menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 10-06-2009, 11:05
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie To tez polityka .


Do 15 sierpnia dwa miesiace i w Polsce juz podgrzewa sie atmosfere polityczna. Bedzie "polityczny odpust " ,bo ta data dla Polski katolickiej jest szczegolna - Swieto Matki Boskiej Zielnej i rocznica "cudu nad Wisla".
Moze faktycznie stac sie cud gdy do Polski zjedzie na koncert w tym dniu (planowany na warszawskich Bielanach) wspolczesna "madonna" czyli piosenkarka ,ktora drwi z kazdego (nie tylko z katolikow) i wywoluje u swych sluchaczy cos w rodzaju "kuszenie szatana na scenie".
Dzisiaj na stronie dziennika.pl wiecej o tym ,jaki juz powstal protest do ktorego i ja sie przylaczylem ( byc moze zagram na "lasce dziadka" podczas tego koncertu).
Mam nadzieje,ze administracja i jej cenzura (po namysle jaki zawsze stosuje gdy ja cos pisze - chyba musi uzyskac zezwolenie swych chlebodawcow) dopusci ten temat na "szpalty" tego forum dyskusyjnego w dziale polityka.
Bo to jest wlasnie wybitna polityka aby polskiemu spoleczenstwu sprawic taki prezent na te dwa wielkie swieta polskie .
Bedzie tez i na tym portalu "test serc polskich" ,gdzie wg. moich obserwacji rozmodlonych wieleu seniorow i seniorek nie widze ale ateisci i innowiercy maja glos i chetnie ich poczytam w dyskusji. Jestem juz pewny wystapien czterech naszych seniorek,przy wtorze innych piszacych po srodku.
Do dziela wiec Panie i Panowie Seniorzy ,mlodziez niech sie wstrzyma z zabraniem glosu w dyskusji - czy kontrowersyjna nie pierwszej mlodosci piosenkarka o pseudo "madonna" winna/moze/ wystapic na koncercie w Polsce w tym akurat dniu dla Polakow tak bardzo waznym ?
Czy aby to nie kolejny ANTYPOLONIZM moznych tego swiata ?
Sponsor Allegro juz dziala otrzymuje takze protesty , a co bedzie sie dziac to jak dozyjemy, to zobaczymy.
  #2  
Nieprzeczytane 10-06-2009, 13:10
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 609
Domyślnie

SeniorzeAP piszesz że "młodzież powinna się wstrzymać z zabieraniem głosu w dyskusji".w klubie seniora.Określ jasno że dyskusja dotyczy seniorów po 90 roku życia.
  #3  
Nieprzeczytane 10-06-2009, 14:55
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Waclawie z 1946 roku daleko ci jeszcze dp 90-tki ,65 tez jeszcze nie osiagnales, a do diabelskich "66" brakuje ci - wiec nalezysz do mlodziezy .
Udzielam ci "dyspenzy" i pisz przyjacielu co myslisz o diabelskich koncertach w Dniu Matki Boskiej Krolowej Polski.
Nam Polakom jedna MADONNA wystarczy ,wystepujacej "na krzyzu" nam niepotrzeba.
Smialo Panie i panowie z Seniora ,nawet poczatkujacy i raczkujacy.
Jako autor tematu daje przyzwolenie i tematu nie zamkne az do 15 sierpnia,chyba,ze mnie zamkna.

W gore serca Bracia POLACY !

Jak ktos chce, moze to zakrzyknac po lacinie,ja uwielbiam jezyk polski.
Tylko mi tu nowego "powstania warszawskiego" nie wywolac i ruskich nie wstrzymac na Wisle.
  #4  
Nieprzeczytane 10-06-2009, 15:23
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Senior , napisałam już na innym wątku,ale potwierdzę raz jeszcze..

