menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #10001  
Nieprzeczytane 13-02-2011, 21:46
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 559
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Mnie chodzi o postać która pojechała uzdrawiać struktury w Świętokrzyskim z ramienia JarKacza ta sama co rozwaliła struktury samoobrony i ma to w swoim życiorysie. Ubiera się na czerwono w ramach solidarności z inna postacią, równie niesympatyczną.

JarosławieII!
A nie możesz precyzyjniej?
W przypadku opisanym przez Ciebie małpy maja prawo uznac, że usiłujesz je obrazić. Szczególnie te naczelne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10002  
Nieprzeczytane 13-02-2011, 21:51
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Kto się z nami będzie liczył, jak MSZ "płynie z nurtem", podczas gdy inni walczą o interes własnego kraju.
A urzędasy doradcy nie czytają zagranicznych gazet? Mogli Donka uprzedzić na trzy dni przed szczytem.


Mysle, ze nasi pracowici europarlamentarzysci z PiSu,
np. Czarnecki, Migalski, Kurski i Ziobro, oderwa sie na chwile od blogowania i nie dopuszcza do zatwierdzenia takiej niesprawiedliwosci
Wszak to oni tam maja pilnowac naszych interesow a nie lansowac sie na blogowiskach.
No nie Kazik?
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10003  
Nieprzeczytane 13-02-2011, 21:55
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 559
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
10.000 postów za nami !

To z okazji zamknięcia przez Ciebie jubileuszowego pudełka z zabawkami i otwarcia przeze mnie nowego należy nam sie kielutek przyzwoitego trunku.
Za prehistorii był taki program radiowy z Katowic co sie nazywał "Czelotka" czy jakoś tak i kończył sie ślunskim wezwaniem które brzmiało chyba Pyrsk!!! Ludkowie!!
Zawsze wydawało mi sie, że to jakis odpowiednik Na Zdrowie!
Wsio ryba! Ale ...Najlepszego!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10004  
Nieprzeczytane 13-02-2011, 21:57
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
10.000 postów za nami !



....a wyniklo cos z tego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10005  
Nieprzeczytane 13-02-2011, 22:00
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Grabarczyk lokomotywą Platformy w Łodzi, czyli nomen omen

Wystawiając ministra infrastruktury na szczyt listy wyborczej w mieście Łodzi, władze Platformy Obywatelskiej dokonały rzadkiej sztuki w polityce. A mianowicie chodzi o to, że osiągnięto doskonałą harmonię pomiędzy formą a treścią, co nawet najwybitniejszym artystom zdarza się niezmiernie rzadko.

Lokomotywa wyborcza bowiem każdemu skojarzy się natychmiast z kolejami państwowymi, którymi zawiaduje Cezary Grabarczyk. Wszyscy mają jeszcze w pamięci niespotykany horror na dworcach i w pociągach sprzed kilku tygodni, który rozegrał się właśnie pod auspicjami ministra, który teraz ma pociągnąć Platformę w mieście Łodzi. Minister był tak zajęty budową autostrad, że zapomniał o rozkładach jazdy pociągów i zanim sobie przypomniał, rozpętało się piekło na torach, dworcach i w poczekalniach.
http://niezalezna.pl/5481-grabarczyk...yli-nomen-omen
Co ta lokomotywa pociągnie jak zaPOmną dołączyć wagony? Może sama "lokomotywa" nie przejedzie, jak wyborcy skasują nieudacznika.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10006  
Nieprzeczytane 13-02-2011, 22:01
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Mysle, ze nasi pracowici europarlamentarzysci z PiSu,
np. Czarnecki, Migalski, Kurski i Ziobro, oderwa sie na chwile od blogowania i nie dopuszcza do zatwierdzenia takiej niesprawiedliwosci
Oni znają tylko język szrechewdecheresztenamigi niedouki na zsyłce.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10007  
Nieprzeczytane 13-02-2011, 22:04
nair nair jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Solec Kujawski
Posty: 97
Domyślnie 10000 postów za nami

Cytat:
Napisał Hypatia
10.000 postów za nami !

