menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > pomorskie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #4501  
Nieprzeczytane 29-11-2018, 05:14
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Marylko dziekuję , dziekuję ostatnio u mnie czas chyba mnie goni ...ciagle coś , gdzieś... wczoraj zaskoczył mnie termin wizyty do endo 10 luty 2020 a ja mam problemy i co na to poradzę...milutkiego dzionka dla wszystkich darmowy hosting obrazków
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4502  
Nieprzeczytane 29-11-2018, 07:06
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dzień dobry!
Witam Wszystkich bardzo cieplutko!
Helenko ,jak miło,żę jestes !Jakie to kłopoty Ciebie nękaja!??
Izo-jestem i o zdrówko pytam.
Aniu-masz taka wiedze na temat wielu spraw.Zazdroszczę Tobie,nie potrafie sie skupić na takich powaznych sprawach.
Teraz życze miłego dnia(zasypanego sniegiem)


__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4503  
Nieprzeczytane 29-11-2018, 07:55
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 807
Domyślnie

W ślad za Helenką i Marysią WITAM się z Wami ciepło i serdecznie, chociaż za oknem minus 8 stopni... i chłodem wieje. Niech jednak nasze serca będą gorące i wzajemnie się wspomagające.
Marysiu... pytasz jak zdrowie??? Staram się nie narzekać. W naszym wieku zawsze coś dolega... jak nie serce, to stawy, jak nie ciśnienie, to zadyszka...lub może coś gorszego. Dziś np. wstałam z okropnym bólem głowy.. jest mi niedobrze, mam zawroty głowy i szumi w uszach... bardzo niekomfortowa sytuacja. Jestem już po tabletkach przeciwbólowych i czekam na efekty - może ból ustąpi. Trudno... przynajmniej wiem, że żyję...
A propos tej sytuacji...wiersz...ponoć autorstwa Józefy Juchy, choć różne źródła różnie podają...

Jak ja się dziś czuje ?

Kiedy ktoś zapyta, jak ja się dziś czuję,
grzecznie mu odpowiadam, że "dobrze, dziękuję".
To, ze mam artretyzm, to jeszcze nie wszystko,
astma, serce mi dokucza i mówię z zadyszką,
puls słaby, krew w cholesterol bogata...
lecz dobrze się czuję, jak na moje lata.

Bez laseczki chodzić teraz już nie mogę,
choć zawsze wybieram najłatwiejszą drogę.
W nocy przez bezsenność bardzo się morduję,
ale przyjdzie ranek... i znów dobrze się czuję.
Mam zawroty głowy, pamięć "figle" płata
lecz dobrze się czuję jak na swoje lata.

Z wierszyka mojego ten sens się wywodzi,
że kiedy starość i niemoc nareszcie przychodzi,
to lepiej się zgodzić ze strzykaniem kości
i nie opowiadać o swojej starości.
Zaciskając zęby z tym losem się pogódź
i wszystkich dookoła chorobami nie nudź!

Powiadają, że starość okresem jest złotym,
i kiedy spać się kładę, zawsze myślę o tym...
"Uszy" mam w pudełku, "zęby" w wodzie studzę,
"oczy" na stoliku zanim się obudzę...
Jeszcze przed zaśnięciem ta myśl mnie nurtuje:
Czy to wszystkie są części, które się wyjmuje?"

Za czasów młodości (mówię bez przesady)
łatwe były biegi, skłony i przysiady.
W średnim wieku jeszcze tyle sił mi pozostało,
żeby bez zmęczenia przetańczyć noc całą...
A teraz na starość czasy się zmieniły,
spacerkiem do sklepu, z powrotem bez siły...

Dobra rada dla tych, którzy się starzeją
Niech zacisną zęby i z życia się śmieją.
Niech wstaną rano, "części" pozbierają,
Niech rubrykę zgonów w prasie przeczytają,
Jeśli ich nazwiska tam nie figurują,
To znaczy, że są ZDROWI I DOBRZE SIĘ CZUJĄ.