Przyłączam się do grania na lasce dziadka , jak to ująłeś.


ps.ile wiosenek liczy dziadek ?
  #5  
Nieprzeczytane 10-06-2009, 22:30
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Jak dziadek za laske chwyci to z koncertu beda..... nici !
Jak dziadek bedzie gral to juz bedzie lato ,co tam wiosny-przeminely.
Wprawdzie do lata jeszcze kilka dni ale juz pioruny wala gdzie popadnie,nawet w ludzi na rowerze.
W sierpniu posypie sie ogien z nieba,jak szatan nie zmieni swoich planow.
Nie bedzie drwil z Pana Boga i to gdzie na polskiej ziemi,tej ziemi - umeczonej i przesiaknietej krwia istnien ludzkich.
Przypuszczam,ze i w Oswiecim zaczna bic pioruny.
Dzisiaj dziadek 89-letni w Waszyngtonie ruszyl zkarabinem na muzeum holokaustu,to znak od Boga a dla Polski przestroga !
  #6  
Nieprzeczytane 11-06-2009, 02:38
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Napisalem ale wycieli,nowy dyzurny jest mi nieprzychylny . Niech mu ziemia lekka bedzie !
  #7  
Nieprzeczytane 11-06-2009, 09:40
Prefekt's Avatar
Prefekt Prefekt jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: swiebodzin, lubuskie
Posty: 349
Domyślnie Hiperdziwadło z tego Seniora

Wg niego w dniu Królowej mogłaby zaśpiewać (pewnie) tylko jakaś... królowa.
Seniorze! Twoje malkontenctwo przybrało monstrualne rozmiary. Czy nie dostrzegasz na tym świecie ŻADNYCH pozytywów? Zgrozę budzi modelowanie rzeczywistości zgodne
z Twoimi postulatami.

P.S. Podkreślam, że nie zamierzam z Tobą toczyć wojenki, w czym chętnie gustujesz. Ot, taki apelik... Nic więcej.
  #8  
Nieprzeczytane 11-06-2009, 09:51
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Jaka masz krolowa na mysli - z UE czy z poza niej ?

Ta ,ktora sie podaje za "madonne" wcale krolowa nie jest ,ot "zwykla podstarzala kobita,co to dorabia sobie do zycia spiwaniem" w otoczeniu swojego dworu,zas jej ludek wielbicieli przejawia ograniczone myslenie.
Hiperdziwadlo jakie beda ogladac i sluchac ci co wybiora sie na koncert "wloszki" pozostawi fanom karme do wieczora , a na drugi dzien znowu beda mieli kaca.
"Prefekcie",cos ostatnio zle z twoja dedukcja.
  #9  
Nieprzeczytane 11-06-2009, 11:40
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Mruga oczkiem (żart)

Dla porządku:
3 maja - Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski.
15 sierpnia - Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (Matki Bożej Zielnej).
http://pl.wikipedia.org/wiki/Święta_maryjne_w_Polsce
Nie lubię podszeptów i nakazów typu: to jest dla ciebie dobre a to złe. Prezent mogę przyjąć lub nie. Chcę sama wybierać i ponosić konsekwencje wyborów.
Czy - według Seniora A.P. - jestem "młodzież" czy też "starowinka"? Może prawa głosu nie mam?
__________________
  #10  
Nieprzeczytane 11-06-2009, 12:23
Prefekt's Avatar
Prefekt Prefekt jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: swiebodzin, lubuskie
Posty: 349
Domyślnie Spodziewałem się

że moja dedukcja nie dorównuje Twojej... redukcji.
Czy Ty w ogóle kogokolwiek, czy cokolwiek akceptujesz? Wbrew pozorom mówisz wzorując się na niegdysiejszej jedynie słusznej... Byłbyś wzorcowym sekretarzem!!!
  #11  
Nieprzeczytane 11-06-2009, 14:00
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Prefekt
że moja dedukcja nie dorównuje Twojej... redukcji.
Czy Ty w ogóle kogokolwiek, czy cokolwiek akceptujesz? Wbrew pozorom mówisz wzorując się na niegdysiejszej jedynie słusznej... Byłbyś wzorcowym sekretarzem!!!

Labores pariunt honores ..

A poza tym , to wszyscy zdrowi ?
  #12  
Nieprzeczytane 12-06-2009, 11:34
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Znowu tna - jak pchly psa !
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dla kogo polityka ? senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 2 23-12-2008 13:53
Na co senior ma ochote (seniorka tez). senior A.P. Hobby, pasje 7 23-11-2008 15:06
Polityk tez czlowiek . senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 47 03-08-2008 12:18
Polityka społeczna w expose premiera - Donald Tusk o seniorach - komentarze Basia. Ogólny 10 24-11-2007 10:55

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:13.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.