menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Społeczeństwo
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Społeczeństwo Sprawy społeczne wielkie i całkiem małe. Religia, dyskryminacja, działalność charytatywna, problemy społeczne - nie tylko seniorów. UWAGA - bez polityki.

Zobacz wyniki ankiety: Kim jestem / kim się czuję
Jestem Ateistą 78 32.23%
Jestem watpiącym Katolikiem 41 16.94%
Jestem Świadkiem Jehowy 3 1.24%
Jestem wierzący ale nie praktykujący 42 17.36%
Wciąż poszukuję tej właściwej religii 12 4.96%
Jestem Katolikiem (rzymskim) 48 19.83%
Buddyzm 6 2.48%
Inne wyznania 12 4.96%
Głosujących: 242. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #7981  
Nieprzeczytane 04-10-2018, 13:14
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Maju!!!
bo Ty się na tym znasz.
A jak to jest z tymi zdegenerowanymi jednostkami ateistycznymi co im się nie da zrobić wody bo nie mają NIC?
To one zarażają się płeć, co byłaby [tfuj ! ]..rzygota, czy przez podział jak .....pantofelek?
Czy może inne szatany mają w tym swój udział?
Z pewnością kpiny z cudzego umysłu nie posuwają rozważań na przód, a raczej usztywniają dyskusję. Mogę Ci zrobić stosowny wykład na temat pantofelka (nawet tego na obcasie) ale myślę, że dla innych czytających nie byłby zajmujący. Co do diabłów to zostawiam Cię z tym tematem, pisz i nas ateistów oświecaj
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7982  
Nieprzeczytane 04-10-2018, 13:33
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 609
Domyślnie

Cytat:
Maja napisała-W końcu to nas dotyczy szczególna zmienność genetyczna i bardzo dobrze. Bez tej zmienności wszyscy byli by na jedno kopyto, a to takie nudne.
Maju niektórzy futurolodzy głoszą że rodzice będą zamawiać dzieci w klinikach o cechach które będzie można zmieniać poprzez inżynierię genetyczną , by wyeliminować choroby genetyczne , przy okazji zmieniając /kolor oczu włosy itd./.

Już przyzwyczailiśmy się do sztucznej inteligencji i nie dziwią nas wyświetlane reklamy w banerach na SC tego co chcieliśmy kupić szukając w sieci. Bank udzielając kredytu analizuje nasze kontakty w sieci kogo znamy ,co kupujemy , gdzie spędzamy urlop by mieć gwarancje że nie udziela kredytu biedakowi , a zrazie kłopotu z spłatą raty kredytu miał od kogo pożyczyć.

przesyłam nagranie z debaty "Nowe technologie. Narzędzie dla dyktatury czy demokracji?", która odbyła się w czwartek 25.09.2018r. https://youtu.be/YXwLIeA3W1Y
Wzięli w niej udział:
dr Błażej Sajduk – politolog i historyk myśli politycznej, adiunkt w Zakładzie Myśli Politycznej Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ
Krzysztof Izdebski – członek zarządu i dyrektor programowy Fundacji ePaństwo.
Poprowadził Jarema Piekutowski - socjolog, publicysta (m.in. “Więź”, “Tygodnik Powszechny”), współwłaściciel Centrum Rozwoju Społeczno-Gospodarczego, współpracownik Centrum Wyzwań Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, Fundacji Pole Dialogu i Ośrodka Ewaluacji.

Cenisz organizowane przez nas debaty? Niestety organizacja jednego takiego wydarzenia to koszt rzędu 1500 zł (wynajem sali, przygotowanie filmu, koszty transportu itd.). Chcielibyśmy organizować więcej ciekawych wydarzeń. Dlatego potrzebujemy Twojego wsparcia! Nowa Konfederacja Thinkzine www.nowakonfederacja.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7983  
Nieprzeczytane 04-10-2018, 15:24
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

30 TYS. KLERU TRZYMA ZA GARDŁO 40 MLN OBYWATELI
To nie jest dla mnie nowość ale mam nadzieje, że to juz równia pochyła.
http://polityczek.pl/youtube/8871-gr...-mln-obywateli
PS
Wacku z przyjemnością wesprę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7984  
Nieprzeczytane 05-10-2018, 12:11
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

[quote=maja59.]
Cytat:
Z pewnością kpiny z cudzego umysłu nie posuwają rozważań na przód, a raczej usztywniają dyskusję.
Maju! No! jakie kpiny? No! Jakie kpiny? Jako biolog i przyrodnik wiesz przecie że 0+0 to nie jest H2O.
Już Hoimar von Ditfurth twierdził że Na początku był WODÓR

