menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #19501  
Nieprzeczytane 04-12-2011, 18:58
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał krystynka
Amelio, jak można katować się czymś takim. Wiadomo - przychodzi nowa miotła i są zmiany.
Za miesiąc czy rok - inna miotła. I znów zmiany. Za jakiś czas - następne zmiany.
Nawet nie staram się w to wnikać, ani tego śledzić.

POLU, nie czytuję GW. Nie wierzę w ich rzetelność informacyjną. Tendencyjna, moim zdaniem jest.
No... mogę Wysokie Obcasy czasem przejrzeć


No widzisz Krystynko, ze sama rozumiesz to wszystko
Nie rozumiem tylko czemu sie skarzysz teraz?
Przeciez to wszystko wina prezesa, gdyby wygral wybory...

a tendencyjnosc innej prasy i mediow jak na Ciebie dziala?
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19502  
Nieprzeczytane 04-12-2011, 19:59
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
a tendencyjnosc innej prasy i mediow jak na Ciebie dziala?
Jaka tendencyjność, wszystko się zmienia.
"Radio Maryja rozgłośnią polskich inteligentów? 25 % słuchaczy toruńskiej rozgłośni ma wykształcenie wyższe".
http://wpolityce.pl/wydarzenia/19162...alcenie-wyzsze
Te 25% to dziennikarze innych rozgłośni. Stąd czerpią prawdziwe informacje.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19503  
Nieprzeczytane 04-12-2011, 20:23
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=POLA]
Cytat:
A może i z Kalisza, ale za Kaliszem nie przepadam, także tym dwunożnym.
Argumentów nie było?
Dlaczego Błaszczakiem? Dlatego, że zrzędzisz jak on, grasz tę samą melodię. Błaszczak też nie widzi niczego dobrego w działaniu rządu jak Ty w działaniu filozofa, któremu ciągle wypominasz zaszłości.
Polu! Nie bądź Kręcina i nie kręć. ja do cię ze sercem na dłoni, a Ty we mnie inwektywem.
Ale jak juz o tem zestawie dań, to czego by brzydko nie powiedzieć o Błaszczaku, to przynajmniej jest stały w powabach. Zafiksowal sie na jednym i tego się trzyma jak piany u płota.
Twój idollo natomiast kombinuje jak jak kameleon..dziś różowy słonik, wczoraj zgniły liberał, wczesniej rydzykoid obyczajowy a teraz doznał kolejnego poważnego przemienienia.. Skoroś taka fanka to moze wiesz na jak długo?
Cytat:
Czy mam zrewanżować się tym samym w odniesieniu do premiera? Przypominać w nieskończoność jego deklaracje i popełniane błędy z przeszłości?
Hue,hue!hue! Próbuj! Palikota z Błaszczakiem i tak nie przelicytujesz
Cytat:
Zmień płytę i spróbuj dotrzeć do wywiadu Gugały. Nie liczę, żebyś zmienił zdanie, chociaż… metamorfozy zdarzają się nawet u zaimpregnowanych, v. Miller, Kwaśniewski i paru jeszcze innych.
Ale żeby aż taaaak?
A co do wywiadu z Gugałą, to przecie Palikota nie w jednym miejscu szacownego przemienionego propaństwowca gra, bo zapewne tam w tej roli sie produkował. Jesli tak to uprawia ten widoczek po wszystkich dostepnych mu mediach elektronicznych. On jest jak Kaczyński po drugiej stronie ...Tuska. Też chciałby akceptacji i uznania wśród politycznego ludu. Też chciałby ze starszymi chłopakami iść na piwo i wódkę po meczu... Różnica jest taka, że jeden tupie nóżkami i mamrze, a drugi woła chłooopaki! Zrobie wam doooobrze! Ale weźcie mnie ze sobą. I nie będę już sikał wam na buty w szatni!!!!
Cytat:
No moim, moim, takam litościwa. I muszę Ci wszystko tłumaczyć jak Kazikowi onegdaj.

