menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 21:58
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
A jak z rogami?
Ogon można podwinąć pod kiece, ale te trudno przyczesać przy jego stanie górnego owłosienia

I jeszcze cuś" Nie zauważyłeś, że o kuryjnych TW i pedałów najbardziej się martwią zażarte antyklerykały?
Przecie taki lewak Quasimodo powinien sie cieszyć, że jeden wielebny TW kablował na innego wielebnego do ludowej władzy komunistycznej. Inaczej mówiąc do tych, których ukochał i wielbi z przekonania, że ludowi dobrze czynili
Teraz za 30 tysięcy można płeć zmienić a co dopiero rogi przyczesać. Co do dalszej wypowiedzi to w niższych klasach społecznych panuje zasada, że wrogowie naszych wrogów zawsze są naszymi przyjaciółmi. Takich po prostu kocha się inaczej.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #62  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 22:33
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=Jarosław II]
Cytat:
Teraz za 30 tysięcy można płeć zmienić a co dopiero rogi przyczesać.
Popatrz!
Co to znaczy .... nowoczesność w domu i zgrodzie.

Cytat:
Co do dalszej wypowiedzi to w niższych klasach społecznych panuje zasada, że wrogowie naszych wrogów zawsze są naszymi przyjaciółmi. Takich po prostu kocha się inaczej.
a w wyższych mówili, że miłość przemija, a rogi zostają.
I ...miłuj wrogi*) swoje. Ależ sie to pozmieniało...az dziw bierze

*) wrogi, nie rogi choć i te drugie w/g chrześcijańskich chyba wypadałoby
  #63  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 22:58
quasimodo81's Avatar
quasimodo81 quasimodo81 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Małopolska (Daleko od szosy)
Posty: 643
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Teraz za 30 tysięcy można płeć zmienić a co dopiero rogi przyczesać. Co do dalszej wypowiedzi to w niższych klasach społecznych panuje zasada, że wrogowie naszych wrogów zawsze są naszymi przyjaciółmi. Takich po prostu kocha się inaczej.
To chyba normalne w przyrodzie że słabsi jednoczą się przeciwko silniejszemu
A kochać mnie nie musisz...
__________________
"Przyszło nam pisanie
od Wiednia do Koszyc
że będą panowie
sami łąki kosić

Panowie z kosami
a panie z grabiami
zjedzcie trzysta diabłów
róbcie sobie sami"
http://www.youtube.com/watch?v=JLzrg...eature=related
Pieśń do tańca, zebrana w Iwoniczu ok. 1871r.
  #64  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 23:06
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał quasimodo81
To chyba normalne w przyrodzie że słabsi jednoczą się przeciwko silniejszemu
A kochać mnie nie musisz...
Coś Ci się poknociło, słabsze osobniki były pożywieniem mocniejszych, no może z wyjątkiem rewolucji październikowej, ale jaki kraj takie zasady. A z miłością to nie, nie zamienię puszystych blondynek na Ciebie.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
  #65  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 23:10
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Napisał rebelio
:
Masz jakis sposób na rozpoznanie między tym co ma, a mówi, że ma?
Radia II bym w to nie mieszał. Ono niewinne..
Tak, oczywiście, przecież widać kto jest uczciwy, jeśli nie od razu, to po minucie

Nie tylko radio II ma niewinną misję, co w tym złego?
W zasadzie wycofam się z tej rozmowy, te tematy są wałkowane wszędzie gdzie się da, z tą różnicą że gdzieniegdzie na świetnym poziomie. Poczytam sobie Was.
  #66  
Nieprzeczytane 18-03-2012, 00:39
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=rebelio][quote=pluto37]
Cytat:
Tak, oczywiście, przecież widać kto jest uczciwy, jeśli nie od razu, to po minucie
uczciwość w dzisiejszych czasach niejedno ma imię i trudno sie czasem połapac, bo ci mniej uczciwi dobrze sie maskuja... czasami.
Bo modlą się pod figura a diabeł jest za skórą.. W końcu niejeden diabeł ubrał sie w ornat i ogonem na mszę dzwoni
Jak wuc mojej jednej ulubionej partii.

