menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 19-12-2007, 20:15
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie Co z tą Polską ???...cz.III


Otwieram trzecią część wątku -plagiatu.Miałam chęć nazwać go'' Quo vadis Polsko'',aby wystąpić w glorii Sienkiewicza,będąc pewną iż mistrz wybaczyłby swojej wiernej fance,ale niech będzie i Lis..
W końcu wszystko jedno za co mnie wsadzą ..

A co dzisiaj panie w polityce.?
Byłam pod wrażeniem występu medialnego Kutza-reżysera.Dało mi to do myślenia..
Mianowicie : że z Kutza jest lepszy aktor niż reżyser.Wyobraźcie go sobie jako Króla Leara.Łomnicki wysiada.
Ta prawica wzniesiona,jak Duce.Ta siwizna rozwiana ,jak Marks .I głos tubalny -niczym Zeus Gromowładny..
Występował w imieniu Śląska.Ja sobie wypraszam.Nie jestem pokurtzony Śląsk,choć podpadam pod niego.Znaczy pod Śląsk,a nie pod Kutza.Żeby podpadać pod Kutza ,trzeba mieć maksimum 25 lat.. jak ćwierkają wszystkie wróbelki w województwie.Taki to stary zbereźnik.

Przemówienie miał kiepskie w treści.No,uczestników Big Brothera może przekonać,jeżeli lubią nadawanie boskości osobom nieżyjącym..
Ciekawa sprawa jest.Pamiętacie Halembę ? Rok temu ? Ja jako żona byłego górnika,który przeżył katastrofę na kopalni rudy,przeżyłam to bardzo mocno..
Mołodcy wysyłający górnikow na całopalenie metanem,w tym roku odebrali bajońskie nagrody ..Gdzie ,pytam się,jest Kutz ? Czemu nie grzmi ? Nie pluje siebie i pierwszych ław sejmowych ?
A dlaczego tak bardzo sprzeciwia się ujawnieniu mechanizmu afery węglowej,która była na pewno ,a która spowodowała tę tragiczną śmierć.? Nie tylko Blidy,ale i tych górników,bo oszczędności były na ich bezpieczeństwie.

No i żeby było jeszcze śmieszniej ,Kutz Kazimierz- reżyser,odmówił wzięcia udziału w komisji śledczej.Coś mi podpada ten czynnik śląski..
  #2  
Nieprzeczytane 19-12-2007, 20:42
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Mila z nicku Pani,cieta z jezyka a nie szczera w ocenach !
W Polsce juz nie o wegiel chodzi ale o Slask ,Gdansk,ziemie lubusko -szczecinska i dawne Prusy Wschodnie.
Szykuje sie nowy Grunwald i wszystko wskazuje ze nadejdzie,byc moze za naszego "seniorackiego zycia".
Nie bede sie wypowiadal na temat Kutza i jego wystapien,moge natomiast pisac o dzialalnosci PO i jej przywodcow.
Dobrze,ze jest czesc III co z ta Polska,beda i nastepne,bo temat o Polsce jest niewyczerpalny.
Dzisiaj trzeba sie przygotowywac do najgorszego i to nie tego z horoskopow i przepowiedni ale faktow i spotkan politykow na calym swiecie.
Ja i wielu ludzi widzi te fakty mozemy o nich dyskutowac bez obelg i ironii,rozsadnie i jak przystalo na seniorow. Mozemy ludzi ostrzegac przed aplauzem dla glupcow nawet na najwyzszych stanowiskach,bo swiat i ludzie przeciera oczy widzac kto,czym i jak wojuje. To wcale (ta dyskusja) nie bedzie wielka polityka,bedzie za to ocena tych,ktorzy daza nie tylko do zaglady Polski i innych panstw ale do zaglady ludzkosci. Szykowany jest HOLOCAUST II - ten bedzie okrutny.
Pisze to nie po to aby straszyc ale aby ludzi przestrzec a dominujacych w pore zatrzymac .
Kutz to jeden z malych ludzi i przypisywanie mu kazdych epitetow jest nie wystarczajace .
Drwina nie jest bronia,puste slowa zbroja,klamstwo jednoczeniem !
Na prawdzie sie opierajmy i o prawde walczmy !
  #3  
Nieprzeczytane 19-12-2007, 22:15
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Ręce i nogi mi opadły...

