menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Moda i styl
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 31-03-2008, 21:31
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 083
Domyślnie

A ja jak nie zobaczę na własne oko i nie przymierzę...to nie kupię. Moja córka też kupuje na Allegro czasami, a ja jednak muszę to widzieć na żywo, na zdjęciach rzeczy wyglądają nieraz inaczej niż w rzeczywistości.
Nie uganiam się za markowymi ciuchami, kupuję i noszę to co lubię i w czym dobrze się czuję, cenię swobodę i luz...no chyba, że jakaś ekstra impreza lub wizyta to trochę uroczyściej...chociaż cierpię bardzo...

Ostatnio edytowane przez bogda : 31-03-2008 o 21:31.
  #22  
Nieprzeczytane 31-03-2008, 21:42
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Ależ ja droga Bogdo mam podobne zdanie na temat zakupów na Allegro jak Ty, ale jak już wcześniej napisałam taką samą torebke oglądałam i dotykałam w sklepie, tylko cena była inna.
  #23  
Nieprzeczytane 31-03-2008, 21:46
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 083
Domyślnie

Jp....wiem, że na Allegro jest dużo taniej, ale jakoś się jeszcze nie skusiłam, podobno najgorszy jest pierwszy raz...a póżniej to już leci...
  #24  
Nieprzeczytane 31-03-2008, 21:47
BUNIA's Avatar
BUNIA BUNIA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska poludniowa
Posty: 3 066
Domyślnie

Na Allegro to dopiero trzeba umiec kupowac .Balabym sie ze kupie kota w worku .Moze kiedys sie przerkonam i bede korzystala ??
__________________
BUNIEWO zaprasza
http://www.bialyjednorozec.waw.pl/st...y_Buniewo.html
[url]__________________

"Przyjaciele sa jak ciche anioly ,ktore podnosza nas,gdy skrzydla zapomnialy jak latac"
  #25  
Nieprzeczytane 31-03-2008, 21:51
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Uśmiech Przyznam sie, że...

będąc w Kołobrzegu mierzyłam w sklepie Gino Rossi buciki, a teraz przez przypadek znalazłam te same na Allegro.
Różnica w cenie to ponad 100zł...No i mam zgryza, bo buciki super wygodne...Ciągle myślę, mam jeszcze parę dni...


Poprawiłam nazwę (literkę)
Lila - Tobie nic nie umknie
__________________
You never have this day again...

Ostatnio edytowane przez destiny : 31-03-2008 o 22:07.
  #26  
Nieprzeczytane 31-03-2008, 22:04
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Cytat:
Napisał destiny
będąc w Kołobrzegu mierzyłam w sklepie Nino Rossi buciki, a teraz przez przypadek znalazłam te same na Allegro.
Różnica w cenie to ponad 100zł...No i mam zgryza, bo buciki super wygodne...Ciągle myślę, mam jeszcze parę dni...

Nie ma firmy Nino Rossi...
Może być Gino Rossi i jest to firma polska.Albo Sergio Rossi - firma włoska,2 razy droższa..
  #27  
Nieprzeczytane 31-03-2008, 22:37
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Uśmiech Lila...

fascynacja muzyką daje mi się we znaki
Oczywiście Nino Rossi to ten od Il silenzio
co Wam, dziewczyny dedykuję z przyjemnością

http://uk.youtube.com/watch?v=OAWfyexuyrQ

A ja oczywiście miałam na myśli buciki Gino Rossi
Jak na polską firmę, mają przyzwoite materiały i wzory.
__________________
You never have this day again...

Ostatnio edytowane przez destiny : 31-03-2008 o 22:40.
  #28  
Nieprzeczytane 31-03-2008, 23:32
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Desti,Gino Rossi to świetna firma,bodajże dawniejsza Alka.Wzornictwo i materiały włoskie...
Monnari szyje w Chinach,ale pod ich kontrolą. Obenie połączony z Pabią.Solar - firma po poznańsku perfekcyjna,szyje tylko w kraju.
Obie mają już ładną galanterię skórzaną i biżuterię ..

