menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 27-08-2007, 22:13
barbara.s barbara.s jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1
Domyślnie Prosze o informacje na temat....


Prosze o informacje na temat ciekawych stron na temat komputerow oraz intetrnetu. zaznaczam iz jestem poczatkujaca.
Barbara
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 27-08-2007, 22:40
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Basiu - trudno mi zgadnąć czym dla Ciebie są "ciekawe strony", ale na temat internetu i komputerów informację znajdziesz tu. Zastrzegam, że to nie jest instruktaż, ale wymiana zdań m. członkami klubu n.t. własnych doświadczeń. A to link: http://www.klub.senior.pl/f-epomoc-122.html
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 04-09-2007, 22:06
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

Ja tez prosze - w sina dal jak w piosence umknely mi "moje obrazy" z "moich dokumentow" jak i gdzie ich szukac ??
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 05-09-2007, 18:35
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Cytat:
Napisał BUNIA
Ja tez prosze - w sina dal jak w piosence umknely mi "moje obrazy" z "moich dokumentow" jak i gdzie ich szukac ??
Buniu ja wszystkie takie problemy załatwiam poprzez przywracanie systemu (data kiedy obrazy jeszcze były) Powodzenia może to nie jest najlepsze rozwiązanie ale innego nie znam.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 01-03-2010, 23:21
barjanka barjanka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 69
Domyślnie

Bardzo proszę o pomoc. Zupełnie nie mogę sobie poradzić w jaki sposób mogę włączyć funkcję prywatnych wiadomości. Próbowałam kilka razy i nic mi nie wychodzi (jestem początkującą komputerowiczką). Z góry bardzo dziękuję za "poprowadzenie mnie za rączkę" w tym temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 02-03-2010, 10:16
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał barjanka
Bardzo proszę o pomoc. Zupełnie nie mogę sobie poradzić w jaki sposób mogę włączyć funkcję prywatnych wiadomości. Próbowałam kilka razy i nic mi nie wychodzi (jestem początkującą komputerowiczką). Z góry bardzo dziękuję za "poprowadzenie mnie za rączkę" w tym temacie.

Odpowiedziałem już w innym miejscu ale tu powtórzę
Na czerwonym pasku po lewej klikasz w "ustawienia", po otwarciu menu ponownie klik w "edycja opcji' i zjedż trochę niżej do "przesyłanie informacji i powiadomień" zaznacz "zaptaszkuj" to co chcesz i koniecznie na samym dole kliknij w "zapisz zmiany".
Powodzenia.
wątek powitalny jest tu
http://www.klub.senior.pl/roznosci/t...tml#post587135

ps. widzę, że aktualnie jesteś na forum i może łatwo będzie Ci znaleźć odpowiedź. Początkowo też miałem z tym trudności. Podpowiem jak szukać swoich tekstów i obcych tez klikasz na nick danego użytkownika i tam pokaże się "pokaż wszystkie posty użytkownika ...'
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 14-05-2011, 19:26
wandamek wandamek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Piła wielkopolska Polska
Posty: 1
Domyślnie

testament na 3 dzieci adarowizna na wnuka-płaci zachowek/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Mamo, zaakceptuj mnie, prosze... destiny Rodzina bliższa i dalsza 151 16-03-2012 23:37
Posty, profile, informacje admin Informacje 4 15-11-2011 15:20
Moderatorzy - informacje i prośba admin Informacje 31 04-03-2009 21:51
Co sądzicie na temat autobiografii? www.autobiografie.com.pl Książka, literatura, poezja 29 16-06-2008 19:41
pomozcie znalezc,prosze elusia Różności - wątki archiwalne 9 16-07-2007 23:04

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:14.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.