menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Zaproszenia
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zaproszenia Zaproszenia na imprezy, wykłady otwarte, zjazdy i zloty szkół etc.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 20-05-2008, 19:55
Proroca Proroca jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 11
Domyślnie Warsztaty Ceramiczne


LETNIE WARSZTATY TWÓRCZE PROROCA AKADEMIA CERAMIKI I WITRAŻU

Podsyłam pomysł na twórcze wakacje! Poznaj swoje ukryte pasje, daj się ponieść wyobraźni, odkryj siebie. Doświadcz magii zaklętej w glinie i kolorowych szkiełkach.

Ceramika- szczypta swojskiego klimatu, tradycja rękodzieła i prostota form.

Fascynacja ceramiką skusiła nas, aby podzielić się swą pasją. Daj się zauroczyć magią i możliwościami metamorfozy kawałka gliny. Poznaj arkana rzemiosła na organizowanych przez nas warsztatach twórczych. Odkryj harmonię żywiołów w materiale wykorzystywanym na całym świecie od tysiącleci: www.proroca.com




GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE W TRZCIŃSKU otoczone pięknem RUDAWSKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO zaprasza na LETNIE WARSZTATY TWÓRCZE "PROROCA"

PLENER CERAMICZNY w terminach: 08.06.2008- 04.07.2008. , 14.07.2008- 20.07.2008. , oraz 15.08.2008- 21.08.2008



WARSZTATY WITRAŻU w terminach: 14.07.2008- 20.07.2008. oraz 15.08.2008- 21.08.2008


Zapraszamy na niezwykłe i magiczne spotkania z naturą, ceramiką i szkłem!!!!

Program pleneru ceramicznego:

Podczas tygodniowego warsztatu ceramicznego uczestnicy będą mieli okazję zgłębić tajniki wszystkich etapów powstawania ceramiki. Od projektowania, lepienia w glinie, suszenia wyrobów, wypałów biskwitowych w plenerowym piecu opalanym drewnem, przez szkliwienie i zdobienie, po końcowy wypał w piecu raku. W programie również formowanie na kole garncarskim naczyń i obiektów z gliny, jak również nauka budowy prostych pieców do wypału ceramiki. Każdy uczestnik wykonuje prace własnego pomysłu i może zabrać na własność wszystkie wykonane przez siebie dzieła.
Wszystkie zajęcia odbywać się będą w pracowni artystycznej lub na wolnym powietrzu pod stylową drewnianą wiatą z pięknym widokiem na łąki, góry i skały Rudawskiego Parku Krajobrazowego.


Warsztaty prowadzą: magister sztuki Kacper Kuźnicki (termin I: 28.06- 04.07) oraz magister sztuki Mirosław Kulla (termin II i III: 14.07.-20.07. i 15.08.-21.08.)

Koszt: Całkowity koszt 7-dniowych warsztatów ceramicznych to 750 PLN. Cena obejmuje pełne wyżywienie /produkty pochodzące z gospodarstw ekologicznych/ (śniadania, obiady, kolacje), noclegi w malowniczo położonym gospodarstwie agroturystycznym i warsztaty wraz z materiałami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 20-05-2008, 20:39
duszka07's Avatar
duszka07 duszka07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 607
Domyślnie

Dobry pomysł. Czegoś takiego szukałam. Te wakacje mam juz zaplanowane (chyba, że niedobitków przyjmiecie we wrześniu), ale na przyszły rok warsztaty zaplanuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 21-05-2008, 08:16
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Świetna oferta,szkoda że tak późno, bo ja też mam zaplanowane wakacje,porobione rezerwacje,ale zapiszę namiary...na przyszły rok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 21-05-2008, 09:04
kufa86 kufa86 jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 2 996
Domyślnie

Potrzebuję wykleić piec kaflowy.
Czy tam sie tego nauczę?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Warsztaty twórcze dla seniorów poprawiają pamięć - komentarze Danuta Barabara Ogólny 2 28-03-2012 13:46
Warsztaty WitraŻowe Proroca Zaproszenia 0 20-05-2008 19:53
Warsztaty ICT dla Seniorów EKGozdzik Nauka, problemy i pomysły edukacyjne 1 09-04-2008 13:46

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:24.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.