menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #441  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 22:38
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Jan Maria od Nelly wrócił... na razie do TVN24, mądrze prawił, a jak niemądrze, to przynajmniej poprawnie

Aniu, jak wykosić PSL? Toż to kamień u nogi (może być szyja) każdej rządzącej partii. Przyczepia się toto jak coś do okrętu i powiada, że płyniemy, a tymczasem to-nie-my

Jan Maria zrobił się tylko mężem swojej żony na dość długo, widać już nie wytrzymał - przy takiej żonie trudno się dziwić

A PSL-u pozbyć się nie można, to taka "flora bakteryjna naturalna", z którą każdy, kto jest u władzy, musi się nauczyć żyć, innego wyjścia nie ma!
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"
  #442  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 22:46
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

No i w szybkich abcugach Donald zaprezentuje nam guza wielkości melona ...ooooo,to od tego ,że sie o Waldka potkłem..

A my może się się tylko dziwić,że ślepniemy i coraz więcej guzów mamy ,miast wieńców laurowych.
  #443  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 22:49
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
No i w szybkich abcugach Donald zaprezentuje nam guza wielkości melona ...ooooo,to od tego ,że sie o Waldka potkłem..

A my może się się tylko dziwić,że ślepniemy i coraz więcej guzów mamy ,miast wieńców laurowych.

Eeee, Waldi nie jest taki twardy, żeby się o niego potłuc można było - raczej potknąć...
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"
  #444  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 22:51
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

A to mnie zmartwiłaś, tą niezatapialnością PSLu Bardzo mi się podobała prowokacja dziennikarzy TVN i tłumaczenie Kłopotka, który w ogóle się nie zakłopotał, a jaki hardy był!
  #445  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 23:01
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
A to mnie zmartwiłaś, tą niezatapialnością PSLu Bardzo mi się podobała prowokacja dziennikarzy TVN i tłumaczenie Kłopotka, który w ogóle się nie zakłopotał, a jaki hardy był!

O tak, Kłopotek nie jest od kłopotania się drobiazgami!

A PSL ma wprawę - jako partia, ukończyli szkołę przetrwania na 5+
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"
  #446  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 23:02
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Lila znasz to? Facet w cyrku powiedział że ze wszystkiego coś zrobi. Dostał włos--i papier--napisał--te dwa wiszą na włosku. Teraz zgadnijcie rok i o co chodziło.
  #447  
Nieprzeczytane 10-09-2008, 23:06
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Prezydentura Tuska wisi na włosku? Może na---?? napiszcie.
  #448  
Nieprzeczytane 11-09-2008, 00:04
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Prezydentura Tuska wisi na włosku? Może na---?? napiszcie.

Kazik wytłumacz,bo nie wiem o czym piszesz.

A teraz ciekawostka .Można boki zrywać ze śmiechu,bo jak się tak człowiek wczyta w to co piszą głupole ,to już nie musi do cyrku latać.
"Zastępca szefa rosyjskiego Sztabu Generalnego generał Anatolij Nogowicyn powiedział, że rosyjscy wojskowi dysponują informacją, że okręty USA, Kanady i Polski planują wpłynięcie na Morze Czarne "

Ha,już to widzę.Okręty polskie . wojenne z flagową chłodnią dla kręcenia lodów i Słońcem Peru na czele.Jakie okręty ? Może ktoś z forumowiczów mi powie ?
A zresztą lepiej niech nie mówi.Akurat w czasie premiery rosyjskiego gniotu pod tytułem "Rok 1612 '' ,okazuje się iż Rosja boi się Polski. Znowu..
  #449  
Nieprzeczytane 11-09-2008, 00:14
Matrix's Avatar
Matrix Matrix jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 1 106
Domyślnie

Jak to jakie? W liczbie jeden plus 15 kajaków.Ten jeden to z amerykańskiego demobilu.
  #450  
Nieprzeczytane 11-09-2008, 00:28
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał Matrix
Jak to jakie? W liczbie jeden plus 15 kajaków.Ten jeden to z amerykańskiego demobilu.

