menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 31-12-2006, 16:20
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Poszukiwana - Poszukiwany


Poszukuję przemiłej osoby ukrywającej się pod pseudo "Araukaria" dzięki której kontakt z ludżmi wydał mi się ważną rzeczą w życiu ..
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #2  
Nieprzeczytane 31-12-2006, 19:43
araukaria's Avatar
araukaria araukaria jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 435
Domyślnie do Jolity

No i jak tam Jolu Twoje poszukiwania? Trzeba było przybyć do mojej kuchni.... ja większość dzisiejszego dnia spędziłam przy garach. Ty gotujesz codziennie .....a ja "od wielkiego święta" "tworzę".... tak jak dziś dla 8 "głodomorów" których zaprosiłam na kolację. Nic się nie przypaliło, stół nakryty, lodu do "napitków" pod dostatkiem..... kucharka teraz spija kawkę i pisze.... a za chwilę "hyc" pod prysznic bo o 22 "pełna gala". Byle tylko sąsiedzi okazali się wyrozumiali jak towarzystwo zacznie "walczykować"
To dla Ciebie Jolu......
Mireille Mathieu - La Derniere Valse.mp3
Link do pliku: http://voila.pl/jj85d/?1
Wszystkim forumowiczom życzę tak po staropolsku.....
Doooooooooooooosiego Rokuuuuuuuuuuu
__________________
*Jedno życzliwe zdanie może zmienić czyjeś życie na lepsze, ale wystarczy parę złych słów, by komuś życie zrujnować* (Florence Littauer)
  #3  
Nieprzeczytane 31-12-2006, 20:11
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie podziękowanie dla Araukarii

Bardzo , bardzo dziękuję za miłą piosneczkę (mam nadzieję, że ten walc tylko z tytułu ostatni...) Wysłuchałyśmy z Mamusią. Ja wbrew przewidywaniom też idę na troszkę uzupełnić "trójcę" - niestety jedno-płciową. Życzę przyjemnej zabawy i pomocnika w zmywaniu garów
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #4  
Nieprzeczytane 05-01-2007, 20:56
araukaria's Avatar
araukaria araukaria jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 435
Strzałka Biore urlop

Dziewczyny odpoczniecie o mego ple...ple, ale tylko przez 2 dni.... w poniedziałek "podpiszę listę obecności". Miłej sobotki i niedzielki.... bawcie się dobrze.
__________________
*Jedno życzliwe zdanie może zmienić czyjeś życie na lepsze, ale wystarczy parę złych słów, by komuś życie zrujnować* (Florence Littauer)
  #5  
Nieprzeczytane 08-01-2007, 09:37
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Witaj Araukario po urlopie! Nie da się ukryć, że starałam się wypełnić puste przez Twoją nieobecność wątki. Sprawa była o tyle trudna, że i Krystynka i Urszulka gdzieś przepadły... Krystynko - a tyle "nowych" czeka na Twoje powitanie...(chyba fama o tym krąży po świecie - dlatego takie mamy powodzenie).
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #6  
Nieprzeczytane 08-01-2007, 11:11
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Jolitko ja po kilka razy dziennie zaglądam do Cafe Senior tylko jestem trochę przygnębiona chorobami jakie mnie dotknęły, tzn
pośrednio,bo pogorszenie stanu mojej Mamy/82lata/ i choroba Azorka.Na szczęście on już jest bliski wyzdrowienia.Dlatego ogarnęła mnie jakaś apatia,ale jedno dostrzegłam i podziwiam
że zamieszczasz na forum śliczne obrazki.Tak trzymaj.
  #7  
Nieprzeczytane 08-01-2007, 12:01
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Urszulce i Krystynce