Pozdrawiam.... Miłego dnia życzę....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4504  
Nieprzeczytane 29-11-2018, 10:10
jagoda49 jagoda49 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 2 219
Domyślnie Dzień dobry wszystkim:)))

Miłego dnia życzę kochani choc za oknem mrozek ale spacer zaliczony wiec teraz śniadanie zjemy i wychodzimy z domku ...słonko świeci.
Zycze Wam zdrowia i wszystkiego najlepszego
__________________
Jagoda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4505  
Nieprzeczytane 29-11-2018, 19:28
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dobry wieczór!
Jakoś minąl ten dzień.Zimno i chlodny wiatr dawał się nam we znaki.Ale cóż ,to już prawie zima.
Izo-naprawdę masz kłopoty ze zdrowiem.Te wszystkie dolegliwości męczą Ciebie,.A ja ciągle narzekam.Tak mi wstyd.
Fajny wiersz przytoczyłaś,kiedyś słyszałam ,że wiersz jest przypisany W. Szymborskiej.Mówi cała prawdę o nas ,tzn o ludziach w naszym wieku
A teraz życzę Wszystkim miłego wieczoru i pięknych snów

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4506  
Nieprzeczytane 30-11-2018, 05:09
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie itam wszystkich

[size="4"]Witam wszystkich serdecznie i każdemu z osobna życzę dobrego dzionka i duzo zdrowka. Dawno nie widzialam tu Beni mam nadzieję że jest zdrowa. wszystkim życzę zdrowka a naszemu jubilatowi 100 lat! Franiu najlepszego /SIZE]
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4507  
Nieprzeczytane 30-11-2018, 07:40
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 807
Domyślnie

Witam WSZYSTKICH na progu weekendu... Niech dzisiejszy dzień będzie radosny i miły i przyniesie same dobre zdarzenia.
Marysiu... zasmuciłam się... nie było moim celem wzbudzenie w Tobie wstydu - jak piszesz. Masz prawo pisać o swoich dolegliwościach i dzielić się z nami swoimi problemami. Po to tu jesteśmy, po to piszemy, aby pocieszyć, współczuć, aby razem przeżywać trudne chwile. Pisałam ogólnie, że nas - osoby starsze dotyka wiele schorzeń, że to niemiły "przywilej" wieku dojrzałego. Mój wczorajszy ból głowy przeszedł... zdarza mi się na szczęście rzadko... raz na dwa, trzy miesiące, ale jest uciążliwy. A inne dolegliwości - łykam leki.. jakoś z tym żyję i funkcjonuję. Raz lepiej, raz gorzej.
Helenko.. dziękuję za kawę i ciacho....
Pozdrawiam... Do miłego....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4508  
Nieprzeczytane 30-11-2018, 07:45
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 807
Domyślnie

Doczytałam u Helenko, że nasz Franio świętuje... Wprawdzie ostatnimi czasy nas zaniedbał, ale mam nadzieję, że jeszcze wdepnie i odczyta serdeczności.
Franiu... stu lat życia w zdrowiu i szczęściu... Ściskam...
A to na dodatek...



__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4509  
Nieprzeczytane 30-11-2018, 08:49
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Dzień dobry

Witam wszystkich serdeczniutko
Tak patrzę i patrzę w kalendarz- nawet założyłem najnowsze okulary- wziąłem lupę z podświetleniem- i co? Ano nic!!! Znikąd nie wynika jakobym miał świętować. Podobno to Andrzejowie świętują- ale na drugie też mi dali inaczej.
Wcale nie obchodzę tego typu uroczystości- wcale! Jak mam ochotę zjeść coś lepszego czy kogoś zaprosić to robię to w dowolnym dniu- a tych mamy w roku do wyboru. Drinki też w barku stoją. Może z 15 lat temu dostałem w prezencie Johny W.- z przemytu z Hiszpanii- jeszcze u nas Unii nie było i stoi tam do dzisiaj nie otwierana. Ciągnęło mnie spróbować ale tylko na początku- pokazałem że ja rządzę w moim "królestwie".
Ale serdeczniutko Wam wszystkim dziękuję za życzenia i inne serdeczności
Wybaczcie proszę że jakoby jestem- ale mnie nie ma- ale tak jakoś inne ścieżki mi bardziej pasują, a na wszystko brak czasu i zdrowia. Dodam wierszyk- ale w nowym wpisie bo boję się żeby nie obcięło.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4510  
Nieprzeczytane 30-11-2018, 08:54
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie

