menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Dom, wnętrza, ogród
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 07-06-2020, 12:23
kowdan kowdan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 438
Domyślnie Pompa ciepła do domku parterowego


Witam interesuje mnie montaż pompy ciepła dom 100m2 parterowy na cały parter podłogowa w okolicach Krakowa co wybrać proszę o opinie ludzi którzy mają a nie sprzedają oferty będę szukał za około miesiąc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 07-06-2020, 21:14
rusto's Avatar
rusto rusto jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Miasto: Warszawa,Mazowieckie,Polska
Posty: 212
Domyślnie

Samo urządzenie to 33% sukcesu. Reszta to serwis i instalator.
Zapytaj o terminy np tutaj: http://euroclean-air.waw.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 18-10-2021, 16:15
Danka56 Danka56 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 98
Domyślnie

Pompa ciepła to bardzo dobre rozwiązanie. Jest ekologiczne i inwestycja w nią bardzo szybko się zwraca. Sama zastanawiałam się nad takimi rozwiązaniami.Miałam co do tego pewne obawy, jednak poczytałam trochę tutaj https://remont.biz.pl/pompa-ciepla/ , zapoznałam się bardziej z tym tematem i okazało się że to naprawdę dobre rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 18-10-2021, 20:11
seniorita18 seniorita18 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 619
Domyślnie

Gdy decydujemy się na takie rozwiązanie to jak najbardziej pompa ciepła monoblok będzie na pewno właściwym wyborem. Myślę, że warto jest wcześniej o niej również poczytać, gdyż przecież sam montaż pompy ciepła będzie decydował o naszym ogrzewaniu już na wiele lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 10-10-2022, 11:53
PaniLidzia PaniLidzia jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: Tutaj
Posty: 45
Domyślnie

Nie, chociaż jak mam być szczery to zastanawiałem się nad zakupem tej właśnie pompy. Ostatecznie jednak mój wybór padł na pompę mającą czynnik R290 i muszę przyznać, ze był to bardzo dobry wybór. Nie bez powodu jego popularność stale wzrasta. Ma doskonałe właściwości termodynamiczne przy niewielkim oddziaływaniu na środowisko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 05-10-2023, 13:55
Mankurt Mankurt jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Miasto: Polska
Posty: 6
Domyślnie

Witam wszystkich, pompy ciepła to instalacje przetwarzające ciepło, które jest pompowane z wnętrzności ziemi lub pobierane z powietrza. Produktywne i nowoczesne rozwiązanie, ale drogie w wdrożeniu. Ponadto wydajność instalacji zimą jest znacznie zmniejszona. W ostatnim czasie doskonałym sprzętem do ogrzewania basenu stała się pompa ciepła, przykładowo https://aquamonkey.pl/ oferuje szeroką gamę pomp ciepła, które są specjalnie zaprojektowane do podgrzewania wody w basenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 14-04-2024, 21:53
Marianna1954 Marianna1954 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Miasto: Poznan
Posty: 107
Domyślnie

Firma TMSU, zlokalizowana w Warszawie, oferuje profesjonalny montaż klimatyzacji i dodatkowe usługi takie jak instalacje pomp ciepła, systemów fotowoltaicznych i wentylacji mechanicznej. Wszystkie oferowane usługi są szczegółowo opisane na ich stronie internetowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma https://www.tmsu.pl/ zapewnia dopasowanie usług do potrzeb, oczekiwań oraz budżetu klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pompa VENOWAVE VENOWAVE Kupię, sprzedam, zamienię 2 21-06-2022 18:23
Darmowe 1-2 pokoje w domku na wsi EU.Geniusz Praca, wolontariat 6 27-08-2014 21:45
poszukuję do wynajecia domku na wsi piknova Kupię, sprzedam, zamienię 0 09-05-2013 17:55
Ciepła kurtka z polaru Anna_Maria_57 Kupię, sprzedam, zamienię 1 07-02-2008 16:51
Krematorium źródłem ciepła dla żałobników - komentarze Basia. Ogólny 2 15-01-2008 13:01

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:07.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.