menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Pielęgnacja
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Pielęgnacja Wszystko o zabiegach i sposobach, na piękny i zadbany wygląd - nie tylko dla Pań.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 18-08-2008, 16:50
stiapanas stiapanas jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 1
Domyślnie Lifting twarzy


O turystyce medycznej słyszałem niejednokrotnie, a nasi sąsiedzi z Niemiec i Anglii są przykładem jak ta dziedzina rozwija się w Polsce. Niedawno dowiedziałem się o firmie MedicTrip, która proponuje usługi z tego zakresu ale na Ukrainie. Wśród swoich usług mają też lifting twarzy. Klinika jest we Lwowie, a ceny są rzeczywiście fantastycznie niskie ( np. za lifting twarzy biorą jedynie 1500 zł, gdy w Polsce taki zabieg kosztuje nawet 10 000 zł !). Rozważam możliwość skorzystania z takiej opcji dla swojej małżonki. Chciałem najpierw dowiedzieć się czy ktoś już coś słyszał o tej firmie i o jakości usług. Piszcie proszę co wiecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 18-08-2008, 17:30
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Kochaj żonę beż liftingu?? Daj spokój szkoda jej zdrowia i pieniędzy!!!A może najpierw zrób sobie sam i zobacz czy warto ukochaną kobietę narażać.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 18-08-2008, 17:38
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Kochaj żonę beż liftingu?? Daj spokój szkoda jej zdrowia i pieniędzy!!!A może najpierw zrób sobie sam i zobacz czy warto ukochaną kobietę narażać.

Tam w ofercie mają lifting penisa .. czy cuś ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 18-08-2008, 17:47
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

Oj LILU to wstydliwa rzecz, może już zrobiony, dlatego żonę chce wyrasować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 18-08-2008, 17:48
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Zły, wściekły Ha!

Ja tam bym się poddała takiej operacji tylko, że na chwilę obecną nie mam swojego "idea fix".
I cóż mi po pięknej twarzy, jak kości sterane ?
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 18-08-2008, 17:50
lawenda's Avatar
lawenda lawenda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 6 536
Domyślnie

Kości nie ważne, byle karoseria biła po oczach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 18-08-2008, 21:44
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

oj Lawendko bierz swoją
karoserię na lawetę i wracaj do Zezolandii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 20-08-2008, 11:36
Bianka's Avatar
Bianka Bianka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 6 197
Domyślnie Stiapanas,

Cytat:
Napisał stiapanas
O turystyce medycznej słyszałem niejednokrotnie, a nasi sąsiedzi z Niemiec i Anglii są przykładem jak ta dziedzina rozwija się w Polsce. Niedawno dowiedziałem się o firmie MedicTrip, która proponuje usługi z tego zakresu ale na Ukrainie. Wśród swoich usług mają też lifting twarzy. Klinika jest we Lwowie, a ceny na stronie www.medictrip.com są rzeczywiście fantastycznie niskie ( np. za lifting twarzy biorą jedynie 1500 zł, gdy w Polsce taki zabieg kosztuje nawet 10 000 zł !). Rozważam możliwość skorzystania z takiej opcji dla swojej małżonki. Chciałem najpierw dowiedzieć się czy ktoś już coś słyszał o tej firmie i o jakości usług. Piszcie proszę co wiecie.
Zajrzałam do internetu ukraińskiego i firma Medic Trip nie ma tam swojej strony. To tylko jakiś pośrednik, który nie podaje żadnych konkretów, na przykład strony internetowej tej kliniki we Lwowie, która dokonuje zabiegów, albo chociażby jej podstawowych namiarów - adresu, telefonu, e-maila.
Jeżeli rzeczywiście chcesz dokonywać zabiegów kosmetycznych we Lwowie, to poszukaj sobie w internecie ukraińskim, kto takie usługi oferuje. Oczywiście, prawdopodobnie będzie to sporo taniej niż u nas. Myśle też, że specjaliści mogą być nieźli. Nie wiem tylko co z ich sprzętem itd., warto by się dowiedzieć, zanim podejmiesz decyzję.
__________________
Niespełnienie marzeń bywa czasem łutem szczęścia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 04-02-2010, 10:26
Krystyna45 Krystyna45 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 2
Domyślnie

A jaki jest standard tej kliniki? ma certyfikaty itp? Zrób jeszcze rozeznanie w PL. W Warszawie jest tania i dobra klinika-Centrum Malia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 05-02-2010, 18:32
Rozia's Avatar
Rozia Rozia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 1 329
Domyślnie

Bałabym się na Ukrainie robić sobie jakikolwiek lifting albo cóś!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 05-02-2010, 18:46
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Lifting twarzy ....usługi z tego zakresu ale na Ukrainie.