Cytat:
Mogę Ci zrobić stosowny wykład na temat pantofelka (nawet tego na obcasie) ale myślę, że dla innych czytających nie byłby zajmujący.
ale przecie są chełbie i meduzy. I też się nadają do propagowania w tem temacie?
No i dodam skromnie i po cichu, że jeśli hipotetyczny umysł nie konsumuje informacji, że my z kol.Fratem -cuzammen do kupy- wierzymy w Sierotkę Marysię, Królewnę Śnieżkę i Krasnoludki, to jak mamy wierzyć, że ta pustać to umysł?

Cytat:
Co do diabłów to zostawiam Cię z tym tematem, pisz i nas ateistów oświecaj
Maju! Przecie to nie ja studiuję demonologię biblijną i nie mnie upadłe anioły dręczą po nocach i nie ja niecne obrazki z wyczynami biskupów nocną porą oglądam.
I wreszcie to nie w naszym grodziszczu zagnieździł się ROKITA.
Chociaż Maju!
Ja bym chętnie jakąś rozprawę w temacie

'Ilu zdeformowanych genetycznie ateistów mieści się na główce od szpilki" przeczytał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7985  
Nieprzeczytane 05-10-2018, 14:01
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
30 TYS. KLERU TRZYMA ZA GARDŁO 40 MLN OBYWATELI
To nie jest dla mnie nowość ale mam nadzieje, że to juz równia pochyła.
http://polityczek.pl/youtube/8871-gr...-mln-obywateli
PS
Wacku z przyjemnością wesprę.

To po co dajesz się trzymać akurat za gardło?
Nie możesz na przykład nadstawić- nomen omen- krzyża?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7986  
Nieprzeczytane 05-10-2018, 14:02
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 609
Domyślnie

Cytat:
Maja59 napisała -Wacku z przyjemnością wesprę.
Jest mi miło że rozumiesz na czym polega Społeczeństwo Obywatelskie gdzie wiele inicjatyw robi się oddolnie , by zrobić coś dla innych , wiele takich inicjatyw kończy się sukcesem.
Jedną z takich inicjatyw jest pomysł Kuby Wątłego /Znany, bezkompromisowy i szczery komentator społeczno-polityczny. Nie cechuje Go jakakolwiek poprawność. Zapraszamy (+18)/ ,
https://www.facebook.com/pages/categ...3541499991938/ .Kuba Wątły, dziennikarz, zadał pytanie: a co gdyby opodatkować Kościół? Do zbierania podpisów pod projektem ustawy zgłaszają się tysiące chętnych. - Nie będziemy gasić rozbudzonych nadziei - mówi Wirtualnej Polsce.

Drugi projekt to niezależne media gdzie debaty o ważnych dla nas sprawach były prowadzone przez ekspertów z dziennikarzem jako moderatorem a nie z głupimi wszechwiedzącymi politykami.

By te projekty zrealizować muszą być przygotowane profesjonalnie w ramach obowiązującego prawa a nie chałupnicza robota /po nas tylko potop/ . Kiedy opublikuje swoje materiały podejmiemy indywidualne decyzje o poparciu tych projektów i poznamy odpowiedz czy do Społeczeństwa Obywatelskiego już dorośliśmy.

Wszystkie formacje rządzące po 1989 roku są do wymiany. Wszystkie się zawsze łasiły do kościoła licząc na to, że kościół załatwi im liczny elektorat, nie ważne za jaką cenę (patrz np bandycki układ zwany konkordatem, że o kasie z budżetu czyli z naszych kieszeni już nawet nie wspomnę). Najgorsza w tym towarzystwie jest cicha koalicja POPIS, jedno szambo.../ 89 posłów z PO głosowało za Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych , zaledwie 11 było przeciw , a 36 wstrzymało się od głosu lub wysunęło kartę z czytników . I dlatego przegrywa właśnie PO z PiS , bo się boi.E.Michalik /.

Afera pedofilska się rozwija ,kościół jest pod żadna kontrolą ekonomiczną ,obyczajową ,moralną żerują na społeczeństwie a kościelni serwiliści z PO głosują jak fundamentaliści religijni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7987  
Nieprzeczytane 05-10-2018, 15:00
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Napisał maja59.
Maju! No! jakie kpiny? No! Jakie kpiny? Jako biolog i przyrodnik wiesz przecie że 0+0 to nie jest H2O.
Już Hoimar von Ditfurth twierdził że Na początku był WODÓR


ale przecie są chełbie i meduzy. I też się nadają do propagowania w tem temacie?
No i dodam skromnie i po cichu, że jeśli hipotetyczny umysł nie konsumuje informacji, że my z kol.Fratem -cuzammen do kupy- wierzymy w Sierotkę Marysię, Królewnę Śnieżkę i Krasnoludki, to jak mamy wierzyć, że ta pustać to umysł?


