała, i zawroty głowy ustąpiły. Cały czas mama się nią opiekuje. Ja tylko finansowo pomagam, jak mogę. Gdyż tych badań było b.dużo, często prywatne. A cóż ja jako jej dziadek więcej potrafię.
Za dwa tygodnie Anulka ma początek roku akademickiego. 2gi rok. Jest na mojej byłej uczelni, PG w Gdańsku. Gdzie wiele, wiele ludzi znam, niektórzy byli moimi studentami. Anulce nie jest potrzebna żadna pomoc z tej strony, bo Ania jest bardzo zdolna i świetnie się uczy. Zawsze tak z nią było. Oby tylko dalej tak wszystko szło.
To Wam pokrótce zrelacjonowałem jak to wygląda.
Ze zdrowiem ja z moją żonką jako tako się trzymamy. Jak to w tym miłym wierszyku J.Kraszewskiego:
"Był sobie dz. i (...), ona kaszląca i słaba, on skurczony we dwoje.
Mieli chatkę maleńką, taką starą jak oni...
"
Pozdrowienia. Trzymacie się, nie dajcie się....
Janek .

Ostatnio edytowane przez Stefan : 16-09-2017 o 17:03.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9923  
Nieprzeczytane 16-09-2017, 10:01
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Hej Wam!Danciu-Polka mądra po szkodzie!!Siedze z usztywnieniem nogi i co pewien czas smaruję Ketonalem!Ale głupia jestem-chciałam poćwicztć a wiem ,że kolano mam zwyrodniałe w stawie.Będę nieruchoma jeszcze tydzień przynajmniej!Dobrze,że mam goscia p.L i poda mi herbate,zrobi śniadanie,przyniesie zakupy i leki z apteki!Od poniedziałku pójdę powoli na spacer nie zginając kolana i schodząc po schodach po jednym stopniu!!Grzybki wykluczone bo po wertepach i górkach to nie dla mnie chodzenie!!Nasz koscierski teren jest w Szwajcarii Kaszubskiej i niestety górzysto-dolinowy!!Pozostanie mi kupić grzyby na targu.Jest wysyp teraz.



Stawiam kawę!Pozdrawiam i spróbuję Janku z Postimage.org!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9924  
Nieprzeczytane 16-09-2017, 10:08
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Na jutro!!



A to staw w Sulzbachu gdzie lubię przesiadywać kiedy mam pauzę u dziadka dr!!No i TO DLA JANKA_wróciłam na Postimage.org!!Odpowiednie zmniejszenie i jest OK!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9925  
Nieprzeczytane 19-09-2017, 18:50
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witam!Noga a właściwie kolano jeszcze boli!!Padał deszcz przez kilka dni to chętnie siedziałam w domciu z nogą w górze!!A dziś jest ładnie i poszłam na targ i znów więcej boli i spuchła!Muszę wybrać się do ortopedy ale chyba tylko prywatnie bo w trybie zwykłym to marne szanse.Najpierw do przychodni o 5,00 w kolejkę po numerek do rejestracji,potem do ogólnego po skierowanie i po tygodniu do ortopedy!!U Was też taki problem??


Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9926  
Nieprzeczytane 19-09-2017, 19:02
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Witaj Danusiu

Zbadać trzeba, ale ja bym się za bardzo nie przejmował że nóżka puchnie. Ważne żeby po odpoczynku wracała do normy. Miałem kiedyś pęknięcie w kostce, gips na 2 tygodnie. Potem ubrałem górskie wysokie buty i pojechałem na wycieczkę- po powrocie nie mogłem buta zdjąć tak była noga spuchnięta. Na rano było OK, więc za tydzień powtórka i tak kilka razy aż noga się rozchodziła i jest dobrze. Ale musisz się szanować Przyjaciółko- jeśli siłownia to raczej rozruch i gimnastyka a nie kulturystyka. Posmarować lub założyć bandaż elastyczny i czekać, czekać, czekać a chodzić normalnie i nie na siłownię.
Dużo zdrówcia życzę.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9927  
Nieprzeczytane 20-09-2017, 01:33
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 121
Domyślnie