I zobacz ile idiotyzmów można napisać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10008  
Nieprzeczytane 13-02-2011, 22:09
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 602
Domyślnie

Cytat:
Kazik napisał-o widzisz Wacek46, że jak pisałeś po wyznaczonej linii [przeciw Pis] to byleś "cacy". A mała wychyłka i już masz "w ucho" od pluto37.
Kazik ja nie mam problemów,i mam swoje zdanie a zmieniam jak argumenty są zasadne. A bicie piany mnie nie interesuje Nie popieram PiS- u bo nie odpowiada mi ideologia nacjonalistyczna i populistyczne programy gospodarcze i ciągłe zabawy każdego 10 każdego miesiąca, mnie to nie podnieca i ja nie dostaję szczytowania na cmentarzu .Platforma podchodzi zachowawczo do reform i wpatrzona jest w słupki poparcia.Decyzje trybunału konstytucyjnego wskazuje ze skrzydło klerykalne wzięło górę i chcą się dogadać a kościołem który ma wpływ na niemyślący elektorat.Do tego pokrętna dyskusja o emeryturach i zwalanie na OFE.Dla mnie przedstawiciel rządu powinien wiedzieć o czym mówi już to raz tłumaczyłem że za zarządzanie odpowiada Powszechne Towarzystwo Emerytalne Spółka Akcyjna.Jeżeli wszystko się myli rządowi opozycji też to o czym z tym niedoinformowanym towarzystwem można gadać w sejmie i rządzie.Problem to ja widzę w karłowatej opozycji i braku dyskusji o sprawach gospodarczych mających wpływ na standard naszego życia.
Kazik ja przestałem pisać na tym forum o OFE/PTE bo tak naprawdę to ta sprawa nikogo nie interesuje bo nikt z seniorów z tego systemu nie korzysta i o czym tu dyskutować.
Natomiast byłem dzisiaj uczestnikiem panelu na temat służby zdrowia jeszcze nie spotkałem się z tak impulsywną reakcją słuchaczy na prawdę która jest gorzka,a wymagania każdy by chciał mieć niewspółmierne do nakładów.Kapitalizm to nie socjalizm i różnice społeczne są i będą ,natomiast wielu seniorom zdaje się że Kapitalizm to taka modyfikacja socjalizmu,ale takiego ustroju nie ma.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10009  
Nieprzeczytane 13-02-2011, 22:12
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
OK

Z okazji 10.000 postów dedykuję nam wszystkim ,a niektórym w szczególności następujący aforyzm ,którego autorem jest Winston Churchill .
"Mówca powinien mieć na uwadze nie tylko to ,aby wyczerpać temat ,ale również to ,aby nie wyczerpać słuchaczy !

No to za te 10.000 !



Najważniejsze ,aby najważniejsze było to co najważniejsze !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10010  
Nieprzeczytane 13-02-2011, 22:12
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Mysle, ze nasi pracowici europarlamentarzysci z PiSu,
np. Czarnecki, Migalski, Kurski i Ziobro, oderwa sie na chwile od blogowania i nie dopuszcza do zatwierdzenia takiej niesprawiedliwosci
Już dopuszczono. Buzek też nie pomógł. Pomysł był Niemiecko-Francuzki, a głosowały "za" państwa z walutą €. Piątka największych ma siłę głosu pozostałych. To się nie zmieni.

