menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Kupię, sprzedam, zamienię
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Kupię, sprzedam, zamienię Ogłoszenia "handlowe" ale bez ofert firm. Niedozwolone są ogłoszenia o sprzedaży leków, na receptę i produktów, na handel którymi wymagana jest koncesja. Konieczne dokładne opisy.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 28-08-2009, 16:59
wena wena jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 4
Domyślnie materac ENABIO do masażu

Miejscowość: Warszawa   Rodzaj ogłoszenia: Sprzedam   Cena: 400,00   Ogłoszenie aktualne do dnia: 30.09.2009.   

Witam
Mam do sprzedania materac enabio. Pewnie nie raz o nim czytaliście lub słyszeliście - jeśli nie, to można poczytać w sieci. Nie będę wygłaszała tu pozytywnych opinii na temat materaca, bo to nie jest reklama. Spytacie czemu tak tanio? Bo wyjeżdżam! I nie mogę zabrać materaca ze sobą. Po powrocie pewnie będzie mnie stać na kolejny Nie oddam go rodzinie, bowiem oni już go mają - to moja mama namówiła mnie na zakup. Zamieszczam ogłoszenie tutaj, bowiem trafiłam na forum właśnie przez opinie na temat materaca.
Przedmiot sprzedaży jest bardzo zadbany, nie używałam go często, nie ma na nim właściwie żadnych śladów użytkowania. Jest dobrze przechowywany. Niedawno spłaciłam raty za niego - kosztował mnie 1000zł.
Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany kupnem /również odbiór osobiście/, to bardzo proszę o kontakt na email: beti_24@op.pl
Pozdrawiam i dziękuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 28-08-2009, 17:24
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał wena
Witam
Mam do sprzedania materac enabio. Pewnie nie raz o nim czytaliście lub słyszeliście - jeśli nie, to można poczytać w sieci. Nie będę wygłaszała tu pozytywnych opinii na temat materaca, bo to nie jest reklama. Spytacie czemu tak tanio? Bo wyjeżdżam! I nie mogę zabrać materaca ze sobą. Po powrocie pewnie będzie mnie stać na kolejny Nie oddam go rodzinie, bowiem oni już go mają - to moja mama namówiła mnie na zakup. Zamieszczam ogłoszenie tutaj, bowiem trafiłam na forum właśnie przez opinie na temat materaca.
Przedmiot sprzedaży jest bardzo zadbany, nie używałam go często, nie ma na nim właściwie żadnych śladów użytkowania. Jest dobrze przechowywany. Niedawno spłaciłam raty za niego - kosztował mnie 1000zł.
Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany kupnem /również odbiór osobiście/, to bardzo proszę o kontakt na email: beti_24@op.pl
Pozdrawiam i dziękuję.
Jak dla mnie ogłoszenie jest mało wiarygodne. Dopiero spłaciłam, kosztował 1000zł sprzedam za 400 po powrocie kupię nowy.?? Szyte grubymi nićmi. Może się mylę ale takie mam wrażenie.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 28-08-2009, 18:23
B.B. B.B. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 638
Domyślnie

On dosc przyjemny jest , kosztuje ok.970 zlp , mozna kupic na raty, nie wiem wiec czy ktos bedzie chciał kupowac z drugiej reki ,ale moze...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 28-08-2009, 21:42
wena wena jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 4
Domyślnie

Tadeusz, w takim razie może uda mi się Ciebie chociaż trochę przekonać. Właściwie do tej pory nie mogę sama uwierzyć w to, co mnie spotkało Dostałam bardzo lukratywną propozycję wyjazdu za granicę - obecnie mieszkam w wynajętym mieszkaniu na Pradze w Warszawie i zarabiam niewiele. Materacem "zaraziła" mnie mamuśka - chodziła do przychodni w Tychach na sesje masażu i zaraz po skończeniu sesji nabyła materac. Dałam się namówić i też go kupiłam - niestety nie było mnie stać na kupno za gotówkę, jednorazowo, dlatego zdecydowałam się na raty. Jak widzisz, do domu rodzinnego nie mam potrzeby go wywozić, a muszę uporać się z wyprowadzką w ciągu półtora miesiąca. Nie wcisnę materaca między bieliznę a szczotkę do zębów w torbę podróżną, nie wyjeżdżam tez na parę tygodni,więc nie mogę dać go komuś na przechowanie - kto wie, może nawet zostanę za granicą.
Jeśli faktycznie tak niewiarygodna jestem, to prędzej nazwij mnie wariatką bo dość wartościową rzecz sprzedaję za mniej, niż pół ceny. Ale skoro mnie spotkało coś fajnego, to dlaczego ktoś inny miałby na tym przy okazji nie skorzystać ? Mam świadomość tego, że bez większego upustu na ten materac, nie uda mi się go szybko sprzedać.
Więcej wiary w ludzi.

