menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #221  
Nieprzeczytane 24-11-2014, 23:17
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Tutaj http://pokazywarka.pl/komorowskigru/
wszystkie afery bredzisława.
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #222  
Nieprzeczytane 25-11-2014, 09:42
donka's Avatar
donka donka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Miasto: Zakopane
Posty: 2 737
Domyślnie

Wczoraj, 19:24
Mar-Basia
Stały bywalec


Co do p.Bartoszewskiego mam urobione zdanie i ciezko bedzie mnie przekonac. Za duzo o nim wiem...od mego ojca, ktory byl wiezniem politycznym w KL Auschwitz.

Pan Bartoszewski zdecydowanie byl wiezniem OBOZU...bardzo specyficznym wiezniem. No powiedzmy lagodnie na bardziej "laskawych i uprzewilejowanych" warunkach jak tysiace jego wspoltowarzyszy. Nie kazdy mial "stosunki" i "chody"



To że jako roczne, czy 2-letnie dziecko przebywało się przez kilka miesięcy w Oświęcimiu nie upoważnia do pomawiania i wypisywania kalumnii na 17 - letniego wtedy chłopaka przypadkowo zgarniętego przez Niemców w łapance posługując się niedopowiedziami… bo mój ojciec słyszał, coś widział. Jakie stosunki i chody mógł mieć młody, przestraszony chłopak, który nagle znalazł się w innym, strasznym świecie i nad którym starsi stażem i wiekiem więźniowie roztoczyli opiekę?



Wczoraj, 19:26
Lila
Stały bywalec
Moderator

Zaciekawił mnie ten Bartoszewski profesor.
Cytat:
Gdy wybuchła wojna Władysław Bartoszewski miał 17 lat. 19 września 1940 został zatrzymany na Żoliborzu w masowej obławie zorganizowanej przez hitlerowców. Przypadkowo dostał się do Oświęcimia, był w tym samym transporcie co Witold Pilecki. Od 22 września 1940 został więźniem niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau (Auschwitz I, numer obozowy 4427).

Zwolniony z Oświęcimia po kilku miesiącach – 8 kwietnia 1941, co było wydarzeniem niespotykanym. Według Bartoszewskiego zwolnienie zawdzięcza przyjaciołom z Polskiego Czerwonego Krzyża, oficjalnym powodem był zły stan zdrowia. Nieoficjalnie zwolnienie przypisywano stawiennictwu siostry Bartoszewskiego..

O, to mocarna ta siostra.



Bartoszewski dokładnie i sumiennie w swoich wspomnieniowych książkach opisuje, to co się tu rzekomo ujawnia. Tak. Dzięki staraniom rodziny i interwencji PCK został wypuszczony. Wrócił wycieńczony i chory, pół roku powracał do zdrowia.
W tamtych czasach matki by ratować synów szukały różnych dojść, przekupywały też i gestapowców… wg. niektórych tu - posądzone by pewnie były o współpracę z okupantem tak jak się w domyśle rzuca takie podejrzenie na „mocarną siostrę” Bartoszewskiego.

Osoby piszące w „Quo vadis Polsko” sączą jad i nienawiść. Dziś łatwo strzępić język, ujawniać rzekomych kłamców, kolaborantów… bo nic za to nie grozi. Żyjemy w wolnym kraju. Za to m.in. ten tak niecnie przez nie pomawiany spędził 7 lat w więzieniu. Co mogą powiedzieć o okupacji, o powstaniu warszawskim. Moherowy elektorat, do którego zostałam zaliczona w „Quo vadis Polsko” akurat więcej. Na pewno nie z polecanego : http://aferyprawa.eu/Polityka/Upadek...artoszewskiego
O poziomie osób które czytają i rozprowadzają te obelżywe, żałosne wydawnictwa nie próbuję się nawet wypowiadać.
__________________
''Absurdem jest żądać od człowieka, aby nigdy się nie zmieniał."
http://donkaja0335.blog.onet.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #223  
Nieprzeczytane 25-11-2014, 10:37
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał donka

sączą jad i nienawiść. Dziś łatwo strzępić język, ujawniać rzekomych kłamców, kolaborantów… bo nic za to nie grozi. Żyjemy w wolnym kraju. http://aferyprawa.eu/Polityka/Upadek...artoszewskiego
O poziomie osób które czytają i rozprowadzają te obelżywe, żałosne wydawnictwa nie próbuję się nawet wypowiadać.