Witam choć na chwilkę .
Janku bardzo Ci dziękuję za informację o stanie zdrowia Ani i bardzo cieszy mnie , że słuch odzyskała itd .
W bardziej wolnej chwili zapytam o kilka szczegółów jeśli pozwolisz , pozdrawiam cieplutko .
Danusiu nie forsuj tej nogi i gnaj do lekarza , trzeba
sprawdzić co się dzieje . U nas do ortopedy nawet na cito czyli pilne trzeba czekać 2 tygodnie , tak było jak miałam pęknięte żebra , masakra !
Franiu każdy przypadek jest inny , indywidualny .....
Danusia przecież znów pojedzie do Niemiec więc moim zdaniem lepiej aby sprawdziła co się dzieje ... zanim wyjedzie .
Ale słuchajcie - ma ktoś bliższy kontakt z Krysią ?
Nie widać jej w ogóle a przecież sama mieszka i martwię
się , że coś jej się stało . Bo innych widuję na różnych wątkach .
Dziś spotkała mnie miła niespodzianka - sąsiadka z góry
zostawiła mi ciasto bo ponoć mnie lubi .
Ciasto stało w kuchni na talerzyku z taką informacją , prawdę mówiąc zaskoczyła mnie kobietka .
Ale kończę moi mili , w weekend może więcej kliknę bo od jutra będę wracać jeszcze później z pracy bo autobusem komunikacji miejskiej .
Słodkich snów życzę wszystkim .....
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9928  
Nieprzeczytane 20-09-2017, 07:14
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Witam

Danciu: Naszą Koleżankę Krysię też trochę widać na wątkach powyżej, może z czasem wątek znowu odżyje. Pozdrawiam serdecznie wszystkich-miłego dnia. 🌻🌼
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9929  
Nieprzeczytane 21-09-2017, 09:50
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Krysiu!-gdzie jesteś??ja też martwię się,że nie ma Cię!
Nie wchodzę na inne wątki oprócz moich ulubionych i nie widzę Krysi!
Buty kupiłam wygodne-typu kaczuszki.Do ortopedy niestety idę prywatnie bo nie ma szans na tryb zwykły!Mam stare zdjęcie lewego kolana i skonsultuję się.
Dziś dla odmiany herbatka owocowa-częstujcie się po garstce!!


Suszone owoce i gorąca ale nie wrząca woda-samo zdrowie!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9930  
Nieprzeczytane 22-09-2017, 01:54
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 121
Domyślnie

Cytat:
Napisał frasag
Danciu: Naszą Koleżankę Krysię też trochę widać na wątkach powyżej, może z czasem wątek znowu odżyje. Pozdrawiam serdecznie wszystkich-miłego dnia. 🌻🌼
Ot i masz....... chyba znudziło się jej pisanie w tym wątku ale w sumie każdy z nas ma wolny wybór . Ale dobrze , że mam Was i zaglądających forumowiczów . Dziś znów kliknę mało bo powinnam lulciać od dawna . Buziole Franiu ......
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9931  
Nieprzeczytane 22-09-2017, 02:17
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 121
Domyślnie

Cytat:
Napisał danusiia
Krysiu!-gdzie jesteś??ja też martwię się,że nie ma Cię!
Nie wchodzę na inne wątki oprócz moich ulubionych i nie widzę Krysi!
Buty kupiłam wygodne-typu kaczuszki.Do ortopedy niestety idę prywatnie bo nie ma szans na tryb zwykły!Mam stare zdjęcie lewego kolana i skonsultuję się.
Dziś dla odmiany herbatka owocowa-częstujcie się po garstce!!


Suszone owoce i gorąca ale nie wrząca woda-samo zdrowie!!
Danusiu dzięki serdeczne za tę uzdrawiającą herbatkę kochana , dobrze , że w termosie zostawiłaś .......
Również i ja mam swoje ulubione wątki choć czasem zaciekawi mnie coś innego i też potrafię tam kliknąć .
Odnośnie zdjęcia kolana to może powinnaś mieć bardziej aktualne ? Byłam i ja może dwa lata temu prywatnie u ortopedy jak miałam zapalenie stawu barkowego . Nie dość , że za wizytę zapłaciłam 140 zł , dał mi skierowanie tylko na 3 zabiegi , wszystko za kasę , prześwietlenie barku też i nic mi tak naprawdę nie pomógł buc pieprzony (sorki) a na NFZ przyjmuje również przy szpitalu . Nawet mi nie zaproponował abym założyła kartę w tej poradni . Nie dałam rady funkcjonować i zwolnienie lekarskie wyrwałam mu z gardła . Tego nie zapomnę ....
Ale trafiłam na super rehabilitantkę , chodziłam do niej i choć miałam po 3 zabiegi + ćwiczenia indywidualne to płaciłam tylko za 1 zabieg . Kobietka w moim wieku i chyba pożałowała mnie , wiedziała , że pracuję itd .... Szkoda , że tak bezinteresownych ludzi spotyka się rzadko.
Danusiu dbaj o zdrowie jak możesz i nie lekceważ .. uściski ........
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9932  
Nieprzeczytane 22-09-2017, 08:04
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie



Jaka szkoda,ze nie mogę tam już iść!!Ale i tak pada deszcz!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9933  
Nieprzeczytane 23-09-2017, 01:15
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 121
Domyślnie

