menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #7801  
Nieprzeczytane 13-12-2010, 20:34
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=nutaDo]
Cytat:
O co Ci chodzi z tym wyłączeniem samodzielnego myślenia?
Chyba jasno napisałam, że zawsze poszkodowany ma prawo dowiedzieć się przyczyn tragedii itd - nie widzę nic złego w tym, że szukają pomocy.To jest normalne w takich sytuacjach.A nie powód do obraźliwych słów.
A ktoś odmawia poszkodowanym ich praw? Przecie Klich dośc rozsądnie tłumaczy co było przyczyną wypadku. I to tą bezpośrednią. I tu się nic nie zmieni. Chyba, że te kilka bojowych osób nie chcą przyjąć tego do wiadomości i będa dalej szukać wszystkiego, żeby uwiarygodnić własne wyobrażenia. Ale w tym przypadku to już kategoria działań z zakresu psyche, a nie faktów.

Cytat:
To jakaś paranoja, że chcesz wmówić mi potokiem słów swoje nie jasne skojarzenia "...z wyłączeniem zmysłów"...
Bo jeśli ktoś wylącza logiczne składanie faktów które zazwyczaj odbywa sie przy pomocy zmysłów, to tworzy świat urojony i tego prawa mechaniki juz nie obejmuja.

Cytat:
Ty chyba nie nadążasz, albo nie wiesz co działo się w Polsce przed 1989 r.Dzisiaj rocznica 13 grudnia 1981 r.Jacek Kaczmarski/1957-2004/, poeta mocno zaangażowany w walkę solidarnościową tych czasów, pisał wiersze, piosenki o takiej tematyce.
U nas na wsi [dużej dość] po opłotkach stare babki zielarki i te od płynów uzdrawiających pędzonych nocą przed 13 grudnia juz zawodziły Kaczmarskiego. I kilku innych. Taka to wieś była.. a ci z nas z lepszym słuchem wokalnym podśpiewywali.
Ale to tak na marginesie wydarzeń....

psst!
i tak już na zakończenie. Możesz nam powiedzieć wyraźnie jakich informacji TOBIE brakuje w związku z tym lotniczym wypadkiem pod Smoleńskiem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7802  
Nieprzeczytane 13-12-2010, 21:18
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 614
Domyślnie

Cytat:
stanley napisał-Spokojnie! Nie gorączkujcie się. Żałoba po mężu trwa dwanaście miesięcy , minęło już osiem.
Po roku niektóre z wdów będą już miały nowych partnerów życiowych i wszystko wróci do normy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nie zapomnij stanlej że niektóre z nich to bogate wdowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7803  
Nieprzeczytane 13-12-2010, 21:41
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

NutaDo uważam, że każdy ma prawo pytać, tylko niech to będą pytania z sensem. Te wdowy nie chcą znać prawdy, one chcą być ofiarami spisku, sztucznej mgły wyprodukowanej przez ruskich. A my naród mamy je podziwiać, one oddały swoich mężów na ofiarę ojczyźnie. Jeśli ktoś podejrzewa, że premier naszego kraju oszukuje te kobiety i kryje spiskowców to równie dobrze można uwierzyć w wersję porwania przez kosmitów. Przyleciały zielone ludki i porwały kochanego prezydenta, ponieważ o jego mądrości dotarły do nich wieści. Ja na szczęście na czas katastrofy mam alibi. Byłam widziana przez kilka osób w Łodzi na spacerze z psami.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7804  
Nieprzeczytane 13-12-2010, 21:55
stanley47 stanley47 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Posty: 446
Domyślnie

nutaDo!Jestem w wieku 60+ i jak wielu z nas przeżyłem śmieć rodziców i rodzeństwa.Nie obnosiłem się z żałobą i nie angażowałem w nią innych .Zwykle po trzech miesiącach wraca się do równowagi psychicznej. Jeśli nie dostrzegasz że niektórzy żałobnicy obrzydliwie żerują na śmierci najbliższych - Twoja sprawa. Naiwność jaką prezentujesz nie jest co prawda grzechem , ale może do grzechu pośrednio Cie prowadzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7805  
Nieprzeczytane 13-12-2010, 22:00
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