Urszulko - "pocieszek" dla Ciebie
Kwiatuszek dla Mamusi z życzeniami poprawy zdrówka Krystynko - spisałaś się na 100 medali! Dręczy mnię jedno pytanie: czy naszą hrabinę potraktowałaś "szczególnie: dlatego, że hrabina, czy dlatego, że ja jej wczoraj ciut dokuczyłam? Nie chciałam zrobić jej przykrości, ale musiałam bronić honoru naszego "domku".Tobie zamiast fotki -całuski, bo swoim kunsztem onieśmielasz mnię,,,
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #8  
Nieprzeczytane 08-01-2007, 12:26
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Dziękuję Jolu.ŚLiczne obrazki, zapisałam sobie.Widziałam ile pięknych powitań przybyło ,jakie wielkie archiwum kartek ma Krystynka.Podziwiam.
  #9  
Nieprzeczytane 08-01-2007, 16:09
araukaria's Avatar
araukaria araukaria jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 435
Strzałka

Cytat:
Napisał jolita
Witaj Araukario po urlopie! Nie da się ukryć, że starałam się wypełnić puste przez Twoją nieobecność wątki. Sprawa była o tyle trudna, że i Krystynka i Urszulka gdzieś przepadły... Krystynko - a tyle "nowych" czeka na Twoje powitanie...(chyba fama o tym krąży po świecie - dlatego takie mamy powodzenie).
Witaj Jolita. Jolito czytam wszystkie posty "jak lecą" i doceniam Twoje zaangażowanie w tej "komnatce". Jesteś "dobrym duszkiem" tego forum. Tak trzymaj, a niezrozumieniem ze strony rówieśników Twoim nowym zainteresowaniem się nie przejmuj.
__________________
*Jedno życzliwe zdanie może zmienić czyjeś życie na lepsze, ale wystarczy parę złych słów, by komuś życie zrujnować* (Florence Littauer)
  #10  
Nieprzeczytane 08-01-2007, 16:19
araukaria's Avatar
araukaria araukaria jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 435
Domyślnie Urszulo....

Urszulo... "ogarnęła mnie jakaś apatia,"
Dziewczyno.... teraz musisz mieć dużo siły, aby chorej mamusi pomagać. A piesio też wymaga starań żeby go "do końca wykurować. Może ta pani niżej przyjdzie z pomocą.
__________________
*Jedno życzliwe zdanie może zmienić czyjeś życie na lepsze, ale wystarczy parę złych słów, by komuś życie zrujnować* (Florence Littauer)
  #11  
Nieprzeczytane 08-01-2007, 16:31
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Geniu dziękuję za słowa otuchy,tylko ta strzykawa mnie przeraża, chociaż była w użyciu dla mojego Azorka.Mama od paru dni jest podłączana do kroplówki.
  #12  
Nieprzeczytane 22-01-2007, 13:23
FeliksG's Avatar
FeliksG FeliksG jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Łódż
Posty: 585
Domyślnie Powrót

Parafrazując, powszechnie znane, słowa A. Mickiewicza ...ty jesteś jak zdrowie, ile cenić cię trzeba, ten tylko się dowie kto cię utracił....
chcę wyrazić nastrój w jaki popadłem, kiedy mój komputer odmówił współpracy ze mną i popsuł się. Przykrość podwójna bo pozbawiony zostałem kontaktu, choćby z Wami, no i ta niepewność czy to może ja, swoją niewiedzą i brakiem doświadczenia, przyczyniłem się do tej awarii. Opanowało mnie uczucie jakbym zgubił coś cennego ale ze świadomością, że to się odnajdzie. Popatrzcie moi mili, jak TO łatwo i szybko, wciąga człowieka.
Tak sobie myślę, że senior może czuć się dobrze w internecie, skoro, mimo trudności początkowych, tak silnie nas to absorbuje.
Posługując się językiem komputerowym zgłaszam swój powrót w nowej szacie graficznej i z nowym podpisem. Ta nowa szata /jak to dumnie brzmi/ to efekt mojej, samodzielnej, dociekliwości i działania. Słychać tu wyraźnie nutkę zarozumialstwa ale liczę na waszą wyrozumiałość. Ja naprawdę jestem początkującym samoukiem komputerowym.
Zupełnie inne motywy spowodowały zmianę podpisu. Dotarły do mnie, dość uszczypliwe, uwagi o niestosowności mówienia o maju w sercu, jak się jest w późnej jesieni życia. Wprowadziło mnie to w sporą rozterkę ponieważ sam jestem dość surowym recenzentem postaw i zachowań seniorów. Bardzo źle znoszę np. jaskrawy makijaż na pomarszczonej i często odbarwionej twarzy albo intensywnie uczernione wąsy obok zapadniętych policzków i znacznych ubytków w owłosieniu głowy.
Pragnę z całą mocą, podkreślić, że nie widzę nic złego w działaniach dla poprawy naszego image, tylko, tak sobie myślę, że nie wolno zapominać o miejscu i czasie.
Witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie.
__________________
Błądzi człowiek, póki dąży.
> Goethe <
  #13  
Nieprzeczytane 03-03-2007, 18:29
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 713
Domyślnie Jolitko gdzie jestes