To tera....z jest jasność w temacie, bom się już zaczął powaznie obawiać, że chodziło o niejakiego Kaczyńskiego wymienionego z nazwiska
Cytat:
O, masz! Jakiś taki mało elastyczny się zrobiłeś.
Powtórzę raz jeszcze: czyż trzeba robić wykład na temat oczywistej oczywistości? Wszak nie od dziś znamy mechanizmy w drużynie prezesa. To wiedza powszechna, nie?
Koooochana! Wolę się upewnić, boś się tak palikotyzmem zaraziła, że zacząłem sie obawiać, że śladem Wacka zbłądzisz w nieznane rewiry...
Cytat:
No krótko to raczej nie było
.
A tak się starałem...cholera!
Cytat:
Czy jeżeli przefarbuję się na blond, dołączę do Monisi?
Może Ci nie odpowiadać konwencja erystyki stosowana przez Monikę, nie musi.
A tego nie wie nikt, ale z dotychczasowych obserwacji wynika, że nie. Przecie gdybyś na srebrzyście, to nie dołączyłabyś do ....samolotów
Cytat:
Rozumiem Twoją atencję do Dziedzic, ale to są dwa różne światy. Minuta w TV kosztuje dużo, nawet bardzo. Daj się rozwinąć prezesowi, Kempie czy Błaszczakowi, a do rana będą gadać i to nie na temat.
A wiesz, jak były ustawiane wywiady w Tele-Echu? Wiesz i ja też wiem. To była zupełnie inna konwencja i inne czasy, porównać się nie da.
Polu! Nie kombinuj jak Błaszczak z Czarneckim na spowiedzi u Rydzyka..Czy jak Monie ujrzysz ze słomą poranną spadająca jej z owłosienia to też powiesz, ze to taka nowoczesna moda? I koszta produkcji wyliczysz? Feeeee!
Cytat:
Jak chcesz spokojnych klimatów, nieprzerywania rozmówcy, przełącz się na tvT albo RM – tam panuje pełna kultura i salonowe obyczaje.
Jaaaaa? A po czem tak sądzisz?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19504  
Nieprzeczytane 04-12-2011, 20:43
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Polu!
My tu o pierodołach jak na kłobuckim markecie, a tu prezes funduje kartę dań, wypisuje że jest przeciw ....wszystkiemu złemu, żeby na dobre nie wyszło i za wszystką dobrocią dla ludu pracujacego miast, wsi i wielebnych.
A poza tym to ma .....KRETA!!!!!
W łonie! Tak twierdzi obserwatorka ze stajni Jadwini.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19505  
Nieprzeczytane 04-12-2011, 20:56
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Nie

Już się cieszę !
Cytat:

Prezes PiS zdradza szczegóły programu solidarnego państwa.
W ciągu najbliższych dwóch tygodni Prawo i Sprawiedliwość opublikuje swój program solidarnego państwa, zawierający stanowisko partii w ważnych sprawach społecznych. Jego założenia przedstawił prezes PiS Jarosław Kaczyński.
Były premier mówił o nowym programie PiS w domu państwa Iwony i Mariana Króliczków w Jastrzębiu Zdroju. Kaczyński odwiedził ich z okazji Barbórki i zjadł z gospodarzami tradycyjny śląski obiad. Lider PiS podkreślił, że jego partia stanowczo nie zgadza się na zapowiadane w niedawnym expose premiera podwyższenie wieku emerytalnego, a także na obniżkę świadczeń emerytalnych i rentowych. Sprzeciwia się likwidacji KRUS i wprowadzeniu w gospodarstwach rolnych rachunkowości dochodowej. W sprawach emerytalnych PiS chce dać ludziom wybór między ubezpieczeniem państwowym, a uczestnictwem w OFE.
PiS opowiada się za polityką wspierającą polskie rodziny. Według Kaczyńskiego, zwracany powinien być np. podwyższony podatek VAT na ubranka dziecięce. Kaczyński opowiedział się także za stwarzaniem takich warunków dla młodych ludzi, które zatrzymają falę emigracji zarobkowej. Partia chce przyjaznej, bezpiecznej szkoły w miejsce tej, która – jak mówił prezes – jedynie przygotowuje do testów. Opowiedział się za tym, by podręczniki szkolne „nie były sprawą biznesu". W szkołach – postuluje partia – musi być pielęgniarka, dentysta, a najlepiej także lekarz. PiS jest przeciw prywatyzacji służby zdrowia. Opowiada się za likwidacją NFZ i włączeniem jego środków do budżetu.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19506  
Nieprzeczytane 04-12-2011, 21:13
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Już się cieszę !
Bo......KAŻDY by sie cieszył
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19507  
Nieprzeczytane 04-12-2011, 21:30
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Bo......KAŻDY by sie cieszył