Ciekawe czy Grecja też była "za". Zresztą z poziomem zadłużenia i wysokością corocznego deficytu, to już ich doganiamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10011  
Nieprzeczytane 13-02-2011, 22:14
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kolczuga
Rozumiem ,ze przepisy ruchu drogowego to dla Ciebie tez przymus,olewasz je totalnie. Mam nadzieje ,ze nie masz prawa jazdy....
Mam i bezkolizyjnie jeżdżę od trzydziestu paru lat, pewnie los czuwa nad anarchistką
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10012  
Nieprzeczytane 13-02-2011, 22:18
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie Witaj

Cytat:
Napisał Kazik
Poczekam bo interesuje mnie Twoja wypowiedź, że księża w szpitalu zaglądają w karty [dokumenty] pacjentów. Chętnie posłucham od Ciebie co tam mogą znaleźć. Jeżeli rzeczywiście zaglądają.
Było to w znanej Klinice Warszawskiej i muszę przerzucić minimum 500 postów,ale odpowiem Tobie "cytatem".
Co chorego bardzo zdziwiło i prawie zaniemówił.
A wiedział cały Personel że jest APOSTATĄ.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10013  
Nieprzeczytane 13-02-2011, 22:18
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
OK

Cytat:
Napisał waclaw46
Natomiast byłem dzisiaj uczestnikiem panelu na temat służby zdrowia jeszcze nie spotkałem się z tak impulsywną reakcją słuchaczy na prawdę która jest gorzka,a wymagania każdy by chciał mieć niewspółmierne do nakładów.Kapitalizm to nie socjalizm i różnice społeczne są i będą ,natomiast wielu seniorom zdaje się że Kapitalizm to taka modyfikacja socjalizmu,ale takiego ustroju nie ma.

Waciu,znów ci muszę przyznać rację - cząstkowo ,ale zawsze - w zakresie dotyczącym służby chorobom i istoty kapitalizmu,ktory jak wiadomo niedoskonały,ale.......itd.


Najważniejsze ,aby najważniejsze było to co najważniejsze !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10014  
Nieprzeczytane 13-02-2011, 22:28
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Nie

Cytat:
Napisał eledand
Było to w znanej Klinice Warszawskiej i muszę przerzucić minimum 500 postów,ale odpowiem Tobie "cytatem".
Co chorego bardzo zdziwiło i prawie zaniemówił.
A wiedział cały Personel że jest APOSTATĄ.



Pierwsze "primo",skąd cały personel wiedział.
Drugie "primo" jeśli cały personel wiedział ,to chyba jednak nie tajemnica.
Trzecie "primo" jeśli był apostatą to znaczy ,że rozstał się z KK w sposób jawny,radykalny i dość huczny,a wiedza na ten temat nie mogła pochodzić z dokumentacji medycznej.
Nie zmienia to oczywiście faktu ,że wara komukolwiek ,choćby abp od tajemnicy lekarskiej !


Najważniejsze ,aby najważniejsze było to co najważniejsze !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 13-02-2011 o 22:56.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10015  
Nieprzeczytane 13-02-2011, 22:32
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Kuczyński

rozbawił mnie w radiowej Jedynce.
O Smolarze:
Diabeł mu przykrywa mózg.

W tvT rodzice Gosiewskiego.
Co usłyszeliśmy?
Był wybuch bomby w samolocie.
Tusk był zadowolony, że wydarzyła się katastrofa. To było widać na twarzy premiera.
Matka ma wątpliwości, kogo włożono do trumny. Nic się nie zgadzało, wzrost i coś tam jeszcze.
Dlaczego nie pozwolono otworzyć trumny w kraju.
Coś jeszcze mówiono o prześladowaniu Gosiewskiego przez Bronka marszałka, ale nie usłyszałam dokładnie.
Ciąg dalszy o 21:40 w RM.
Odezwą się słuchacze.
Jeden już się odezwał i zadał pytanie o. dyżurnemu i wprawił go swoim pytaniem w zakłopotanie.