Jolitko przyleciało to to do mnie i pytało o Ciebie ........
__________________
  #14  
Nieprzeczytane 03-03-2007, 20:13
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Tar-ninko Twitty jest super , hahaha uśmiałam sie z niego jest superkowy Pozdrawiam Grażyna
  #15  
Nieprzeczytane 03-03-2007, 23:11
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Tar-ninko dziękuję

Jestem, jestem ale już trochę nie nadążam, bo skupiłam się na próbach ujarzmienia mojego "profilu" co niestety nie daje planowanych efektow i trochę daję upust zainteresowaniom polityką czym daję wyraz w innym miejscu...Dobrze, że zaopiekowałaś się Twittym (czy to tak nazywa się), bo z moim kocurkiem chyba nie nawiązałby przyjażni. Ponadto wydawało mi się (i dalej wydaje), że za mocno narzucam się swoimi opiniami w poruszanych przeze mnie tematach. Nie zawsze muszę mieć rację, a chciałoby się...Name:  do laurki 9.jpg
Views: 277
Size:  569 BajtówPozdrawiamName:  do laurki 9.jpg
Views: 277
Size:  569 Bajtów
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #16  
Nieprzeczytane 03-04-2007, 15:23
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

ARAUKARIO WRÓĆ DO NAS !!!

Name:  blog kw 2.gif
Views: 147
Size:  3.3 KBName:  blog kw 2.gif
Views: 147
Size:  3.3 KBName:  blog kw 2.gif
Views: 147
Size:  3.3 KBName:  blog kw 2.gif
Views: 147
Size:  3.3 KB
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #17  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 10:25
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie Drodzy Forumowicze

Kończy się dłuuuuugi weekend, ale niedługo ferie, wakacje, długoterminowe wypady na dacze i działki, a ponieważ Wasze milczenie na forum budzą czasem niepokój lub tęsknotę proponowałabym w tym oto wątku odnotowywać zamierzaną przerwę w dotrzymywaniu nam towarzystwa. Miło będzie również dowiedzieć się celu Waszej podróży, ale najważniejszy powód nieobecności.
Za zastosowanie się do mojej prośby z góry dziękuję.


__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
  #18  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 10:31
qrystyna216's Avatar
qrystyna216 qrystyna216 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Białystok
Posty: 1 410
Domyślnie

Świetny pomysł, popieram w całej rozciągłości.
__________________
Pozdrawiam qrystyna 216

Ostatnio edytowane przez qrystyna216 : 06-05-2007 o 18:08.
  #19  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 12:40
urszula-kol's Avatar
urszula-kol urszula-kol jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2006
Miasto: Wrocław
Posty: 3 067
Domyślnie

Jolu Ty to masz główkę, świetny pomysł.
  #20  
Nieprzeczytane 06-05-2007, 13:00
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie nieobecność

Popieramwakacje.gif
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Chopiec do zabawy dla dojrzaej pani pilnie poszukiwany - komentarze wrocławianka Ogólny 217 24-05-2019 10:32
poszukiwana pani do prowadzenia domu z zamieszkaniem animus Praca, wolontariat 4 04-09-2011 17:42
S P O N S O R dla http://marhan.pl/poszukiwany grazyna Praca, wolontariat 0 10-03-2008 22:15
Poszukiwana 45+: rzetelność, zaangażowanie, doświadczenie” - komentarze mars Ogólny 3 07-02-2008 18:55

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:55.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.