menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 02-10-2007, 22:09
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Post Idą wybory, schowaj babci dowód - komentarze


Komentarz do artykułu: Idą wybory, schowaj babci dowód
--------------------
Widziałam dzisiaj jednego z pomysłodawców w telewizji, sytuacja trochę ich przerosła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 02-10-2007, 22:18
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Nie mam wnuczka ale mam w razie czego prawo jazdy...

I przesada z tym głosowaniem na PiS.W końcu tu na seniorach są to tylko wyjątki...rodzynki...jak róże na torcie ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 02-10-2007, 22:20
chickita's Avatar
chickita chickita jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: wieś
Posty: 3 710
Domyślnie

O rany, to Wy już wiecie. Do mnie tez dotarło ale nie mialam odwagi o tym powiedzieć głośno. Jak mam byc szczera to babci nie dam rady ale dziadkowi owszem, jesli chodzi o rodziców, moge toczyć bój. Tylko po co? Jak będą chcieli i tak postawią na swoim a ja w tych polityków już nie wierze, ogólnie w mało co wierze. Nie ważne kto wyleci a kto władzę przejmie i tak dostaniemy po d... my, szaraczki, na stołkach sie tylko personalia zmienią i tyle. Znowu ktos wymyśli jakąś nową chorą ustawe tylko po to żeby na tym zarobic a mnie po raz kolejny trafi najaśniejszy szlag bo to ja sie musze z tym zmagac na codzień. Jest mi wszystko jedno co się działo będzie tak jak im jest wszystko jedno jak ja daje sobie radę. Znajdę w końcu sposób żeby uciec z tego kraju bo tak mi dało tu życie popalic, ze wszędzie lepiej tylko nie tu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 02-10-2007, 22:22
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Basiu,

wysłuchałam w vox.fm 2-godzinnej debaty nie na temat wyborów, ale jacy my, Polacy, jesteśmy. W ogóle, abstrahując od kampanii wyborczej. Z okazji Diagnozy, która jutro, pojutrze będzie dostępna pod www.diagnoza.com.

Wszyscy debatujący zgodzili się, że takie głupie na pozór hasło "schowaj babci dowód" zrobiło coś. Mianowicie obudziło w wielu chęć pójścia do urny. A to jest dużo

Trzeba patrzeć trochę szerzej, a nie oburzać się w czambuł na wszystko. Przestań się wściekać przed nocą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 02-10-2007, 22:32
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Alusiu

ja się nie wściekam, nie dałabym sobie odebrac nikomu dowodu /nogi bym powyrywała/ zresztą mam prawo jazdy. Irytuje mnie to. że z wyborców PiS robi się idiotów, do dobrego tonu należy wypowiadać się na ich temat z ironią, pogardą jacy to oni są ciemni, nienowocześni. Mam to gdzieś i głosuję na PiS.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 02-10-2007, 22:35
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Jak ja mialabym

takie wredne wnuczki to im schowalabym dowody.. A co? I prawo jazdy tez...
Jeszcze jego na swiecie nie bylo jak ja bawilam sie w chowanego..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 02-10-2007, 22:51
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Basiuuuu,

jesteś, i nie tylko Ty, przewrażliwiona.

A nie widzisz krytyki tego Jelcyna Kwaśniewskiego i jego wyborców?

A co się mówi o platformersach? Odsądzani są od czci i wiary. Do dobrego tonu należy to odsądzanie. I gadanie, że brak im patriotyzmu.
I też nie przebierają w słowach krytykanci.

PiS jest pod ostrzałem głównym, bo rządził ostatnio.
Stanowczo masz odciski nie tam, gdzie trzeba. Jakiś facet wypisuje w necie jako matka-kurka, a już szalejecie we trzy z Lilą i Słowiczkiem. Co Was opętało?

Ino spokojnie

Ostatnio edytowane przez Alsko : 02-10-2007 o 22:53.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 02-10-2007, 22:56
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

No chyba padnę !!!

A gdzie są symptomy naszych szaleństw ? Gryziemy ? Kopiemy ? Czy w kaftanach bezpieczeństwa same jedziemy do psychiatry ???

Tylko mi ino nie odpowiesz. ..to masz u mnie 13-tego zagwarantowanego szczypasa z zakrętasem..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 02-10-2007, 23:00
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Matko Kochana/jak to mówi pani domu z "rodziny Zastepczej"/nie mozna Was z oka spuścić,bo zaraz sie pozabijacie.Dziewczyny,spokojnie,dorosle panny jestescie i zrobicie co zechceciei koniec i basta.A teraz buzi sobie dac i nie złościc sie na siebie.Jest tyle fajnych rzeczy w zyciu,które mozemy/nic nie musimy/ zrobic i tym sie zajmijmy.A na wybory kto chce to ojdzie,zagłosuje na kogo chce i co?No właśnie to,spokój i tylko spokój moze nas uratowac.Całuski i do baru na dobrego drinka zapraszam.amandapineappledrink.gifA tak wogóle to rano te dyskusje prowadżcie,a nie przed snem .Pa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 02-10-2007, 23:04
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Alusiu

nie jestem przewrażliwiona, ja jestem "twarda kobita". Stwierdzam, że obrażanie elektoratu PiS należy do dobrego tonu. Nie mam ani jednego odciska ........ nigdzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 02-10-2007, 23:29
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Bez przesady.To żart i to śmieszny do tego a PiS i jego wyborców zachęcam do zdjecia z twarzy tej śmiertelnej powagi bo nawet babcie z dowodami nic tu nie zdzialają.Baska ,a ty poczekaj no jak Basia dorosnie
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 02-10-2007, 23:34
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Małgoś