Maju! Przecie to nie ja studiuję demonologię biblijną i nie mnie upadłe anioły dręczą po nocach i nie ja niecne obrazki z wyczynami biskupów nocną porą oglądam.
I wreszcie to nie w naszym grodziszczu zagnieździł się ROKITA.
Chociaż Maju!
Ja bym chętnie jakąś rozprawę w temacie

'Ilu zdeformowanych genetycznie ateistów mieści się na główce od szpilki" przeczytał.
Porywam się na odpowiedź, na początku był wodór a na główce od szpilki mieści się 1/milionowa ateisty, zwykle ważymy więcej Ja również wierzę w Królewnę Śnieżkę, sporo ich mamy na forum więc jak nie wierzyć, co do Krasnoludków to mam mieszane uczucia. Wierzyć? Nie wierzyć? Dla ułatwienia oświeć czy te krasnoludki to jakieś facety są? A może takie co wymienią opony letnie na zimowe, dopompują koła i sprawdza olej? A jeżeli jeszcze naprawią zacinający się zamek w drzwiach to....... wierze w nich wierzę. Co do chełbi i meduz to wykład odbędzie się w innym terminie. Wykładowca przygotowuje się do zimy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7988  
Nieprzeczytane 05-10-2018, 15:14
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46

Afera pedofilska się rozwija ,kościół jest pod żadna kontrolą ekonomiczną ,obyczajową ,moralną żerują na społeczeństwie a kościelni serwiliści z PO głosują jak fundamentaliści religijni.
Wacku, najważniejsze, że rozpoczęła się poważna dyskusja w społeczeństwie, nie wśród rządzących i kleru, tylko w społeczeństwie. Wielu przegląda na oczy. Może dożyjemy do równego traktowania w cywilnych sądach przestępstw wszystkich obywateli bez względu na pełnioną w społeczeństwie funkcję. Powinno na tym zależeć również urzędnikom kk, wielu jest przyzwoitych a na wszystkich pada paskudny, pedofilski, pijacki, chciwy cień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7989  
Nieprzeczytane 05-10-2018, 16:03
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Smutny

Obowiązki chorej na raka żony po mastektomii według księdza.
"Do akcji wkroczył ksiądz Stanisław Jurczuk. – Proszę pani, ja nie mogę zrozumieć, że pani mówi do męża, że źle panią traktował, bo pani męża nie obsługiwała w łóżku. Pani jako żona ma też obowiązki współżycia – powiedział duchowny"
https://natemat.pl/251027,kim-jest-k...z-u-jaworowicz
Myślę, że film Kler2 będzie wielowątkowy, a na wątku o ateistach przybędzie dyskutantów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7990  
Nieprzeczytane 05-10-2018, 17:30
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
ale przecie są chełbie i meduzy. I też się nadają do propagowania w tem temacie?
No i dodam skromnie i po cichu, że jeśli hipotetyczny umysł nie konsumuje informacji, że my z kol.Fratem -cuzammen do kupy- wierzymy w Sierotkę Marysię, Królewnę Śnieżkę i Krasnoludki, to jak mamy wierzyć, że ta pustać to umysł?


Sprawa jest poważna, gdyż krążą tu błędne przekonania, że umysł zdolny do niewiary jest bardziej wyrafinowany od zdolnego do wiary.
Przecież aby nie wierzyć wystarczy brak informacji o przedmiocie wiary, a wiara takiej informacji wymaga.
A informacja to odwrócenie entropii i jest jej tym więcej im niższe jest prawdopodobieństwo wystąpienia określonego stanu.
Dlatego właśnie w imię informacyjnej ekspansji – wszystkie Krasnoludki, Królewny Śnieżki, Sierotki Marysie, Złote Rybki, Koniki Garbuski, Złote Kaczki wszystkich krajów świata – łączcie się, ale nie tak, jak ci proletariusze od Karola, bo złych i prostackich przykładów nie należy powielać.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7991  
Nieprzeczytane 05-10-2018, 17:34
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

To się Karol Marks zmartwi. Pewnie nie wiedział, że jest prostakiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7992  
Nieprzeczytane 05-10-2018, 17:51
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Gdyby tylko prostakiem...

