menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Dom, wnętrza, ogród
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 17-05-2013, 20:25
Basia_M Basia_M jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Miasto: Łomna Las
Posty: 4
Domyślnie Telefon stacjonarny


Zbieram się do zmiany operatora stacjonarnego telefonu. Aktualny abonament niestety jest dla mnie zbyt wysoki Czy ktoś z Was ma może telefon w NOM? Czytałam już różne opinie i ciężko mi podjąć decyzję, a zmiana byłaby na dłużej. Ich oferta wydaje wydaje się korzystna na tle mojej aktualnej. Będę wdzięczna za podpowiedź.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 16-07-2013, 14:44
paruzel paruzel jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Miasto: Wrocław
Posty: 199
Domyślnie

niestety nie znam tego operatora, ale może taniej wyjdzie telefon komórkowy niż abonament na stacjonarny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 08-08-2013, 22:27
Turka's Avatar
Turka Turka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: Mazowsze
Posty: 155
Domyślnie

Ja mam abonament " domowy na każdy dzień" czy jakoś tak podobnie w TP SA. Płacę 50 zł miesięcznie i mogę dzwonić całą dobę po całej Polsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 08-08-2013, 22:55
Uka's Avatar
Uka Uka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: B-B
Posty: 13 427
Domyślnie

Stanowczo nie polecam Vectry !
Dialog jest ok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 08-08-2013, 23:19
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie

TURKA, TRUJESZ dziadostwem i oszukujesz na forum ludzi...
Ja mam Netie i za 40 złotych mam abo do wygadania.
Oczywiście ze jak rozmawiam z obczyzną to doliczenia są komórkowe.Pozdrawiam miło...
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 09-08-2013, 21:53
Babcia Iwa's Avatar
Babcia Iwa Babcia Iwa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 1 154
Domyślnie telefon stacjonarny

Ja od lat mam telefon stacjonarny z Dialogu. Teraz dostałam opcję profil nieograniczony. Polega to na tym, że płacę abonament 55 zł miesięcznie i mogę rozmawiać bez ograniczeń z krajami Unii Europejskiej i Polski. Mam komórkę ale najwygodniej i bezstresowo rozmawia mi się ze stacjonarnego.
__________________
Nie rób drugiemu co tobie nie miłe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 10-08-2013, 00:20
Roma. Roma. jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Kociewie
Posty: 160
Domyślnie

Od roku mam w pakiecie za 110,00 miesięcznie mam internet,satelitę TV oraz telefon stacjonarny.W tj kwocie mogę dzwonić nieodpłatnie na terenie całej UE oraz do wielu innych krajów jak Austria,USA ,Australia i kilka innych których nie pamiętam a to wszystko w TPSA a po połączeniu Orange.
__________________
Nie żałuj, nigdy nie żałuj, że mogłeś coś zrobić w życiu, a tego nie zrobiłeś. Nie zrobiłeś, bo nie mogłeś (Stanisław Lem)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 10-08-2013, 08:20
aannaa235's Avatar
aannaa235 aannaa235 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Małopolska
Posty: 4 734
Domyślnie

Cytat:
Napisał Roma.
Od roku mam w pakiecie za 110,00 miesięcznie mam internet,satelitę TV oraz telefon stacjonarny.W tj kwocie mogę dzwonić nieodpłatnie na terenie całej UE oraz do wielu innych krajów jak Austria,USA ,Australia i kilka innych których nie pamiętam a to wszystko w TPSA a po połączeniu Orange.

też mam taki pakiet,,,,
__________________
Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 08-10-2013, 01:57
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 706
Domyślnie

Dotychczas mam zawartą umowę na telefon stacjonarny na 24-m-ce - " Plan Domowy na co dzień+ " w tym 600 minut t.j. 10 godz. w pakiecie na połączenia lokalne, międzynarodowe i do wszystkich krajów UE,USA,Kanady + 60 minut na 2 numery komórkowe + internet 2Mg. Razem płacę w sumie 114 zł. Namawiano mnie żeby przejść na pakiet; - " Rozmowy na cały świat "+ internet 10 Mg za 104 zł. Umowę wcześniejszą mam zawartą do 2014r. Obawiam się zmieniać umowy przez dzwoniących do mnie Operatorów z sieci i namawiających na przejście na korzystniejszy Pakiet. Uważam , że umowa jest umową i jedynie można do niej sporządzić osobiście Aneks do Umowy u źródła w sieci TP.SA ,a po połączeniu w Orange. Niemniej jednak nie przeczę ,że jest to korzystniejszy pakiet , ponieważ dochodzi jeszcze 53 programy TV. Z tym , że przysłano by mi techników i podłączyli by dodatkowy dekoder. Mam dotychczas, Ruter i nie narzekam , a z tą zmianą niby dla mnie korzystniejszą dochodzą jeszcze zmiany techniczne, dodatkowy dekoder Lejsbok,czy jakoś inaczej, których się obawiam. Czy ktoś z Was ma taki Pakiet o którym wspomniałam proszę mi podpowiedzieć jak to działa. Nadmienię , że oddzielnie sam pakiet TV mam w Vectrze . Warunkiem jest podłączenia dekodera Lejsbok i wtedy można uzyskać rozmowy na telefon stacjonarny bez ograniczeń + 10Mg internet + TV 53 programy.

Ostatnio edytowane przez basia2002 : 09-10-2013 o 02:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 05-08-2015, 12:09
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 706
Domyślnie

Mam teraz korzystną umowę na telefon stacjonarny wraz z internetem w Oranż. Rozmowy bez limitu i 10MG prędkość internetu. Rozmawiam teraz do bez ograniczeń, bezstresowo. Jestem zadowolona.
Mam też telefon komórkowy i też mam rozmowy bez limitu, ale już w innej sieci. Tak czy jestem w domu , czy poza domem mam kontakt z wszystkimi.

`
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 05-08-2015, 14:37
kazio's Avatar
kazio kazio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Kosmos
Posty: 525
Domyślnie

Jakby co to warto poczytać-
przestroga dla innych.

http://f.kafeteria.pl/temat/f1/telek...owac-p_6071355
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jaki telefon wybrać? pisii35 eSenior 33 21-06-2023 18:28
Lombardia uruchomiła bezpłatny telefon dla seniorów - komentarze Dorotka Ogólny 1 19-11-2012 00:03
Fatalny telefon... zdzislaw.bedrylo Polityka - wątki archiwalne 9 01-10-2011 13:44
Masz telefon w Play..? Bajadera07 eSenior 0 17-08-2011 13:05
Telefon w 92 proc. polskich domów - komentarze Basia. Ogólny 24 04-06-2007 18:26

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:26.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.