menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1961  
Nieprzeczytane 28-05-2010, 14:04
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
mnie tam nie przeszkadza, że prezes bezżenny, bezdzietny (kto to sprawdzi? ).
Nawet korzyści finansowe w tym upatruję, jako że wydatków na rodzinę nie będzie tak wielkich jak w przypadku Bronka. Tyle dzieci z dodatkami? Facet duży, to i więcej zje itd. Pisałam o tym wcześniej, o oszczędnościach z powodu małego prezydenta bez rodziny.
Jest tylko jeden problem, właściwie dwa:
- wizja Polski
- charakter, bo do wiary w metamorfozę nie mam podstaw.

I słusznie.
Po co ma się zmieniać?
Ma być twardy facet, a nie mięczak .
Na mięczaka nie głosuję.
Wolę Pawlaka. Ma ładną konkubinę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1962  
Nieprzeczytane 28-05-2010, 14:07
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazimierz
Do ZMP w szkole średniej nie przyjęto mnie, bo miałem niewłaściwe pochodzenie wg. przewodniczącego (jeszczepo wojnie mój ojciec był tzw. prywatną inicjatywą. Na studiach zapisałem już do ZSMP. Mam teraz przeszło 74 i przechodzą mnie "Dreszcze" co będzie, jak odkryje to jakiś upierdliwyIPNowiec.

Kaziu, nie przejmuj się.
Jako emeryt, nie robisz za szkodnika.

Zresztą nie przesadzajmy. Czasy były, jakie były.
Trzonem pierwszej Solidarności byli członkowie PZPR,
którzy radośnie wyrzucali czerwone książeczki.

Niech się boją różne TW, SB i WSI.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1963  
Nieprzeczytane 28-05-2010, 14:30
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Kaziu, nie przejmuj się.
Jako emeryt, nie robisz za szkodnika.

Zresztą nie przesadzajmy. Czasy były, jakie były.
Trzonem pierwszej Solidarności byli członkowie PZPR,
którzy radośnie wyrzucali czerwone książeczki.

Niech się boją różne TW, SB i WSI.
Jak to nie robię za szkodnika, w miarę możliwości ( każdy wg. swoich możliwości, nieprawdaż) ? A kto, jak nie ja, nie szkodzę głosując na PO, wbrew swoim przekonaniom. Toż tacy jak ja robią wszystko, aby zaszkodzić prącym do władzy pisowcom.
Tak między nami, to my stworzyliśmy I "Solidarność" !
TW Bolek nic nie mówi ?
Prawi, Prawdziwi solidarnościowcy, POgromcy TW, SB, WSI itp popierają przecież Jarka, nieprawdaż ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1964  
Nieprzeczytane 28-05-2010, 14:39
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
I słusznie.
Po co ma się zmieniać?
Ma być twardy facet, a nie mięczak .
Na mięczaka nie głosuję.
.
Nooo jaki on twardy z miękkim, nawet zony nie poszuka, no bo chyba najpierw sprawdzała, cz się nadaje a jak z miękkim to tak wychodzi ani żony, ani dzieci (jak z miękkim dzieci narobić?)
no i jak być prorodzinnym z miękkim ... ale twardzielem z charakteru, a w tym wieku zmienić coś miękkiego na twardego... no chyba, że w gips, ale to jest rozpoznawalne więc zmiana nie bardzo możliwa....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1965  
Nieprzeczytane 28-05-2010, 14:46
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Nooo jaki on twardy z miękkim, nawet zony nie poszuka, no bo chyba najpierw sprawdzała, cz się nadaje a jak z miękkim to tak wychodzi ani żony, ani dzieci (jak z miękkim dzieci narobić?)
no i jak być prorodzinnym z miękkim ... ale twardzielem z charakteru, a w tym wieku zmienić coś miękkiego na twardego... no chyba, że w gips, ale to jest rozpoznawalne więc zmiana nie bardzo możliwa....

Masz obsesję z tą żoną, czy co?
Myślisz że jak kapciem co rano nie dostaniesz,
to dnia byś nie przeżył?

Buźka dla Luci.

Niestety wybywam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1966  
Nieprzeczytane 28-05-2010, 15:06
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Masz obsesję z tą żoną, czy co?
Myślisz że jak kapciem co rano nie dostaniesz,
to dnia byś nie przeżył?

Buźka dla Luci.

Niestety wybywam.
Wcale nie mam obsesji, ale poważnie- co facet, który nie ma żony, dzieci, konta, konto już podobno ma, prawa jazdy, samochodu... wielu innych rzeczy może wiedzieć o rodzinie, dzieciach, babciach, dziadkach, żonach, drogach, samochodach, bankach.. no tak ogólnie o normalnym, upierdliwym życiu,, o płaczu dzieci, o praniu pieluch...... po prostu ***** o tym wie i chce nami rządzić. I jak mu się uda to normalnym ludziom należy tylko współczuć...... ja się tego boję...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1967  
Nieprzeczytane 28-05-2010, 15:17
Idalka's Avatar
Idalka Idalka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 536
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Wcale nie mam obsesji, ale poważnie- co facet, który nie ma żony, dzieci, konta, konto już podobno ma, prawa jazdy, samochodu... wielu innych rzeczy może wiedzieć o rodzinie, dzieciach, babciach, dziadkach, żonach, drogach, samochodach, bankach.. no tak ogólnie o normalnym, upierdliwym życiu,, o płaczu dzieci, o praniu pieluch...... po prostu ***** o tym wie i chce nami rządzić. I jak mu się uda to normalnym ludziom należy tylko współczuć...... ja się tego boję...