Danusiu pójdziesz jeszcze nie raz i nie dwa a póki co zadbaj
o kolanko . Nie lekceważ . Spokojnej nocki .
P.s. U nas nie pada i jest dość ciepło jak na początek kalendarzowej jesieni .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9934  
Nieprzeczytane 24-09-2017, 01:31
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 121
Domyślnie

Cóż się stało , że nikogo nie ma ?
Na południu kraju powodzie - to wiem...... ale nic nie rozumiem..... nikt nie zajrzał i nie kliknął ?
Fakt , sama nie miałam czasu za badaniami , grzybami itd.... Weszłam kiedy mogłam ..... o qurczę .
Jestem po prostu zaskoczona ale tym , którzy tu zaglądają życzę słonecznej i udanej niedzieli.. . Pozdrawiam cieplutko........
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9935  
Nieprzeczytane 24-09-2017, 09:10
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Dzień dobry samotni!Dzien dobry Danusiu!Chyba tylko już my zostałyśmy na tym forum?I ja juz nie jestem samotna,mam towarzystwo pana L.W środę jadę zwiedzać Legnicę a w sobotę na wesele aż do Nowej Huty.Jestem zaproszona jako osoba towarzysząca mojemu panu.Tylko,że nie umiemy ze sobą tańczyć-on tak prowadzi,ze nie mogę połapać kroków i wogóle bez rytmu!Zresztą tańczyliśmy tylko raz na zabawie w kole gospodyń wiejskich i nie dogralismy sie jeszcze!Z moim kolanem tez boję się tańczyć
Niby już opuchlizna zeszła i nie boli ale nie na cała noc takie hulanki!


bez komentarza!!Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9936  
Nieprzeczytane 25-09-2017, 20:32
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 121
Domyślnie

Witaj Danusiu . Sama nie wiem o co tu chodzi ale Ty moja droga jesteś tu dłużej , ja krócej....
Mam nadzieję tylko , że nikt się nie obraził ......
A Ty korzystaj z życia ile możesz bo nie wszystkim jest to dane . Na weselu troszkę oszczędzaj się ale baw się dobrze , nawet siedząc można czuć się dobrze . Nie skacz za dużo a w wolnych kawałkach odnajdziecie się .
Jutro odezwę się po południu a dziś dobrej nocki życzę .
https://youtu.be/f4A8El9j8pI

__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9937  
Nieprzeczytane 25-09-2017, 22:10
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Wieczorowe pozdrawianki dziewczyny i chłopaki
Jakiś ten wrzesień pogodowy kiepski, sandałki schowałam już i częściowo letnie ciuchy.
Może październik będzie ciepły.

Danusia leczy kolano a ja staw skokowy leczę od sierpnia.
Rehabilitacja niewiele pomogła więc w ten staw mam raz w tygodniu zastrzyk.
Więc nie szarżuj Danusiu sama widzisz...coś tam chrupnie i kłopot.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9938  
Nieprzeczytane 25-09-2017, 22:56
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dancia54

Mam nadzieję tylko , że nikt się nie obraził ......
Jeśli chodzi o mnie, to na pewno nie obraziłam się. Zaglądam czasem, ale pisać jakoś nie mam weny. Myślę, że to przejściowe.
Pozdrawiam wszystkich!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9939  
Nieprzeczytane 26-09-2017, 10:05
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Dzień dobry!Miło mi,że odezwałyscie się!Cieszę się że żyjecie,we względnym zdrowiu!!Kurujcie się,a ja tez szykuje się do wesela i nie mam zamiaru dużo tańczyć ani dużo PIĆ!!No i przed weselem zwiedzę Legnicę-poznam klimat miasta i w dzień i wieczorem.Mam rezerwację w hotelu bo u p.L na podłodze nie będę spać.


Zobaczę to wszystko i porobię zdjęcia! Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9940  
Nieprzeczytane 26-09-2017, 13:31
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

cieszę się....Słońce u mnie jest

Już chyba pora deszczowa się skończyła

Dziś babciuję zaniedługo
wnuczkę młodszą ze szkoły mi synowa dowiezie.
Może spacer po parku zaliczymy z Blusem, kasztany pozbieramy albo może w ogródku pozbieramy orzechy.

pozdrawiam


Cytat:
Napisał danusiia
Dzień dobry!Miło mi,że odezwałyscie się!Cieszę się że żyjecie,we względnym zdrowiu!!Kurujcie się,a ja tez szykuje się do wesela i nie mam zamiaru dużo tańczyć ani dużo PIĆ!!No i przed weselem zwiedzę Legnicę-poznam klimat miasta i w dzień i wieczorem.Mam rezerwację w hotelu bo u p.L na podłodze nie będę spać.

buty wygodne na tańce weź i zabezpiecz kolano Danusiu...koniecznie...stabilizator w sklepie ortopedycznym dostaniesz.
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 26-09-2017 o 13:36.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 22:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 09:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 19:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 22:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 15:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:22.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.