Aczkolwiek przeciwniczką PO jestem,to nie wiem dlaczego ,chcę jej bronić.

Może nie HOLOCAUST 2 ,ale zwyczajna ,marniutka APOKALIPSA ? Rok 2012..gdy Orion ...spowoduje...przebiegunowanie Ziemi ...
Niech wierzy ten ,kto chce. Mnie wsjo rawno jest.
  #4  
Nieprzeczytane 19-12-2007, 22:22
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie No tak...

...i doszliśmy do przepowiedni... Prawicy wygrażającej w górze co prawda nie widzę, ale karzące i przerażające słowa naszego gościa zza oceanu przeczytałam z drżeniem w sercu Holocaust... słowo na tyle mocne i na tyle w mojej psychice tkwiące, że... ech, nie! Bo będzie, że się zacietrzewiam! Zostańmy już lepiej przy tym Orionie!
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #5  
Nieprzeczytane 19-12-2007, 22:47
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Lila wysłałam ci wiadomosc ,zastanów się czy może to taki przyapdek.A jesli chodzi o Polskę to ja wreszcie jestem o nią calkowicie spokojna i mogę się przestac nią chwilowo zajmowac ,uważam- Polska sobie da radę .
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #6  
Nieprzeczytane 19-12-2007, 23:34
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Lili ręce i nogi opadły, mnie zaś oczy zrobiły się jak spodki. Teraz już rozumiem co miała na myśli moja kuzynka, która pół roku mieszka w Polsce, pół roku w Chicago. Twierdzi ona, że poglądy polityczne tamtej Polonii są księżycowe.Ale o czarnowidztwie nie wspominała.
  #7  
Nieprzeczytane 19-12-2007, 23:43
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Eeee tam biedny facet ....ja już się zamykam w tym temacie ,bo oczym tu gadać....
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #8  
Nieprzeczytane 20-12-2007, 00:16
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Jak to o czym ?
O Polsce.Można pofantazjować sobie..
Następuje przebiegunowanie Ziemi i odchylamy się ,będąc trzeźwi jak świnie w Zatoce Świń.I do tej Zatoki nas zaniesie na tratwach typu Kon-Tiki prąd morski spowodowany ruchem wirowym Ziemi.
Wody się rozstąpią na boki ( Atlantyku ) i my,niczym Mojżesz przedostaniemy się suchą nogą na Kubę ( oraz Florydę )..
wolne od dotychczasowych mieszkańców,którzy odchylą sie razem z Ziemią i fruuu...do Japonii ,sake pić .Fidel będzie szczęśliwy..

No ale musi nastąpić efekt tsunami.Ale ponieważ Ziemia nadal będzie pochylona,a my na Kubie i Florydzie będziemy bezpieczni na drzewach mandarynkowych,to obrzydłe tsunami zmiecie niestety Japonię i Australię..Czysty Holocaust..
A Polska ? Lodowiec ani chybi.Putin trojką do Warszawy będzie jeżdził ,z bańkami ropy ,błagając aby ktoś chciał ją kupić.
Stanie se biedak pod Pałacem Kultury i będzie wołał...''ropa..ropa...tanio sprzedam ''..
A tu tylko echo,bo Angeli niet.Z powodu przechyłu poleci do stanu Karolina i jedna Polka -znana nam-zatrudni ją do pracy w ogrodzie..
No a jak lody zejdą ,bo Ziemia w końcu wróci do swego poprzedniego miejsca,to my tyż..


No,to ja też Wam pokazałam jak będzie wyglądać Polska w 2012 roku.Aż się boję ...
  #9  
Nieprzeczytane 20-12-2007, 00:43
inka-ni's Avatar
inka-ni inka-ni jest offline
Odeszła...
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: kraków
Posty: 13 448
Domyślnie

Lila nie krakaj,bo w końcu coś wykrakasz,byle bylo z humorem.Jeden teatr już z szedl ze sceny,chcesz jego powrotu?
__________________
  #10  
Nieprzeczytane 20-12-2007, 01:33
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Lilus Kochana,czy Ty przez pomyłkę nie wzęłaś dwóch tabletek..?Pozdrawiam cieplutko i kolorowych snów życzę.
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