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Bez przesady.To żart i to śmieszny do tego a PiS i jego wyborców zachęcam do zdjecia z twarzy tej śmiertelnej powagi bo nawet babcie z dowodami nic tu nie zdzialają.Baska ,a ty poczekaj no jak Basia dorosnie
ona jest do mnie podobna z charakterku i trafiłaby kosa na kamień, nogi bym gówniarze powyrywala i przy okazji jej rodzicom za niewłaściwe wychowanie smarkuli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 02-10-2007, 23:35
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Szczypa z zakrętasem kobiecie w leciech?! 13?

Ja na sabat idę w innym celu. Ale jeśli szykuje się jakieś gadanie o sytuacji politycznej - to ja się w ogóle nie piszę

Nie gryziecie, nie kopiecie! A kaftan bezpieczeństwa - jak tylko emerytura wpłynie na konto - kupię! Bo znowu ktoś zacytuje jakąś kurkę. A Wy się rzucicie rozszarpywać ten tekst i jego autora na strzępy, zamiast olewanko włączyć. Kompleksy macie, czy co?!

Najbliżej mi do PO (tylko bez Donalda). I stale jestem obrażana. Dowiedziałam się od krytyków m.in., że elektorat PO jest niepatriotyczny, rozkrada kraj, popiera postkomunistów i chciałby mieć pana w Brukseli, a Niemcom kłania się w pas. Słowo liberalizm jest używane jako obelga. Oczy mi się zamykają, więc tylko kilka zarzutów podaję.
No to niech sobie obrażają. Olewam.
Dobranoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 02-10-2007, 23:37
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Czy ty zarty sobie robisz Alsko -o jakiej polityce mamy gadac jeszcze zdrowe jestesmy na umyśle.Oj Basia ...żartowalam
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 03-10-2007, 07:47
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Jak ja lubię

rankiem czytać to wszystko, co wypisujecie po nocy!
Humor mi się "na ten tychmiast" poprawia i szeroko uśmiechnięta pojawiam się na śniadanku! No i wszyscy twierdzą, że ja taka pogodna jestem z natury - nawet kiedy chora, hi,hi,hi...
No, przecież trudno by mi było wytłumaczyć, co mnie tak z samego rana rozbawiło!
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 03-10-2007, 08:08
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie No i jest profit z wieczornych pyskówek,

rozbawiły Ewitę
Ewuniu, przestałaś kasłać? Masz wrócić zdrowa, pamiętaj
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 03-10-2007, 08:50
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Ewitko...mnie z kolei miło jest zobaczyć Twoją uśmiechniętą buźkę rankiem...

Alusiu,nie martw się o politykę na naszym spotkaniu.Jeżeli chodzi o mnie,to pogadać sobie mogę tylko w klubie.W domu na temat panuje grobowe milczenie...Choć hasło chwytliwe jest ,nie powiem...
Może schowam dowód starszemu panu ?
I PO będzie miała jeden głos mniej ?
A szczypa masz jak w banku.Może Cię tylko uratować to ,że nie wiem jak wyglądasz i może szczypa zainkasuje np.Kundzia ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 03-10-2007, 08:52
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Uśmiech

Chyba żadna z nas na Pierwszym Walnym Zgromadzeniu nie ma zamiaru gadać o polityce?
Osobiście zamierzam tylko ładnie się uśmiechac i odpowiadać na pytania. Neutralne. Podchwytliwych - gdyby były, w co wątpię - nie zrozumiem
I w ogóle - czemu tak się denerwujecie z powodu wyborów? Kto by nie wygrał - wiele się nie zmieni. Może nawet nic.

Ewitko, jak tam w Ciechocinku? Oglądałaś festiwal muzyki cygańskiej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 03-10-2007, 10:17
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Bianco moja miła

Cytat:
Napisał Bianka
Chyba żadna z nas na Pierwszym Walnym Zgromadzeniu nie ma zamiaru gadać o polityce?
Osobiście zamierzam tylko ładnie się uśmiechac i odpowiadać na pytania. Neutralne. Podchwytliwych - gdyby były, w co wątpię - nie zrozumiem
I w ogóle - czemu tak się denerwujecie z powodu wyborów? Kto by nie wygrał - wiele się nie zmieni. Może nawet nic.

Ewitko, jak tam w Ciechocinku? Oglądałaś festiwal muzyki cygańskiej?
oczywiście, że nie będziemy gadały o polityce przeciez mamy tyle innych ciekawszych tematów. Jestem przekonana, że spotkanko wypadnie suuuuper. Nie mogę się Was doczekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 03-10-2007, 10:19
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech Ewita!!!!!!!!!!!!!

Masz być zdrowa, słyyyszysz?!!!!!!!!!!!!! Zdrowa, pamiętaj!!!!!!!!!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Idą Święta - tradycja czy współczesność ? lawenda Społeczeństwo - wątki archiwalne 55 24-03-2008 16:28
Wybory - idźcie głosować Ewunia Polityka - wątki archiwalne 586 18-09-2007 22:35
Gigantyczny odzew na anons "szukamy babci do kochania" - komentarze Babcia Emilka Ogólny 46 04-09-2007 22:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:18.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.