Co do otwierania trumien.
Abp Życiński zostanie przywieziony w zaplombowanej trumnie bez możliwości jej otwierania.
Czy PiS będzie wnosić reklamację?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10016  
Nieprzeczytane 13-02-2011, 22:35
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech

Cytat:
Napisał Hypatia
Pierwsze "primo",skąd cały personel wiedział.
Drugie "primo" jeśli cały personel wiedział ,to chyba jednak nie tajemnica.
Trzecie "primo" jeśli był apostatą to znaczy ,że rozstał się z KK w sposób jawny,radykalny i dość huczny,więc wiedza nie musiała pochodzić z dokumentacji medycznej.
Nie zmienia to oczywiście faktu ,że wara komukolwiek ,choćby abp od tajemnicy lekarskiej !
Personel wiedział że Facet jest Apostatą i nie życzy sobie żadnych wizyt w celu uzdrawiania duszy.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10017  
Nieprzeczytane 13-02-2011, 22:50
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

Eledand w tym kraju nie ma prawa do fanaberii. Będąc na oddziale, na którym wszyscy chorzy byli w śpiączce zobaczyłam na każdym łóżku obrazek i informacje, że było ostatnie namaszczenie. Akurat chory, u którego byłam nie należał do kk. Ledwo mi się udało uspokoić rodzinę, żeby nie protestowali. Ale mnie też nie podobało się tak pojęte duszpasterstwo.
__________________
http://www.klub.senior.pl/moje/bronczyk/blog/
Juniorek- zapiski collie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10018  
Nieprzeczytane 13-02-2011, 22:51
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał eledand
Personel wiedział że Facet jest Apostatą i nie życzy sobie żadnych wizyt w celu uzdrawiania duszy.


Przyznasz chyba ,że stąd trudno wysnuć wniosek,że kapelan zaglądał do karty pacjenta.
Jeszcze jedna wątpliwość ,apostatą czy agnostykiem. Agnostyków jest wielu,apostazja jest wręcz niespotykana,bo do tego to potrzeba prawdziwego hartu ducha!



Najważniejsze ,aby najważniejsze było to co najważniejsze !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10019  
Nieprzeczytane 13-02-2011, 23:00
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Kaziu,gdybym o cokolwiek chciał zapytać pana C. to zwróciłbym się do niego bezpośrednio a nie za Twoim pośrednictwem.Taki mam zwyczaj.Szkopuł w tym,że interesował mnie Twój pogląd w temacie.Jeżeli odpowiedż przekracza Twoje możliwości to elementarna rzetelność i uczciwość nakazywałyby powiedzieć to wprost.Ja nie nalegam i szczerze mówiąc nie liczyłem na nią.Jakiś czas temu już zauważyłem,że w swoich postach podajesz masę odsyłaczy, linków do treści,których sensu najwyrażniej nie pojmujesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10020  
Nieprzeczytane 13-02-2011, 23:05
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech

Cytat:
Napisał bronczyk
Eledand w tym kraju nie ma prawa do fanaberii. Będąc na oddziale, na którym wszyscy chorzy byli w śpiączce zobaczyłam na każdym łóżku obrazek i informacje, że było ostatnie namaszczenie. Akurat chory, u którego byłam nie należał do kk. Ledwo mi się udało uspokoić rodzinę, żeby nie protestowali. Ale mnie też nie podobało się tak pojęte duszpasterstwo.
W szpitalu leżałam w Katowicach ze 10 lat temu i jak widziałam że idzie położyłam na Stoliku Gazete Urbana "NIE" Mruknął pod nochalem a następnego dnia "Tyrpnął" mnie za ramie.Fuknęłam jak wściekły Pies,dopiero potem miałam spokój.
Pomimo tego Pacjentki mnie pytały;dlaczego nie chodzę na mszę.
Odpowiedż moja była taka;Pan Bóg jest wszędzie i w pokoju i w ubikacjii.A modlić mogę się do woli sama i nie potrzebuję,kogoś kto mnie będzie nakazywał,co ja mam poczyniać ze swoim Sumieniem i Duszą.
Moja to sprawa i Wooooooooooooonnnnnnnnnnnnnn.
Pozdrawiam miło Bronczyku.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 11:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 22:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 15:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 08:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 16:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:29.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.