a zakamuflowana opcja niemiecka obiad mu jeszcze stawia

a swoja droga co prezes robi z kasa, skoro jej nie wykazuje w deklaracjach a ciagle do kogos wpada na ....paprykarz albo kluski slaskie
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19508  
Nieprzeczytane 04-12-2011, 23:41
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=amelia]
Cytat:
a zakamuflowana opcja niemiecka obiad mu jeszcze stawia
Nie fantazjuj. oddział specjalny pod dowództwem Kamińskiego[tego] i Macierewicza sprawdzili. Min niet i mogł zmóc.. tym bardziej, że na krzywulca.

Cytat:
a swoja droga co prezes robi z kasa, skoro jej nie wykazuje w deklaracjach a ciagle do kogos wpada na ....paprykarz albo kluski slaskie
Ja stawiam na to, że pije pokątnie z rozpaczy po utracie jąder [partyjnych] w postaci Ziobry, Kurskiego i trzeciego pt Cymański.
A tu jeszcze ten KRET .... To powiedz, co w takiej sytuacji robi ambitny wuc, który nie spłodzil, drzewo uschło, dom poszedł w nice, Szczypińska poszła w tango z wielebnym, bratanica się ... zadała z aktywnym potomkiem bolszewika...To co mu sie ostało? Błaszczak z Hofmanem do zmieniania pampersów?
Taki Hanuszkiewicz to chociaż pożył, pobalował, ludzi pocieszyl i wnerwił artystycznie i zobacz jak lud o nim sie wyraża z szacunkiem.
A wuc co? Widzi, że co tknął to spieprzył... Co wlazł do sklepu to ludzie w śmich. Co pójdzie na spacer to podobnie...
To ino pic i sie zatracać pokątnie i w odosobnieniu. Innego szybu nie ma..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19509  
Nieprzeczytane 05-12-2011, 01:07
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
... to czego by brzydko nie powiedzieć o Błaszczaku, to przynajmniej jest stały w powabach. Zafiksowal sie na jednym i tego się trzyma jak piany u płota.
Bo Błaszczak długo dojrzewa. Kurski ze Zbiniem niedawno hołdy prezesowi pod nogi, a dzisiaj - odczepili się z zaprzęgu.
Błaszczak też się obudzi, może zdąży, zanim prezes własnoręcznie unicestwi swoją drużynę.
Cytat:
A co do wywiadu z Gugałą, to przecie Palikota nie w jednym miejscu szacownego przemienionego propaństwowca
A kiedy był antypaństwowcem?
Poproś media, niech Ci udostępnią wcześniejsze znim wywiady, kiedy był w PO, a się zdziwisz.
Cytat:
A tak się starałem...cholera!
..Czy jak Monie ujrzysz ze słomą poranną spadająca jej z owłosienia to też powiesz, ze to taka nowoczesna moda?
Esteta się znalazł.
To nie patrz, na słowie się skup.
Cytat:
Jaaaaa? A po czem tak sądzisz?
A co, ja? Kto ciągle wybrzydza a to na Monisię, a to na Durczoka, czy jakiego innego też.
Radiowców dorzuć, podobna maniera.
No, to się przerzuć na RM, tam spokój.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19510  
Nieprzeczytane 05-12-2011, 01:10
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
"Radio Maryja rozgłośnią polskich inteligentów? 25 % słuchaczy toruńskiej rozgłośni ma wykształcenie wyższe".
A ile wśród nich tych, którzy nie chcą, ale muszą? z urzędu niejako?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19511  
Nieprzeczytane 05-12-2011, 01:19
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał krystynka
POLU, nie czytuję GW. Nie wierzę w ich rzetelność informacyjną. Tendencyjna, moim zdaniem jest.
No... mogę Wysokie Obcasy czasem przejrzeć
No zaraz, skoro nie czytasz, to skąd taka opinia?
Z RM? z tvT? bo tam to słyszę ustawicznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19512  
Nieprzeczytane 05-12-2011, 08:30
Ewunia's Avatar
Ewunia Ewunia jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2006
Posty: 311
Domyślnie

Cytat:
Napisał krystynka
POLA napisała:

Tylko spytaj, choćby naszych wątkowiczów, kto z nich je kupuje, czyta czy ogląda.
Wiem... wiem, Ty napewno tvT i RM
Media ogólnie dostępne to: "A w telewizji pokazywali, że...", no i najczęściej jest to TVN i TVP.
Kogo z emerytów stać na codzienną prasę, a dostęp do internetu ma zaledwie 17% społeczeństwa

Jak wynika z badań Net Track, już 16 mln Polaków powyżej 15 roku życia (ponad połowa obywateli w tej grupie wiekowej) cieszy się dostępem do Sieci. To wynik siedmiokrotnie lepszy niż jeszcze 10 lat temu. Aż 72% użytkowników łączy się z Internetem codziennie lub prawie codzienne, a 19% badanych robi to kilka razy w tygodniu.

http://finanse.wp.pl/kat,22674,title...ticaid=1d 809

to jedynie w celu sprostowania liczb
__________________
Nie kupuję jaj z chowu klatkowego (numer 3 na pieczątce)
ponieważ... http://www.youtube.com/watch?v=h_8LtOAq9bk&hl=pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19513  
Nieprzeczytane 05-12-2011, 10:04
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie

Witajcie po weekendzie.

Pola napisała cyt:
„Widzisz, Ty się zachowujesz jak Błaszczak. Zostajesz przy swoim, innej prawdy nie dopuszczasz, polemiki nie podejmujesz, bo ... nie masz argumentów i tyle.”

Nie wiem już jakich argumentów trzeba używać w sprawie z przed tygodnia a dot.Nieradka Sikorskiego wypowiedzi.To co na jego temat napisałem, Pluto odesłał mnie do radia abym posłuchał w tej materii mądrzejszych. To czy tylko ja mam z tej rady korzystać?
A teraz do rzeczy.
Koncepcja Sikorskiego o federacji UE a więc związku państw o mocnym ograniczeniu suwerenności pod silnym rządem Brukseli a w zasadzie Berlina wszak Niemcy są najsilniejsi i najbogatsi mnie się nie podoba.Bo nie chcę aby obce mi państwo narzucało Polsce i innym krajom wysokość stawek podatku i kontrolowało budżet a więc jego podział.Nie chcę aby Berlin decydował np.:o waloryzacji rent i emerytur.o becikowym,o uldze rodzinnej,o wysokości odpisu PKB na utrzymanie armii itd.
Wolność tym się charakteryzuje m.in.że decyzje dot. Polaków będzie podejmował polski polityk a nie technokrata z Brukseli a w przyszłości z Berlina. Jeśli polski polityk ceduje te uprawnienia na polityka obcego kraju to tak jakby godził się na obce panowanie to takiego polityka nie można już nazwać polskim politykiem.Po wyjściu spod buta sowieckiego nie chcę aby moje wnuki weszli dobrowolnie pod but innego kraju.
Z wypowiedzi premiera jednoznacznie wynika,że popieramy koncepcję Merkiel w sprawie nowego traktatu Unii a więc chcemy zgodzić się na sfinansowanie starych długów państw euro.Czy tego chcemy? Ja nie.
Kończąc ten przydługi post,zastanawiam się co się stanie z naszymi Zachodnimi Ziemiamy,czy nie znajdą się jacyś starzy potomkowie i nie odbiorą ich w ramach wspólnej federacji? Przykład mieliśmy na Mazurach w wsi Narty.
To nie są wszystkie moje argumenty może kiedyś jeszcze coś napiszę.Ale czy jest sens,Hypatia powiedziałaby,że szkoda klawiatury.

Grüße.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19514  
Nieprzeczytane 05-12-2011, 10:30
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał mieczyslaw
Witajcie po weekendzie.
......................................

Nie wiem już jakich argumentów trzeba używać w sprawie z przed tygodnia a dot.Nieradka Sikorskiego wypowiedzi.To co na jego temat napisałem, Pluto odesłał mnie do radia abym posłuchał w tej materii mądrzejszych. To czy tylko ja mam z tej rady korzystać?...............................
.................................................. ......
Kończąc ten przydługi post,zastanawiam się co się stanie z naszymi Zachodnimi Ziemiamy,czy nie znajdą się jacyś starzy potomkowie i nie odbiorą ich w ramach wspólnej federacji? Przykład mieliśmy na Mazurach w wsi Narty.
To nie są wszystkie moje argumenty może kiedyś jeszcze coś napiszę.Ale czy jest sens,Hypatia powiedziałaby,że szkoda klawiatury.