to są "prawdziwi polacy" w odróżnieniu od Polaków, którzy mają prawo do wygłaszania własnych opinii, czasami sarkastycznych czy nawet prześmiewczych, odmienne preferencje polityczne i nietylko
to są ludzie, którzy uwielbiają kopać rowy, a nawet przepaście, okopywać się we własnych grajdołach,
ludzie z gębami pełnymi frazesów i czynami świadczącymi o tym, że owe frazesy mają w bardzo głębokim ...
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #224  
Nieprzeczytane 25-11-2014, 10:59
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Zastanawiałam się, skąd się ''nabiło'' tylu klikaczy.
Wiadomo już ; paniusie, które usmarkane do pasa żaliły się, że nie mogą pisać spokojnie,
bo
moiściewy, my kcemy tylko spokoju panie, spokoju
a una siem cepia,
z wypiekami na zwiędłościach - czytają.
Hmm, z ubolewaniem stwierdzam wyższość panów w tym względzie.

Wobec tego trzeba będzie powrócić do tematu, który już byłby dzisiaj zarzucony.
Profesor Bartoszewski.
Ja się pytam, dlaczego on jest profesorem, skoro ma tylko maturę? Można rzec, że to tylko ukłon ku osobowości,
ale czemu ów genialny człowiek sam używa tego tytułu,
podpisując nim swe książki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #225  
Nieprzeczytane 25-11-2014, 11:04
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Nałęcz ma majaki

To nie ja, to Leszek Miller.

Cytat:
Kiedy spotykałem się z Ewą Kopacz, nie zawierałem z nią koalicji, teraz gdy spotkałem się z Jarosławem Kaczyńskim, też nie zawieram z nim koalicji - tłumaczył Leszek Miller w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim w programie "Jeden na jeden" na antenie TVN24.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raport-wybor...ampaign=chrome

Człowiek z bruzdą odleciał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #226  
Nieprzeczytane 25-11-2014, 11:04
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Prawdaż.

Tym bardziej, że siostra moderatorka naruszyła Regulamin przenosząc post,
i czeka ją szubienica.

No coz, fair play...
Czuje sie dzis odmlodzona, nie uwierzysz zrobiono mi z samego rana mily prezent ujmujac pare lat. Ha ha, wobec tego czuje sie lzejsza i moge "hojna w slowach i ocenach! zartownisie nazywac "babcia!

Zastanawiam sie glosno, dlaczego niektorzy Polacy sa tchorzami i nie potrafia stanac twarz w twarz, jezeli maja odmienne zdanie lub informacje.
Mam wrodzony wstret do tego typu rodakow i lepiej nie ocierac sie o takie towarzystwo.

Tego typu tchorzostwo narobilo wiele zlego w czasie IIWS i czasach PRLu.

.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #227  
Nieprzeczytane 25-11-2014, 11:08
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
No coz, fair play...
Czuje sie dzis odmlodzona, nie uwierzysz zrobiono mi z samego rana mily prezent ujmujac pare lat. Ha ha, wobec tego czuje sie lzejsza i moge "hojna w slowach i ocenach! zartownisie nazywac "babcia!

Zastanawiam sie glosno, dlaczego niektorzy Polacy sa tchorzami i nie potrafia stanac twarz w twarz, jezeli maja odmienne zdanie lub informacje.
Mam wrodzony wstret do tego typu rodakow i lepiej nie ocierac sie o takie towarzystwo.

Tego typu tchorzostwo narobilo wiele zlego w czasie IIWS i czasach PRLu.

.

Co gorsza, gdy dochodzi do dyskusji twarzą w twarz,
następuje paniczna ucieczka w krzaki i stamtąd dochodzi tylko skomlenie.

