menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Choroby, badania, terapie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 08-11-2016, 12:52
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 882
Domyślnie Procto Vitale na hemoroidy


Witam. Mam prośbę o informacje czy ktoś moze leczył sie ziołami Procto Vitale? Czy była poprawa? I jesli byla to na ile i po jakim czasie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 08-11-2016, 18:53
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

Moja droga, zioła pomagaja tylko wtedy gdy jest stan zapalny,żaden Varico Doctor, żadne leki nie likwidują żylakow.Sa różne metody leczenia- najczęsciej operacyjne, ale trzeba zbadac dokładnie stan żyl glebokich, ja nie zbadalam, dalam się nabrać na szarlatana Varico doctor- i wlosy stanely mi dęba, kiedy przeczytalam skład. A reklamowane byly przez naszego wlaściciela portalu- chciałam podac do sadu- ale nie podano nazwiska producenta. Prosze iidz do dobrego chirurga, nie daj się nabrac na jakies cudowne leki- bo ich nie ma- dziwię się tylko adminowi, ze mimo moich protestów zamieszczal reklamę tego leku...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 09-11-2016, 12:05
euraka's Avatar
euraka euraka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 329
Domyślnie

Nie moge się tutaj z tym zgodzić. Akurat procto Vitale jest naturalną mieszanką ziołową, która mi osobiście zlecił mój proktolog. Wczesniej również próbowałam na własną rękę wiele róznych środków.Ten mnie bardzo miło zaskoczył ponieważ czuję się lepiej. Hemoroidy nie są tak dokuczliwe.

Wiadomo,że nie pomoże to jeśli hemoroidy będa bardoz rozwinięte jednak w wielu przypadkach daje to dobre efekty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 09-11-2016, 15:08
Bogusj Bogusj jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Miasto: Łódź
Posty: 1
Domyślnie

To zależy, bo gdy okolica odbytu jest bardzo podrażniona, to lepiej stosować maść, jeśli nie to czopki. Próbowałem domowych sposobów, ale dalej bolało jak diabli. Lekarz zalecił mi czopki. Miałem problem z aplikowaniem, ale dla chcącego nic trudnego. Pomogło. Urwijcie mi głowę, ale nie pamiętam nazwy tego specyfiku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 15-11-2016, 08:09
Baisa's Avatar
Baisa Baisa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 882
Domyślnie

Dziękuję za opinie. Pytam się ponieważ próbowałam do tej pory wielu różnych środków. I działanie było różne. Czopki niestety nie pomogły ( może po prostu przyjmowałam niedobrane do mnie). Euraka po jakim czasie była ulga?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 18-11-2016, 08:12
euraka's Avatar
euraka euraka jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 329
Domyślnie

Nie od razu po wzięciu ponieważ nie tak dzialają zioła. Niemniej po miesiącu przyjmownia róznica była spora. Duża ulga.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 13-02-2018, 11:29
Agatova's Avatar
Agatova Agatova jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Miasto: Suwałki
Posty: 3
Domyślnie

Brałam te ziółka przez 3 miesiące, skutecznie zadziałały na żylaki odbytu po miesiącu, teraz już nie biorę bo ich nie mam. POLECAM!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 09-03-2018, 14:47
kowdan kowdan jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Miasto: Warszawa, Mazowieckie, Polska
Posty: 438
Domyślnie

Moze i pomaga ale we wczesnym stadium.... NIe wiem czy w przypadku dużych i wypadajacych hemoroidów to pomoże. W takim przypadku lekarz najczęściej zleca jakiś zabieg. Albo operacyjne usuwanie żylaków odbytu albo nowocześniejsze usuwanie żylaków odbytu laserem. Zabieg taki nie jest jdnak wykonywany na narodowy fundusz zdrowia. Trzeba wybrać się prywatnie.
http://i-medycyna.pl/jak-zlikwidowac-zylaki-odbytu/
Ze swojej strony polecam nasiadówki. Dają dużą ulgę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 28-03-2018, 12:38
semenka's Avatar
semenka semenka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: Suwałki
Posty: 1
Domyślnie Super!

Na mnie Procto Vitale podziałało wręcz idealnie Nie ma żadnych skutków ubocznych, ziółka może nie smakują jakoś za dobrze, ale praktycznie 99% tych produktów, które słabo smakują to sa najlepsze, bez żadnych polepszaczy. Skład genialny, efekt super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 30-03-2018, 12:55
karol8r karol8r jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 1
Domyślnie

Moim zdaniem każdy kto jest na to chory powinien udać się do lekarza. Nie ma co testować jakiś dziwnych rzeczy.
____
Zapraszamy do odwiedzenia strony z randkami: randki online
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 30-03-2018, 16:07
Zella8787 Zella8787 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 1
Domyślnie

Widać, że nigdy nie byłeś chory na hemoroidy. Gdybyś był, to wiedziałbyś, że przy tej chorobie wypróżnienia są bardzo bolesne, a zioła faktycznie je łagodzą.
Sama piję zioła Procto Vitale i są one moim wybawieniem.
Co nie oznacza oczywiście, że nie stosuję innych rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 30-03-2018, 20:46
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech witajcie miło.

Od 4 lat mam problemy z wypróżnianiem.Żadne zioła nie pomagają a są dobre do wymoczenia nóg.

