menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 15-10-2011, 17:55
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał ewikomega
Moja Pani......... z Panią to nawet nie warto dyskutować/przekonałam się / , ale łopatologicznie
/jak mopa się moczy w wodzie/wytłumaczę- a potem
proszę mnie ponownie ocenić i ....
nazwać-lub nie .....NIEUKIEM.

Krótkie wyjaśnienie-proszę.... się wyluzować i dla odprężenia posłuchać Smolenia
http://www.youtube.com/watch?v=og58-_w2so4

Ewa....wow....
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #62  
Nieprzeczytane 15-10-2011, 21:47
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał quasimodo81
i jeszcze więcej wypić...
Bo do takiej mokrej roboty trza było mieć mocny i twardy łeb.
SB-ek kapitan z naszego blokowiska nie miał i zszedł był w towarzystwie czterech kumpli, kiedy po pijaku znaleźli maluchem rów i odpowiednie drzewo. Czy to była brzoza, to trudno powiedzieć, ale ...spore.
  #63  
Nieprzeczytane 15-10-2011, 21:51
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stalin
Było dawno temu. Jak hartowała się stal, tam byl wzorzec....
Reszta to marni nasladowcy....
Z tą jedynie różnicą drobną, że Pawka Morozow nie doznał zaszczytu profesury
  #64  
Nieprzeczytane 15-10-2011, 21:51
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Oj, oj, można by wiele opowiadać,
ale nie chce mi się wracać do kapitanów
w mojej rodzinie. Skończyli marnie
  #65  
Nieprzeczytane 16-10-2011, 12:36
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie Likwidacja IPN

IPN w niebyt a WSZYSTKIE materialy do ARCHIWUM PANSTWOWEGO z wolnym dostepem dla wszystkich, na ogolnych zasadach.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #66  
Nieprzeczytane 16-10-2011, 14:02
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
IPN w niebyt a WSZYSTKIE materialy do ARCHIWUM PANSTWOWEGO z wolnym dostepem dla wszystkich, na ogolnych zasadach.
Nareszcie skończy się karta przetargowa dla półgłupków z jedynym dostępem do tajnych archiwów. Każdy powinien mieć wolny dostęp na ogólnych zasadach, jak w każdym cywilizowanym a nie dzikim kraju.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #67  
Nieprzeczytane 16-10-2011, 20:04
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Nareszcie skończy się karta przetargowa dla półgłupków z jedynym dostępem do tajnych archiwów. Każdy powinien mieć wolny dostęp na ogólnych zasadach, jak w każdym cywilizowanym a nie dzikim kraju.

Ale Kazimierz znowu będzie mieć powód do użalania się nad wykluczonymi i bezrobotnymi.
TYLE ludu pracującego TAKĄ robotę straci....rządową.
  #68  
Nieprzeczytane 17-10-2011, 12:37
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie Pluto !

Cytat:
Napisał pluto37
Ale Kazimierz znowu będzie mieć powód do użalania się nad wykluczonymi i bezrobotnymi.
TYLE ludu pracującego TAKĄ robotę straci....rządową.
Mogę wiedzieć, po jaką cholerę zawlokłeś tu mnie ? Chyba nie po to, abym użalał sie nad IPN ?
Fakt, od 20 przeszło lat jestem bezrobotnym, ale nie użalam się na swój los, i nie czuję się wykluczonym.Trzym sie !