"Samobójstwa dwójki dzieci, śmierć w wyniku niedożywienia kolejnej trójki, wykorzystywanie, także seksualne, pomocy domowej – to nie efekt działań socjopaty pokroju Josefa Fritzla, tylko filozofa humanisty szukającego sposobu na naprawę ludzkości."

https://www.tvp.info/37122587/prolet...wlasna-rodzine
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7993  
Nieprzeczytane 05-10-2018, 17:59
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 609
Domyślnie

Maja59 napisała: Wacku, najważniejsze, że rozpoczęła się poważna dyskusja w społeczeństwie, nie wśród rządzących i kleru, tylko w społeczeństwie.
Myślę ,że za dużo oczekujesz w zmianach naszych zachowań ,po tym że wyświetlono film "Kler" w kinach . Też nic nie wyszło z masowymi protestami pod kinami środowisk fundamentalistów religijnych bo prawdopodobnie na tą akcję nie wyłożono kasy.To samo zobaczysz po dyskusji bo wątek już jest " Kler " tylko brak chętnych by zaliczyć post.

Nie oczekuj wysypu dyskutantów na Ateista... bo to jest trudne zagadnienie bo trzeba mieć pojęcie o tym co się pisze a bawienie się w polemikę polegającą na uzupełnianiu wiedzy seniorów z nauk przyrodniczych i teologicznych to strata czasu dla dwóch stron.

Ale na pewno dalej publikował będę projekty które tworzone są dla ludzi którzy nie są zainteresowani jałowymi dyskusjami z magla . Czy też dyskusji o ilości diabłów czy ateistów na na łebku od szpilki. Czy w teatrze nie można rozmawiać o polityce czy o sprawach Polaków .Wystarczy zapisać się do newslettera i będziemy mieli informację na bieżąco .https://teatrwkrakowie.pl/sztuka-myslenia
Zbudź się Polaku, wyzwól się człowieku!
Dlaczego Jezus wyrzucił Polaków ze świątyni
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7994  
Nieprzeczytane 05-10-2018, 23:28
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

ks. Stanisław Walczak - Fb 05.10.2018 ( fragment postu) "Fanatycy"

Otacza nas coraz więcej fanatyków, ludzi, którzy zawierzyli głupocie.
Fanatycy katolicyzmu a la PiS, Rydzyk, & Campany. Przy niemałym poparciu społeczeństwa, zabijają duszę i sumienie. Groźni dla otoczenia, dla Kościoła i wiary. Wszyscy oni posiadają wspólną cechę - nie nadają się do dialogu. Narzucają, zniewalają, stwarzają realne zagrożenie. Są omotani kłamstwem i pragną by stało się ono prawdą obiektywną.
Tylko człowiek prawy, trzeźwy i rozumny o szerokich horyzontach może w tym młynie nieprawości przetrwać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7995  
Nieprzeczytane 06-10-2018, 11:47
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Krzysztof Pieczyński (Fb) "W Polsce rządzi Kościół, który narzuca swoje prawa całemu krajowi i ten kraj okrada.
(...) Kościół przyczynił się do rozbiorów Polski, osłabienia i rozpadu politycznego państwa.
Dopóki nie rozwiążemy konkordatu, Polska będzie chlewem Kościoła."


ps. Ratujmy Polskę. Tylko totalny bojkot Kościoła jest szansą na odzyskanie wolności i godnego życia.

Ostatnio edytowane przez wankabor : 06-10-2018 o 15:56.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7996  
Nieprzeczytane 06-10-2018, 15:26
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Poszedł Marek na jarmarek,
kupił sobie oś.
Postawił ją za stodołą,
ukradł mu ją ktoś.

Więc zebrali się sąsiedzi,
uradzili coś:
idź se Marek na jarmarek,
kup se nową oś!

Poszedł Marek na jarmarek...
kupił sobie oś.
Postawił ją za stodołą,
ukradł mu ją ktoś.

........................
........................
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7997  
Nieprzeczytane 06-10-2018, 17:01
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 609
Domyślnie

Wankaborze -Masz zupełną rację upubliczniając wypowiedzi ludzi którzy chcieli by Pułaska była krajem świeckim ,samodzielnym i niezależnym od innych krajów.

HIT! Michalkiewicz ostro! Milion złotych za molestowanie? „Żadne k*rwy nie są tak wysoko wynagradzane”https://nczas.com/2018/10/05/hit-mic...-wynagradzane/
On gdyby jego dzieci było molestowane pewnie wziąłby mniej.

