menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Moda i styl
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #201  
Nieprzeczytane 19-02-2011, 15:02
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

A co Wy dziewczyny z tą nazwą "seniorka"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #202  
Nieprzeczytane 22-02-2011, 21:24
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Dla modnej seniorki modny makijaż

Makijaż dla kobiety dojrzałej - krok po kroku

http://makijaz.wieszjak.pl/makijaz-k...-po-kroku.html

Dla mnie ta pani to nie seniorka...zbyt młoda jak na taką jak ja np.

Tu dopiero modne i świetne seniorki....można popatrzeć na stroje i makijaże



http://www.koktajl24.pl/album/dzien-...nie-tylko-babc

klikać w niebieskie strzałki pod zdjęciem po otwarciu linka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #203  
Nieprzeczytane 22-02-2011, 23:18
Jolcik's Avatar
Jolcik Jolcik jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: dolnośląskie
Posty: 3 782
Domyślnie

Elizko ta pierwsza pani to nie seniorka, albo seniorka po wizytach w gabinetach dermatologii estetycznej. Poza tym nie sztuką jest zrobić makijaż osobie o tak ładnych wyrazistych oczach i pięknym wykroju ust.
Ja borykam się z wydobyciem swoich małych oczu i wąskich ust.Bez makijażu to wygląda nieciekawie.
Pozostałe panie pomimo wieku wyglądają apetycznie, makijaż perfekcyjny, podkreśla ich piękno.
Wykonanie dobrego makijażu z zastosowaniem efektów światła i cienia trwa u mnie 30-40 min i nie chodzi tu o tony tapety żeby był efekt i kosmetyki też nie mogą być z podrzędnej drogerii.
Ale Nie pomoże puder róż kiedy.....................już
__________________
Nigdy nie będzie szczęśliwy ktoś,kto zadręcza się myślą,
że inni są od niego szczęśliwsi.
(Seneka)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #204  
Nieprzeczytane 23-02-2011, 09:58
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Świetne zdjęcia, ale mówcie co chcecie a ja uważam ,ze Polki wygrywaja tu na całej lini. Jednak elegancja w stylu Joan Colins czy Goldi Hawn zupełnie mi nie odpowaiada, chyba jednak w starszym wieku krótkie włosy sprawdzaja sie lepiej /wyłaczajac p.Dowbor, ale coż z niej za seniorka?/. Bardzo sobie cenie p.Tyszkiewicz , za pogode ducha ,za umiejetność akceptacji siebie i swojego wieku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #205  
Nieprzeczytane 24-02-2011, 16:33
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Masz rację Cha-go,pani Tyszkiewicz to dla mnie wzór kobiety.Znam ją tyle co z wizji i prasy.Zawsze mi się bardzo podoba.


Ostatnio edytowane przez elizka : 24-02-2011 o 16:54.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #206  
Nieprzeczytane 24-02-2011, 16:59
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Jolu,

zazdroszczę Ci ,że umiesz sobie zrobić makijaż.Ja jedynie błyszczykiem pociągam po ustach.Zresztą od zawsze nie umialam sobie dobrać barwy pomadki.Mam rude włosy i jasną karnację.Boję się, że sama się ośmieszę.Kiedyś wyczytałam,że fiolecik pasuje,no i trach! Mój teść zapytał:
-Jadłaś jagody?...brrrrrrrr!


A teraz zagadka


Kto to jest?
Modna,przebojowa,bardzo znana seniorka





podpowiedż http://www.youtube.com/watch?v=l7Z9D...eature=related


http://www.youtube.com/watch?v=Dzy3JxOJupM&feature=fvw

Ostatnio edytowane przez elizka : 24-02-2011 o 17:23.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #207  
Nieprzeczytane 24-02-2011, 21:58
Jolcik's Avatar
Jolcik Jolcik jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: dolnośląskie
Posty: 3 782
Domyślnie

Elizko, a ja zazdroszczę kobietom, których uroda nie wymaga makijażu.W Twoim przypadku przy jasnej karnacji i rudych włosach można zaryzykować z fioletową szminką , ale musi to być ciepły odcień fioletu i niezbyt ciemny. Jednak najbezpieczniejsze są odcienie łososia, marchewki,ciepłego brązu. W sklepach są testery, musisz sama wyczuć w czym czujesz się dobrze, na dobrą poradę ekspedientki trudno
liczyć.Do tego jeszcze smuga pastelowego, ciepłego różu i jesteś świeża,młoda i śliczna. Spróbuj, zbliża się wiosna ,Ty też zakwitnij.
__________________
Nigdy nie będzie szczęśliwy ktoś,kto zadręcza się myślą,
że inni są od niego szczęśliwsi.
(Seneka)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #208  
Nieprzeczytane 24-02-2011, 22:22
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał elizka
Jolu,

zazdroszczę Ci ,że umiesz sobie zrobić makijaż.Ja jedynie błyszczykiem pociągam po ustach.Zresztą od zawsze nie umialam sobie dobrać barwy pomadki.....