Będąc już tutaj, zaspokoję ciekawość młodzieży i powiem, że z poprzedniczką ABW miałem do czynienia i tak jak wszyscy wyjeżdżajcy służbowo za granicę składałem na MO notatkę z podróży. gdzie byłem, gdzie mieszkałem , co widziałem itp.
Mieszkałem zwykle w hotelach, czasami u znajomych Polaków. U tych ostatnich, mieszkałem przez rok, w czasie pobytu na studiach podyplomowych w Anglii. Moje sprawozdanie z tego pobytu powinno się teraz znajdować w archiwach ABW, spadkobiercy SB, bo tak jest w każdym porządnym państwie.
Ci Polacy, u których mieszkałem, byli potem u mnie kilka razy, ja zresztą u nich też.
Za granicę wyjeżdżałem służbowo wielokrotnie i gdybym naprawdę miał coś "ciekawego" do opisania, to, być może, napisałbym. Nie miałem też "ciekawych" spotkań za granicą. Po prostu, rutynowe wizyty na policji. U nas też, były to rutynowe sprawozdania (notatki) . Jeśli interesują was sensacje, to czytajcie wspomnienia ludzi, którzy piszą teraz o tym, bo to jest kasodajne.
__________________
Na szukanie lepszego swiata
nie jest jeszcze za pózno.
Alfred Tennyson

Ostatnio edytowane przez Kazimierz : 17-10-2011 o 13:11.
  #69  
Nieprzeczytane 17-10-2011, 17:35
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazimierz

Mogę wiedzieć, po jaką cholerę zawlokłeś tu mnie ? Chyba nie po to, abym użalał sie nad IPN ?
Fakt, od 20 przeszło lat jestem bezrobotnym, ale nie użalam się na swój los, i nie czuję się wykluczonym.Trzym sie !
.

Kazimierzu!
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Ani mi w głowie nie zaświtała myśl, zeby urzadzać ci lustrację i to w miejscu publicznym. Gdybyś był czynnym politykiem i aktywistą lustracyjnym typu macierewiczopodobnego i brzydko sie prowadził, to może bym -choć nie napewno- ewentualne brzydkie wytknął. Ale sens lustrowania emeryta w wieku słusznym jest rzeczą tyleż śmiszną, co bezproduktywną.
Od indywidualnych lustracji obywateli RP jest jedna amerykanka. I to wystarczy. A ja jesli juz to o takich com znał osobiście.
Umieściłem cie w tem wątku jedynie z tego powodu, że użalasz się nad biednymi, bezrobotnymi i wykluczonymi. A po likwidacji służb made in prl duuużo sie takich porobilo. Znaczy się wykluczonych. A jak dodać do tego ormowców różnej masci, to nawet jeszcze więcej.
Dodam, że bylo o IPN-ie. I gdyby pomysł Jarosława wprowadzić w życie, to doszłoby jeszcze kilka, czy kilkanaście setek do kompletu
  #70  
Nieprzeczytane 17-10-2011, 19:28
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie Pluto !

