menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 19-04-2012, 23:32
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 233
Domyślnie

green 800,
a próbowałeś zielone ziemniaki?
Teraz akurat sezon na nie, zaczynają kiełkować i zielenieć. Wystarczy zjeść trochę takich bez obierania,oczywiście po ugotowaniu na parze
i efekt murowany, a jaki tani !
__________________
„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.”Mały Książę
http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 15-10-2012, 15:58
~gość: 93.159.47.xxx's Avatar
~gość: 93.159.47.xxx
 
Posty: n/a
Post

Witam,
zielona kawa nie nadaje się do spożywania - zauważcie, że piszą o ekstrakcie, a nie o samej kawie. Zielona kawa(surowa) jest tak twarda, że nie da się jej zmielić. Można kupić zieloną kawę, ale tylko po to żeby ją uprażyć w domu i wypić sobie jakoś świeżutko paloną kawkę, najlepsza jest ponoć kawa 5 dni po jej uprażeniu smacznego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 25-10-2012, 14:37
Rowery-Elektryczne_pl's Avatar
Rowery-Elektryczne_pl Rowery-Elektryczne_pl jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław
Posty: 44
Domyślnie

Nigdy nie miałem styczności z zieloną kawą,więc ciężko mi sie odnieść do tych rewelacji Wydaje mi się to jednak z logicznego punktu widzenia mało realne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 08-03-2013, 23:21
KrzysiekRRR KrzysiekRRR jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Posty: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał 93.159.47.xxx
Witam,
zielona kawa nie nadaje się do spożywania - zauważcie, że piszą o ekstrakcie, a nie o samej kawie. Zielona kawa(surowa) jest tak twarda, że nie da się jej zmielić. Można kupić zieloną kawę, ale tylko po to żeby ją uprażyć w domu i wypić sobie jakoś świeżutko paloną kawkę, najlepsza jest ponoć kawa 5 dni po jej uprażeniu smacznego

Witam serdecznie

Jakoś nie zauważyłem, że zielona kawa nie nadaje się do picia. Jak najbardziej też da się ją zmielić, tylko najpierw trzeba jej ziarna (faktycznie twarde i sprężyste) rozbić na mniejsze kawałki w moździerzu, potem młynek elektryczny już spokojnie daje radę.
Sama zielona kawa ma dość dziwny smak, ale jeśli traktujemy ją jako lekarstwo, to naprawdę smakuje nieźle. A oprócz tego, że pomaga na odchudzanie, to zawiera także dużo kwasu chlorogenowego, który jest bardzo silnym roślinnym antybiotykiem i antyoksydantem... więc może warto spróbować?
Można ją spokojnie kupić w internecie w większości dobrych sklepów z kawą. Tylko na początek sugeruję kupno małej porcji, żeby się przekonać czy damy radę ją zmielić i pić
Jak ktoś jest ciekawy, to więcej informacji na mojej stronie w artykule o zielonej kawie

Pozdrawiam, Krzysiek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 03-04-2013, 18:06
~gość: 37.108.168.xxx's Avatar
~gość: 37.108.168.xxx
 
Posty: n/a
Post

zielona kawa... hmmm... to ładny chemik musi być. Kawa NIE PALONA jest koloru czerwonego/bordowego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 21-08-2013, 17:39
michalinaczarnecka michalinaczarnecka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Posty: 6
Domyślnie