No pewnie.Wszak wojskowa marynarka jest kulą u nogi państwa.Bierzmy przykład z naszego wielkiego Rodaka ,Feliksa Edmundowicza Dzierżyńskiego,który twierdził iż kula pownna być nie u nogi,lecz w głowie.
Szczególnie antysowieckiej.
  #451  
Nieprzeczytane 11-09-2008, 08:30
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Dzisiaj mamy w Polsce wizytę Siergieja Ławrowa.Czuję coś iż będzie on starał się zrobić z Tarczy -durszlak,bo Tarcza boli matuszkę Rossiję najbardziej.
Jak to ? Niewolnicy zapomnieli o ludzkim panisku ? Które tyle dla nich zrobiło ? Od gęby sobie odejmowało,aby wykarmić nierobów ?
Ale jest szansa na porozumienie ,bo spotkanie odbędzie się z udziałem Radosława ''Afgańczyka '' oraz Donisława ''Mocz mam w porządku ''.Można może będzie pojechać na nienawiści do Kaczyńskich.Bo nienawiść do Kaczyńskich jest w tej chwili najważniejsza dla Państwa.I nieważne ,że można się ośmieszyć ,jak z zakazem lotu do Gruzji samolotem rządowym.
Cuś się w głowie po tych badaniach pokićkało..
I dobrze ,że Radosław zdążył zdyszany i spocony na ten samolot,bo inaczej w Gruzji reprezentantem Rządu byłby wyłącznie on -samolot rządowy.

Ps.gdybyż jeszcze prezydent wykazał tyle siły ,konsekwencji i determinacji w innych sprawach.Chociażby w sprzeciwie uznania państwa albańskich przemytników kosztem Serbii,które to uznanie kosztowało tyle istnień luzkich w Gruzji.
Ot,polityka.Paskudne szambo.
  #452  
Nieprzeczytane 11-09-2008, 10:06
Anna_Maria_57's Avatar
Anna_Maria_57 Anna_Maria_57 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 1 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał Matrix
Jak to jakie? W liczbie jeden plus 15 kajaków.Ten jeden to z amerykańskiego demobilu.

Była sobie kiedyś przez ileś tam lat zimna wojna, w której byliśmy naszą sympatią "po stronie wroga", potem się skończyła i był spokój, do którego zdążyłam się bardzo przywiązać - i wstyd się przyznać, ale nie mam najmniejszego pojęcia, czy mamy jakieś okręty, a nawet, czy mamy Marynarkę Wojenną, a nie tylko handlową...

Żeby cholera wzięła tych wszystkich głupich polityków z Zachodu, którzy uwierzyli w demokrację w Rosji!
Rozzuchwalił się dzięki nim rosyjski niedźwiedź, teraz im pokazał co potrafi! - ale kosztem Gruzinów, bardzo starego, dzielnego narodu...
__________________

Twórzmy razem: http://www.wakacje-w-polsce.eu/
Kup ode mnie książkę...
http://www.tanie-czytanie.istore.pl/
__________________________________
"Chcesz zmienić świat - zacznij od siebie"
  #453  
Nieprzeczytane 11-09-2008, 15:30
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie Aniu,

coś tam na wodzie mamy, ale jak się to ma do potrzeb i sytuacji???

http://pl.wikipedia.org/wiki/Polska_Marynarka_Wojenna
http://grom.mw.mil.pl/index.php?akcja=szukaj&ind=0&search=aj%C4%85&where =wszedzie

Jeśli chodzi o wiarę Zachodu - niech ich cholera!!!
  #454  
Nieprzeczytane 11-09-2008, 15:51
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Jednak UE ruszyła dupę--za sprawą 5 Prezydentów. Ale Sarkozy--Rosja będzie się wycofywać przez miesiąc--ładnie--a może rok?? To sukces --jąkał się i powtarzał--żenada.
  #455  
Nieprzeczytane 11-09-2008, 17:42
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie No to już wiemy...