nooo ta na Ukrainie lifting.. nie wiem jak robią lifting twarzy..i jakoś nie pałam ochotą na to doświadczenie
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 23-02-2010, 20:42
e-bietka's Avatar
e-bietka e-bietka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Kraków
Posty: 609
Uwaga

Na Ukrainie ... lifting ... A czy po można się rozpoznać? ...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 11-08-2010, 18:33
Alina25 Alina25 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 46
Domyślnie

A nie bezpieczniejsze sa zastrzyki z kwasu hialuronowego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 04-10-2010, 13:22
koni koni jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Kraków
Posty: 5
Domyślnie

Wiecie co, a może po prostu odpowiednio wcześnie zadbać o to żeby skóra się nie zestarzała. Myślę, ze nawet dieta może mieć na to bardzo duży wpływ, zresztą znalazłam artykuł, który w znakomity sposób to obrazuje, zerknijcie sobie tutaj http://vimed.pl/zachowaj-mlodosc-sprawnosc-i-witalnosc/ Warto wiedzieć, jak w prosty sposób można zapobiegać zbyt szybkiemu starzeniu się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 09-10-2010, 17:06
fredzia44's Avatar
fredzia44 fredzia44 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 655
Domyślnie

Witam.Moja śp, ciocia robiła sobie sama lifting.Smarowała twarz grubo kremem NIWEA odczekała pół godziny i zcierała go ostrym ręcznikiem frotte. Cerę miała gładką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 10-10-2010, 00:59
Jolcik's Avatar
Jolcik Jolcik jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: dolnośląskie
Posty: 3 782
Domyślnie

Cytat:
Napisał fredzia44
Witam.Moja śp, ciocia robiła sobie sama lifting.Smarowała twarz grubo kremem NIWEA odczekała pół godziny i zcierała go ostrym ręcznikiem frotte. Cerę miała gładką.


Przypuszczam Fredziu, że Twoja ciocia miałaby gładką cerę i bez tego liftingu. Są czynniki genetyczne, które sprawiają tak,że. wygląda się pięknie do późnej starości, bez specjalnego naszego udziału. Moja mama miała tak piękną brzoskwiniową cerę, że do końca życia nie użyła nawet kremu niwea, a jedynym kosmetykiem upiększającym była szminka. Ja od młodości borykałam się z trądzikiem i łojotokiem,który pozostał pomimo ukończenia 60 lat.Z gabinetów kosmetycznych w celu oczyszczania skóry korzystam od 20 roku życia, używam dobrych kremów , maseczek i innych środków pielęgnujących , a pory są wciąż rozszerzone i nigdy moja skóra nie wyglądała i nie będzie wyglądać tak jak skóra mojej mamy .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 10-10-2010, 11:04
basialwica's Avatar
basialwica basialwica jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 7 649
Domyślnie

Dzień dobry.
Jeżeli mogę to powiem, że moja babcia myła twarz tylko w serwatce, moja mama, uzywała tylko kremu nivea. Ja niestety od młodości pudru.
Suma sumarów, należy sie polubić i pogodzić z biologią.Licznik bije jednakowo dla wszystkich.
Stety.
__________________
arbara
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 23-11-2010, 09:05
Bolcia's Avatar
Bolcia Bolcia jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 618
Domyślnie

Basiu to chyba w pokoleniach te prawidłowości się powtarzają. Najpoważniej mówię, że moja babcia (i damy z jej pokolenia) myła twarz w serwatce (bo kosmetyków wytwarzanych przez koncerny jak dziś to pewnie nie było) a mama do dziś używa tylko kremu "Nivea". Ja natomiast stosuję kremy różnych marek mając swoje ulubione również. Sugeruję się jednak składem zawartości opakowania bardziej niż producentem. W każdym kremie jest inny zestaw składników a więc urozmaicenie dla cery. I niestety kupiję te z górnej półki wierząc może naiwnie, że są lepiej kontrolowane pod względem zawartości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 21-01-2011, 13:23
przekora's Avatar
przekora przekora jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Łódzkie
Posty: 104
Domyślnie

Jeszcze jedna opowieść o dawnych metodach kosmetycznych: moja mama na rozgrzaną twarz wcierała glicerynę, potem za pomocą płatków owsianych stosowała peeling i cerę miała świetną. Do późnej starości wyglądała przynajmniej o 10 lat młodziej. Acha, zimą masowała twarz bryłką lodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 12-02-2011, 00:04
Opcja Opcja jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Posty: 345
Domyślnie

czytałam,że na zasadzie liftingu działa awokado, zmniejsza zmarszczki
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:14.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.