Więc jeszcze raz BAAAARDZO DZIĘKUJĘ i pozdrawiam serdecznie Do poczytania

PROMIENIE SŁOŃCA

Pierwsze Słońca promienie
Zajrzały w moje oczy
I prysnęły marzenia
Z bezsennej długiej nocy

Ale warto pomarzyć
Bo przyjdą lepsze dni
I kiedyś tak się zdarzy
Że obok będziesz Ty

Twoje usta gorące
Które czasem malujesz
One cieszą jak Słońce
I krew w żyłach gotują

Twoje oczy i włosy
Abym mógł na nie patrzeć
I źródełko rozkoszy
Będą moje na zawsze

Nie oddam Cię nikomu
Na inną nie zamienię
Ale musisz mi pomóc
Spełnić moje marzenie

Którego nikt nie słyszy
Tylko gwiazdy na niebie
Im się zwierzam wśród ciszy
I wciąż czekam na Ciebie.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4511  
Nieprzeczytane 30-11-2018, 10:43
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dzień dobry!
I znowu sobie pospałam.Znowu mówię Wam spóznione
DZIEŃ DOBRY!
IZO=cieszę się,że te dolegliwości męczą Ciebie tak rzadko. Ciesz się zdrowiem i radoscią jak najdłużej.
{Przeczytałam wpis Frania i Helenki-szczerze mówiąc nie zrozumiałam.Czy Franiu ma co świętować czy nie.
Jednak doszlam do wnoisku,że serdeczności nigdy nie jest za wiele.Więc dla Ciebie Franiu
/

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4512  
Nieprzeczytane 30-11-2018, 10:52
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Więc wyjaśniam

Naukowo:

MOJE ŚWIĘTA:
Nie obchodzę wcale takich uroczystości ani nikomu życzeń nie składam. Sam staram się być życzliwy codziennie, nie tylko raz czy kilka razy w roku. Dla większości to tylko okazja do spotkania i opróżnienia barku, a następnego dnia, lub nawet wcześniej są awantury. U mnie w barku zawsze coś jest i wcale mnie nie kusi do otwarcia. Takie daty przypominają mi tylko, że znowu jestem starszy. Jedynie składam życzenia z okazji rocznicy ślubu, urodzenia dziecka, awansu, itp. Natomiast wszystkie inne popularne uroczystości mają rodowód we wczesnym pogaństwie, ogromna większość ludzi nawet o tym nie wie.
Wklejam Ci taki tekst, który niedawno napisałem w oparciu o Biblię, który co nieco rozjaśnia ten temat. Nie jestem fanatykiem żadnej religii i sam dla siebie jestem sterem, żeglarzem i okrętem.
Widać w sklepach, że to raj dla handlowców bo kwiaty, kosmetyki i inne prezenty idą im jak woda, nie wspomnę już o Sylwestrze i różnych świętach, gdy handlowcy, hotelarze i inni zarabiają tyle, co normalnie za pół roku.