  #11  
Nieprzeczytane 20-12-2007, 04:35
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Wizja Lili jest bardzo obiecująca, a jak już Fidel wiecznie żywy na skutek pochyłu wyladuje na Polskim lodowcu i zakonserwuje sie nam na wieki wieków na Giewoncie to może Putina z Angelą ,zamiast ją wysylac do ogrodu naszej ulubionej Polki na obczyźnie, nająć za przewodnikow po Fidelu i Pucio zużyje ropę do oświetlania obiektu.My być może wpadniemy do Australii i spędzimy czas słuchajac nagrań pozostawionych przez Edwarda zwanego Kangurem ,ktory z KarolemX bedzie w tym czasie żlopał piwko w NY wspominając z rozrzewnieniem nasze potyczki.Tylko mieszkaniec Puszczy uratuje swe dotychczasowe miejsce pobytu ,albowiem żaden kataklizm i wywrócenia Ziemi podszewką na wierzch nie zdola go odessać od prawiecznego drzewostanu co korzenie na wylot zapuscił i ostoi się zawierusze dziejowej.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 20-12-2007 o 07:02.
  #12  
Nieprzeczytane 20-12-2007, 07:40
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie E, nie ma się czym martwić, Lilu!

Taki jeden prorok - śpiący na niego mówią, bo ma prorocze sny - widział zmiany po tym przebiegunowaniu Ziemi. Klimat się mianowicie zmieni na wciąż i będzie sprzyjał w naszym umęczonym Kraju (hihihihi) cytrusom.

No! Będziesz potrząsała grzywą w gaju pomarańczowym. Fajnie! I już buro-ołowianego nieba nie zobaczysz, tylko czysty błękit. Wtedy to nawet najgorsze strachy nie będą straszne...
  #13  
Nieprzeczytane 20-12-2007, 09:18
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Anielciu.. wzięłam dwie.To było tak widoczne ?
Gdy mogłam wypić ,upijałam się wyłącznie na wesoło..Ale sama powiedz,czy moja wizja Apokalipsy jest taka niemiła ?
No ,z poprawką Małgosi,która ma rację ..

A co u nas ?
Ano mamy strajk górniczy 7-go stycznia.Szkoda.Nowy rząd będzie miał kłopoty i mnie to martwi cholernie.A także spełniają się przepowiednie kasandryczne ,co do koalicji.
Chłop potęgą jest i basta !!
Waldkowi nie spodobało się,że Donald bierze na siebie sukces w postaci zniesienia rosyjskiego embarga.A także Waldek boi się odpowiedzialności za strajk górniczy.Dał temu wyraz.Niestety, koalicja zobowiązuje,drogi Waldemarze..