"Europoseł PiS Jacek Kurski ma przeprosić b. prezesa PZU Cezarego Stypułkowskiego za sugerowanie jego udziału w tzw. aferze billboardowej z 2005 r. - orzekł Sąd Okręgowy w Warszawie. Niezwykła jest forma przeprosin, którą orzekł sąd: mają być zamieszczone na billboardach."
I to mi się podoba, może wreszcie przestanie bezkarnie głupoty pleść, każdego, kto nie sprawdzone informacje w taki sposób w eter posyła powinno się w podobny sposób karać.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7806  
Nieprzeczytane 13-12-2010, 22:15
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

A PKP ma się dobrze. Podróżni może już nie tacy zadowoleni.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7807  
Nieprzeczytane 13-12-2010, 22:49
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
"Europoseł PiS Jacek Kurski ma przeprosić b. prezesa PZU Cezarego Stypułkowskiego za sugerowanie jego udziału w tzw. aferze billboardowej z 2005 r. - orzekł Sąd Okręgowy w Warszawie. Niezwykła jest forma przeprosin, którą orzekł sąd: mają być zamieszczone na billboardach."
I to mi się podoba, może wreszcie przestanie bezkarnie głupoty pleść, każdego, kto nie sprawdzone informacje w taki sposób w eter posyła powinno się w podobny sposób karać.....

To jest nas już dwójka! mnie się tez to BARDZO podoba i życzylbym sobie, żeby sądy częściej w taki sposób egzekwowały PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7808  
Nieprzeczytane 13-12-2010, 22:57
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Filozof

się dzisiaj medialnie uaktywnił. Najpierw z Monisią pogadał, a potem z Lisem. Za jednym zamachem będąc w Warszawie, bo także w prokuraturze też się musiał tłumaczyć za obrazę ducha.
Palnął filozoficzny wykład i spytał owego, czy ten, którego obraził, wniósł jakąś skargę.

Pochwalił Bronka za obsłużone wizyty, no może nie tak do końca, ale jednak. Roztrząsanie nad trafnością zastosowanej metafory o polowaniu ma taką samą wartość, jak zastanawianie się nad tym, czy Doda ma majtki w róże czy w tulipany.

Złożył na Lisie łapki cyrograf na swoją dusze poselską i jeśli do 31 stycznia 2011 nie złoży mandatu, Lisek ma jego podpisaną już rezygnację wysłać marszałkowi, którego filozof nie kocha.
Ogólnie było wesoło i od lutego w sejmie będzie nuuudno i smuuutno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7809  
Nieprzeczytane 13-12-2010, 23:32
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał stanley47
nutaDo!Jestem w wieku 60+ i jak wielu z nas przeżyłem śmieć rodziców i rodzeństwa.Nie obnosiłem się z żałobą i nie angażowałem w nią innych .Zwykle po trzech miesiącach wraca się do równowagi psychicznej. Jeśli nie dostrzegasz że niektórzy żałobnicy obrzydliwie żerują na śmierci najbliższych - Twoja sprawa. Naiwność jaką prezentujesz nie jest co prawda grzechem , ale może do grzechu pośrednio Cie prowadzić.

