menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Seniorzy i praca
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Seniorzy i praca Dyskusje na temat sytuacji seniorów na rynku pracy, bezrobocia, możliwości zarabiania na emeryturze, poszukiwania pracy.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 19-07-2007, 19:03
Ewita's Avatar
Ewita Ewita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Łódź
Posty: 8 434
Domyślnie Szukam pracy...


To jest wątek, w którym każde z nas może określić, jakiej pracy szuka, czego potrzebuje. Jeśli któryś z klubowiczów znajdzie oferty, odpowiadające zapotrzebowaniu - może je skierować to konkretnej osoby

Zaczynam:
jestem z wykształcenia filologiem, ale nieobca mi jest problematyka redakcji i korekty tekstów, pisania reklam, prowadzenia biura i podobnych...
Poszukuję pracy przez internet, co związane jest z moją niepełnosprawnością (narząd ruchu) i kłopotami z pokonywaniem barier architektonicznych. Interesuje mnie zatrudnienie na etat, czas określony lub w ramach umowy o dzieło, czy pracy zleconej. Ewita
__________________
Myślę, więc jestem... (Kartezjusz)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 09-04-2008, 14:21
Elżbietka55's Avatar
Elżbietka55 Elżbietka55 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 26
Domyślnie

Ja jestem chemikiem, przepracowałam 35 lat jako laborantka.Szukam pracy od lutego,codziennie sprawdzam ogłoszenia i nic.Chcę się przekształcić, skończyłam kurs księgowości komputerowej, wysyłam odpowiedzi na oferty i tez nic, ponieważ brak doświadczenia bardzo zaniża moje szanse na otrzymanie pracy. Pozdrawiam Ela
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 10-04-2008, 11:10
Elżbietka55's Avatar
Elżbietka55 Elżbietka55 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 26
Domyślnie

Ja jestem chemikiem, przepracowałam 35 lat jako laborantka.Szukam pracy od lutego,codziennie sprawdzam ogłoszenia i nic.Chcę się przekształcić, skończyłam kurs księgowości komputerowej, wysyłam odpowiedzi na oferty i tez nic, ponieważ brak doświadczenia bardzo zaniża moje szanse na otrzymanie pracy. Interesuje mnie praca na 1/2 etatu:pomoc biurowa,pomoc księgowej,wprowadzanie danych.
Pozdrawiam Ela
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 10-04-2008, 11:39
finezja's Avatar
finezja finezja jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: Toruń
Posty: 215
Domyślnie

poszukuje pracy poprzez internet ... jestem kosztorysantka .... wyceniam rozne inwestycje ... branza: instalacyjna - sieci wod.kan. oczyszczalnie ... budownictwo wodne - regulacje rzek ... budownictwo lądowe - szkoły, gimnazja wraz z boiskami sportowymi ...... łącznie z przygotowaniem tych inwestycji z pelna dokumentacja ofertowa potrzebna do przetargu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 02-02-2009, 21:07
opiekunka opiekunka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 1
Domyślnie szukam pracy

doświadczona i uczciwa opiekunka osób starszych i dzieci podejmie pracę w okolicach Zabrza tel. 514525234
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 05-11-2011, 11:32
siarzewo's Avatar
siarzewo siarzewo jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 19
Domyślnie

Witam serdecznie , ja jestem z Ciechocinka , jesli nadal jestes zainteresowana praca prosze o kontakt , pozdrawiam , viola
__________________
Pozdrawiam srdecznie
Anna-Violetta;viola
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 09-12-2011, 12:53
Damroka Damroka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2011
Miasto: Kartuzy,pomorskie,Polska
Posty: 3
Domyślnie Opiekunka medyczna

Witam
Szukam pracy jako opiekunka pielegniarka w okolicach Kartuz,Trojmiasta,okolic.
Pozdrawiam.
goga1710@gmail.com
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 08-09-2012, 03:41
Kobra Kobra jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Zbychowo k. Wejherowa, pomorskie
Posty: 1
Domyślnie

Mam 54 lata, wykształcenie wyższe (mgr ekonomii - handel zagraniczny), wiele lat doświadczenia w zawodzie specjalisty ds. handlowych oraz dziennikarstwie prasowym. Znam biegle angielski, rosyjski i bułgarski (egzaminy resortowe MHZ), obsługę komputera i urządzeń biurowych. Poszukuję pracy na etacie, może być zdalna. Poprowadzę dział handlowy, sekretariat, korespondencję. Podejmę także pracę redaktora w portalu internetowym, mogę pisać artykuły o różnej tematyce. Mieszkam w pobliżu Wejherowa (woj. pomorskie). Nie prowadzę samochodu. Nie założę własnej firmy. Czy ma ktoś dla mnie propozycje? Tylko proszę, żadnego klikania w reklamy albo "zdobywania poleconych". Już parę razy się nabrałam...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 20-07-2015, 20:28
jolanta14 jolanta14 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Miasto: Bełchatów
Posty: 1
Domyślnie

