menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo > Społeczeństwo - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo - wątki archiwalne Społeczeństwo - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 14-05-2007, 11:13
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie Czego kobieta nie lubi...


facet z [iwem.jpgczego kobieta najbardziej nie lubi w wyglądzie mężczyzny-obwisłego brzuszyska,kolczyka w uchu lub nosie, długich włosów,zaniedbanych paznokci,łupieżu na garniturze,niechlujnej fryzury?Zapraszam do dyskusji.
  #2  
Nieprzeczytane 14-05-2007, 13:38
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Generalnie rzecz biorąc nie lubię brudasów-tłuste włosy,brudne paznokcie,nieświezy kołnierzyk -to chyba to,co najbardziej odstręcza mnie od faceta-mówimy oczywiście o wyglądzie,nie o zachowaniu czy charakterze,bo to zupełnie inna sprawa.
  #3  
Nieprzeczytane 14-05-2007, 15:19
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Post

Cytat:
Napisał nika
Generalnie rzecz biorąc nie lubię brudasów-tłuste włosy,brudne paznokcie,nieświezy kołnierzyk -to chyba to,co najbardziej odstręcza mnie od faceta-mówimy oczywiście o wyglądzie,nie o zachowaniu czy charakterze,bo to zupełnie inna sprawa.
Jeszcze dodam brudne buty, pogniecione ciuchy i butę, której nie brakuje wielu panom.
  #4  
Nieprzeczytane 15-05-2007, 10:34
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie faceci i my

Name:  przystojniak.jpg
Views: 236
Size:  1.9 KBmoja przyjaciółka nie znosi facetów z modnym ,dwudniowym zarostem,gdyż twierdzi,że to nadaje mężczyźnie niechlujnego wyglądu, ale znam panie,którym sie to podoba...trzeba jednak przyznać,że młodsze pokolenie bardzo dba o swój image /z wyjątkiem małolatów/-30 latki bywaja regularnie u fryzjera,kosmetyczki.Dbają o higienę i ubiór, czasem do przesady...
  #5  
Nieprzeczytane 15-05-2007, 12:00
krise1's Avatar
krise1 krise1 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Police-zach.pom
Posty: 406
Domyślnie

Ja mogę się wypowiedzieć we własnym imieniu, nie lubie niechlujstwa u mężczyzn, chociaż sama nie jestem pedantką.
__________________
-Wiek dojrzały zaczyna się wtedy,
kiedy człowiek zdaje sobie sprawę z tego.
Zapraszam na bloga
  #6  
Nieprzeczytane 15-05-2007, 13:14
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Widzę, że temat na razie dotyczy wyglądu zewnętrznego panów. I o tym napiszę! Nie lubię mężczyzn niechlujnych, ale również nie lubię zbyt wymuskanych. Takich tam lalusiów, czy lowelasów. Strój i całość powinna się cechować pewnym luzem, odpowiednim dobraniem wzorów i stonowanych kolorów.Mojemu synowi zapewnia to kupowanie markowych rzeczy, natomiast ja swojego męża ubiorę równie dobrze, starannie wyszukując odpowiednie rzeczy na naszym rynku, czy w ciucholandzie. Ważne jest wyczucie własnego stylu i podpatrywanie najnowszych trendów.
  #7  
Nieprzeczytane 15-05-2007, 13:19
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Mój calkowicie zdaje się na gust małżonki, ew.córki,która wszelkie prezenty kupuje mu w formie ładnych ciuchów/koszule,swetry,podkoszulki,sportowe dresy../.Syn jako przedstawiciel młodziezy ubiera się w zaskakujący czasem dla mnie sposób,ale na uroczystości -ulega moim propozycjom
  #8  
Nieprzeczytane 15-05-2007, 13:21
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Najbardziej zadziwia mnie rozmaitość i niezwykłość fryzur,które nosi.Przerabialam juz pasemka,jeżyka na żelu,łysą prawie głowę,a teraz nosi tzw,płetę z dredów w tyle głowy-nie będę komentować..
  #9  
Nieprzeczytane 15-05-2007, 17:39
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Choćbym się "skręciła w korkociąg" nie zrobię ze swojego lubego eleganta /nie da się nic zrobić i już/, ma ładne rzeczy ale nie zalicza się do mężczyzn drobiazgowych i potrafi np. założyć buty nie do pary albo skarpetki w innym kolorze, o krzywo zapiętych guzikach nie wspomnę. Odpuściłam sobie bezustanne poprawianie szczegółów jego garderoby kiedy razem nie wychodzimy, ale jak wychodzimy to wszystko musi grać i wtedy biedaczek jest bardzo biedny bo nawet siedzieć musi prosto i ładnie.
  #10  
Nieprzeczytane 15-05-2007, 18:42
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Kochane Moje! Niko i Basiu! Ależ Wy macie wesołe zycie! Szczególnie zaimponowała mi fantazja Pana Nikowego w zakresie męskich fryzur. Jeśli Twój mąż ma tyle wyobraźni, to musi byc być super facet.Co zaś tyczy składania nie do pary, rzeczy, które już z założenia są parzyste, to pozwalam sobie napisać, ze mistrzem w tym temacie był Czesław Niemen. Nie muszę tu chyba dodawać, że rozgłos i sławę zyskał w innej dziedzinie. Jego zaś żoną, przez wiele lat była najpiękniejsza modelka, a potem seniorka w Polsce.
  #11  
Nieprzeczytane 15-05-2007, 19:41
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