stanleyu!
Ale kto powiedział, że wszyscy musza zachowywać się NORMALNIE i zgodnie z przyjętymi ogólnie normami współżycia społecznego?
dla niektórych niespełnionych życiowo postaci dopiero teraz jest okazja do występów publicznych. Inaczej nie mielibysmy okazji, zeby zwrócić uwage na mme Gosiewską nr2. i inne
Wassermanówny, albo ob. Kochanowską.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7810  
Nieprzeczytane 13-12-2010, 23:55
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Cytat:
Napisał bronczyk
NutaDo uważam, że każdy ma prawo pytać, tylko niech to będą pytania z sensem. Te wdowy nie chcą znać prawdy, one chcą być ofiarami spisku, sztucznej mgły wyprodukowanej przez ruskich. A my naród mamy je podziwiać, one oddały swoich mężów na ofiarę ojczyźnie. Jeśli ktoś podejrzewa, że premier naszego kraju oszukuje te kobiety i kryje spiskowców to równie dobrze można uwierzyć w wersję porwania przez kosmitów. Przyleciały zielone ludki i porwały kochanego prezydenta, ponieważ o jego mądrości dotarły do nich wieści. Ja na szczęście na czas katastrofy mam alibi. Byłam widziana przez kilka osób w Łodzi na spacerze z psami.
Bronczyk,masz rację.A ja sobie myślę,że wielkim szczęściem jest mimo wszystko to,że byly szczątki samolotu,była identyfikacja ciał i odbyly się pogrzeby.
Wyobraźcie sobie,co mogloby być gdyby samolot z taką godną reprezentacją narodu zginąl w rejonie trójkąta bermudzkiego.
Nie umiem sobie tego wyobrazić.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7811  
Nieprzeczytane 14-12-2010, 01:51
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał BarbaraK
Bronczyk,masz rację.A ja sobie myślę,że wielkim szczęściem jest mimo wszystko to,że byly szczątki samolotu,była identyfikacja ciał i odbyly się pogrzeby.
Wyobraźcie sobie,co mogloby być gdyby samolot z taką godną reprezentacją narodu zginąl w rejonie trójkąta bermudzkiego.
Nie umiem sobie tego wyobrazić.

Barbaro!
generalnie to byłoby to samo, czyli żałoba narodowa i modły za dusze.
Kłopot mieliby tylko wielbiciele prezesa, a Macierewicz chyba popełniłby seppuku z łuku, bo już bez batyskafu i aqualugów niczego by nie wyjaśnił.
A sam prezes musiałby z wieńcem nurkowac sie nauczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7812  
Nieprzeczytane 14-12-2010, 08:48
Stalin's Avatar
Stalin Stalin jest offline
odszedł...
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: St. Vincent
Posty: 5 124
Domyślnie

Air France co leciał z Brazylii tak mial. Wiadomo, ze wtedy ruskie by się nie wygrzebali....
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7813  
Nieprzeczytane 14-12-2010, 10:30
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Ruskie nawet Camerona przekabacili i teraz nie chce się przyznać do gratulacji z powodu nieprzyjęcia kondolencji, cholerne ruskie wszędzie maja wtyczki:
"Rzecznik brytyjskiego rządu zdementował słowa Jarosława Kaczyńskiego związane z katastrofą smoleńską. Prezes PiS poinformował w wywiadzie dla amerykańskiego "Newsweeka", że premier Cameron pogratulował mu nieprzyjęcia kondolencji od premiera Rosji. O sprawie poinformowało Radio Zet, które zwróciło się do rzecznika brytyjskiego premiera z prośbą o potwierdzenie słów prezesa PiS ze strony Londynu."
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rzad...wiadomosc.html
No i teraz prezesa stawiają w szeregu kłamców, no może nie lustracyjnych ale takich już nie kłamczuszków ale jednak porządn... pies nie pitol, jaki kłamca porządny? takich wielkich kłamców, kłamców, którzy stawiają na pierwszym miejscu marsz do władzy, podobnie co 10... każdego miesiąca idą do kościoła modlą się, że wybaczają winy, że nie będą dawać fałszywego świadectwa ... a potem, a potem to już marsz ze świecami, transparenty z fałszywymi świadectwami, to już konferencja, to już modlitwa wcześniejsza znaczenia nie ma....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7814  
Nieprzeczytane 14-12-2010, 10:54
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Pranie

w sejmie...nad budżetem.
Oj, dostaje się PO, dostaje, nie bez racji, ale zgody na radykalne zmiany opozycja nie da, bo nie chce.
Łatwiej prać cudze, jak własne

