menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 28-06-2016, 17:25
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Dzien dobry. Ciekawe!

Erdogan zarzuca Europejczykom uprzedzenia religijne.

Cytat:
Turecki lider przekonywał, że były minister spraw zagranicznych Francji powiedział mu kiedyś, iż wysiłki Turcji w sprawie członkostwa w UE są próżne ze względu na to, że są muzułmanami. Przeciwny włączeniu Turcji do UE sa władze w Londynie. Brytyjski premier David Cameron jeszcze w ub. roku grzmiał, że członkostwo Turcji w UE nie jest możliwe aż do 3000. roku.

Read more: http://www.pch24.pl/erdogan-proponuj...#ixzz4Csp6uGyV

Brytyjski premier David Cameron poddal sie do dymisji - zakonczy swoj urzad 2 wrzesnia. Czy to bedzie nadzieja dla Erdogana na "czerwone swiatlo" z Brukseli aby dolaczyc do EU?
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 28-06-2016, 17:43
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Erdogan co prawda nie jest ksieciem Mantui ale operowa aria "La donna è mobile " pasuje do niego.

Erdogan ugiął się i przeprosił Putina. "Turcja nie chce psuć stosunków z Rosją".

Cytat:
Po zestrzeleniu przez tureckie lotnictwo w listopadzie 2015 roku rosyjskiego bombowca Su-24 - który według Ankary naruszył turecką przestrzeń powietrzną, czemu Moskwa zaprzeczała - stosunki między obu krajami znacznie się pogorszyły. Rosja wprowadziła wobec Turcji różne restrykcje m.in. ustanowiła embargo na import żywności z Turcji, zawiesiła współpracę z Ankarą w sferze gospodarczej, ograniczyła relacje naukowo-techniczne, zerwała kontakty wojskowe. Gwałtownie spadła też liczba rosyjskich turystów spędzających wakacje w Turcji.
W wywiadzie dla tureckiej telewizji TRT, wyemitowanym w poniedziałek wieczorem, szef rządu zapowiedział, że "jeśli to będzie konieczne" jego kraj gotów jest wypłacić odszkodowanie Rosji za strąconą maszynę.
Premier przekazał ponadto, że w najbliższych dniach prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan ma przeprowadzić rozmowę telefoniczną z prezydentem Rosji Władimirem Putinem w sprawie normalizacji stosunków między dwoma krajami. W poniedziałek Kreml poinformował, że Erdogan napisał list do Putina, w którym przeprosił za zestrzelenie samolotu.

Jednym slowem metoda "po kieszeni" zadzialala.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 28-06-2016, 18:44
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Nie narzekajcie, łapcie myszy i je jedzcie

To się dzieje naprawdę.

http://pikio.pl/prezydent-afrykanski...-koniki-polne/

Takiej rady nawet moje koty by nie przyjęły do wiadomości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 28-06-2016, 18:51
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 2 997
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
To się dzieje naprawdę.

http://pikio.pl/prezydent-afrykanski...-koniki-polne/

Takiej rady nawet moje koty by nie przyjęły do wiadomości.
Prawdziwy z niego marksista.
"Byt kształtuje świadomość"
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 28-06-2016, 19:09
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Ja bym te myszy zaoferowała tym nierobom;

https://twitter.com/KOW_z_KOD/status/747822035036934145
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 28-06-2016, 22:16
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Dziesiątki lat temu szedł w kinach film dokument "Monde cano".Traktował generalnie o Afryce,m.in.pokazywał polowanie na,a potem konsumpcję różnych biegających po polach gryzoni (mysz,szczurów i innych).Zwyczajowo procederem tym zajmują się kobiety.Męska część wkracza do akcji na etapie spożywania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 01-07-2016, 19:47
Jesion's Avatar
Jesion Jesion jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 6 540
Domyślnie Dzień dobry!

Kolejna, ciekawa wiadomość.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,tit...wiadomosc.html

Miłego wieczoru,
jesion
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 01-07-2016, 20:54
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie Dobry wieczor

Cytat:
Napisał Jesion
Kolejna, ciekawa wiadomość.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,tit...wiadomosc.html
Miłego wieczoru,
jesion

To sie nazywa demokracja przez duze "D".


Rosyjska prasa: wspomniał o napaści ZSRR na Polskę i dostał grzywnę
Cytat:
Rosjanin zamieścił na portalu społecznościowym Vkontakte tekst zatytułowany "15 faktów o banderowcach, czyli o czym milczy Kreml". Zawierał on między innymi sformułowanie, że to "komuniści i Niemcy wspólnie napadli na Polskę, rozpętując II wojnę światową".
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,tit...wiadomosc.html
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 07-07-2016, 20:42
Jesion's Avatar
Jesion Jesion jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 6 540
Domyślnie Dobry wieczór!