Tarczy - nie nada...
Posowiecki Miszka jeszcze nie ma siły aby ryknąć,ale kombinuje : a nuż Polaczki przestraszą się jego cienia na skale ?
Poza tym jest ciepło.Po co się spieszyć.Będzie zima ,to Miszka postraszy gazem.A Niemcy ? Niemcy są z głowy.Nawet nie pisną w sprawie gazu,bo jakoś do tej pory z gazem się źle kojarzą.
Może wybrani przez Naród powinni zacząć się bać,a nie licytować sławojkami,kto dłużej z nich korzysta.Czy prezydent cierpiący na żołądek ,czy premier ćwicząc cela do menzurki - złotym deszczem ?
  #456  
Nieprzeczytane 12-09-2008, 15:53
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Konstruktorzy stanu wojennego

mają wolne do 25 września.
Dzisiaj na sąd wypiął się Cz.Kiszczak, miał wizytę u kardiologa. Sąd wypiął się na to "usprawiedliwienie" i go nie uwzględnił.
Ponieważ 25.09. wyjaśnienia mają składać konstruktorzy, należy się spodziewać kolejnych wizyt u mechaników od wnętrzności, a specjalności ci u nas dostatek. W związku z tym sądowi bezrobocie raczej nie grozi, ma zajęcie na kilka najbliższych lat
  #457  
Nieprzeczytane 14-09-2008, 22:56
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

http://www.rp.pl/artykul/2,188123_O_...e_ma_mowy.html

Zgadzam się całkowicie,choć to było do przewidzenia.
A miałam mimo wszystko cień nadziei,że odszczekam wszystko co pisałam, w czasie kampanii wyborczej.
  #458  
Nieprzeczytane 16-09-2008, 17:13
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Quo vadis Polsko? Do nikąd, do nikąd. Kto zabrał Ci nadzieję? To rząd, to rząd.
  #459  
Nieprzeczytane 16-09-2008, 18:03
z centrum z centrum jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1 140
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Dzisiaj na sąd wypiął się Cz.Kiszczak, miał wizytę u kardiologa. Sąd wypiął się na to "usprawiedliwienie" i go nie uwzględnił.
Chory to chory - wierzyć należy, w końcu człowiek honorowy jak zaświadczył Naczelny Salonu.
  #460  
Nieprzeczytane 16-09-2008, 19:06
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie UBekistan .Tak mówią...

....a nie wierzyłam.

Przed toruńskim sądem rozpocznie się dziś rozprawa znanego opozycjonisty Wacława Kuropatwy. Pozwał go były esbek.
Esbek dostał wyrok za znęcanie.
Opozycjonista ,który w odróżnieniu od esbeka ,przychodził na wszystkie rozprawy,na swojej stronie internetowej umieszczał informacje o procesie.Niestety,uraził tym esbeka i naraził na szwank ( jaki ?) jego ( ? ) dobre imię.
No więc będzie proces o zniesławienie....
Kiedy do cholery ,będzie sprawiedliwość w tym kraju?
Kaci triumfują nadal.Chociaż,moim zdaniem,esbek wyciąga prawidłowe wnioski z ćwiąkatuskolandii.W końcu naczelny esbek - Kiszczak,został uniewinniony.


ps.na deser złota myśl noblisty,z którą na razie zapoznała się Krynica ( taka piękna miejscowość i co zawiniła ,że legenda tam właśnie odziera się z resztek )..
Taki sam skok jak Polska przeżył Mojżesz, prowadząc Żydów do Ziemi Obiecanej. Tylko że on nie reformował, on prowadził ludzi po pustyni, przez 40 lat, w oczekiwaniu na to, że pokolenie wymrze. Ale my nie mamy Mojżesza ani takiej dużej pustyni..
O matko i córko.!!!
Chyba gdzieś istnieje granica głupoty ?
Swoją drogą jaka szkoda,że nie mamy Sahary.Za 20 lat byłoby po kłopocie,a tak ? No ,przy założeniu iż Lechu pełniłby funkcję Mojżesza.W zasadzie tylko brody mu brakuje .I kostura.

Ostatnio edytowane przez Lila : 16-09-2008 o 19:48.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50
QUO VADIS...Polsko...IV cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 557 02-04-2008 23:17
Forum dla niewybranych cz. VII Ewita Różności - wątki archiwalne 502 04-03-2008 19:14
Bar u Sunshine cz.VII Sunshine Humor, zabawa - wątki archiwalne 513 22-09-2007 14:08

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:07.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.