HaniuBasiu to "wesołe życie" w moim przypadku często mnie doprowadza do furii. Mój ukochany nie jest drobiazgowy również w pozostałych dziedzinach życia. Kiedy zostawiam go samego w domu muszę przed wyjściem przewidzieć ewentualne "numery" jakie może przez swoje roztargnienie wywinąć, zostawiam wszystko ugotowane i na wierzchu, podgrzewać jedzenie mozna w mikrofalówce a nie na gazie itd., itp.
  #12  
Nieprzeczytane 15-05-2007, 20:43
akusia's Avatar
akusia akusia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 6 037
Pytanie

Ojejku Basiu wypisz wymaluj mój mąż/ /ś.p.13.09.2006/.Jak wychodził sam to już machałam ręką,ale jak wychodziliśmy razem to nie było zmiłuj się.Z moimi wyjazdami też tak było, wszystko ugotowane, posegregowane tylko włożyć do mikrofali,lub włożyc na siebie a i tak zrobił po swojemu.Dziś mi tego wzsystkiego brak. Czasem sobie myśle czy to wszystko ma znaczenie.Najważniejsze by być dla siebie przyjacielem i wspierać się w najtrudniejszych chwilach tego naszego życia bo ono takie krótkie jest.Pozdrawiam.
  #13  
Nieprzeczytane 15-05-2007, 21:18
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61 927
Domyślnie

Ja nie znoszę chamstwa, wulgarności, niechlujstwa i zapachu przetrawionego czosnku....brrr
  #14  
Nieprzeczytane 15-05-2007, 21:28
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Akusiu, Bogdo zgadzam się z Wami na "bank".
  #15  
Nieprzeczytane 15-05-2007, 22:28
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Zwróćcie uwagę na wypowiedź Akusi. Na własnej skórze doświadczyła, że wszystko to co nas denerwuje w naszych panach to drobiazgi, funta kłaków niewarte. Najważniejsze, że są. A ponieważ, mężczyzna to bardzo delikatne stworzenie, trzeba o niego dbać, pieścić i hołubić.
  #16  
Nieprzeczytane 15-05-2007, 23:12
Ala-ma-50's Avatar
Ala-ma-50 Ala-ma-50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Warszawa Mazowsze Polska
Posty: 920
Domyślnie

Tak jest...a on się odwdzięczy..
  #17  
Nieprzeczytane 15-05-2007, 23:38
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Uśmiech

Cytat:
Napisał hannabarbara
Zwróćcie uwagę na wypowiedź Akusi. Na własnej skórze doświadczyła, że wszystko to co nas denerwuje w naszych panach to drobiazgi, funta kłaków niewarte. Najważniejsze, że są. A ponieważ, mężczyzna to bardzo delikatne stworzenie, trzeba o niego dbać, pieścić i hołubić.
HaniuBasiu a my to niedelikatne istoty? O nas też trzeba dbać, pieścić i hołubić.
  #18  
Nieprzeczytane 16-05-2007, 08:40
Wilhelmina's Avatar
Wilhelmina Wilhelmina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Kraków
Posty: 2 190
Domyślnie

Hanno-barbaro - Drobiazgi, mówisz? Prawda, drobiazgi.
Tylko z tych drobiazgów składa się każdy dzień, dni tworzą miesiące..itd.
Moi panowie nie byli ani brudni, ani niechlujni, nie śmierdzieli potem, ani czosnkiem, ale...Oni są ślepi. Nie widzą. Piękna wokół, rozpaczy, smutku, dużych i drobnych radości.
Nie widzą rozlanej wody, potrzeby sprzątania, zamkniętego w łazience kota.
Oni widzą tylko siebie, swoje potrzeby, swój żołądek, swoje prawo do odpoczynku, no i czasem sport i politykę.
Im dłużej żyję,tym mniej lubię mężczyzn, a przynajmniej tych w moim życiu. Obcy mi nie przeszkadzają. Niech się z nimi borykają ich kobiety.
__________________
"Miłość nie jest słaba.
Miłość nie jest ślepa".
-Phil Bosmans
  #19  
Nieprzeczytane 16-05-2007, 09:30
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie moi faceci

sprzątanie.gifmoi faceci-mąż i syn /mimo licznych wad-jak to faceci/ sa bardzo samodzielni.Potrafią uprać,uprasować,upiec,ugotować -dzięki czemu mogę spokojnie wyjechać na miesiąc np.do córki i wiem,że dadzą sobie radę.Nic nie zamrażam,nie robię zapasów...Może tylko sa zbyt rozrzutni,więc wczesniej muszę robić ustalenia finansowe.Udało mi się ich wychowac pod względem zaradności.Syn piecze lepsze ciasta ode mnie, a mąż smazy lepsze nalesniki...
  #20  
Nieprzeczytane 16-05-2007, 10:18
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

I to się nazywa mądra i zaradna kobieta. Gratuluję!
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Do czego uzywamy komputera/internetu Mirosław eSenior 38 09-08-2008 22:42
Czas na jedzenie- Twój organizm lubi regularność - komentarze Jadwiga60 Ogólny 5 15-05-2008 22:43
czy jest z czego się ceszyć? ymca Emerytura, renta, ZUS 7 10-03-2008 09:51
kobieta i mężczyzna : wernisaż illa480 Zaproszenia 0 08-12-2007 18:48

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:40.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.