menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #10001  
Nieprzeczytane 24-10-2017, 10:41
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witam!Dzięki Danusiu,że odwiedziłaś mnie bo tu już zamarło zycie!Chyba administratorzy zamkną wątek?!Dzień za dniem leci-bliżej już trochę do wyjazdu!Miesiąc w domku,wymiana drzwi,wizyta u córek i na koniec rajd mikołajkowy do Sopotu!A na Swięta Bożego Narodzenia do dr.Może będę miała inna zmienniczkę,bo ta chce odejsć za większe pieniądze!! Pogoda ładna tu,ciepło.Dr.nadal śpi bez sniadania do obiadu!Mam dużo wolnego. To na tyle-relacja złożona!!Pa!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10002  
Nieprzeczytane 24-10-2017, 17:14
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie

Cytat:
Napisał zen
Nie zaglądałam tutaj chyba "ze sto lat". Nie było czasu. Pracuje jak szalona.Jestem prezesem Checinskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i z tym jest dużo pracy. Poza tym kończę książkę o sobie i moim mieście. Będzie miała tytuł "Raj z tej ziemi".
Pozdrawiam wszystkich samotnych. zen
Witaj Zen . Nie miałam za bardzo okazji Cię przywitać ale czynię to teraz . Wiem co to znaczy jeśli ktoś jest zalatany , zabiegany i nie ma tzw. chwili dla siebie .
Ale widzę , że pełnisz poważną funkcję a to niestety zajmuje dużo czasu . Odnośnie książki - wydasz ją ? Będzie można przeczytać ? Zaciekawiłaś mnie , przyznaję ...
Pozdrawiam cieplutko i mam nadzieję , że do miłego .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10003  
Nieprzeczytane 24-10-2017, 17:22
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie

Cytat:
Napisał hutkow
Pięknie pozdrawiam wszystkich,dzisiaj u mnie była przepiękna letnia pogoda.
Miło było wyjść na letni spacer,jutro ma być podobnie,
więc zrobię porządek na moim balkonowym ogródku,
bo wichury narobiły bałaganu.
Danusiu/Dancia/nie spóźniłaś się ani krzty na moje
imieniny bo do 18 marca kupa czasu,mimo tego jednak bardzo się cieszę,że o mnie pamiętasz.
Dobrej nocy wszystkim życzę!!
Witaj Edziu . Wiesz ? Jechałam autobusem komunikacji miejskiej i nagle zobaczyłam , że są imieniny Edwarda , pomyślałam o Tobie i stąd te życzenia . Przepraszam ale nie wiedziałam , że Twoje imieniny są w marcu . Cóż , złożę jeszcze raz w marcu a tymczasem pozdrawiam .....
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10004  
Nieprzeczytane 24-10-2017, 17:36
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie

Cytat:
Napisał danusiia
Witam!Dzięki Danusiu,że odwiedziłaś mnie bo tu już zamarło zycie!Chyba administratorzy zamkną wątek?!Dzień za dniem leci-bliżej już trochę do wyjazdu!Miesiąc w domku,wymiana drzwi,wizyta u córek i na koniec rajd mikołajkowy do Sopotu!A na Swięta Bożego Narodzenia do dr.Może będę miała inna zmienniczkę,bo ta chce odejsć za większe pieniądze!! Pogoda ładna tu,ciepło.Dr.nadal śpi bez sniadania do obiadu!Mam dużo wolnego. To na tyle-relacja złożona!!Pa!
Hej Danusiu ! Nie martw się , wątek będzie bo nastanie zima więc ludziki będą miały więcej czasu do pisania , długie wieczory itd...... A właściwie - kiedy teraz wracasz do domku ? Sorki ale pogubiłam się . Twoje relacje są zdawane prawie na bieżąco a mi brakuje wiecznie czasu ... zwłaszcza gdy pracuję popołudniami .
Hm.... my pojawiamy się ale co z resztą ?
Pamiętam jak z obawami weszłam tu po raz pierwszy .... wtedy klikało sporo osób , musiałam porządnie wczytać się w wypowiedzi . U mnie chłodno i w moim regionie panuje grypa..... Sama znów padam ale może wytrwam . Pozdrawiam serdecznie i przytulaki zostawiam .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10005  
Nieprzeczytane 24-10-2017, 20:31
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

A więc popiszemy sobie na wątku! Wracam 15.11 rano jak szczęśliwie przez całą noc dojadę. Dziś boli mnie głowa i wzięłam etopiryne. Doktorek zmienił tryb życia- śpi do obiadu. A ja zaglądam do niego i cierpię bo jestem skowronek a nie sowa!Zawsze budzę się ok 7-8 bez względu na porę położenia się. Przez miesiąc wolnego w domu wrócę do starego rytmu. To chyba na tyle Danciu. Życzę dobrej 🌃.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10006  
Nieprzeczytane 25-10-2017, 14:02
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 760
Domyślnie

Witajcie dwie Danusie. Jedna w kraju druga na obczyźnie .
Ponieważ zostałyście tyl. dwie, ażeby Was trochę rozerwać, posyłam Wam taki PPS.
Który kiedyś sam wykonałem. Jest jesienny i bardzo na czasie. Tylko troszkę smutny w wydźwięku. Podkładem muzycznym jest piosenka Seweryna Krajewskiego. On zawsze tak melancholijnie, ale pięknie, śpiewał. Pamiętacie? Dziś już takich nie ma .

