menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Edukacja > Nauka, problemy i pomysły edukacyjne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 19-07-2011, 13:32
miraz6 miraz6 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Posty: 3
Uśmiech Poszukuję osób starszych, chętnych i otwartych do wypowiedzenia się na temat UTW


Witam serdecznie.

Poszukuję chętnych osób do rozmowy(drogą mailową) na temat działalności edukacyjnej Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Piszę pracę magisterską na temat uczenia się osób starszych i wpływu edukacji lub jej braku na rozwój, zdrowie i funkcjonowanie seniora. Osoby zainteresowane bardzo proszę o kontakt na mojego maila miraz6@wp.pl

Pozdrawiam serdecznie
Ewa z Wrocławia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 19-07-2011, 18:45
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Domyślnie

Cytat:
Napisał miraz6
Witam serdecznie.

Poszukuję chętnych osób do rozmowy(drogą mailową) na temat działalności edukacyjnej Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Piszę pracę magisterską na temat uczenia się osób starszych i wpływu edukacji lub jej braku na rozwój, zdrowie i funkcjonowanie seniora. Osoby zainteresowane bardzo proszę o kontakt na mojego maila miraz6@wp.pl

Pozdrawiam serdecznie
Ewa z Wrocławia
Witaj Ewo- napewno znajdzie się kilka osób, które odpowiedzą na Twoje pytania, ale zadaj je w formie- Ankiety.
Pozdrawiam.
__________________
Jadzia G
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 19-07-2011, 18:51
jasinek123's Avatar
jasinek123 jasinek123 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Zabrze
Posty: 11 863
Domyślnie

Miła Mireczko
żle zaczełaś,nikt z nas nie da Ci swego adresu
e-mailowego
Zacznij jak radzi Jadzia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 20-07-2011, 14:35
miraz6 miraz6 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Posty: 3
Domyślnie Poszukuję osób starszych, chętnych i otwartych do wypowiedzenia się na temat UTW

Dzień dobry.

Dziękuję za cenne sugestie. Państwa obawy dotyczące korespondencji mailowej są uzasadnione i przeze mnie jak najbardziej zrozumiałe.Przychylając się do pomysłu Pani Jadwigi zamieściłam zatem na stronie internetowej ankietę z pytaniami otwartymi.
Link podaję poniżej. Będę wdzięczna za każdą wypowiedź oraz komentarz z Państwa strony. Serdecznie zapraszam.

http://moje-ankiety.pl/respond-13089/sec-Ksno3QBr.html



Pozdrawiam
Ewa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 28-07-2011, 13:30
miraz6 miraz6 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Posty: 3
Domyślnie UTW - badania

Witam Państwa ponownie.

Bardzo chciałabym podziękować za ankiety, które już otrzymałam. Każda opinia jest dla mnie bardzo ważna. Pragnę zachęcić jeszcze raz do wzięcia udziału w badaniu tych Seniorów, którzy chcieliby podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Dla ułatwienia ponownie podaję link http://moje-ankiety.pl/respond-13089/sec-Ksno3QBr.html Ankieta jest dostępna i aktywna przez cały czas, zapraszam do wypowiedzenia się w kwestiach ważnych i interesujących dla Państwa. Pragnę również podziękować tym osobom, które zechciały wypowiedzieć się prywatnie w drodze mailowej. Jestem wdzięczna za ciepłe treści i pozytywne przesłanie.Gdybyście Państwo mieli potrzebę wymiany doświadczeń i wiedzy, uwag lub wątpliwości, to serdecznie zapraszam do kontaktu miraz6@wp.pl Chętnie odpiszę na każdą wiadomość. Dziękuję za dotychczasową współpracę i zachęcam do dalszej.

Pozdrawiam ciepło
Ewa
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Poszukuję osób chętnych do badania smartyna Różne 0 16-02-2011 16:42
Poszukuję osób do wywiadu charlinka Ogólny 0 27-05-2010 23:39
wykluczeni.org - poszukuję osób chętnych do wymiany poglądów gosia1972 Społeczeństwo - wątki archiwalne 0 10-03-2009 17:02
Opiekunka do osób starszych anetawaw7 Praca, wolontariat 0 17-01-2009 16:08

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:10.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.