Dobry Gastrolog i Proktolog po gruntownym przebadaniu "per Rectum" przepisze stosowne Tabletki.Poza tym masę badań a wszystko z NFZ-u..Potwierdzi to stan wewnętrzny,czy nie są Polipy i w jakim stadium.Tabletki trzeba brac regularnie.
Są to uciążliwe schorzenia a prawdą jest to;co napisane w Książce.JESTES TYM CO JESZ...Święta prawda.
NFZ o refundacjii.
"Endoskopowe wycięcie/ zniszczenie zmiany/ tkanki odbytu" "Podwiązanie hemoroidów" czy też "Miejscowe wycięcie zmiany odbytnicy" - są to zabiegi refundowane w ramach AOS, ale każdorazowo o sposobie leczenia żylaków odbytu decyduje lekarz i to on wybiera metodę leczenia.Dbać o to by nie było kamienistego wypróżniania bo to boli.Pić dużo i przez słomkę..Nigdy nie żłopać szklankami bo to ,może jeszcze zaszkodzić.Najgorsze w tych schorzeniach to są Swędzenie,zewnątrz i wewnątrz.Są różnego rodzaju maści,ale to tylko pochłania Aptekowe pieniądze.Lekarze są dobrze zorientowani co może pomóc i to musi Człowiek zarządać bo pozostanie tylko głęboka Depresja.Na samo słowo SWĘDZENIE dostaje się gęsiej skórki na całym ciele i drgawki.Ja leczyłam się w Klinice Łódzkiej u Profesora Adama Dziki.Pozdrawiam.Jest mi dobrze...
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 05-04-2018, 10:28
Lucyna8585 Lucyna8585 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Miasto: Berlin
Posty: 1
Domyślnie Hemoroidy

A ja się nie zgodzę z tym, że zioła nie pomagają. Sama przecież piszesz o twardym stolcu i bolesnych wypróżnieniach. Przecież to, co to powoduje to po prostu niewłaściwa dieta. Przede wszystkim brak błonnika, który można znaleźć właśnie w tych ziołach. No, ja odkąd piję zioła, jem więcej warzyw i wykluczyłam nabiał z diety, czuję się o wiele lepiej.
Kiedyś miałam często zaparcia, dzisiaj sporadycznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 05-05-2018, 00:09
Strzycka Strzycka jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Miasto: Polska
Posty: 118
Domyślnie

Mi bardzo szybko pomógł proctohemolan- maść. Tydzień czasu, po problemie. A profilaktycznie stosuję nasiadówki z kory dębowej i dbam aby w moim pożywieniu nie brakowalo błonnika
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 15-05-2018, 13:35
dorian's Avatar
dorian dorian jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Kraków, Małopolska, PL
Posty: 214
Domyślnie

No niestety jak widać nawet po tym temacie wiele osob woli się leczyc samodzielnie, a nie iść do lekarza. Co mogłoby przynieść o wiele lepsze rezultaty poniewaz lekarz przypisałby Wam leki ODPOWIEDNIE do Waszego stanu

http://uroda-nasza.pl/masz-zylaki-od...ie-do-lekarza/

Szczególnie jest to istotne jeśli odczuwacie spore dolegliwości i jeśli leczenie jakie do tej pory stosowaliście nie przynosiło efektów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 17-05-2018, 12:04
Justyna5858 Justyna5858 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2018
Miasto: Olszyt
Posty: 2
Domyślnie

Oczywiście. Pójście do lekarza jest rzeczą priorytetową. Natomiast warto sobie pomóc i zmienić np. dietę. Próbowałam polecane wyżej zioła, Procto Vitale, i muszę powiedzieć, że naprawdę mi pomogły. Dzięki nim ból był o wiele mniejszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 17-07-2018, 14:42
mnichu227's Avatar
mnichu227 mnichu227 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 3
Domyślnie

To też zależy jakie kto ma zaawansowane hemoroidy, bo czasem bez wizyty u lekarza się nie obejdzie. Mi akurat Procto Vitale pomogły, myślę, że tutaj duże znaczenie ma skład, a akurat te zioła są naturalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 31-07-2018, 12:23
Mairi Mairi jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Miasto: Polska
Posty: 2
Domyślnie

O, no to w porządku, że są naturalne Właśnie szukałam czegoś naturalnego, dziękuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 28-08-2018, 16:33
Hali Hali jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Miasto: Gdynia
Posty: 9
Domyślnie

Witam

Mairi, i jak tam kupiłaś te zioła? Pomagają? Bo też się nad nimi zastanawiam, mam bolesne zaparcia, a nie chcę truć się jakimiś tabletkami niewiadomego pochodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 28-08-2018, 17:07
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech witaj.

Witaj.

Kup sobie "Laktoferynę " i stosuj przez 7 dni po 2 saszetki.
To jest Błonnik....Najtańszy jest w Aptece Gemmini..
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Siedzący tryb życia? Uwaga na hemoroidy - komentarze 87.207.205.xxx Ogólny 1 23-12-2016 10:02
Hemoroidy anggie76 Choroby, badania, terapie 4 13-11-2015 13:19
Hemoroidy - jak z nimi walczyć? - komentarze 91.229.22.xxx Ogólny 0 02-07-2014 14:30
Hemoroidy - komentarze lidia33 Ogólny 53 11-11-2012 20:37
Hemoroidy renata_111 Choroby, badania, terapie 2 22-02-2012 12:14

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:47.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.