Nie tyczy to płci zwanej brzydką.
Gwoli sprawiedliwości.
Z dwojga złego wolę walnięcie na odlew niż ujadanie z rowu,
gdy z niego wystają tylko uszy i zakręcony rasowo ogon.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #228  
Nieprzeczytane 25-11-2014, 11:13
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Zastanawiałam się, skąd się ''nabiło'' tylu klikaczy.
Wiadomo już ; paniusie, które usmarkane do pasa żaliły się, że nie mogą pisać spokojnie,
bo
moiściewy, my kcemy tylko spokoju panie, spokoju
a una siem cepia,
z wypiekami na zwiędłościach - czytają.
Hmm, z ubolewaniem stwierdzam wyższość panów w tym względzie.

O fair play nie slyszaly abo pamiec zawiodla. Mysle, ze nalezy ignorowac majaki co poniektorych.


Cytat:
Profesor Bartoszewski.
Ja się pytam, dlaczego on jest profesorem, skoro ma tylko maturę? Można rzec, że to tylko ukłon ku osobowości,
ale czemu ów genialny człowiek sam używa tego tytułu,
podpisując nim swe książki?

Jezeli mu taka fanfaronada pomaga zyc - niech sobie uzywa nawet tytulu Duc'a Orleanu. To najmniejsze co mozna mu "przypomniec".

Sa duzo powazniejsze zarzuty przeciwko temu super obywatelowi.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #229  
Nieprzeczytane 25-11-2014, 11:16
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

No to jeszcze Bartoszewski Władysław ( paniusie oburzone nic sobie nie robiły wobec sprzeciwu względem wulgarnego obrażania człowieka, którego JA szanuję,
a który już dawno nie żyje).

W sieci krążą pytania;

https://marucha.wordpress.com/2007/1...i-nie-odpowie/

Gdyby to było nielegalne, administratorzy serwerów dawno by to usunęli.
Prawda czy fałsz?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #230  
Nieprzeczytane 25-11-2014, 11:21
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Prasa donosi, że na Śląsku zginęło 130 tys. głosów.
Trudno domniemywać w tej chwili, że to celowe,
ale
obecne i prawdopodobnie wszystkie przeprowadzane od kilkunastu lat wybory ujawniły pewne do tej pory nie znane społeczeństwu mechanizmy .
Stało się to za sprawą totalnego bałaganu , można to nazwać awarią systemu czy organizacji pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #231  
Nieprzeczytane 25-11-2014, 11:30
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
No to jeszcze Bartoszewski Władysław ( paniusie oburzone nic sobie nie robiły wobec sprzeciwu względem wulgarnego obrażania człowieka, którego JA szanuję,
a który już dawno nie żyje).

W sieci krążą pytania;

https://marucha.wordpress.com/2007/1...i-nie-odpowie/

Gdyby to było nielegalne, administratorzy serwerów dawno by to usunęli.
Prawda czy fałsz?

Nie da sie ukryc. Takich opinii i pytan jest wiecej. Moj ojciec, ktory byl jednym z przyjaciol (przez duze P) p.Pileckiego, dostawal dreszczy i skurczu szczeki kiedy ktos przy nim wymawial nazwisko tego "wspanialego Polaka" - p.Bartoszewskiego. Konfrontacja pomiedzy nimi nie skonczyla sie "po katolicku"

Jak juz pisalam, ojciec moj byl katolickim wiezniem politycznym w KL Auschwitz. W cywilu w czasie IIWS szefem dywersji przeciwko Niemcom w jednym z okregow krakowskich i potem warszawskich.

Nie bede dalej ciagnac. Strata czasu dla ignorantow podgladaczy, tchorzow, ktorzy nie maja dzbla odwagi cywilnej argumentowac twarz w twarz. Bingo. Typowo ubeckie postepowanie, ktore ciagle siedzi u poniektorych.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #232  
Nieprzeczytane 25-11-2014, 11:46
admin's Avatar
admin admin jest offline
Administrator
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: ..
Posty: 1 882
Domyślnie

NIE przenosimy postów z wątku na wątek. Jeśli chcemy ze sobą polemizować lub odpowiadać na post w danym wątku robimy to w tym samym wątku. Posty zostały przeniesione na wątek którego dotyczą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #233  
Nieprzeczytane 25-11-2014, 11:55
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

I słusznie, teraz będzie można odpowiedzieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #234  
Nieprzeczytane 25-11-2014, 11:56
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Napisał donka......
QUOTE
Donko Szanowna!
Ten temat szczujnia już obrobiła wcześniej z detalami. Widać skleroza postępów nabrała takich, że temat powrócił.
Ale jest zawsze coś w takich przypadkach co nieodparcie przychodzi na myśl, a mianowicie taka opowiastka o tym co płynie koło okrętu... jak toto płynie solo, to tego nie widać. Dopiero kiedy przy okręcie to daje sie dostrzec.
Wprawdzie razem płyną, ale różnicy trudno nie dostrzec. Nawet ślepemu.