Warto wiedzieć...
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,tit...iadomosc.html?

Miłego wieczoru,
jesion
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 11-07-2016, 16:11
Jesion's Avatar
Jesion Jesion jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 6 540
Domyślnie Dzień dobry!

Czy nadchodzą czasy pań?...

http://www.nytimes.com/2016/07/06/wo...eresa-may.html
http://www.biography.com/people/hill...o-bill-clinton
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 11-07-2016, 19:38
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 2 997
Domyślnie

Ciekawe, jak przyjmują te fakty wyznawcy islamu...
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 11-07-2016, 20:18
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie


W przypadku pierwszej to lepszy układ dla wszystkich. W tym dla nas. Mimo, że obecne władze w RP nie są ulubieńcem amerykańskiej administracji czego wyraz dał ostatnio Obama.
mr. Trumbach - takie zdaje się było nazwisko niemieckich dziadków mr Trumpa [ukryta opcja niemiecka - - nie jest postacią z którą świat mógłby czuć się bezpiecznie.
A co do następczyni Camerona, to wygląda na zjawisko przejściowe. Ktoś musi posprzątać po kretyństwach obecnego supermana. I partia uznała że kobita nada się do tego najlepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 11-07-2016, 20:32
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frat
Ciekawe, jak przyjmują te fakty wyznawcy islamu...
Gdybyś zajrzał do mediów GB i US to pewnie byś wiedział, że wyznawcy islamu w obu państwach nie dawali oznak bycia przeciw.
Zauważ, że wybory na mayora London City wygrał muzułmanin - bodajże Pakistańczyk po przodkach, a to multikulty grodziszcze.
A rozwiedziona z następcą tronu GB Diana Spencer zadawała się intensywnie z kimś kto na 100% nie był chrześcijańskim aryjczykiem.

Na ucho Ci Fracie powiem, że muzułmanie mają podobne podejscie do islamu jak chrześcijanie, żydzi, hinduisci czy sikhowie. W każdym z tych światów istnieją extrema
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 11-07-2016, 22:13
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 2 997
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Gdybyś zajrzał do mediów GB i US to pewnie byś wiedział, że wyznawcy islamu w obu państwach nie dawali oznak bycia przeciw.
Zauważ, że wybory na mayora London City wygrał muzułmanin - bodajże Pakistańczyk po przodkach, a to multikulty grodziszcze.
A rozwiedziona z następcą tronu GB Diana Spencer zadawała się intensywnie z kimś kto na 100% nie był chrześcijańskim aryjczykiem.

Na ucho Ci Fracie powiem, że muzułmanie mają podobne podejscie do islamu jak chrześcijanie, żydzi, hinduisci czy sikhowie. W każdym z tych światów istnieją extrema
Nie o ekstremizmy tu chodzi, ale o typowy system mentalny. Czy możesz sobie wyobrazić, jakim gwałtem na ich świadomości byłoby wyobrażenie sobie kobiety jako prezydenta -szejka Zjednoczonych Emiratów, albo królową Arabii Saudyjskiej jeśli wolisz...
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce

Ostatnio edytowane przez Frat : 11-07-2016 o 23:16.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 12-07-2016, 13:36
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

[quote=Frat]
Cytat:
Nie o ekstremizmy tu chodzi, ale o typowy system mentalny.


Fracie! W ramach tego "typowego system mentalnego" w domu muzułmanina na przyjęciu weselnym piliśmy gorzałę w składzie katolicko-prawosławno-szyickim i żaden pan bóg na nas plag nie zesłał a "młodzi" jakoś do dzis żyja w religinym ekumenizmie.
Cytat:
Czy możesz sobie wyobrazić, jakim gwałtem na ich świadomości byłoby wyobrażenie sobie kobiety jako prezydenta -szejka Zjednoczonych Emiratów, albo królową Arabii Saudyjskiej jeśli wolisz...
odpowiem pytaniem na pytanie, choć ponoć nie wypada.
Czy możesz sobie wyobrazić, że na czele państwa watykańskiego staje KOBIETA?
Wszak obie religijne satrapie cechuje wiele podobieństw w traktowaniu płci niemęskiej. I nie tylko.