Co do kupna z drugiej ręki - ja wiem, znowu będzie w to trudno uwierzyć, ale ja mało z niego korzystałam i przyznam szczerze, że wygląda jak z półki sklepowej. Ciężko u mnie bowiem z konsekwencją i jak schowałam materac do pudła, tak leży, a mnie zawsze brak czasu na używanie go.

Dla rozwiania wszelkich wątpliwości, załączam zdjęcia - na pierwszym oryginalne opakowanie w jakim dostałam materac - taka tekturowa walizka, na drugim i czwartym materac, na trzecim urządzenie do ustawiania natężenia wibracji oraz dobór programów masowania, na ostatnim jest kawałek instrukcji na tle forum na potwierdzenie tego, że zdjęcia nie są z sieci.

Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie.
Załączone Grafiki
File Type: jpg P8280002.JPG (27.8 KB, 31 wyświetleń)
File Type: jpg P8280008.JPG (33.1 KB, 29 wyświetleń)
File Type: jpg P8280009.JPG (28.7 KB, 31 wyświetleń)
File Type: jpg P8280026.JPG (23.1 KB, 28 wyświetleń)
File Type: jpg P8280051.JPG (27.9 KB, 28 wyświetleń)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 30-08-2009, 22:57
wena wena jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 4
Domyślnie

Przepraszam, że bez edycji, ale chcę by się temat odświeżył, bowiem jest do zamknięcia. Przedmiot ogłoszenia sprzedany, ogłoszenie zatem nieaktualne.
Dziękuję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 15-01-2011, 23:58
Astra's Avatar
Astra Astra jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Poznań,wielkopolska,
Posty: 5 532
Domyślnie

Sprzedam materac Enabio. Nowy, na gwarancji, po kilkakrotnym użyciu.
Tutaj możesz znaleźć opinie na temat materaca.

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4106424
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 27-01-2011, 18:09
malcia malcia jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Posty: 1
Domyślnie

Witam! Astra czy mogłabym prosić o zdjęcia tego materaca?
I czy to jest ten nowszy model czyli od sierpnia 2010 r?
Do kiedy jest gwarancja i jak Cię cena interesuje?
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 26-11-2013, 19:56
Nastodwa Nastodwa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Gdynia Pomorskie Polska
Posty: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał malcia
Witam! Astra czy mogłabym prosić o zdjęcia tego materaca?
I czy to jest ten nowszy model czyli od sierpnia 2010 r?
Do kiedy jest gwarancja i jak Cię cena interesuje?
Pozdrawiam
wlasnie szukam taki Materac.
chetnie go kupie Mietek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 27-11-2013, 12:16
Krakowianka44 Krakowianka44 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: Kraków, Polska
Posty: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nastodwa
wlasnie szukam taki Materac.
chetnie go kupie Mietek
Mietku.
Właśnie mam tego typu materac. Podaję Ci link do mojego ogłoszenia na "Tablicy" - tam jest cena 700 ale dogadamy się
http://tablica.pl/oferta/materac-reh...tml#96bd46c36e
Jestem z Krakowa, więc w grę wchodzi wysyłka. Jak będziesz zainteresowany odpowiedz na forum.
Małgosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 11-01-2017, 11:29
Karolina_P Karolina_P jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Miasto: Warszawa, Polska
Posty: 1
Domyślnie Sprzedam materac Enabio firmy Vitberg

Enabio 2 to rehabilitacyjny materac masujący zbudowany z trzech modułów wibrujących. Może być stosowany przy wielu dysfunkcjach układowych, wspomaga rehabilitację przy chorobach kręgosłupa, żył, problemach metabolicznych jak zaparcia, otyłość i inne. Z powodzeniem wykorzystywany do walki ze stresem, depresją, bólami głowy czy bezsennością.

Posiada 3 moduły wibrujące.

W zależności od zaleceń lekarza masaż Enabio 2 można stosować 2-3 razy dziennie aż do ustąpienia objawów. W przypadku, gdy masaż wykonywany jest profilaktycznie dopuszcza się aby wykonywać sesje cztery razy dziennie, a przy zabiegach na dolny kręgosłup oraz metabolizm nawet 5 razy dziennie.

Stan idealny - używany był 2 razy, dla wypróbowania.

Cena producenta - 1700 zł.

Moja cena - 800 zł. - do negocjacji. Dogadamy się na pewno- zadzwoń, porozmawiamy

Preferowany odbiór osobisty - Mokotów, okolice metra Służew, ale oczywiście też wyślę, jeśli ktoś z Państwa będzie sobie tego życzył.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:01.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.