I jesli można Ci coś radzić nieśmiało, to żebyś nie wchodziła tam gdzie brzydko wonieje.
Szkoda zdrowia, a i ubrudzić sie można.

Cóż, brudziliśmy się od roku 2010.
Wyzwiskami i epitetami.

Teraz bierze się to g.... w rękę przez papierek i odrzuca.
To wszystko.
A że brudzi?
Niewiele czystego miejsca zostało to i nie zaszkodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #235  
Nieprzeczytane 25-11-2014, 12:02
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
to są "prawdziwi polacy" w odróżnieniu od Polaków, którzy mają prawo do wygłaszania własnych opinii, czasami sarkastycznych czy nawet prześmiewczych, odmienne preferencje polityczne i nietylko
to są ludzie, którzy uwielbiają kopać rowy, a nawet przepaście, okopywać się we własnych grajdołach,
ludzie z gębami pełnymi frazesów i czynami świadczącymi o tym, że owe frazesy mają w bardzo głębokim ...

Szanowna i nobliwa koleżanko.
Jeśli dziwi Cię upór w sprawie Bartoszewskiego profesora,
to jednak Twoja zaciekłość w rozprzestrzenianiu kłamstwa o tak zwanych prawdziwych Polakach,
jest godna podziwu.

Kłamstwo masz we krwi, tak jak Twoja formacja, której jesteś metresą.
Przecież sama wiesz, że za to przeprosiła Kolenda - Zalewska, więc...po co?

Odpowiem;
siejesz nienawiść tak jak i....rutkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #236  
Nieprzeczytane 25-11-2014, 12:06
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Wybacz,że się wtrące,ale radzę Ci nie dyskutować z daltonistą o kolorach.
Dokładnie tak samo przed kilku laty próbowałam tu rzeczowo dyskutować o prof.Bartoszewskim i bronić jego życiorysu.
Jeśli jednak się zderzysz z pokładami złej woli,ślepą wiarą i ignorancją ,to trud daremny.

Oj Hypciu, jak miło Cię widzieć w łapach lwa.

Zgoda, trud daremny. Ludzie mają prawo mieć wątpliwości,
natomiast NIKT nie ma prawa im tego zabraniać.
To tylko hitlerowcy gipsowali usta,
przed egzekucją,
ale do niej - w moim przypadku- jeszcze daleko.
Chyba, że sama się powieszę.

Pozwól mieć własne zdanie.
Przecież Ci już nie przeszkadzam, nie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #237  
Nieprzeczytane 25-11-2014, 12:19
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał donka
Wczoraj, 19:24
Mar-Basia
Stały bywalec


Co do p.Bartoszewskiego mam urobione zdanie i ciezko bedzie mnie przekonac. Za duzo o nim wiem...od mego ojca, ktory byl wiezniem politycznym w KL Auschwitz.

Pan Bartoszewski zdecydowanie byl wiezniem OBOZU...bardzo specyficznym wiezniem. No powiedzmy lagodnie na bardziej "laskawych i uprzewilejowanych" warunkach jak tysiace jego wspoltowarzyszy. Nie kazdy mial "stosunki" i "chody"



To że jako roczne, czy 2-letnie dziecko przebywało się przez kilka miesięcy w Oświęcimiu nie upoważnia do pomawiania i wypisywania kalumnii na 17 - letniego wtedy chłopaka przypadkowo zgarniętego przez Niemców w łapance posługując się niedopowiedziami… bo mój ojciec słyszał, coś widział. Jakie stosunki i chody mógł mieć młody, przestraszony chłopak, który nagle znalazł się w innym, strasznym świecie i nad którym starsi stażem i wiekiem więźniowie roztoczyli opiekę?