Cytat:
Napisał pluto37
Kazimierzu!
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu
Ani mi w głowie nie zaświtała myśl, zeby urzadzać ci lustrację i to w miejscu publicznym. Gdybyś był czynnym politykiem i aktywistą lustracyjnym typu macierewiczopodobnego i brzydko sie prowadził, to może bym -choć nie napewno- ewentualne brzydkie wytknął. Ale sens lustrowania emeryta w wieku słusznym jest rzeczą tyleż śmiszną, co bezproduktywną.
Od indywidualnych lustracji obywateli RP jest jedna amerykanka. I to wystarczy. A ja jesli juz to o takich com znał osobiście.
Umieściłem cie w tem wątku jedynie z tego powodu, że użalasz się nad biednymi, bezrobotnymi i wykluczonymi. A po likwidacji służb made in prl duuużo sie takich porobilo. Znaczy się wykluczonych. A jak dodać do tego ormowców różnej masci, to nawet jeszcze więcej.
Dodam, że bylo o IPN-ie. I gdyby pomysł Jarosława wprowadzić w życie, to doszłoby jeszcze kilka, czy kilkanaście setek do kompletu
Wybacz, ale ja zrozumiałem inaczej intencje Jarosława. Moim zdaniem, jemu chodziło o rozszerzenie dostępu do akt IPN, a nie o zwiększenie liczby etatów w tej , moim zdaniem, niepotrzebnej instytucji.
Jeśli twierdzisz, że służby specjalne byly w prl lepsze to moze masz racje. Nowy narybek wkrótce, z grubymi rybami z poprzedniego okresu, myślę będzie dorównywał FBI, ale doskonałości KGB, moim zdaniem, nigdy nie osiągnie . Może to nawet lepiej ? Chyba, że PIS dojdzie do głosu.
Na wykluczonych, niedouczonych, niedorobionych, z poprzedniego okresu wcale mi nie żal i tu sie mylisz. Szczególnie tych, którzy sami domagali sie i wywalczyli bezrobocie. Niektórzy dorobili sie na tym i to nieźle, i ale im nie zazdroszczę, Tobie też nie. Tobie, moim zdaniem, komuna zabrała szanse, i za to, moim zdaniem, masz do niej wieczne preetensje. No cóż, ja też, a w zasadzie mój ojciec , nie doczekał sie III WW , na którą czekał słuchając Freies Europa przez długie lata. W końcu wziął i umarł przedwcześnie. Mnie sie też udało jej uniknąć, dzieki czemu dożyłem XXI W i do epoki internetu. !
Nadgorliwość jest podstawą ....yzmu. Nadgorliwców jest u nas ponad 30 %, a może więcej ?
__________________
Na szukanie lepszego swiata
nie jest jeszcze za pózno.
Alfred Tennyson
  #71  
Nieprzeczytane 17-10-2011, 20:16
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Kazimierzu, mysle, ze dostep do akt IPN powinien byc rozszerzony. Jezeli osobnik/osobniczka nie maja sobie nic do zarzucenia - droga prosta i jasna jak drut. Uniknie to "podchodow", manipulacyjnych informacji, szantazy, obwinien rzucanych na publicznych gremiach - bedzie stalo czarno na bialym who i who! Jezeli zas ktos nie ma czystego sumienia - to jak u Dostojowskiego "Zbrodnia i kara".

Latwo kogos posadzac, ze byl ubekiem, ze kapowal. Jak akta beda dostepne szerokiej publicznosci - bedzie mniej nienawisci i podejrzen. Zdecydowanie jest za!
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
  #72  
Nieprzeczytane 17-10-2011, 21:06
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella
Kazimierzu, mysle, ze dostep do akt IPN powinien byc rozszerzony. Jezeli osobnik/osobniczka nie maja sobie nic do zarzucenia - droga prosta i jasna jak drut. Uniknie to "podchodow", manipulacyjnych informacji, szantazy, obwinien rzucanych na publicznych gremiach - bedzie stalo czarno na bialym who i who! Jezeli zas ktos nie ma czystego sumienia - to jak u Dostojowskiego "Zbrodnia i kara".

Latwo kogos posadzac, ze byl ubekiem, ze kapowal. Jak akta beda dostepne szerokiej publicznosci - bedzie mniej nienawisci i podejrzen. Zdecydowanie jest za!
Niektórzy dalej donoszą i się świetnie mają
  #73  
Nieprzeczytane 18-10-2011, 02:55
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=Kazimierz]
Cytat:
Wybacz, ale ja zrozumiałem inaczej intencje Jarosława. Moim zdaniem, jemu chodziło o rozszerzenie dostępu do akt IPN, a nie o zwiększenie liczby etatów w tej , moim zdaniem, niepotrzebnej instytucji.
A ja sądzę, że proponował likwidację tej-jak słusznie zauważyłes- niepotrzebnej instytucji.
Cytat:
Jeśli twierdzisz, że służby specjalne byly w prl lepsze to moze masz racje. Nowy narybek wkrótce, z grubymi rybami z poprzedniego okresu, myślę będzie dorównywał FBI, ale doskonałości KGB, moim zdaniem, nigdy nie osiągnie .

