menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Praca, wolontariat
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Praca, wolontariat Zapraszamy Seniorów szukających pracy i firmy, które chętnie zatrudnią Seniorów. Ogłoszenia mogą dotyczyć także wolontariatu.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 12-11-2012, 13:55
ewciaa667 ewciaa667 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: gmina
Posty: 1
Domyślnie Mieszkanie za opiekę

Rodzaj ogłoszenia: Szukam pracy   Miejscowość: Wrocław / Wieluń   Ogłoszenie aktualne do dnia: bezterminowo   

Witam , na forum jestem nowa , mam 28 lat , męża i synka 5 letniego , mieszkam obecnie u teściów w piwnicy - okna mam na wysokości ziemi , a sufit 15 cm nad głową , nie jesteśmy zamożni , żyjemy skromnie , nigdy nie będzie nas stać na mieszkanie , a o pomoc nie chcemy prosić bo boimy się że ze względu na brak warunków do życia zabiorą nam synka a on jest dla nas wszystkim , teściowie dali co mogli .
Moje wykształceni jest o profilu sprzedawca , nie mam wykształcenia medycznego ( przecież nie trzeba mieć wykształcenia pedagogicznego żeby mieć dziecko - najważniejsza jest miłość i serce ) , nie umiem robić zastrzyków , ale umiem sprzątać , gotować , opiekowałam się siostrą mojego dziadka , gdy już nie mogła sama ; gotowałam , sprzątałam , dbałam o toaletę , i dużo rozmawiałam , ciocia dużo mi opowiadała o dziadku którego bardzo kochałam , niestety odszedł - miałam tylko jednego , jak patrzałam na nią widziałam uśmiech dziadka - niestety ciocia zmarła w 2010 roku , to było jedyne moje doświadczenie z opieką nad osobą starszą , która leżała .
Mam rodziców we Wrocławiu , ale oni też nie są w stanie nam pomóc , szukam osoby którą mogłabym się dożywotnio zaopiekować w zamian za mieszkanie czy mały dom , od siebie oferuję , wszystko co potrafię i dużą chęć uczenia się .
Zachęcam do poznania swojej osoby , odpowiem na każde pytanie , jak trzeba wyślę zdjęcia .
dodam że bardzo by mi odpowiadało okolice Wielunia , lub Wrocławia , nie chce stracić kontaktu z rodziną .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
mieszkanie za opiekę agnieszka1 Praca, wolontariat 66 27-11-2016 02:24
mieszkanie za opiekę mamuśka Praca, wolontariat 1 20-10-2012 09:50
Mieszkanie w zamian za opiekę akiszu Praca, wolontariat 4 20-10-2012 09:49
mieszkanie i wynagrodzenie za opiekę dariusz Praca, wolontariat 2 05-08-2009 19:33

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:08.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.