Wczoraj, 19:26
Lila
Stały bywalec
Moderator

Zaciekawił mnie ten Bartoszewski profesor.
Cytat:
Gdy wybuchła wojna Władysław Bartoszewski miał 17 lat. 19 września 1940 został zatrzymany na Żoliborzu w masowej obławie zorganizowanej przez hitlerowców. Przypadkowo dostał się do Oświęcimia, był w tym samym transporcie co Witold Pilecki. Od 22 września 1940 został więźniem niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau (Auschwitz I, numer obozowy 4427).

Zwolniony z Oświęcimia po kilku miesiącach – 8 kwietnia 1941, co było wydarzeniem niespotykanym. Według Bartoszewskiego zwolnienie zawdzięcza przyjaciołom z Polskiego Czerwonego Krzyża, oficjalnym powodem był zły stan zdrowia. Nieoficjalnie zwolnienie przypisywano stawiennictwu siostry Bartoszewskiego..

O, to mocarna ta siostra.



Bartoszewski dokładnie i sumiennie w swoich wspomnieniowych książkach opisuje, to co się tu rzekomo ujawnia. Tak. Dzięki staraniom rodziny i interwencji PCK został wypuszczony. Wrócił wycieńczony i chory, pół roku powracał do zdrowia.
W tamtych czasach matki by ratować synów szukały różnych dojść, przekupywały też i gestapowców… wg. niektórych tu - posądzone by pewnie były o współpracę z okupantem tak jak się w domyśle rzuca takie podejrzenie na „mocarną siostrę” Bartoszewskiego.

Osoby piszące w „Quo vadis Polsko” sączą jad i nienawiść. Dziś łatwo strzępić język, ujawniać rzekomych kłamców, kolaborantów… bo nic za to nie grozi. Żyjemy w wolnym kraju. Za to m.in. ten tak niecnie przez nie pomawiany spędził 7 lat w więzieniu. Co mogą powiedzieć o okupacji, o powstaniu warszawskim. Moherowy elektorat, do którego zostałam zaliczona w „Quo vadis Polsko” akurat więcej. Na pewno nie z polecanego : http://aferyprawa.eu/Polityka/Upadek...artoszewskiego
O poziomie osób które czytają i rozprowadzają te obelżywe, żałosne wydawnictwa nie próbuję się nawet wypowiadać.

Szanowna Doniu.
Odeszłam z tamtego wątku, byś Ty i osoby Tobie podobne mogły w nim pisać ( czyt. tylko miłośnicy PO)
Więc pisz wydajniej, a nie siedź ciurkiem pod płotem, podglądając cudzy wątek. Na tym forum są wątki w które nie zajrzałam od lat 5 i zapewniam uroczyście;
da się z tym żyć.

Jad i nienawiść? Dobrze się czujesz?
A co być chciała? Kręcenie głową zgodnie z ruchem wskazówek zegara,
które to wskazówki są azymutem dla Ciebie?
Żyjemy w wolnym kraju i profesor Bartoszewski jeśli by się czuł urażony,
już dawno wystąpiłby na drogę sądową wobec tych co zadają niewygodne pytania.
Nigdy nie wystąpi..

Wolny kraj może i jest, lecz ta wolność dla niektórych ma obraz granatu z 'Samych swoch''.
SPRAWIEDLIWOŚĆ MUSI BYĆ PO NASZEJ STRONIE. I przykro mi, że nie mam linka z Wyborczej, by Cię zadowolił.

ps. Ty kłamałaś o JK, bez sensu zupełnie.
Ktoś miał Ci to za złe, że siałaś jad? I nie łam Regulaminu z łaski swojej, robiąc bajzel na forum.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #238  
Nieprzeczytane 25-11-2014, 12:30
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Na koniec w odpowiedzi niejako Honoratce
a ku następnej palpitacji,
pytania do Bronisława Komorowskiego.