Naprawde wg ciebie wiedza o placzu dzieci i praniu pieluch jest niezbedna prezydentowi?

O placzu dieci chyba cos wie,byl dzieckiem i mial brata blizniaka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1968  
Nieprzeczytane 28-05-2010, 15:26
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Idalka
Naprawde wg ciebie wiedza o placzu dzieci i praniu pieluch jest niezbedna prezydentowi?

O placzu dieci chyba cos wie,byl dzieckiem i mial brata blizniaka.
Może nie niezbędna ale bardzo przydatna w propagowaniu działania prorodzinnego, a może on gej? skąd mam mieć pewność, że nie? przecież nie widzę go z kobietą, z dzieckiem...
może więc lubi chłopców? powziąłem pewne wątpliwości co do jego orientacji, pies też tak mi podpowiada, nawet Lucia się zastanawia....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1969  
Nieprzeczytane 28-05-2010, 15:43
Idalka's Avatar
Idalka Idalka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 536
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Może nie niezbędna ale bardzo przydatna w propagowaniu działania prorodzinnego, a może on gej? skąd mam mieć pewność, że nie? przecież nie widzę go z kobietą, z dzieckiem...
może więc lubi chłopców?
powziąłem pewne wątpliwości co do jego orientacji, pies też tak mi podpowiada, nawet Lucia się zastanawia....



To juz obsesja...to nie zartobliwe bawienie sie slowami i podpowiedzi psa nie maja wplywu na stan twoich emocji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1970  
Nieprzeczytane 28-05-2010, 15:49
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Idalka
To juz obsesja...to nie zartobliwe bawienie sie slowami i podpowiedzi psa nie maja wplywu na stan twoich emocji
Jak to nie mają? maja i to duży, zawsze uzgadniamy to co powiemy , on też tak sądzi, i to nie obsesja i bawienie się, raczej staraj się udowodnić dlaczego nie mamy prawa tak myśleć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1971  
Nieprzeczytane 28-05-2010, 16:08
MarekNik's Avatar
MarekNik MarekNik jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 212
Domyślnie Rece precz od NBP!!!

Gdy Polska oczy zakryła płaczem,
ktoś chce jej dzisiaj ukraść cichaczem
dorobek dziesięcioleci.
Z niego dla naszych dzieci
chcieliśmy odbudowywać.
Krzycz Polsko! Nie daj się kiwać!

Ręce precz od NBP!!!
Draństwo niech swą łapę żre!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1972  
Nieprzeczytane 28-05-2010, 16:48
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
to nie obsesja i bawienie się, raczej staraj się udowodnić dlaczego nie mamy prawa tak myśleć?

Jip , wspieram Cię , jestem po Twojej stronie. Społeczeństwo ma prawo i obowiązek wszystko wiedzieć o kandydacie na prezydenta. Stan cywilny, rodzinny, wykształcenie, stan majątkowy, wyznanie, pochodzenie, orientację seksualną jak również to czy na pierwszą czy kolejną żonę czy męża. Nie ważna jest tylko kariera polityczna, to za mało. Chcemy wiedzieć jaki to jest człowiek. Jeśli ktoś nie chce ujawnić wszystkiego o sobie niech nie kandyduje, ale jeśli chce być osoba publiczną to musi być "przezroczysty". Społeczeństwo ma świadomie wybierać spośród kandydatów, a nie kota (Alika ) w worku. Potem wychodzą takie "kwiatki" jak z panem senatorem wielce zasłużonym, ale ze słabościami do narkotyków i prostytutek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1973  
Nieprzeczytane 28-05-2010, 17:31
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 602
Domyślnie

Cytat:
Społeczeństwo ma świadomie wybierać spośród kandydatów, a nie kota (Alika ) w worku. Potem wychodzą takie "kwiatki" jak z panem senatorem wielce zasłużonym, ale ze słabościami do narkotyków i prostytutek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Przecież nie ma wpływu na urzędowanie , czy Prezydent jest biseksualny czy heteroseksualny a jak się czuje samotny że nie może skorzystać z usług prostytutki .Lepsze niż miał by stosować mobbing.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1974  
Nieprzeczytane 28-05-2010, 17:40
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Przecież nie ma wpływu na urzędowanie , czy Prezydent jest biseksualny czy heteroseksualny a jak się czuje samotny że nie może skorzystać z usług prostytutki .Lepsze niż miał by stosować mobbing.