URODZINY I ŚWIĘTA
-------------------------------
Zwyczaj pogański. W Biblii jest mowa tylko 2 razy o urodzinach: w Ks.Rodzaju 40.20-22, kiedy to poganin faraon wyprawił z tej okazji ucztę i kazał powiesić swojego piekarza, oraz w Mateusza 14.6-10, kiedy poganin Herod kazał podczas swoich urodzin ściąć głowę Jana Chrzciciela.To były rozpasane orgie z morderstwami, a nie ma nigdzie dowodu na to że pierwsi chrześcijanie mieli z tym zwyczajem coś wspólnego. Jezus nakazał obchodzić pamiątkę swojej śmierci, która to data jest dokładnie znana, w odróżnieniu od dnia Jego narodzin- ten dzień jest całkiem umowny i zapożyczony z pogaństwa (rzymskie Saturnalia- dzień przesilenia zimowego). Nie ma nic złego w tym, aby w innym czasie spotykać się, przyzwoicie ucztować i dawać sobie prezenty, ale to ma być z serca, a nie z kalendarzowego obowiązku. Podobnie wygląda sprawa z imieninami i innymi popularnymi świętami. Niektórzy mają argument, że przecież obchodzą urodziny Jezusa- ale czy rzeczywiście? Czy coś świadczy, że to Jezus (obecnie Król w niebie, po prawicy Boga Ojca, a nie małe bezradne zmarznięte niemowlę, które "płacze z zimna") odgrywa tu jakąś rolę? Wyobraź sobie, że jesteś Jezusem, masz urodziny w grudniu. Ludzie się schodzą, często nie zaproszeni przez Ciebie, jedzą i piją (często za dużo) i dają sobie wzajemnie prezenty i składają sobie wzajemnie życzenia, a dla Ciebie- solenizanta nic nie przygotowali.Ciekawe jak się wtedy czuje solenizant? Podobnie jest z innymi świętami- w tych dniach na piedestale jest człowiek i on odbiera cześć zamiast Boga i tu jest sedno problemu. Właściwie to tylko odnośnie ROCZNICY ŚLUBU nie ma historycznych przeciwwskazań żeby ją uczcić, ale to też nie wszyscy obchodzą. Jest też aspekt czysto ludzki tych zwyczajów: potem są pretensje, że ktoś dał drugiemu drogi prezent, a sam dostał takie byle co. Ja staram się przestrzegać biblijnych zasad i nie czekam z życzeniami często cały rok, tylko życzę wszystkim najlepszego codziennie. A jak daję prezent, to z serca i żeby to była niespodzianka, a nie z kalendarzowego obowiązku. Jeśli ktoś mnie życzenia złoży, to oczywiście dziękuję, bo należy wdzięczność okazać i na tym kończą się dla mnie święta. Wyrwałem się z niewoli tradycji wiele lat temu. I nie będzie mną rządzić żadne JAJKO- nawet poświęcone, ani oświetlony ŚWIERK sprowadzony do Polski dopiero w czasie zaborów (p. Wikipedia), ani żaden pokarm, tylko moje sumienie. Zapewniam Cię, że zarówno KARP jak i PĄCZEK, TORT i DRINK w zwykłe nie świąteczne dni smakują dokładnie tak samo, a często są bardziej świeże.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4513  
Nieprzeczytane 30-11-2018, 11:03
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dzien dobry!

Jestem po raz drugi.Zapomniałam o kawie ,zapomnialam napisać o wierszu Frania.
Franiu-Ty wiesz jak bardzo podobają mi się Twoje wiersze.Na moje i innych prośby czasem je tu umieszczasz.Bardzo dziękuję.Nie wiem ,jakie są powody,że nie możesz tego czynić często,ale szanuje to i niech tak będzie.
Ostatni Twój wiersz znowu opowiada nam o wymarzonej przez Ciebie kobiecie.A może ona ma być tylko Twoim marzeniem!?!
A teraz kawa dla miłych duszków

albo nie
__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4514  
Nieprzeczytane 30-11-2018, 11:14
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dzień dobry po raz trzeci.