Przyjrzyj sie Wielkiej Brytanii gdzie żyje potężny odłam ludności wyznającej islam, a premierem będzie kobita [anglikanka tolerująca małżeństwa homo] a głową państwa jest kolejna kobita, która jednoczesnie jest równa papieżowi we Watykanie.
I zabacz jakiego kociokwiku doznawać musi ortodoksyjny muslim żyjący na południe od rzeki Clyde
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 12-07-2016, 16:07
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 2 997
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37

Fracie! W ramach tego "typowego system mentalnego" w domu muzułmanina na przyjęciu weselnym piliśmy gorzałę w składzie katolicko-prawosławno-szyickim i żaden pan bóg na nas plag nie zesłał a "młodzi" jakoś do dzis żyja w religinym ekumenizmie.
Pluto, jeśli jeszcze dodasz, że w ramach tego umownego ekumenizmu, muzułmańskie kobitki odwiozły po imprezie do domu zalanych facetów, siadając za kierownicą swych samochodów lub też posadziły ich na wielbłądach, co to przez ucho igielne przejść potrafią, to już całkowicie mnie tym opowiadaniem rozczulisz.
Cytat:
odpowiem pytaniem na pytanie, choć ponoć nie wypada.
Czy możesz sobie wyobrazić, że na czele państwa watykańskiego staje KOBIETA?
Wszak obie religijne satrapie cechuje wiele podobieństw w traktowaniu płci niemęskiej. I nie tylko.

Przyjrzyj sie Wielkiej Brytanii gdzie żyje potężny odłam ludności wyznającej islam, a premierem będzie kobita [anglikanka tolerująca małżeństwa homo] a głową państwa jest kolejna kobita, która jednoczesnie jest równa papieżowi we Watykanie.
I zabacz jakiego kociokwiku doznawać musi ortodoksyjny muslim żyjący na południe od rzeki Clyde
To nie był dobry przykład dla mojej wyobraźni. Państwo watykańskie jest państwem organizacji wyznaniowej i nie reprezentuje żadnej grupy społecznej, określonej narodowościowo lub etnicznie.
Jeśli już jednak ćwiczymy wyobraźnię, to jako człowiek, który nie ma nic przeciw kobietom na szczytach władzy, podsunę Ci następne pytania.

Czy mogłeś sobie wyobrazić kobietę jako genseka byłego ZSRR, lub ojca narodu któregoś z demoludów? Jeśli nie mogłeś (bo ja – nie), to zachodzi pytanie – dlaczego, bo przecież żadna ortodoksja ideologiczna tu akurat nie przeszkadzała.
Pozostaje więc wpływ mentalności tych, którzy o tym decydowali, a nie był to raczej lud roboczy miast i wsi, przeżarty patriarchalizmem.
A jaki z tego wniosek? Ano taki, że problemy z akceptacją przywódczej roli kobiet biorą się głównie z mentalności totalitarnej lub wyhodowanej na gruncie ortodoksji religijnej.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 12-07-2016, 16:48
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 561
Domyślnie

[quote=Frat][
Cytat:
COLOR=windowtext]Pluto, jeśli jeszcze dodasz, że w ramach tego umownego ekumenizmu, muzułmańskie kobitki odwiozły po imprezie do domu zalanych facetów, siadając za kierownicą swych samochodów lub też posadziły ich na wielbłądach, co to przez ucho igielne przejść potrafią, to już całkowicie mnie tym opowiadaniem rozczulisz. [/color]
To możesz czuć się ...rozczulony. zapewniam cie, że te muzułmanki, które zdarzyło mi sie poznac całkiem nieźle sobie radzą za kierownicą aut. Jak im idzie z powożeniem wielbłądem nie wiem, ale przy najblizszym spotkaniu zapytam.
Cytat:
To nie był dobry przykład dla mojej wyobraźni. Państwo watykańskie jest państwem organizacji wyznaniowej i nie reprezentuje żadnej grupy społecznej, określonej narodowościowo lub etnicznie.
A jednak spróbuj znaleźć jakieś analogie.
Władcy muzułmańscy pełnią oprócz władzy państwowej także religijną. Saudowie, władcy Jordanii czy Maroka ponoć wywodzą się od Mahometa czyli sa jak jak papiez jego namiestnikami na ziemskim padole.
A Watykan ma wszelkie atrybuty państwa zarówno w wymiarze wewnetrznym jak i międzynarodowym. Co dość łatwo mozesz sprawdzić własnoręcznie.
Cytat:
Czy mogłeś sobie wyobrazić kobietę jako genseka byłego ZSRR, lub ojca narodu któregoś z demoludów? Jeśli nie mogłeś (bo ja – nie), to zachodzi pytanie – dlaczego, bo przecież żadna ortodoksja ideologiczna tu akurat nie przeszkadzała.
Nie bardzo nadaję się na speca od kanonów komunistycznych, ale faktycznie trudno mi sobie wyobrazić kobitę w roli ojca. Nawet gdy pamietam o takich tuzach socnauki jak Miczurin, czy inny Łysenko.
Cytat:
Pozostaje więc wpływ mentalności tych, którzy o tym decydowali, a nie był to raczej lud roboczy miast i wsi, przeżarty patriarchalizmem.