Senat dziś pogrzebie w dotacjach do partii?
Podobno mają ograniczyć do 50%, nie na okres od - do, ale na zawsze.
Będzie krzyk, będzie lament w sejmie, ale czy wystarczy szabel do przepchnięcia? czy znowu część posłów z PO będzie miało jakiś wykręt, żeby siły móc wzmóc?

Ostatnie spotkanie sejmowe przed świętami. Nastrój jest świąteczny, a jakże...w dekoracjach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7815  
Nieprzeczytane 14-12-2010, 11:01
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=jip[B]"[
Cytat:
No i teraz prezesa stawiają w szeregu kłamców, no może nie lustracyjnych ale takich już nie kłamczuszków ale jednak porządn... pies nie pitol, jaki kłamca porządny? takich wielkich kłamców, kłamców, którzy stawiają na pierwszym miejscu marsz do władzy
jipie!
Przecie już od dawna powtarzam za jednym znawcą tematu, że prezes NAWET JAK ŚPI TO KŁAMIE.
Zapewne umknęła Ci notatka prasowa w podobnej sprawie, czyli interwencji Kaczyńskiego z Jasińskim, którzy zapierali się i poniewierali Jankem z Rzepy, że nie dzwonili do PAPa z interwencjami w sprawie poranionej Fotygi i co sie okazało?
Ano podobnie jak w przypadku Camerona PRAWDA wyszła na wierzch i doniesienia Jankego potwierdził były boss PAPa
Ale jest cos co mimo wszystko mnie zadziwia, bo przecie wysławiano jeszcze niedawno Kaczora jako superstratega wyprzedzającego zwykłych śmiertelników partyjnych o kilka długości.
I teraz okazuje sie ta jego właściwość drobnego macherka-kretacza klasy straganowego kombinatorka machlującego trzema kartami przed rynkową gawiedzią i liczącego na to, że jego macherki sie nie wydadzą.Przecie to trzeba być skończonym idiotą, żeby ględzić banialuki liczac na to, że ktos nie sprawdzi ich prawdziwości w trybie natychmiastowym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7816  
Nieprzeczytane 14-12-2010, 11:17
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Napisał jip[B
"[
jipie!
Przecie już od dawna powtarzam za jednym znawcą tematu, że prezes NAWET JAK ŚPI TO KŁAMIE.
Zapewne umknęła Ci notatka prasowa w podobnej sprawie, czyli interwencji Kaczyńskiego z Jasińskim, którzy zapierali się i poniewierali Jankem z Rzepy, że nie dzwonili do PAPa z interwencjami w sprawie poranionej Fotygi i co sie okazało?
Ano podobnie jak w przypadku Camerona PRAWDA wyszła na wierzch i doniesienia Jankego potwierdził były boss PAPa
Ale jest cos co mimo wszystko mnie zadziwia, bo przecie wysławiano jeszcze niedawno Kaczora jako superstratega wyprzedzającego zwykłych śmiertelników partyjnych o kilka długości.
I teraz okazuje sie ta jego właściwość drobnego macherka-kretacza klasy straganowego kombinatorka machlującego trzema kartami przed rynkową gawiedzią i liczącego na to, że jego macherki sie nie wydadzą.Przecie to trzeba być skończonym idiotą, żeby ględzić banialuki liczac na to, że ktos nie sprawdzi ich prawdziwości w trybie natychmiastowym.
Nie, nie umknęła mi, ale wtedy zatkało mi mowę, a psa nie było obok, teraz też mi mowę odjęło ale pies był....
Masz rację to naprawdę trzeba być idiotą, kiedyś rydzyk powiedział:
"O. Rydzyk: - Trzeba pić zioła, bo to nie chemia. Ale jak się je pije na przykład o północy, stojąc na jednej nodze, to już wtedy zaczyna się okultyzm i diabeł."
może prezes tak pije?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7817  
Nieprzeczytane 14-12-2010, 11:39
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Vincent jest rozkoszny w polemice z atakującą budżet opozycją.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7818  
Nieprzeczytane 14-12-2010, 14:21
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Ooo,