Lubię jeszcze firmę Tuzzi.Inne -typu Max Mara ,Deni Cler - dawniej odwiedzane przeze mnie,teraz porzuciłam ,jako drogie ..
  #29  
Nieprzeczytane 31-03-2008, 23:42
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Muszę coś sprostować. Otoż Monarii nie połączyło się z Pabią, bo Pabia upadła. Oni wykupili prawo do używania znaku firmowego Pabii poniważ to była bardzo dobra firma, znana zarówno na rynku Polskim jak i na rynkach zachodnich i wschodnich. Szyli z zachodnich tkanin u nas na miejscu, nic nie było zlecane w Chinach. Szkoda, że już nie ma tej firmy bo mieli bardzo gustowną i elegancką konfekcje damską.
  #30  
Nieprzeczytane 31-03-2008, 23:46
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Domyślnie Pabia ???

A to...to co jest ?

Powrót na polski rynek

www.pabia.eu
__________________
You never have this day again...

Ostatnio edytowane przez destiny : 31-03-2008 o 23:48.
  #31  
Nieprzeczytane 31-03-2008, 23:49
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Desti ,świetna firma.Miała sklep na ul.Wolności.Rozłożyli się zainwestowanie w cudowne kaszmiry na płaszcze zimowe.Leżały te cudeńka ,przepiękne ale za drogie na polskie kieszenie..
Ale myślałam ,że połączyli się tylko ,po przejściowych kłopotach..
  #32  
Nieprzeczytane 01-04-2008, 00:38
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie Lila

lubilam kiedys tez Max Mare ale ostatnio cos za szarobure ich kolekcje.. i takie .. nie odradzajace sie..
Jest natomiast dobra projektantka amerykanska AnnKlein..
Nieraz mozna ja kupic za bezcen mimo ze wszystko w doskonalej jakosci. Nie wiem jak tu te przeceny funkcjonuja.. i dlaczego sa. W Europie to jest niemozliwe..
  #33  
Nieprzeczytane 01-04-2008, 01:07
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 008
Domyślnie

Anny Klein to mam jedynie zegarek.Nie widziałam jej rzeczy..Ale bezcen ? Jakim cudem ?
Może tak jak w Londynie rzeczy projektowane przez Kate Moss sprzedają się na pniu,bo nie są drogie ..no i nazwisko kultowej modelki..?

W Polsce jest coraz więcej dobrych firm ,rdzennie polskich.Niekoniecznie elitarnych .Podobają mi się ciuszki Simple,mają olbrzymie przeceny ..
Zara - włoska firma z tanimi rzeczami też ma duży wybór.Wszystko szyte w Chinach i niekoniecznie ta jakość co mi odpowiada,ale wszystko co ''trendy '' ma pierwsza.To właśnie w Zarze po raz pierwszy zobaczyłam spódnice bombki..

Dobranoc..
  #34  
Nieprzeczytane 01-04-2008, 01:55
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie ja jeszcze

z amerykanskich projektantow lubie Michaela Korsa tu fajna sukienka na lato.. Oczywiscie dla troche cienszej w pasie dziewczyny.. ale podoba mi sie


http://www.michaelkors.com/store/cat...e x=19&tid=P9
  #35  
Nieprzeczytane 01-04-2008, 02:06
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pani Slowikowa
lubilam kiedys tez Max Mare ale ostatnio cos za szarobure ich kolekcje.. i takie .. nie odradzajace sie..
Jest natomiast dobra projektantka amerykanska AnnKlein..
Nieraz mozna ja kupic za bezcen mimo ze wszystko w doskonalej jakosci. Nie wiem jak tu te przeceny funkcjonuja.. i dlaczego sa. W Europie to jest niemozliwe..
kocham Ann Klein mam pare jej rzeczy -rzeczywiscie jak w sam raz dla nas -klasyczne ,ale z jajem plus istotnie doskonała jakosc .I oczywiscie kupilam na przecenie ..w porównaniu do tej jakosci ciuchów w Polsce istotnie ZA BEZCEN
Generalnie też specjalnie nie zwracam uwagi na marke ,raczej na jakosć materiału i czy moze być .Lubie rzeczy klasyczne raczej.Za sportowymi nie przepadam i takimi fiu bzdziu tu falbaneczka tam guziczek też nie
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #36  
Nieprzeczytane 01-04-2008, 02:10
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Aśka czy ty jesteś mną????? Michael Kors baaa ale trudno go trafić na przecenach ..mam jedne spodnie lniane -kocham je !!! Wygoda uroda styl i szyk!!! I jeszcze Jones NY tyz bomba -na przecenie .Wszystjkie te ciuchy w pierwszym rzucie są droooooogasne!!!! Sukieneczka owszem ,ale raczej dla córeczki.
Ostatnio Basia rozsmakowala mnie w ciuchach z Allegro....zobaczymy czy rzeczywistosc pasuje do obrazka
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie

Ostatnio edytowane przez Malgorzata 50 : 01-04-2008 o 02:11.
  #37  
Nieprzeczytane 01-04-2008, 02:12
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Anny Klein to mam jedynie zegarek.Nie widziałam jej rzeczy..Ale bezcen ? Jakim cudem ?
Może tak jak w Londynie rzeczy projektowane przez Kate Moss sprzedają się na pniu,bo nie są drogie ..no i nazwisko kultowej modelki..?