Zielona kawa jak najbardziej nadaje się do picia. Bez problemu można to robić oczywiście jak ktoś przekona się do smaku i aromatu, a to już takie łatwe nie jest. Są gusta i guściki. Nie każdy jest w stanie przekonać się do yerba mate, tak samo nie każdy przekona się do zielonej kawy w postaci płynnej. Myślę, że dla takich osób właśnie są tabletki, bo w ten sposób po pierwsze nie trzeba się męczyć z właściwym parzeniem i można sobie szybko zażyć. Fakt, że zielona kawa posiada kwas hialuronowy, który obecnie jest popularny, bo ma działać korzystnie na profilaktykę zdrowotną. Zielona kawa ma mieć wiele takich właściwości http://zielona-kawa.com.pl/zielona-k...-do-mozgu.html.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 21-08-2013, 19:26
B.Sz's Avatar
B.Sz B.Sz jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Łódz
Posty: 361
Domyślnie zielona kawa

hi hi mój znajomy zażywał tabletki
zielonej kawy
schudła mu bardzo kieszeń
__________________
Barbara
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 02-09-2013, 20:09
michalinaczarnecka michalinaczarnecka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Posty: 6
Domyślnie

Kieszeń to już coś Zieloną kawę można oczywiście pić w formie naparu. Jest to jeden z ziołowych spalaczy tłuszczu, tak samo jak koper, czy nasiona lnu, zielona herbata. Jednak napar z zielonej kawy do najsmaczniejszych nie należy. Nie polecam jednak stosowania żadnych suplementów bez zmiany nawyków żywieniowych, czyli ustalenia odpowiedniej diety oraz bez ćwiczeń. Można zdecydować się nawet na proste i zajmujące mało czasu ćwiczenia http://likemed.com/pl/jak-schudn%C4%85%C4%87-z-ud/, ale także na bieganie, a jak nie mamy kondycji to chociaż 30 minut nordic walking na świeżym powietrzu i można bez żadnych suplementów sztucznych schudnąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 24-10-2013, 12:42
mamcia2 mamcia2 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Ostrów.Wlkp
Posty: 11
Domyślnie

Nie piłam,ani nie znam praktycznie więc się niewypowiadam,może na tym coś prawdy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 26-02-2015, 13:00
Izabela54 Izabela54 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 111
Domyślnie

A ja na przykład piję Spróbowałam z czystej ciekawości . Pamiętam,że poczytałam trochę o niej na jednym z forów. Kawka była dość zachwalana tak więc doszłam do wniosku, że czemu nie. Można sobie zobaczyć czy rzeczywiście ma to jakieś działanie. Jestem zadowolona. Zielona kawa przede wszystkim nie wypłukuje z organizmu magnezu.
Zamawiam tutaj: http://www.smakiziemi.eu - jest trochę taniej niż w sklepach stacjonarnych. Posiada również właściwości antyoksydacyjne tak więc kawa taka może zapobiegać powstawaniu zmarszczek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 13-07-2015, 23:12
Margaret33 Margaret33 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 1
Domyślnie zielona kawa vs tabletki

Czytałam wiele opinii Doktora Oz na temat magicznych ziarenek zielonej kawy. Codziennie piję czarną kawę ale dostrzegam coraz więcej skutków ubocznych np. wahania ciśnienia czy wypłukiwanie magnezu z organizmu. Troszeczkę obawiam się, że picie zielonej kawy też nie wpłynie pozytywnie na mój organizm. Zastanawiam się nad stosowaniem naturalnych suplementów diety, które wspomagają odchudzanie i regulują poziom cholesterolu. Jest bardzo wiele różnych reklamowych tabletek zarówno w internecie jak i telewizji. Co o tym myślicie? Ktoś może słyszał np. o Green Coffee 5K czy nawet innych podobnych tabletkach? Bardzo chętnie poczytam opinie na temat różnych preparatów. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Zdrowa kawa? - komentarze iwo1111 Ogólny 91 09-04-2022 17:09
Odchudzanie - fakty i mity - komentarze aleksa5 Ogólny 2 08-06-2015 13:36
Preparaty na odchudzanie niebezpieczne dla zdrowia - komentarze Basia. Ogólny 9 23-10-2013 18:31
Na odchudzanie (i nie tylko) - błonnik - komentarze beterus Ogólny 2 17-08-2012 16:22
Muzyczny koncert zyczen cz.V - piosenka jest dobra na wszystko... Karol X Muzyka - wątki archiwalne 565 26-07-2008 23:18

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:23.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.