widzę, że nikt się budżetem nie interesuje, a podobno coś tam emerytom ciachnięto.
Opozycja proponuje budżet z ludzką twarzą.
Dać na to, na tamto i owo, bo potrzebowskich bez liku, a skąd wziąć?
Jedyne wyjście, żeby apetyt zaspokoić, dodrukować pieniądze.
No, ale to już przećwiczył E-Gierek i kiepsko mu to wyszło.

Duża kasa poszła na media abonamentowe, IPN, kancelarie premiera i coś tam, coś tam.
Premiera przycinać się nie da, ale kancelarię można by zmniejszyć, media publiczne sprzedać i trochę kasy by się wyskrobało.
IPN nie tykam, nie mogę się pisowcom narazić, choć i tam wyrzuca się pieniądze w błoto na grzebactwo wszelkie w szczątkach, z czego nic nie wynika.

PiS na konferencji napadł na Donka, za cenę benzyny. Wypomniano premierowi, że jeździ służbowym to i nie wie, ile kosztuje litr. Paliwa!!
A prezes to może rowerkiem zapycha? jakoś nie widziałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7819  
Nieprzeczytane 14-12-2010, 14:59
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Wojciechowski

euro, z PiSu on ci jest teraz, od czasu zamknięcia urn gdacze, że wybory mogły być sfałszowane, no ale na to trzeba mieć kwity, a on ich na razie nie ma.

Chodzi o to, że na wsi oddano za dużo głosów nieważnych zwłaszcza do sejmików.
Broni on elektoratu wiejskiego i zaprzecza, jakoby ten był za mało wyedukowany i nie bardzo się orientował, gdzie ten właściwy krzyżyk ma postawić i ile.

W ogóle stwierdza on swoim umysłem prawniczym, że warunków do głosowania nie było, bo to papieru dużo, a miejsca na studiowanie - za mało, no stanowczo za mało. Chłop, przyzwyczajony do wielohektarowego pola, na małym obszarze źle się raczej czuje i nie mieści.
Elektorat wiejski głównie krzyżyki stawia ludowcom i pisowcom. Może teraz się na nich wypiął?

A ja sobie myślę tak: sporo ludzi oddało nieważny głos świadomie, bo jak niby mają kandydatom i komisji pokazać dolną część pleców, żeby kulturalnie było?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7820  
Nieprzeczytane 14-12-2010, 16:48
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie

Pluto napisał:cyt
Cytat:
Mietek. Znowu musiałbym robic wykład w tej tomacie i powtarzać oczywiste oczywistości, ale one tobie i tak za jedno, bo myślenie masz ustawione na PiS w/g szablonu i żadne prochy tego nie zmienia.
Wiara wyklucza myślenie, co po tobie i po podobnie zauroczonych widać słychac i czuc.
Będziesz kręcil, kombinował machlował na wszystkie sposoby i NIKT ci nie wmówi, że białe jest białe.
Nieprzemakalni tak maja i to jest ich urok
Odpowiedź z Cytowaniem

Tak się właśnie składa,że kombinowanie,machlowanie itd.Tobie na tym wątku zarzucono, więc się nie popisuj.
Czy o Tobie nie można powiedzieć,że jesteś zapatrzony w Tuska i PO, jak sroka w kość? Opluwasz PiS na wszystkie sposoby aby odwrócić uwagę od PO i od "sukcesów"Tuska.Mam nadzieję,że mnie nie zbluzgasz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:28.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.