Uważam,że nadszedł czas na szorstką ,męską przyjaźń.
  #14  
Nieprzeczytane 20-12-2007, 11:33
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Przechyły naszego globu to będą pewniakiem, jak zawalimy Euro2012. Co całkiem jest możliwe, gdyż co bardziej "umnych" rodaków wywiało z kraju. Może stadiony powierzymy znowu jakimś firmom portugalskim i będzie jak z Terminalem II na Okęciu. Co do CV Daniela, to do ISS jeszcze nie dotarło. Ale na wszelki wypadek zawiadamiam, że funkcji ambasadora nie obsadzamy. Potrzebny nam za to rzecznik prasowy. Dlatego absolutnie konieczne jest zdjęcie z profilu i z przodu (z lewym uchem).Złożone oferty demokratycznie rozpatrzymy.
  #15  
Nieprzeczytane 20-12-2007, 11:37
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Witam doborowe towarzystwo wzajemnej adoracji !
Jednak nie wszystkich widze na dyzurze,czyzby zaspali albo ja zawczesnie wstalem ?
Jednak obawiacie sie rolnikow,gornikow i chlopow z podkarpacia, co za czasow zakladania spoldzielni produkcyjnych na starej rzeszowszczeznie (nie mylic z unijnym regionem - 17 stanem B),kobitki kladly sie pod traktory i nie daly zaorac chlopskiej wlasnej ziemi nawet z dobroczynnej reformy rolnej.
Obawiacie sie,ze gornicy udowdnia dla kogo kopali wegiel i za ile go zlodzieje sprzedawali swoim wspolbraciom i za jaka cene kupowal Polak ten,ktory jeszcze posiadal piec kaflowy i kuchenke na dwa fajerki weglowe.
Robotnikow juz nie nalezy sie obawiac,bo wyjechali w swiat budowac i produkowac dla obcych burzujow i karlow (tak ich kiedys okreslali).
Duchowienstwa tez nie nalezy sie obawiac,wprawdzie mamy nieposlusznego zakonnika co to razem z ludem bozym sie modli ale juz i na niego zastawiono sidla. Od czasu kiedy ks. Popieluszke utopiono w Wisle strach ksiezy oblecial i wola czysciec na ziemi oby tylko pozyc.
Obawiacie sie jednak (jak czytam) przebiegunowania ziemi.
Oj bedzie ono bedzie i to jeszcze przed 2012 rokiem wczesniej niz Wasze horoskopy i przepowiednie przewiduja. Bo przeciez juz sie w obu Amerykach zaczelo. Ci z Poludniowej zaczeli inaczej myslec niz ci z oglupionej Polnocnej gdzie nawet paralizatorem elektrycznym zamyka sie na wieki usta Polaka co wrzeszczy na lotnisku na tych co Ameryka rzadza.
Te amerykanskie bieguny staja sie nie bezpieczne i tsunami przez Atlantyk moze dojsc i do dumnej i pysznej Europy. Jak wiesci donosza w Europie ponoc juz do pelnoletnosci doszedl wnuk Hitlera,co bardzo dlugo skrywano przed opinia publiczna,ze ten z wasami splodzil dziecko a to dziecko nastepne i bedzie chyba podobne do dziadka.
Tak to juz jest,ze i w Polsce wnuczeta dochodza do glosu w "polskim rzadzie" i to sobie nawet tak poczynaja,ze traktaty w Lizbonie podpisuja bez ich przeczytania,bo tak nakazuje prawo rodzinne,w ktorym nawet hipoteka jest zawarta. Nie ma wiec obawy,ze usmiechnieta Angela bedzie sprzataczka czy pokojowka,bo narody wybrane,dumne i pyszne nie nadaja sie do sprzatania.
Polak zas potrafi wszystko ,nawet ten przybyly z Kazachstanu ,ktoremu jeszcze tylko polskie zupaki przeszkadzaja. Nie bede mu slal pozdrowien,bo nawet szkoda sobie rak brudzic w kierowaniu do takich odpowiednich paczek z ......
Pare slow do Pan majacych wizje po wszelkich tabletkach nasennych i tych w plynie omamach.
Kochane Panie ! Jak nie macie sie juz do kogo przytulic przed snem (kto by z takimi wytrzymal) to Wam podesle paru AfroAmerykanow,ci zdolni dac wszystko kobiecie,Jak pisza to nawet jeden zdazyl uszczesliwic w krotkim czasie 12 pragnacych !
Macie prawo w demokracji do wszystkiego nawet do wzajemnego pocieszania ale od czasu do czasu to piszcie na temat,bo wody w mediach jest nadmiar,zas w klubie seniora sa juz powazniejsi ludzie niz dziennikarskie mlokosy za kase. Chyba,ze i Wam wnuczeta ,synowie i cory pomagaja i podpowiadaja jak trzeba opisywac polska rzeczywistosc.
Ring wolny - pierwsze starcie !
  #16  
Nieprzeczytane 20-12-2007, 11:40
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Ale numer!

Cytat:
Napisał hannabarbara
Przechyły naszego globu to będą pewniakiem, jak zawalimy Euro2012. Co całkiem jest możliwe, gdyż co bardziej "umnych" rodaków wywiało z kraju. Może stadiony powierzymy znowu jakimś firmom portugalskim i będzie jak z Terminalem II na Okęciu. Co do CV Daniela, to do ISS jeszcze nie dotarło. Ale na wszelki wypadek zawiadamiam, że funkcji ambasadora nie obsadzamy. Potrzebny nam za to rzecznik prasowy. Dlatego absolutnie konieczne jest zdjęcie z profilu i z przodu (z lewym uchem).Złożone oferty demokratycznie rozpatrzymy.
I ty naprawdę myślisz Haniu-Basiu, że się ten "puszczyk puszczański" zdekonspiruje???
Nie powiem - chętnie bym sobie obejrzała podobiznę niejakiego Daniela (nazwiska nie wymienię, chociaż ładne jest i historyczne)
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #17  
Nieprzeczytane 20-12-2007, 11:49
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Witam doborowe towarzystwo wzajemnej adoracji !