Oto ten PPS "Jesień w moim osiedlu i na działce" -
https://www.easypaste.org/file/PUBZK...aj.exe?lang=pl

Jak uruchomić.
- kliknąć link.
- przewinąć okno Podgląd pliku do dołu, i
- wybrać w ramce "wolne ściąganie" pod żółtym "Wybierz prędkość..."
Ma być wolne ściąganie.
- niżej kliknąć Pobierz plik.
- w okienku Zapisz plik

- zapisze się pod grubą, czarną, krótką strzałką skierowaną w dół. U góry obok ramki z lupką.
Tam go kliknąć,
wtedy wyskoczy to okienko:

W tym okienku kliknąć Uruchom.

Potem w tym:

kliknąć "Play".

Włączyć głośnik !
Powinien grać.

Pozdrawiam serdecznie.
Janek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10007  
Nieprzeczytane 25-10-2017, 18:22
kris5491 kris5491 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Miasto: wawa
Posty: 4
Domyślnie

takie życie jest bardzo nudne

___________________
lampy azzardo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10008  
Nieprzeczytane 25-10-2017, 18:26
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Hej! Kris!!!

A sio z tymi reklamami!!! a sio!!! a sio!!!
Tu tylko poważni ludzie piszą O!!!
A Twoje słownictwo jednak jest baaaardzo ubogie- kilka postów i wszystkie bez sensu!!!!!
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)

Ostatnio edytowane przez frasag : 25-10-2017 o 18:31.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10009  
Nieprzeczytane 25-10-2017, 18:39
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie

Cytat:
Napisał kris5491
takie życie jest bardzo nudne

___________________
lampy azzardo
Nudne to Twoje moim zdaniem..... reklama ?
Dziękuję.... reklamy mnie denerwują okropnie .... Pa.....
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10010  
Nieprzeczytane 25-10-2017, 18:47
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie

Cytat:
Napisał danusiia
A więc popiszemy sobie na wątku! Wracam 15.11 rano jak szczęśliwie przez całą noc dojadę. Dziś boli mnie głowa i wzięłam etopiryne. Doktorek zmienił tryb życia- śpi do obiadu. A ja zaglądam do niego i cierpię bo jestem skowronek a nie sowa!Zawsze budzę się ok 7-8 bez względu na porę położenia się. Przez miesiąc wolnego w domu wrócę do starego rytmu. To chyba na tyle Danciu. Życzę dobrej 🌃.
Danusiu to jeszcze troszkę czasu Ci zostało jak tak do spędzenia z p. doktorem . Ale czas płynie jak bystra rzeka , przynajmniej ja tak mam . Odnośnie snu to wolę być sową , wieczorem mogę siedzieć ale ranne wstawanie to horror .
Za kilka dni zmiana czasu ale dobrze , że ostatnia , nie trzeba będzie tygodniami przestawiać się . Miłego wieczoru Danuś i zdrówka kochana .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10011  
Nieprzeczytane 25-10-2017, 18:57
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stefan
Witajcie dwie Danusie. Jedna w kraju druga na obczyźnie .
Ponieważ zostałyście tyl. dwie, ażeby Was trochę rozerwać, posyłam Wam taki PPS.
Który kiedyś sam wykonałem. Jest jesienny i bardzo na czasie. Tylko troszkę smutny w wydźwięku. Podkładem muzycznym jest piosenka Seweryna Krajewskiego. On zawsze tak melancholijnie, ale pięknie, śpiewał. Pamiętacie? Dziś już takich nie ma .

Oto ten PPS "Jesień w moim osiedlu i na działce" -
https://www.easypaste.org/file/PUBZK...aj.exe?lang=pl

Jak uruchomić.
- kliknąć link.
- przewinąć okno Podgląd pliku do dołu, i
- wybrać w ramce "wolne ściąganie" pod żółtym "Wybierz prędkość..."
Ma być wolne ściąganie.
- niżej kliknąć Pobierz plik.
- w okienku Zapisz plik

- zapisze się pod grubą, czarną, krótką strzałką skierowaną w dół. U góry obok ramki z lupką.
Tam go kliknąć,
wtedy wyskoczy to okienko:

W tym okienku kliknąć Uruchom.