Podobnie jest ze mną....moja córka , młoda osóbka , na przeróżne kosmetyki traci trzy razy więcej pieniędzy niż ja....sta... ba....
Nigdy w życiu nie używałam żadnych pudrów... , na usta najchetniej delikatny błyszczyk lub bezbarwną pomadke " Nivea"i jedyne co, to brązowy cień do oczu ....
Natomiast lubię dobry ( co nie znaczy, ze musi być drogi ) krem na dzień i na noc...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #209  
Nieprzeczytane 24-02-2011, 22:42
Jolcik's Avatar
Jolcik Jolcik jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: dolnośląskie
Posty: 3 782
Domyślnie

Ja bez makijażu wyglądam jak szare płótno przygotowane do namalowania obrazu.Kiedyś sąsiadka zapukała, gdy nie byłam jeszcze pomalowana i spytałaani jest chora? Więc z uśmiechem odpowiedziałam, nie- tylko nie pomalowana.
Taki mój los. Nie chcę wyglądać szaro i nijako. Na szczęście potrafię choć trochę temu zaradzić, tylko wymaga to czasu i niestety pieniędzy, ale gdy kupuje się umiejętnie kosmetyk,który nie ląduje tylko w szufladzie, bo okazał się nie trafiony, to nie ma dodatkowych strat.
__________________
Nigdy nie będzie szczęśliwy ktoś,kto zadręcza się myślą,
że inni są od niego szczęśliwsi.
(Seneka)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #210  
Nieprzeczytane 24-02-2011, 23:05
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Ja się maluje od ukończenia średniej szkoly, bo niestety kiedyś w mojej szkole nie wolno było się malować, chyba, ze po kryjomu, Ale oficjalnie po maturze zaczęłam używać kosmetyków, Ponieważ moja mama tez się malowała, więc uważałam to za normalne, Pamiętam , ze mój mąz tez bardzo lubił kobiety delikatnie pomalowane, Jak nieraz się nie pomalowałam, to zawsze mi mówił, że kobieta bez makijażu to jak zupa bez przypraw, da się ją zjeśc, ale nie ma smaku,

Tak więc do dzisiaj mi to zostalo, ze musze sie pomalować nawet jak jestem w domu. Szczególnie oczy muszę podkreślic,
__________________
]


Odpowiedź z Cytowaniem
  #211  
Nieprzeczytane 25-02-2011, 09:29
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Mało kobiet wygląda dobrze bez makijażu.Dobry podkład tuszuje mankamenty cery a wcale nie musi byc drogi, ani jego stosowanie nie wymaga zbyt wiele zachodu. Kredka do oczu i pomadka tez nadaja twarzy wiecej wyrazistosci, najwazniejsze jest aby zachować umiar, nie przesadzic z nadmiarem kosmetyków bo wtedy niestety dodajemy sobie lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #212  
Nieprzeczytane 25-02-2011, 09:36
Dorota45's Avatar
Dorota45 Dorota45 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: lubuskie
Posty: 2 870
Domyślnie

Przede mną bardzo wazna impreza: w sierpniu ślub i wesele mojego syna i w związku z tym mam prośbę o pomoc w wyborze stroju a co najwazniejsze butów.
Jestem osobą średnio przestrzenną i od pewnego czasu bardzo puchną mi stopy (to w związku z problemami zdrowotnymi), czy mogę liczyć na Wasze podpowiedzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #213  
Nieprzeczytane 25-02-2011, 09:46
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Z butami na wesele dla pań w naszym wieku zawsze jest problem.To impreza wielogodzinna,stanie,siedzenie, tańce-męczy stopy.Dwa lata temu miałam wesele córki.Sprawiłam sobie 2 pary butów.Po północy założyłam sandałki na niewielkim klocku,ale i tak nogi miałam obolałe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #214  
Nieprzeczytane 25-02-2011, 12:28
Dorota45's Avatar
Dorota45 Dorota45 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: lubuskie
Posty: 2 870
Domyślnie

Dwie pary butów to obowiżkowo chcę mieć, a nawet myślałam o trzech (te trzecie, to typu "balerinki")
Odpowiedź z Cytowaniem
  #215  
Nieprzeczytane 25-02-2011, 12:42
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie



Jak, to się podoba?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #216  
Nieprzeczytane 25-02-2011, 17:01
zen's Avatar
zen zen jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 601
Domyślnie