Pare slow do Pan majacych wizje po wszelkich tabletkach nasennych i tych w plynie omamach.
Kochane Panie ! Jak nie macie sie juz do kogo przytulic przed snem (kto by z takimi wytrzymal) to Wam podesle paru AfroAmerykanow,ci zdolni dac wszystko kobiecie,Jak pisza to nawet jeden zdazyl uszczesliwic w krotkim czasie 12 pragnacych !
Jest to rzeczywiście bardzo na temat!
A w związku z tym nie ma o czym dyskutować! Jad jest podobno lekarstwem, ale w nadmiarze po prostu truje... I nikt mi nie będzie narzucał, jakie wizje powinnam mieć po wirtualnym drinku, wypitym w wirtualnym barze!
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
  #18  
Nieprzeczytane 20-12-2007, 11:50
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Drogi Seniorze A.P. Jak juz piszesz takie elaboraty, to proponuję Ci byś wydrukował sobie przedtem posty swoich przedmówców, bo kiciają Ci się niemożebnie. Ale może to wpływ cyklonu, który jak donosi nasza krajowa prasa, przeszedł dziś przez piękną Florydę. Za AfroAmerykanów( czy tak się pisze z dużą A w środku?) serdecznie dziękujemy. Jak byśmy nie miały kogo tulić przed snem, to zawsze możemy "do serca przytulić psa".
  #19  
Nieprzeczytane 20-12-2007, 12:31
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Wybacz moja nauczycielko ale tych (o ktorych wspomnialem) inaczej nazywac nie moge i dla szacunku pisze ich z duzej litery. Ciebie tez szanuje i za nauke kiedys sie odwzajemnie !
Przedrukow swoich przedmowcow nie bede czynil ,znam je na pamiec i co ciekawe wszystkie przy braku argumentacji opieraja sie na wytknieciu "polszczyzny",nazwanie nieznanych glupimi,w braku juz slow i polotow, skierowanie na badania psychiatryczne. Nic na to nie moge poradzic jezeli takie otrzymaliscie instrukcje od swych szefow przy wprowadzaniu poprawnosci politycznej i myslenia na rozkaz.
Dalej nie bede odbiegal od tematu i uczestniczyl w slownych przepychankach,moze wreszcie podyskutujemy czy Polska jest jeszcze Polska ? Czy juz otwarta bedzie dla wszystkich przybledow od jutra .
  #20  
Nieprzeczytane 20-12-2007, 12:34
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie Hii

Jakby nie było seniora,to smutnawo dzisiaj byłoby..

Biedaczysko.Sam to spłodziłeś ,czy cały "florydzki dom spokojnej starości'' ci pomagał ? Bo czuję w tym rączkę ( i nie tylko ) żydowskiego adwokata..
Ty się nie daj tym Amerykańcom.Co oni ci ograniczają dostęp do sieci - w tych a tych godzinach.Nie daj się !! Jesteś żołnierz polski,który utrwalał reformę rolną,czy nie jesteś ?

A u nas od dzisiaj Europa bez granic.I ten wnuk Hitlera zaczyna mi spędzać sen z powiek.Bo która to zaraza może być ? Przecież niemożliwe ,aby Erika Steinbach tak umiała się zamaskować ,bo tylko ona mi pasuje do tego wizerunku...Deutschland ...Deustschland ...uber alles ! Heil senior !

Tylko proszę mi nie mówić,że to nasz Donald ,bo nijak niepodobny,nawet jakby przeprowdzić symulację komputerową z wąsami.Ale miał owczarka niemieckiego i to jest dowód przeciwko niemu...oooo..
A może to Stefan Mueller z '' Europa da się lubić '' ? I tak podstępnie zrobiłby desant na Warszawę ? Aby znowu ją zburzyć ? A to padalec ! Dawać go i ....bigosować ,jak mówił pan Zagłoba.A to zgodnie z tradycją bigosu świątecznego,jaki może być tylko w naszej Polsce,bo nigdzie tak nie smakuje jak na polskiej ziemi i w polskim towarzystwie.Może być TWA.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50
QUO VADIS...Polsko...IV cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 557 02-04-2008 23:17
Co z tą Polską ???..część II Lila Polityka - wątki archiwalne 490 19-12-2007 19:50
Co z tą Polską ??? Lila Polityka - wątki archiwalne 511 25-11-2007 18:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:09.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.