Potem w tym:

kliknąć "Play".

Włączyć głośnik !
Powinien grać.

Pozdrawiam serdecznie.
Janek.
Witaj Janku . Piosenka wysłuchana , wszystko obejrzane i ślicznie dziękuję . Ale zamurowało mnie gdy ujrzałam Twój post tutaj , wiesz ?
Ale powiedz mi proszę - co z Anią i jak Ty i żona czujecie się ? Zaglądałam na gg ale wiadomości brak . I chyba te gg zlikwiduję , nawet Franiowi o tym wspomniałam .
W każdym bądź razie pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję , że czasem mi pomożesz w czymś na czym Ty znasz się a ja marnie lub w ogóle . Ściskam .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10012  
Nieprzeczytane 25-10-2017, 19:08
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie

Cytat:
Napisał frasag
A sio z tymi reklamami!!! a sio!!! a sio!!!
Tu tylko poważni ludzie piszą O!!!
A Twoje słownictwo jednak jest baaaardzo ubogie- kilka postów i wszystkie bez sensu!!!!!
Hej Franiu . Ty to masz nosa . A ja chyba intuicję jakąś .
Hm.... miło Ciebie znów zobaczyć w tym wątku , wiesz ?
Janka też chyba litość wzięła jak ujrzał dwie sierotki .
A poważnie ..... może ludzikom tu za nudno ? Za mało wynurzeń ? Przecież nie mogę wywlekać wszystkiego ze swojego życia publicznie . Moim zdaniem i tak jestem za bardzo otwarta , pewne rzeczy są tylko dla mnie i przyjaznych duszyczek . Pozdrawiam i całuję po przyjacielsku .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10013  
Nieprzeczytane 25-10-2017, 19:49
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 760
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dancia54
Witaj Janku . Piosenka wysłuchana , wszystko obejrzane i ślicznie dziękuję . Ale zamurowało mnie gdy ujrzałam Twój post tutaj , wiesz ?
Ale powiedz mi proszę - co z Anią i jak Ty i żona czujecie się ? Zaglądałam na gg ale wiadomości brak . I chyba te gg zlikwiduję , nawet Franiowi o tym wspomniałam .
W każdym bądź razie pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję , że czasem mi pomożesz w czymś na czym Ty znasz się a ja marnie lub w ogóle . Ściskam .
Cieszę się, że dałaś radę PPS otworzyć. Trudne nie było, co? Podobał się?
Odpowiem krótko, bo znów jutro wyjeżdżamy.
Ania czuje się lepiej, wychodzi z tego. Wznowiła studia 1.X. Ja z żonką jakoś tam się mamy. Chyba ona ciut lepiej. A moje.. te tam różne i w ogóle. Nie, nie opisuję, bo to nudny temat.
No widzisz, trochę rozruszałem ten wątek, bo zamierał. I Franio przybył.
Oczywiście, że Ci pomogę w potrzebie o ile potrafię. Ale na Franka też zawsze możesz liczyć. To firma.
GG nie likwiduj, sam wkrótce się zlikwiduje. Tam już utyskują - mało klientów mają, konkurencja Facebook'a...itp.
Pozdrawiam Was. I zmykam się szykować do wyjazdu. Żonka pilnuje .
Pa, Dobranoc.
Janek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10014  
Nieprzeczytane 25-10-2017, 19:58
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie do: Dancia

Danusiu: tu nie chodzi o wynurzenia. Nikt nie oczekuje że będziemy pisać ile razy dziennie lub tygodniowo bierzemy kąpiel, zmieniamy bieliznę itd. I nikt by takich wpisów nie czytał, a niektórzy by się pewnie zgorszyli. Chodzi raczej o to że mało nas tutaj- kilka Pań udziela się gdzie indziej, gdzie bardziej ciekawe rozmowy są, a ja sam bardziej jestem ciekawy tematów trochę technicznych- również związanych z komputerem i nie tylko. A także lubię zwiedzać świat, choć ostatnio raczej na zdjęciach.
Ale zaglądam tutaj i jeśli widzę ciekawy wpis i mam coś do dodania to zaznaczam swoją obecność
Nie wykluczam, że jeśli będzie tu więcej wpisów i będą ciekawe to i ja stanę na wysokości zadania.
A gość Kriss pewnie chce wypozycjonować interesik żeby być wyżej w Google- wydaje mu się że będziemy kilkać we wszystko co nam podsunie.
Pozdrawiam wszystkich na tym wątku.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)