Nie ma co spekulować w tematach ...nieznanych.
A czy były lepsze? Dla nich warunki były letkie,łatwe i przyjemne.
Kapusta w kazdym bloku, w kazdym zakładzie i środowisku. nawet ty jak nam piszesz musiałeś im pisać sprawozdania z ekskursji. Czyś byś to robił? Czy dziejszy słuzbista jest w stanie zablokować ci wyjazd gdziekolwiek i szantażować cię, że zabierze ci paszport, albo skasuje robote przynoszącą spore profity w porównaniu z reszta społeczeństwa? przecie dzis wysmialbys takiego ubola i spuścil po schodach....tak mi się zdaje.
Cytat:
Może to nawet lepiej ? Chyba, że PIS dojdzie do głosu.

Odpukaj w niemalowane, odkręć przez lewe i spluń trzykrotnie, co by sie przez ZŁE nie sprawdziło. Widziałeś przecie jakie skuteczne były...Tak antek wyczyścił i naszukał się agentów, ze nawet kaczyński jego aneks zamurował na amen, żeby wiekszych drak nie było i ...kosztów dla państwa.
Cytat:
Na wykluczonych, niedouczonych, niedorobionych, z poprzedniego okresu wcale mi nie żal i tu sie mylisz.

Tosmy w jednej paczce. Też mnie szarpie na wspomnienie ormowców, bezpartyjnych bolszewików i takich co kapowali z czystej miłości do bliźniego swego. A smichu po latach dostarcza mi wspomnienie o takim co sam siebie zakapowal..z przyzwyczajenia i z nieuwagi

Cytat:
Szczególnie tych, którzy sami domagali sie i wywalczyli bezrobocie. Niektórzy dorobili sie na tym i to nieźle, i ale im nie zazdroszczę, Tobie też nie.

Kazimierzu! Na zmianie najbardziej dorobili sie ci co byli przy korycie wcześniej. Za komuny właśnie. To oni wiedzieli jak sie zachować, gdzie są konfitury i jak sie w tym poruszać. To te wszystkie Przywieczerskie, Sekuły, Kaczmarki, Chimy od FOZZ-u, central i podobni. Ci ówczesni nowi skorzystali z układów zastanych.
A bezrobocie? Kolejny raz tłumaczę, że moja firma wykonując te same podstawowe zadania na tym samym obszarze zwiększyła zatrudnienie trzykrotnie. W ...administracji i na rzecz ..administracji. W tym były miejsca dla spadów partyjnych i ich poleconych.
Cytat:
Tobie, moim zdaniem, komuna zabrała szanse, i za to, moim zdaniem, masz do niej wieczne preetensje.
To całkiem błędny tok rozumowania. To zwyczajnie "ZŁA KOBIETA BYŁA"...że zacytuję klasyka. Od nieprawego poczęcia po zgon.
I nie trza sie nad tym rozwodzić.
Cytat:
No cóż, ja też, a w zasadzie mój ojciec , nie doczekał sie III WW , na którą czekał słuchając Freies Europa przez długie lata. W końcu wziął i umarł przedwcześnie.
To nie przez F,Europe, tylko może lepiej rozumiał czem otoczenie woniało.

Cytat:
Mnie sie też udało jej uniknąć, dzieki czemu dożyłem XXI W i do epoki internetu. !
Ty wybrałeś inne warianty rozwoju. Każdy szukał własnych dróg na tamtym gnojowisku. Było -minęło. I dobrze, że wspomnień czar snuć mozna...
Cytat:
Nadgorliwość jest podstawą ....yzmu. Nadgorliwców jest u nas ponad 30 %, a może więcej ?
To zacytuje kolejnego klasyka.....
-Cóż! Kazda epoka
ma swój własny porządek
i ŁAD..
I dzis nie musimy........

Ale trza być czujnym, bo macierewicze są wśród nas
  #74  
Nieprzeczytane 18-10-2011, 07:22
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
-Cóż! Kazda epoka
ma swój własny porządek
i ŁAD..
I dzis nie musimy........