Dzisiaj mamy dyskusyjny dzień. Franiu,kazdy może miec swoje zdanie na ten temat.Jak już pisałam ,uszanuje to i nie mam zamiaru polemizować.
Więc tylko jeszcze raz
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4515  
Nieprzeczytane 30-11-2018, 14:12
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Marysiu:

Jest jeszcze trochę tych wierszy- nie liczyłem- ..naście? ..dziesiąt? Ale to wszystko "stare"- nic nowego nie chce mi się pisać. Mam notatki- wiem co było, a co nie i może stopniowo wkleję je wszystkie.
Życzę Ci duuuużo zdrówcia- żeby ten stymulator po uruchomieniu poprawił Ci komfort życia.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4516  
Nieprzeczytane 30-11-2018, 21:24
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

[b]Dobry wieczór!
Witam Wszystkich serdecznie,zwłaszcza Frania,który zadał sobie tyle trudu,żeby mi odpowiedziec na wszystkie moje wątpliwości
Franiu dziękuję za życzenia zdrowia.Wiesz,ja nawet nie zakładam
ze może się coś nie udać
A teraz Tobie i Wszystkim dobrym duszkom życzę dobrej nocy
[/
__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4517  
Nieprzeczytane 30-11-2018, 21:41
Annamaria11's Avatar
Annamaria11 Annamaria11 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Gdańsk
Posty: 1 197
Domyślnie

Dobry wieczór. "Gwarno" było w czasie mojej chwilowej nieobecności...z uwagą przeczytałam o przekonaniach i poglądach Frania i zgadzam się z nimi...Z wiekiem jakoś zmieniają się też moje poglądy - może przez to, że jest więcej czasu i możliwości na zgłębianie niedostępnej kiedyś wiedzy. Uczestnicząc w wykładach sama uświadamiam sobie jak mało wiem np. o czasach 6 - 7 tys.lat p.n.e. i dopiero teraz to zgłębiam. Ostatnio na wykładzie o Iranie poznałam np. źródła innych religii monoteistycznych...o najstarszej zaratustrianizmie niewiele wiedziałam...to wszystko jest bardzo interesujące. Może dodam coś, co znalazłam w internecie - lepsze informacje niż moje. W Iranie archeolodzy ciągle odkopują nowe budowle z tamtego okresu, a w nich różne wspaniałości. Wystarczy dla porównania pomyśleć gdzie my byliśmy 6 tys - 8 tys. lat temu?

http://www.okiemmiszy.pl/2015/12/zar...tyczna-swiata/

https://historiamniejznanaizapomnian...h-zoroastryzm/

Pogody życzę na jutro, a dzisiaj serdecznie Wszystkich pozdrawiam i spokojnej nocy życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4518  
Nieprzeczytane 01-12-2018, 06:57
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dzień dobry Wszystkim!
Witam serdecznie Anię,która opowiada nam o nowej religii.Moze masz rację ,Ja jednak pozostanę przy swojej.To tyle ,a teraz (zamiast Helenki),już chciałam ją budzic.Jednak w porę przypomniałam sobie ,że to sobota.A teraz zapraszam na kawkę o poranku

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4519  
Nieprzeczytane 01-12-2018, 10:04
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 771
Domyślnie

Witam!

Jest sobota, 1.XII, godz. 7:45.
Nad Orunią Górną wstaje takie słońce - Dzień dobry, Aniu
:




A temperatura rankiem - 8° C.
Zapowiada się słoneczny dzień.
A moja żonka jeszcze sobie "chrapkuje" w najlepsze.
Obudzi się ~ 10. Niech sobie śpi - byle była zdrowa .

Pozdrawiam Panie, i Franka .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4520  
Nieprzeczytane 01-12-2018, 10:32
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam w witam jak mowi nasza Izunia...gdzie jesteś? u mnie gra melodia https://www.youtube.com/watch?v=2zBwNxSa7Ec
u mnie gołoledż i ciemno...tak mgla...zmykam zaraz do sklepu . Marylciu jesteś kochana, Beniu gdzie jesteś? Franiu, Stefanie , Aniu,jagódko jesteście wielcy ja tak nie potrafię ...milutkiego , radosnego dzionka zyczę
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Witam! agatka jmj małopolskie 29 20-07-2011 09:33
Witam. Dusia mazowieckie 9 06-11-2010 16:32
Witam wszystkich. Gaja60 Dom, wnętrza, ogród 0 22-04-2010 22:39
Witam. Dusia Uzależnienia 31 22-04-2010 15:40

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:31.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.