W Polsce jest coraz więcej dobrych firm ,rdzennie polskich.Niekoniecznie elitarnych .Podobają mi się ciuszki Simple,mają olbrzymie przeceny ..
Zara - włoska firma z tanimi rzeczami też ma duży wybór.Wszystko szyte w Chinach i niekoniecznie ta jakość co mi odpowiada,ale wszystko co ''trendy '' ma pierwsza.To właśnie w Zarze po raz pierwszy zobaczyłam spódnice bombki..

Dobranoc..
Lila ty nie wiesz co tą są amerykanskie przeceny....pomarzyc .I jeszcze TJ Max czy inne outlety --k o p a l n i a!!!!!!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #38  
Nieprzeczytane 01-04-2008, 02:17
Pani Slowikowa Pani Slowikowa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 7 080
Domyślnie lo matko

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Aśka czy ty jesteś mną????? Michael Kors baaa ale trudno go trafić na przecenach ..mam jedne spodnie lniane -kocham je !!! Wygoda uroda styl i szyk!!! I jeszcze Jones NY tyz bomba -na przecenie .Wszystjkie te ciuchy w pierwszym rzucie są droooooogasne!!!! Sukieneczka owszem ,ale raczej dla córeczki.
Ostatnio Basia rozsmakowala mnie w ciuchach z Allegro....zobaczymy czy rzeczywistosc pasuje do obrazka


przeca mowiem ze dla cinkiej w pasie... a co to pomarzyc juz nie mozna??
Ta bluzka poncho w ktorej bylam na sabatowie.. jest MK.. bardzo wygodna... i wcale nie kupiona za te tysiace ... tylko za ponizej setki.. Nosze juz ja caly sezon i niedlugo chyba przerobie ja na pizame .
  #39  
Nieprzeczytane 02-04-2008, 23:06
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Zły, wściekły

lubię chodzic po galeriach,pomarzyć o rozmiarze 38,bo to tylko dla takich ale nie 60 latkow bo te w tym rozmiarze to wysuszone sliweczki bez pestek /nieapetyczne/ ale podejrzec co jest trendy, zeby dopasować cos dla siebie,kolorystycznie i o modnym kroju,ale na kupno poluję na wyprzedażach i to te w rozmiarze 44 ,ale często trafiam na cos fajnego i markowego w ciuchlandach, wiem wtedy jakie dodatki do tego dobrac i uchodze wsród znajomych za zawsze super trendy,chociaż klasycznie ubraną,ale najwazniejsze miec swój styl no i nie nosić ubrań sprzed lat o dziwnym kroju,albo ubierac sie jak wlasna babcia, bo przecież w tym wieku już tylko szata nas niestety zdobi,. A JAK CIĘ WIDZA TAK I OCENIAJĄ ,nieraz się o tym przekonałam w różnych sytuacjach, zresztą zauważcie sami jak się ubierzesz byle jak to nawet w sklepie /n.p kosmetycznym/potraktują byle jak,,,,,
  #40  
Nieprzeczytane 02-04-2008, 23:29
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Tak jest niestety jak schudłam (ok 30 kg teraz niestety wrzucialam z 6 ) i odzialam się inaczej nagle się okazało ,ze fajna ze mnie baba ..przedtem...hmmm lepiej nie mowić ...a przecież jestem TAKA SAMA
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Zamknięty Temat

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
moda na singli Nika Miłość, przyjaźń, związki, samotność 136 07-07-2022 22:11
Moda dla seniora Nika Moda i styl 395 21-09-2021 08:45
Moda na Domy Seniora - komentarze ja2977 Ogólny 46 04-03-2020 14:45
Wraz z wiosną - moda na sałatki - komentarze Basia. Ogólny 15 24-03-2015 09:30

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:28.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.