Cytat:
Napisał Seniorka Jola
Elizko ta pierwsza pani to nie seniorka, albo seniorka po wizytach w gabinetach dermatologii estetycznej. Poza tym nie sztuką jest zrobić makijaż osobie o tak ładnych wyrazistych oczach i pięknym wykroju ust.
Ja borykam się z wydobyciem swoich małych oczu i wąskich ust.Bez makijażu to wygląda nieciekawie.
Pozostałe panie pomimo wieku wyglądają apetycznie, makijaż perfekcyjny, podkreśla ich piękno.
Wykonanie dobrego makijażu z zastosowaniem efektów światła i cienia trwa u mnie 30-40 min i nie chodzi tu o tony tapety żeby był efekt i kosmetyki też nie mogą być z podrzędnej drogerii.
Ale Nie pomoże puder róż kiedy.....................już

Najbardziej podoba mi sie to ostatnie zdanie. Oczywiście można a nawet trzeba coś poprawić, ale 40min. to nie na moje nerwy.Ja podobnie jak Ty oczy mam niewielkie i usta tez nie ciekawe, ale poprawić nie umiem i nie martwię się tym.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #217  
Nieprzeczytane 25-02-2011, 17:05
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie Bardzo dziękuję

Cytat:
Napisał Seniorka Jola
Elizko, W Twoim przypadku przy jasnej karnacji i rudych włosach można zaryzykować z fioletową szminką , ale musi to być ciepły odcień fioletu i niezbyt ciemny. Jednak najbezpieczniejsze są odcienie łososia, marchewki,ciepłego brązu. W sklepach są testery, musisz sama wyczuć w czym czujesz się dobrze, na dobrą poradę ekspedientki trudno
liczyć.Do tego jeszcze smuga pastelowego, ciepłego różu i jesteś świeża,młoda i śliczna. Spróbuj, zbliża się wiosna ,Ty też zakwitnij.

Bardzo się ucieszyłam z Twoich porad.BARDZO!! Łosoś brzmi ciekawie!!
Dzień Kobiet tuż,tuż ..złożę zmówienie z konta jednego sponsora...hi,hi. Firma PUPA w błyszczykach mnie czaruje.

Tu sa piękne odcienie

http://beautyicon.pl/kosmetyki,artic...--beze-,r.html

Np.egerie lub la pauza ,co nie? Jednak cena rzuca na kolana http://www.dolce.pl/chanel/rouge_coco/9788.php5 W sklepie te odcienie jakby całkiem inne niż na fotkach poprzednich.

Tu jest fajna prezentacja http://forum.blackhairmedia.com/foru...range-lipstick kobitka sobie do łokcia pomalowała,ale są najlepsze firmy-prawda?

Ostatnio edytowane przez elizka : 25-02-2011 o 17:37.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #218  
Nieprzeczytane 25-02-2011, 18:20
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Buty na wesele ,w których można cwałować,tangować,podawać do stołu

bardzo wygodne skórkowe Rieker Antistress

W moim mieście jest sklep z takimi,to na pewno w większych można znależć.





Mnie polecono ,to i ja z pełnym przekonaniem polecam.Dla seniorki akurat.Byłam w nich matką weselną.Lipiec,gorąco,ale nie przeszkadzały moim stopom.Szpilki najlepsze,ale nie dla mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #219  
Nieprzeczytane 25-02-2011, 18:27
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Wiesiu,
To Twoja fotka? Jesteś tą młodszą czy nieco starszą panią?
Ciekawie,oryginalnie,harmonijnie,ale przy Twojej figurze można eksperymentować.Przyglądam się Twoim butom? Niedowidzę ich za bardzo.

Zen,

błyszczyki nie pomagają? Na początek np.revlon /ok 30 zł/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #220  
Nieprzeczytane 25-02-2011, 18:35
czarna's Avatar
czarna czarna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Radom
Posty: 8 053
Domyślnie

Ja też polecam firmę Rieker....są to buty zdrowotne,spody mają wyprofilowane,całą noc w nich wytrzymałam na weselu.
Mam podobne do Doroty wydarzenie w życiu ,bo też przede mną ślub córki w tym roku i myślę ...co na siebie włożyć?
Dorotko
,razem będziemy myślały...i przy wsparciu naszych koleżanek z seniora coś znajdziemy..
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
moda na singli Nika Miłość, przyjaźń, związki, samotność 136 07-07-2022 23:11
Moda na Domy Seniora - komentarze ja2977 Ogólny 46 04-03-2020 15:45
Wraz z wiosną - moda na sałatki - komentarze Basia. Ogólny 15 24-03-2015 10:30
dla seniora nina2-58 Zaproszenia 5 10-08-2013 15:51
Moda - bądźmy trendy :) destiny Moda i styl 502 05-10-2009 10:46

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:03.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.