Grüße.


Miecio,przekonałeś mnie całkowicie,siła argumentów i urokiem osobistym !
Niech się Unia na czele z Germańcami od nas odtentegoli ! Niech nam tylko da tą kasę ,która nam się święcie należy, jako Mesjaszowi narodów i WON !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19515  
Nieprzeczytane 05-12-2011, 10:58
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Jeszcze lepiej przeprowadzić referendum wśród rolników jak się na to zapatrują.Chcą czy też nie tej wspólnej Unii,wszak oni są największyni beneficjentami.
Hypatio w tym względzie popieram Cię z całą stanowczością,niech dają tę kasę i niech od nas się.........
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19516  
Nieprzeczytane 05-12-2011, 11:19
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ewunia
Jak wynika z badań Net Track, już 16 mln Polaków powyżej 15 roku życia (ponad połowa obywateli w tej grupie wiekowej) cieszy się dostępem do Sieci. To wynik siedmiokrotnie lepszy niż jeszcze 10 lat temu. Aż 72% użytkowników łączy się z Internetem codziennie lub prawie codzienne, a 19% badanych robi to kilka razy w tygodniu.

http://finanse.wp.pl/kat,22674,title...ticaid=1d 809

to jedynie w celu sprostowania liczb
OK. Może informacja do które dotarłam mówiła o dostępie do szybkiego internetu na poziomie 17%.
Nie mogę jej teraz znależć. Ale tu link do liczb z lipca 2010 - 13%.
Może do teraz jest już 17%
http://pasjagsm.pl/news/dostep-do-in...-zle-7656.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19517  
Nieprzeczytane 05-12-2011, 11:45
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał krystynka
OK. Może informacja do które dotarłam mówiła o dostępie do szybkiego internetu na poziomie 17%.
Nie mogę jej teraz znależć. Ale tu link do liczb z lipca 2010 - 13%.
Może do teraz jest już 17%
http://pasjagsm.pl/news/dostep-do-in...-zle-7656.html


Nie ważne ukradł czy jego okradli ! Fakt faktem kradzież była !
Cytat:
Według danych GUS, w 2010 roku dostęp do internetu w domu posiadało 63,4% gospodarstw domowych. Podobnych danych dostarczają badania Diagnozy Społecznej 2009 – niecałe dwa lata temu internet w domu miało 60% Polaków. Dane podawane przez Komisję Europejską i cytowane w artykule to penetracja łącz szerokopasmowych. Jest to liczba łącz typu DSL na 100 mieszkańców. Podobne miary stosuje się dla telefonii komórkowej. Na przykład pod koniec 2009 roku było to 118% (GUS), co nie oznacza że wszyscy Polacy mieli telefon komórkowy. Analogicznie 13,5 penetracji łącz szerokopasmowych nie oznacza, że tylko tyle osób posiada dostęp.Liczba łącz szerokopasmowych jest niewątpliwie ważna, jednak nie mówi o tym, ile gospodarstw domowych posiada dostęp. Dane na ten temat są udostępniane przez Komisję Europejską i Eurostat i są zbieżne z danymi polskimi. Pokazują one, że pod względem dostępności internetu w domu Polska w 2009 roku zajmowała 17 miejsce na 27 krajów UE, a więc znacznie wyżej niż w przypadku penetracji .
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19518  
Nieprzeczytane 05-12-2011, 11:57
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
No zaraz, skoro nie czytasz, to skąd taka opinia?
Z RM? z tvT? bo tam to słyszę ustawicznie.
Kiedyś czytałam. Potem sporadycznie, bo coś mi zaczęła nie pasować, aż całkiem zaprzestałam. Po co tracić czas i kasę.
A RM i tvT? Tylko gdy Ty polecasz, że coś wartego uwagi
Pewnie nie uwierzysz mi... ale tak jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19519  
Nieprzeczytane 05-12-2011, 12:41
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=POLA]
Cytat:
Bo Błaszczak długo dojrzewa. Kurski ze Zbiniem niedawno hołdy prezesowi pod nogi, a dzisiaj - odczepili się z zaprzęgu.
Błaszczak też się obudzi, może zdąży, zanim prezes własnoręcznie unicestwi swoją drużynę.
Nie wierzę, żeby dojrzał. Tacy niedojrzali schodzą. taka rasa.
Cytat:
A kiedy był antypaństwowcem?
Poproś media, niech Ci udostępnią wcześniejsze znim wywiady, kiedy był w PO, a się zdziwisz.
Polu! On był błaznem i kameleonem, a teraz przerabia się na poważnego "menża" stanu. Jest w trakcie i całkiem śmisznie to wygląda. Naprawde się z ciekawością tej lekkości przemian Palikota przyglądam. A jeszcze bardziej próbom zatarcia niedawnej przeszłości. I muszę wyznać, że zupełnie nie mam ochoty akt personalnych w/w z niedalekiej przeszłości studiować. Wystarczą mi wystepy na zywo
Cytat:
Esteta się znalazł.
To nie patrz, na słowie się skup.