Jolanta.58, lat szukam pracy za granicą.Ponieważ nie posługuję się żadnym językiem obcym mam niewielkie lub żadne szanse na znalezienie stałej pracy.Mogłabym podjąć pracę sezonową przy zbiorach owoców lub przy pielęgnacji ,zrywaniu kwiatów.Może ktoś ma sprawdzone adresy i zechce się ze mną nimi podzielić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 18-01-2016, 14:48
haniatorun haniatorun jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Poznań, Polska
Posty: 12
Domyślnie Praca za granicą

@jolanta14 ja jakiś czas temu też postanowiłam wyjechać do pracy za granicę i nie żałuję. Mój poziom języka też nie był najlepszy, ale sobie poradziłam, tym bardziej, że w pracy prawie sami Polacy więc dałam radę Najważniejsze to znaleźć firmę, której można zaufać. Dla mnie praca za granicą była wybawieniem i oderwaniem się od tej polskiej rzeczywistości. Chociaż tęskniłam trochę za krajem. Ale myślę, że za jakiś czas, w sezonie, znowu wyjadę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 27-03-2023, 22:49
AmeliaA66 AmeliaA66 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2022
Miasto: Warszawa
Posty: 75
Domyślnie

Według mnie jak najbardziej warto brać pod uwagę również możliwości wyjazdu do pracy za granicę, jeśli chcecie poprawić swoją sytuację finansową. Mi jednak odpowiada praca Holandia z zakwaterowaniem i dlatego też jeżeli szukacie nowych możliwości w swojej branży to warto zorientować się jakie propozycje pojawiają się aktualnie na rynku pracy za pomocą portali pracy, jak FachPraca. Pozdrawiam i oczywiście życzę samych zawodowych sukcesów!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 29-03-2023, 15:19
Janina256 Janina256 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Kraków
Posty: 56
Domyślnie

w temacie transportu osobowego to ciekawy art widziałam na tym portalu https://prawy.pl/124260-przewoz-osob...bez-przesiadek okazuje ise że opola spokojnie jest nowe połączenie i to bez przesiadek. Ja wolę takie busy niż te wielki autobusy znanych sieci, bo jednak tu bardziej dbają o komfort pasażera
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 30-03-2023, 11:07
Janina256 Janina256 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Kraków
Posty: 56
Domyślnie

jesli szukasz pracy to moze rzuc tez okiem na zagraniczne ogłsozenia? na pewno więcj zarobisz jako opiekunka osób starszych w niemczech niz w polsce i o tym też piszą w tym artykule https://www.pless.pl/wiadomosci/7800...jomosci-jezyka poczytaj bo według mnie warto rozważyć niemcy - niestety u nas nie płacą najlepiej a praca jest ciężka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 03-04-2023, 15:56
AmeliaA66 AmeliaA66 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2022
Miasto: Warszawa
Posty: 75
Domyślnie

Na pewno się uda, tylko trzeba poświęcić trochę czasu i przede wszystkim ustalić czego dokładnie od danej pracy oczekujesz. Jednak w wielu branżach firmy szukają pracowników na pełen etat, ale także prace dodatkowe. Jeśli jeszcze nie udało się na nic konkretnego trafić, a szukasz opcji w swoim mieście to zajrzyj na przykład tutaj https://fachpraca.pl/oferty-pracy/l/pruszk%C3%B3w/ gdzie znajdziesz możliwości również w Pruszkowie i to bardzo często od zaraz, więc nie czeka Cię długi proces rekrutacyjny. Pozdrawiam i dajcie znać jak już coś się zmieni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Babci Do Kochania Arletka Różne 3 03-03-2010 10:31
szukam Babci Kasia_warszawa Zaproszenia 54 19-11-2009 21:14
szukam babci i dziadka kokosanka73 Zaproszenia 1 19-11-2009 21:11
szukam opiekunki do rodziców animus Praca, wolontariat 0 06-03-2008 14:37
Szukam towarzystwa Boga Zaproszenia 0 03-11-2007 01:20

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:28.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.