A tak na marginesie sprawy ,Kuba Wątły uruchomił na facebooku kilka kanałów prosił o upublicznienie

#MyObywatele
#SpołeczeństwoObywatelskie
#ReżimPiS,

Kuba Wątły TV3 LiveFb nadawaliśmy także na stronach: Antykleryk, Ateizm to Przyszłość i Racjonalna Polska
Poniedziałek 22,00 Czwartek 22,00
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7998  
Nieprzeczytane 07-10-2018, 09:54
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 609
Domyślnie

Podróże z Gérardem Depardieu - Japonia (3/5)
Tokio – stolica skrajności ( 26 min. ) Dostępne do 03.11.2018 https://www.arte.tv/pl/videos/078151...u-japonia-3-5/

...Eriko Takeda, japońska aktorka, towarzyszy Gérardowi Depardieu w podróży po Japonii. Dziś wybiorą się razem do Tokio, największej metropolii świata. Mieszka tu prawie 40 milionów mieszkańców! Na początek odwiedzą wspólnie mistrza sushi na Tsukiji, największym targu rybnym na świecie. Następnie udadzą się do jednego z ostatnich tatuażystów yakuzy, który do dziś przyjmuje nowych klientów. Odwiedzą też szkołę sumo, by podziwiać legendarną siłę tych żywych bogów. Na koniec pokażą nam nocne życie Tokio – z jakich rozrywek korzystają mieszkańcy miasta, gdy chcą zapomnieć o stresie i zrelaksować się po pracy?....

Podróże z Gérardem Depardieu - Japonia (4/5)
Hiroszima, miasto spokoju (26 min. ) Dostępne do 04.11.2018 https://www.arte.tv/pl/videos/078151...u-japonia-4-5/

....Miasto Hiroszima, które stało się uosobieniem horroru po pierwszym bombardowaniu atomowym w historii, jest obecnie głównym kurortem nadmorskim w japońskiej prowincji. Bary i kawiarnie noszą tu amerykańskie nazwy, jak "Las Vegas" lub "Hollywood", ludzie się bawią. Gérard Depardieu wspólnie ze znajomą aktorką Eriko Takeda, rozpoczną podróż od wyspy Miyajima, gdzie Depardieu będzie mógł poświęcić się swojej pasji – sztuce kaligrafii, która do dziś jest uprawianą w Hiroszimie tradycją. Wraz z Miką odwiedzą też historyczne centrum Hiroszimy, gdzie spotkają się z jednym z ostatnich żyjących świadków wybuchu bomby jądrowej, która 6 sierpnia 1945 roku unicestwiła miasto. W pobliżu kopuły jedynego budynku w centrum, który nie został całkowicie zniszczony przez kulę ognia w 1945 roku, Masao Itou opowiada nam swoją historię....

Nie ma co komentować to trzeba zobaczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7999  
Nieprzeczytane 07-10-2018, 11:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
Poszedł Marek na jarmarek,
kupił sobie oś.
Postawił ją za stodołą,
ukradł mu ją ktoś.

Więc zebrali się sąsiedzi,
uradzili coś:
idź se Marek na jarmarek,
kup se nową oś!

Poszedł Marek na jarmarek...
kupił sobie oś.
Postawił ją za stodołą,
ukradł mu ją ktoś.

........................
........................

Fracie!
mnisi z tybetańskich klasztorów są lepsi... wymyślili młynki z odpowiednimi tekstami.
ale to w końcu stara kultura nieateistyczna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8000  
Nieprzeczytane 07-10-2018, 12:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 590
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
[
A tak na marginesie sprawy ,Kuba Wątły uruchomił na facebooku kilka kanałów prosił o upublicznienie
[b][b]
Kuba Wątły TV3 LiveFb nadawaliśmy także na stronach: Antykleryk, Ateizm to Przyszłość i Racjonalna Polska

Michalkiewicz leci rynsztokiem nie od dzisiaj. Podobnie jak jego koleżeństwo typu Ziemkiewicz i in.
I to nie dziwi.
Natomiast mogłoby dziwić uwielbienie pseudoateisty dla antyklerykalnego udziarganego chamiska, który takim samym rynsztokiem używanym przez kryminalistów na co dzień bluzga.
Superstacja już kilkaset tysięcy kar za rynsztok lejący się w czasie występów Wątłego wypłaciła.

Ale to uwielbienie proroka zdeformowanego ateizma nie dziwi. W końcu skądś się to bierze
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:48.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.