Na tym co wydala to skupić sie trudno raczej. Gdyby nie to że interesuja mnie jej rozmówcy, to odstąpiłbym jej wykwity erudycyjne tej młodziezy co ja obdarzyli laurka.
Cytat:
A co, ja? Kto ciągle wybrzydza a to na Monisię, a to na Durczoka, czy jakiego innego też.
Radiowców dorzuć, podobna maniera.
No, to się przerzuć na RM, tam spokój.
Fakt. Wybrzydzam i niebezpodstawnie. Niestety.
A co do Rm, to ......okrutna jesteś. Jeśli szukasz towarzysza do tego zbożnego dzieła to moze popros Wacka. On lubi takie tematy podniosłe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19520  
Nieprzeczytane 05-12-2011, 13:04
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=mieczyslaw]
Cytat:
Pluto odesłał mnie do radia abym posłuchał w tej materii mądrzejszych. To czy tylko ja mam z tej rady korzystać?
A skorzystałeś?
Cytat:
A teraz do rzeczy.
Koncepcja Sikorskiego o federacji UE a więc związku państw o mocnym ograniczeniu suwerenności pod silnym rządem Brukseli a w zasadzie Berlina wszak Niemcy są najsilniejsi i najbogatsi mnie się nie podoba.Bo nie chcę aby obce mi państwo narzucało Polsce i innym krajom wysokość stawek podatku i kontrolowało budżet a więc jego podział.Nie chcę aby Berlin decydował np.:o waloryzacji rent i emerytur.o becikowym,o uldze rodzinnej,o wysokości odpisu PKB na utrzymanie armii itd.
Mietku! Jakie "do rzeczy"? Przecie to cos zademonstrował to raczej OD rzeczy jest Skąd żeś powyciagał te opowiastki? Sam wykoncypowałeś czy ktos ci podpowiedzial?
gdzieś znalazł ten kawałek o rentach, podatkach, budżecie i armii... A jak juz o armii, to chciałem ci przypomnieć ze niejaki Kaczyński Jarosław chciał unijnej armii, a wydatki na naszą okresla sejm RP.
Cytat:
Wolność tym się charakteryzuje m.in.że decyzje dot. Polaków będzie podejmował polski polityk a nie technokrata z Brukseli a w przyszłości z Berlina.
A Berlina to z jakiej racji?
Ales się nakręcil jak pijawka po viagrze. Ty masz jakis problem z tymi szkopami, czy co?

Cytat:
Kończąc ten przydługi post,zastanawiam się co się stanie z naszymi Zachodnimi Ziemiamy,czy nie znajdą się jacyś starzy potomkowie i nie odbiorą ich w ramach wspólnej federacji? Przykład mieliśmy na Mazurach w wsi Narty.
Mietek! Przez chwile myślałem, że Władek Gomułka zmartwychwstał. Cos miał na Mazurach? Przykład polskokomunistycznego bajzlu w papierach, ksiegach wieczystych i burdel w gminie z którego skorzystała kobita wywłaszczona przez komunistów.
A jak juz tak labidzisz nad starymi co chcieliby przejąć swoje dawne, to co bys radził Niemcom w przypadku kiedy Polacy kupili nieruchomości w reichu? A co z tymi co w innych kawałkach Unii sie osiedlili nie zmieniając papierów?
Cytat:
Grüße.
A to zademonstrowałes ze strachu przed szkopem, czy z innych powodów?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:16.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.