Chyba masz rację. Dopiero co Kaczyński powiedział, że nie podniesie "męskiej" ręki na Szydło. Bo on ludzkie panisko jest
Cytat:
A jaki z tego wniosek? Ano taki, że problemy z akceptacją przywódczej roli kobiet biorą się głównie z mentalności totalitarnej lub wyhodowanej na gruncie ortodoksji religijnej.
Fracie! Tuś mi ...brat. Od lat powtarzam to samo.
A miałem okazję pracować zarówno pod męską i damską komendą. I ta damska w mojej ocenie była o kilka pięter wyżej.
Ale masz rację z tym że musisz w tych ocenach brać także pod uwage charakter i fachowość tych przywódczyń.
Nie jestem pewien czy akceptowałbys za szefową madame Pawłowicz, czy Kempę.. Bez względu na to jaką sektę religiną by reprezentowały.
Ale też zauważ, że dziś w różnych częściach świata na czele państw stają kobity. I to także w świecie muzułmańskim vide Pakistan, Indie [po części] Bangladesh, Filipiny i sporo innych z Niemcami i Skandynawią włącznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 12-07-2016, 19:27
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 2 997
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Fracie! Tuś mi ...brat. Od lat powtarzam to samo.
A miałem okazję pracować zarówno pod męską i damską komendą. I ta damska w mojej ocenie była o kilka pięter wyżej.
Ale masz rację z tym że musisz w tych ocenach brać także pod uwage charakter i fachowość tych przywódczyń.
Nie jestem pewien czy akceptowałbys za szefową madame Pawłowicz, czy Kempę.. Bez względu na to jaką sektę religiną by reprezentowały.
Ale też zauważ, że dziś w różnych częściach świata na czele państw stają kobity. I to także w świecie muzułmańskim vide Pakistan, Indie [po części] Bangladesh, Filipiny i sporo innych z Niemcami i Skandynawią włącznie.
Przecież nie chodzi tu o akceptację z uwagi na nazwisko lub zewnętrzny wizerunek, bo gdyby tak miało być, to pewnie wolałbym np. Magdę Ogórek. Ona nawet w roli prezydenta odnaleźć się potrafi, a i z Putinem pogadać się nie boi, bo wspominała coś o tym.
A co do tych zagranicznych, przywódczych kobiet, to najbardziej podoba mi się pani Ursula, która u naszego zachodniego sąsiada za ministra obrony robi. Tak jakoś od razu bezpieczniej czuję się, widząc jej lwią fryzurkę, a i NATO bardziej mi się wtedy podoba.
Masz rację, że w świecie muzułmańskim też widać wybitne kobiety u szczytów władzy, ale jakoś nie widać, aby zmieniało to zasadnicze relacje w układzie kobieta – islam.
Oto credo prawdziwego muzułmanina:

https://www.youtube.com/watch?v=s3HSHG70lxI
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 12-07-2016, 20:49
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 602
Domyślnie

Fracie nie masz racji , w tym wypadku ma Pluto , nie wiem gdzie pracowałeś , ale w przedsiębiorstwach w Europie gdzie jest właściciel muzułmanin nie ma żadnych różnic w ocenie pracownika, uwzględniając wyznanie .Nikt tak naprawdę nie zwracam na to uwagę nam się próbuje taką perspektywę wtłoczyć ?wroga zewnętrznego .Te same trudności z duszyczkami mają wyznawcy chrześcijaństwa co ma islam nie mówiąc o judaizmie.

Też młodzi ludzie w Izraelu protestują przeciwko ortodoksyjnego judaizmu nie tylko chrześcijanie czy wyznawcy islamu. Wszystko zależy od edukacji dla tego jest w Polsce więcej godzin na naukę religii niż na fizykę chemię czy nauki społeczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 12-07-2016, 21:39
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 2 997
Domyślnie

Wacławie, Twój rozdzielnik racji i braku racji jest dla mnie o tyle niezrozumiały, że nie zauważyłem tu tematu oceny pracowników w przedsiębiorstwach europejskich, a co za tym idzie, nie mogłem się w tej kwestii wypowiadać. Wrogów wewnętrznych ani zewnętrznych nie tropię, natomiast mam dość dobrą orientację co do warunków pracy i stosunków międzyludzkich w dużych korporacjach europejskich, w tym również takiej, której właścicielem był muzułmanin. Nie twierdziłem też nigdy, aby wynikało z tego nierówne traktowanie pracowników.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Papierowy swiat. hapi Hobby, pasje 244 23-12-2014 19:51
Magazyn Komputer Swiat Senior marta_KS eSenior 1 04-11-2010 17:33
Swiat świrów...... zdzislaw.bedrylo Społeczeństwo - wątki archiwalne 3 11-09-2009 05:55
wedrujacy swiat DYRKA Społeczeństwo - wątki archiwalne 1 25-06-2008 23:13

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:05.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.