menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 07-12-2013, 20:15
wschodslonca84 wschodslonca84 jest offline
 
Zarejestrowany: Dec 2013
Miasto: jelenia góra
Posty: 0
Domyślnie krwiak śródmózgowy


Witam serdecznie Wszystkich
W 2012 r niestety po meczu Euro Polska-Czechy przypadkowo doznałem urazu głowy ( krwiak śródmózgowy z lekkim niedowładem lewostronnym). Minął ponad rok czasu niebawem mam rezonans. Po urazie mój krwiak miał rozmiary 30mm ale się niestety zwiększył.W ostatnim rezonansie mój krwiak miał rozmiar 75mmx23 i powstała jakaś zmiana pourazowa lub niedokrwienna-czy ja przeszedłem udar niedokrwienny? Może muszę brać leki jakieś a nie wiem o tym?
Wg. specjalisty neurochirurga nie wymagam interwencji neurochirurgicznej ale czytałem,że krwiaki powyżej 5cm mają złe rokowanie więc nie wiem czy kłamał mnie ten specjalista czy muszę z innym specjalistą porozmawiać.Też mi się wydaje,że mając krwiaka 75mm dł i najszerszego na 23mm to nie dziwne,że coś odczuwam tylko w prawej półkuli:/ Wydaje mi się,że coś tam mam,że ta krew,która miała się wchłonąć stworzyła skrzep może i chyba się ta krew nie wchłania jednak:/ Czekam teraz do rezonansu będę miał około lutego i może będę musiał poddać się operacji bo ileż można czekać aż się krwiak wchłonie?
Jeśli ktoś z Was ma wiedzę neurologiczną proszę o kontakt na email 4krokidozdrowia@gmail.com

Życzę zdrówka wszystkim i pamiętajcie,że łatwo można je stracić.
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:11.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.