Aby było jasne;
adresat dostał je do Kancelarii, lecz nie odpowiedział.
Zadający pytanie a ukrywający się pod pseudonimem,
to oficer służb specjalnych.
Nie jest on wcale sympatykiem PiS, aby było jasne.
Wręcz...przeciwnie, ostatnio szczególnie.

http://bezdekretu.blogspot.com/2010/...kiego-cz1.html

http://bezdekretu.blogspot.com/2010/...rowskiego.html

Ciekawa sprawa; nikt z otoczenia adresata pytań nie zarzuca autorowi siania ...jadu.
Nigdy za mało wiedzy o ludziach, którzy nami rządzą.


ps. jak można siać jad?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #239  
Nieprzeczytane 25-11-2014, 13:28
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Wyobraź sobie Polaczku

Cytat:
że od siedmiu lat rządzi PiS.
Jarosław Kaczyński siedem lat był premierem, ale już nie jest, bo wyjechał właśnie do Brukseli
(wiem, tu oczywiście potrzeba ogromnej dawki wyobraźni, bo przecież co bezzębny, ciamkający, bezdzietny, bezkontny, głupi, wstrętny, podły, obleśny Kaczyński miałby robić w Brukseli, kto go by tam chciał)
gdzie będzie grzał stołek za dużą kasę.
Kaczor zostawił Polaków z przepłaconym Pendolino, agresywnym Putinem tuż za miedzą i swoimi koleżkami z koalicyjnej
(tu znów wyobraźnia na pełen zycher)
wieśniackiej Samoobrony, czyli mniej eleganckiej wersji PSL.

Cytat:
No dobra, wystarczy tła.
No i teraz jak już to sobie wszystko wyobraziliśmy, to pójdźmy dalej:
załóżmy, że w tym momencie losów naszego kraju, kiedy już wszystkie zasady moralne, etyczne, demokratyczne i takie humanistyczno-ludzkie zostałyby w Polsce doszczętnie splugawione i zeszmacone przez PiS,
nagle okazuje się, że psia jego mać, jeszcze wybory się nie udały.
Tydzień czasu minął, wyników nie ma.
Co i raz tylko można przeczytać na niszowej szczujni Gazeta.pl. że PiS-iory z Samoobroną do spółki jakieś lewizny odwalają – gina karty, podpisy, a cały system komputerowy poszedł w przysłowiowe piz..u.
Jak myślicie co by dalej było?

http://niewierzepolitykom.salon24.pl...sobie-polaczku

Apel do wyobraźni POlaczków?
Aj, sitwa zrobi wszystko, żeby to ona dzieliła europejskie frukta, bo takiej kasiory może już nie będzie.

Wtedy Kaczor niech sobie bierze władzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #240  
Nieprzeczytane 25-11-2014, 13:58
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Szkoda, ze ucieklas! Niestety nie powiem, ze wycofalas sie po angielsku.
Przenioslas dyskusje na inny watek. Cos w rodzaju "ni z gruszki, ni pietruszki"
Poniewaz tam nie wchodze...za duzo chamstwa i fanfaronady, ktore moze Tobie i innym odpowiadaja. Mnie zdecydowanie NIE !
Odpowiem Ci tutaj, gdzie jest duzo spokojniej i mozna dyskutowac bez obawy zostania "tlukiem".




Zle rozumiesz! Byl wiezniem KL Auschwitz. Byl rowniez jednym z organizatorow ruchu oporu z innymi wiezniami o "czerwonych" barwach politycznych. Wyobraz sobie, ze ta komorka oporu zupelnie dobrze funkcjonowala, naturalnie z korzyscia dla "towarzyszy".
Po wojnie wszyscy siedzieli przy wladzy - reka, reke myla. Ale to juz inna bajka.

PS. Miej odwage dyskutowac tam, gdzie zaczelas siac. Zdecydowanie nikt Cie tu nie pogryzie i zarazi AIDS'em

Nieprawdaz Lilu
OOOOOOOOOOOOO, jak ładnie pytasz o pozwolenie Co do mojej cywilnej odwagi to masz prawo osadzać jak Ci się podoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...XI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 525 07-02-2009 20:58
QUO VADIS...Polsko...X cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 526 02-01-2009 09:54
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50
QUO VADIS...Polsko...IV cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 557 02-04-2008 23:17

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:56.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.