Wacławie , zadziwiasz mnie swoim stanowiskiem. Uważam,że najlepsze byłoby to, aby ktoś taki nie był prezydentem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1975  
Nieprzeczytane 28-05-2010, 17:44
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Jip , wspieram Cię , jestem po Twojej stronie. Społeczeństwo ma prawo i obowiązek wszystko wiedzieć o kandydacie na prezydenta. Stan cywilny, rodzinny, wykształcenie, stan majątkowy, wyznanie, pochodzenie, orientację seksualną jak również to czy na pierwszą czy kolejną żonę czy męża. Nie ważna jest tylko kariera polityczna, to za mało. Chcemy wiedzieć jaki to jest człowiek. Jeśli ktoś nie chce ujawnić wszystkiego o sobie niech nie kandyduje, ale jeśli chce być osoba publiczną to musi być "przezroczysty". Społeczeństwo ma świadomie wybierać spośród kandydatów, a nie kota (Alika ) w worku. Potem wychodzą takie "kwiatki" jak z panem senatorem wielce zasłużonym, ale ze słabościami do narkotyków i prostytutek.

Ja bym chciała także wiedzieć
czy nosi stringi, czy bokserki.
A także jaki seks preferuje.

Jak wszystko, to wszystko.
Takiego co lubi anal, nie wybiorę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1976  
Nieprzeczytane 28-05-2010, 17:48
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Przecież nie ma wpływu na urzędowanie , czy Prezydent jest biseksualny czy heteroseksualny a jak się czuje samotny że nie może skorzystać z usług prostytutki .Lepsze niż miał by stosować mobbing.

Wacławie, coś Ty!

Przecież tutaj starsi państwo mają tylko buźki pełne frazesów.
Jak się zgłosił gej, to tulono go do biustów.
Ale w praktyce?
Sam zobaczysz.

Już widzę ten ciemnogród w ataku na piękną prezydent Litwy.
Bo a nuż ..lesbijka?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1977  
Nieprzeczytane 28-05-2010, 17:51
Idalka's Avatar
Idalka Idalka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 536
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
Jip , wspieram Cię , jestem po Twojej stronie. Społeczeństwo ma prawo i obowiązek wszystko wiedzieć o kandydacie na prezydenta. Stan cywilny, rodzinny, wykształcenie, stan majątkowy, wyznanie, pochodzenie, orientację seksualną jak również to czy na pierwszą czy kolejną żonę czy męża. Nie ważna jest tylko kariera polityczna, to za mało. Chcemy wiedzieć jaki to jest człowiek. Jeśli ktoś nie chce ujawnić wszystkiego o sobie niech nie kandyduje, ale jeśli chce być osoba publiczną to musi być "przezroczysty". Społeczeństwo ma świadomie wybierać spośród kandydatów, a nie kota (Alika ) w worku. Potem wychodzą takie "kwiatki" jak z panem senatorem wielce zasłużonym, ale ze słabościami do narkotyków i prostytutek.



Popatrz, na starosc wzrosla ciekawosc,gdy twoja formacja trzymala wladze jakos wam nie przeszkadzalo ,ze o tych z portetow nic nie wiemy,a wg was to tez byla demokracja...rozumiem, to byla wasza odmiana demokracji taka.... hipokrystyczna/jakis neologizm zdaje sie wyszedl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1978  
Nieprzeczytane 28-05-2010, 18:40
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Wacławie, coś Ty!

Przecież tutaj starsi państwo mają tylko buźki pełne frazesów.
Jak się zgłosił gej, to tulono go do biustów.
Ale w praktyce?
Sam zobaczysz.

Już widzę ten ciemnogród w ataku na piękną prezydent Litwy.
Bo a nuż ..lesbijka?
A w sumie masz rację, pies też tak mówi, może być fajnie jak prezydent byłby gejem, tylko wcześniej niech powie, że jest, albo tylko, że chłopców lubi, a czy nosi stringi? ... po co Ci to wiedzieć? i tak Ci nie pokaże jak chłopców lubi...no i w takim przypadku...seks z kobietą? eeee,, nie przesadzaj...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1979  
Nieprzeczytane 28-05-2010, 18:49
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 602
Domyślnie

Cytat:
Popatrz, na starosc wzrosla ciekawosc,gdy twoja formacja trzymala wladze jakos wam nie przeszkadzalo ,ze o tych z portetow nic nie wiemy,a wg was to tez byla demokracja...rozumiem, to byla wasza odmiana demokracji taka.... hipokrystyczna/jakis neologizm zdaje sie wyszedl/
Lila nie lubi analnego sexu ciekawym co ty Idalka preferuje?Zawsze mówię że trzeba od siebie zacząć .Włochom się podoba Silvio Berlusconi z młodymi dziewczynami.Mnie bardziej podobają się młode dziewczyny ale jak wszystko życiu ,jest to kwestia gustu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1980  
Nieprzeczytane 28-05-2010, 19:46
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Cholera, a ja myślałem że ludzie będą się kłócić o wizję kraju, w sensie w która stronę ma pójść a nie o jakieś pierduły...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 11:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 22:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 15:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 08:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 16:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:10.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.