Ale trza być czujnym, bo macierewicze są wśród nas

sprawa jest rozwojowa

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos... _Temida.html

http://m.tokfm.pl/Tokfm/1,109983,104...apraszamy.html
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #75  
Nieprzeczytane 18-10-2011, 07:59
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
sprawa jest rozwojowa
Taka będzie i taka pozostanie. Miałem epizod sądowo prokuratorski i stwierdziłem, że to środowisko jest gorsze od mafii, bo zalegalizowane i nie do ruszenia nawet do końca wieku. W końcu musiałem odpuścić spluwając na wymiar sprawiedliwości
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #76  
Nieprzeczytane 18-10-2011, 21:55
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Taka będzie i taka pozostanie. Miałem epizod sądowo prokuratorski i stwierdziłem, że to środowisko jest gorsze od mafii, bo zalegalizowane i nie do ruszenia nawet do końca wieku. W końcu musiałem odpuścić spluwając na wymiar sprawiedliwości
Jarku!
się znaczy ..nihil novi sub sole.
Całkiem dawnymi czasy -za komuny- stawałem jako świadek cywilny i zanim wszedlem na sale usłyszalem rozmowe imć mecenasa z jegomością prokuratorem.
-mamy afere mięsną i mleczną na wokandzie.
- No to .....zaopatrzenie świateczne mamy ...z głowy
  #77  
Nieprzeczytane 05-01-2012, 15:41
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Stycznosc ze sluzbami bezpieczenstwa caly czas mielismy i mamy ,nawet teraz,tu, na tym portalu - to jest potrzebne .
Przeciez to daje sie latwo zauwazyc.
Przez te sluzby wielu odeszlo z tego portalu.
Prawda starzy i stali bywalcy ?

Zdrowia Panie Kazimierzu !
  #78  
Nieprzeczytane 06-01-2012, 17:13
quasimodo81's Avatar
quasimodo81 quasimodo81 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Małopolska (Daleko od szosy)
Posty: 643
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Stycznosc ze sluzbami bezpieczenstwa caly czas mielismy i mamy ,nawet teraz,tu, na tym portalu - to jest potrzebne .
Przeciez to daje sie latwo zauwazyc.
Przez te sluzby wielu odeszlo z tego portalu.
Prawda starzy i stali bywalcy ?

Zdrowia Panie Kazimierzu !
Pnie nie strasz. A ja tu śmiało wywalam swoje poglądy, o kurde pewnie wywiad kreci mi aferę z paragrafu 256.
__________________
"Przyszło nam pisanie
od Wiednia do Koszyc
że będą panowie
sami łąki kosić

Panowie z kosami
a panie z grabiami
zjedzcie trzysta diabłów
róbcie sobie sami"
http://www.youtube.com/watch?v=JLzrg...eature=related
Pieśń do tańca, zebrana w Iwoniczu ok. 1871r.
  #79  
Nieprzeczytane 06-01-2012, 17:59
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał quasimodo81
Pnie nie strasz. A ja tu śmiało wywalam swoje poglądy, o kurde pewnie wywiad kreci mi aferę z paragrafu 256.

Jeśli tak jest, to z innego paragrafu.
Nieuctwo karalne
A poza tym to z powodu późnego urodzenia straciłeś szansę na 'dobrą" robote. Wtedy zasada była prosta...nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera.
Wtedy robota była czysta, nie kurzyło się, kurs pisania można było uzupełnić na dokształcie i ...mieszkanie dawali[ naprawdę] tym co mieli daleko do szosy, więc chetnych nie brakowalo.
  #80  
Nieprzeczytane 06-01-2012, 18:17
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Stycznosc ze sluzbami bezpieczenstwa caly czas mielismy i mamy ,nawet teraz,tu, na tym portalu - to jest potrzebne .
Przeciez to daje sie latwo zauwazyc.
Przez te sluzby wielu odeszlo z tego portalu.
Prawda starzy i stali bywalcy ?

Zdrowia Panie Kazimierzu !

tak, tak
a niektorzy to nawet odeszli do sluzb

i teraz tna na potege
jak na Mysiej
albo i gorzej
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:49.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.