Ostatnio edytowane przez frasag : 26-10-2017 o 11:28.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10015  
Nieprzeczytane 26-10-2017, 12:03
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Hej!Dzięki Danusiom i Stefanowi i Frankowi trochę tu ruszyło!Ja właściwie nie mam o czym tu pisać-bo jak to w pracy-nic nowego!!Tylko to,ze dzwoniłam do sąsiadki która stale namawia mnie na zmianę domu.Jest jej tam dobrze,ale siedzi non stop bez spacerów,bez zakupów!!Zakupy robi córka tego małżeństwa.A ja lubię ruch i spacery!1nawet do Aldi czy DM a nie siedzieć w domu cały dzień na fotelu!Ile to można sprzątać i ścierać kurze?Tylko wiąże się to z większą kasą;1200E i zwracają za podróż i ubezpieczenie.nadal będę zastanawiać się! to na tyle!!
Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10016  
Nieprzeczytane 27-10-2017, 18:47
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie

Witajcie .
Mnie przed godziną może wkurzyło to , że nasze posty śledzą
i wyśmiewają się z nich forumowicze , którzy są też na innym
portalu ! A najgorsze jest to , że wiem kto to jest..... aż wstyd ! Jedna osoba za chwilę otrzyma wiadomość na PW , napisałam - skoro tu jest źle to najlepiej
jest opuścić ten portal i klikać tam gdzie odpowiada....
A ja po prostu nie chcę aby o tym co dzieje się u mnie wiedziały niepożądane osoby . Tam siały ferment a tu są zbędne i koniec . Przepraszam ale to jest przesadą . Wrócę za chwilę...
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10017  
Nieprzeczytane 27-10-2017, 21:08
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 171
Domyślnie

Wybaczcie ale dziś na swój temat nic nie napiszę .
Życzę tylko wszystkim udanego i pogodnego weekendu .
Pozdrawiam ciepło .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10018  
Nieprzeczytane 28-10-2017, 08:08
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie żarty z nas!

Może własnie dlatego wątek zamiera?Bo boimy się ośmieszenia przez innych!ja tez byłam za szczera i za otwarta!Bez kamuflażu!!Tak to już jest w zyciu-jedni przychodzą a inni odchodzą....Życzę pogodnych dni w zyciu i w ogóle super życia!I tego abyście nie byli już samotni bo to pada na mózg!


Pozdrawiam!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10019  
Nieprzeczytane 28-10-2017, 08:57
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie do: Danusia

Dziękuję za pozdróweczki.
No niestety- zawsze znajdzie się ktoś, kto żywi się plotkami albo zazdrości innym. W życiu, a w necie tym bardziej, bo większość czuje się anonimowa. Nie wiem o kogo chodzi naszej Danci, ale znam takie przypadki z innych stron gdzie wcześniej bywałem. Dlatego teraz oprócz Seniorka bywam głównie na stronach technicznych- tam też nie ma sielanki ale sprawy osobiste są na ogół pomijane. Mam nadzieję że dowiemy się więcej- kto nam psuje opinię.
U mnie przez ostatnie kilka dni pogoda zmienna- jak nie pada to leje- "taki mamy klimat".
Ale wszystkim odwiedzającym życzę radosnego weekendu i nie przejmowania się troskami dnia codziennego.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10020  
Nieprzeczytane 28-10-2017, 08:59
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie Ten się naprawdę śmieje, kto się śmieje ostatni ....

Cytat:
Napisał Dancia54
Witajcie .
Mnie przed godziną może wkurzyło to , że nasze posty śledzą
i wyśmiewają się z nich forumowicze , którzy są też na innym
portalu ! A najgorsze jest to , że wiem kto to jest..... aż wstyd ! Jedna osoba za chwilę otrzyma wiadomość na PW , napisałam - skoro tu jest źle to najlepiej
jest opuścić ten portal i klikać tam gdzie odpowiada....
A ja po prostu nie chcę aby o tym co dzieje się u mnie wiedziały niepożądane osoby . Tam siały ferment a tu są zbędne i koniec . Przepraszam ale to jest przesadą . Wrócę za chwilę...

Danciu - wiem, że musiałaś to odreagować, bo się wkurzyłaś .... ale czy warto zajmować się, kimś, kto nie potrafi uszanować innych? Samotność, może dotknąć każdego (a zwłaszcza w wieku seniorskim) w najmniej spodziewanym momencie. Wtedy prześmiewca też będzie potrzebował słuchacza do zwierzeń i co .....? Depresja ..... lub jeszcze coś gorszego ..... Nikomu tego nie życzę, ale .... brak poszanowania drugiego człowieka, to moim skromnym zdaniem największa z ludzkich wad. I jeszcze przesłanie dla prześmiewców: "Nie rób drugiemu tego, co tobie nie miłe" bo "Ten się naprawdę śmieje, kto śmieje się ostatni". Miłego życia Wszystkim Użytkownikom Seniorka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:48.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.