Cytat:
Nie tylko radio II ma niewinną misję, co w tym złego?
W tym nic. Tylko tych niewinnych rozpoznać coraz trudniej z powodów co powyżej. Weź takie Rydzykradio... niby śliczne i misyjne, a ZŁEM dzwoni, aż się Toruń trzęsie.
Cytat:
W zasadzie wycofam się z tej rozmowy, te tematy są wałkowane wszędzie gdzie się da, z tą różnicą że gdzieniegdzie na świetnym poziomie. Poczytam sobie Was.
Czyli ...jak zwykle.
Wrzucic jaje, a potem chodu na z góry upatrzone pozycje.
Inaczej mówiąc do gadania są wszyscy, a jak trza posprzatać po bałaganie to chętnych ni ma...
  #67  
Nieprzeczytane 18-03-2012, 09:11
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
uczciwość w dzisiejszych czasach niejedno ma imię i trudno sie czasem połapac, bo ci mniej uczciwi dobrze sie maskuja... czasami.
Bo modlą się pod figura a diabeł jest za skórą.. W końcu niejeden diabeł ubrał sie w ornat i ogonem na mszę dzwoni
Jak wuc mojej jednej ulubionej partii.
jak narazie na moje potrzeby - intuicja mi wystarcza
Cytat:
Napisał pluto37
W tym nic. Tylko tych niewinnych rozpoznać coraz trudniej z powodów co powyżej. Weź takie Rydzykradio... niby śliczne i misyjne, a ZŁEM dzwoni, aż się Toruń trzęsie.
podobał ci się? nigdy nic ślicznego w tym nie widziałam, ale gusty nie podlegają dyskusji.
Cytat:
Napisał pluto37
Czyli ...jak zwykle.
Wrzucic jaje, a potem chodu na z góry upatrzone pozycje.
Inaczej mówiąc do gadania są wszyscy, a jak trza posprzatać po bałaganie to chętnych ni ma...
hehehe .. jeśli chcesz porozmawiać, po prostu powiedz - zostań rebelio, wystarczy, może jeszcze jakieś małe uzasadnienie by się przydało
  #68  
Nieprzeczytane 18-03-2012, 10:31
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie Smutna wiadomość, bardzo smutna

Najbardziej rozmodlona partia III Rzeczpospolitej,
zawsze czołgająca się u stóp ołtarzy w czasie rekolekcji wielkanocnych,
w tym roku z bólem sobie odpuści.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/24996...edswiatecznych

Nie, nie ..to nie koniunktura taka, skądże.
Po prostu firma ''Usługi pogrzebowe'' powzięła postanowienie gwałtownej laicyzacji. Ach, kibicujmy koniecznie, bo jak - nie daj Bóg - sytuacja się rozwinie w kierunku węgierskim, a tego nie da się w tej chwili wykluczyć,
będziemy świadkami modłów grupowych kochanej Firmy w czasie procesji Bożego Ciała.
Niesiołowski, Gowin, Graś i Schetyna będą nieśli baldachim,
a pod nim będzie - w oparach kadzidła oraz absurdu- będzie szedł Włatca pod rękę z Nyczem.
Do ustalenie pozostanie skład osobowy dziewcząt sypiących płatki kwiecia. Proponowałabym Śledzińską- Katarasińską na czele.

Żarty żartami, ale widział kto większych hipokrytów u żłoba Najjaśniejszej?

Miłej niedzieli życzę.
  #69  
Nieprzeczytane 18-03-2012, 12:08
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał Lila
Najbardziej rozmodlona partia III Rzeczpospolitej,
zawsze czołgająca się u stóp ołtarzy w czasie rekolekcji wielkanocnych,
w tym roku z bólem sobie odpuści.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/24996...edswiatecznych

Nie, nie ..to nie koniunktura taka, skądże.
Po prostu firma ''Usługi pogrzebowe'' powzięła postanowienie gwałtownej laicyzacji. Ach, kibicujmy koniecznie, bo jak - nie daj Bóg - sytuacja się rozwinie w kierunku węgierskim, a tego nie da się w tej chwili wykluczyć,
będziemy świadkami modłów grupowych kochanej Firmy w czasie procesji Bożego Ciała.
Niesiołowski, Gowin, Graś i Schetyna będą nieśli baldachim,
a pod nim będzie - w oparach kadzidła oraz absurdu- będzie szedł Włatca pod rękę z Nyczem.
Do ustalenie pozostanie skład osobowy dziewcząt sypiących płatki kwiecia. Proponowałabym Śledzińską- Katarasińską na czele.

Żarty żartami, ale widział kto większych hipokrytów u żłoba Najjaśniejszej?

Miłej niedzieli życzę.

Lilu, te wcześniejsze karesy z KK ,a potem ich poniechanie tak samo można ocenić jak zawzięty antykomunizm Kaczyńskiego,który uległ cudownej metamorfozie podczas kampanii wyborczej i nagle z ust wodza - zauważ ,ładnie piszę ,a że to wódz to chyba nie wątpisz - usłyszeliśmy komplementy pod adresem ''Olina'' ,a pod adresem Gierka wręcz peany pochwalne. W zapamiętaniu Kaczyński zapomniał Gierkowi podziękować np za ''ścieżki zdrowia'' ,wynalazek jego rządów !
Więc umówmy się ,albo jesteśmy dziewice i trzymamy skromnie spuszczone oczęta stojąc przed nagością polityki,albo jesteśmy już duże dziewczynki ,co to nie jedno już widziały i ciągle w uszach słyszą głos i słowa wypowiedziane przez Henryka IV Burbona - Paryż........
Nie można jednym zarzucać cynizm polityczny , a u drugich nie dostrzegać cynizmu do kwadratu. Takie myślenie też jest cynizmem !
Wszystkim nam się marzy polityka jak kryształ ,bo daje piękne światło i czysty dźwięk, ale taka polityka nie istnieje ,dlatego musimy się zadowolić zwykłym szkłem ,dobrze by było ,aby było w miarę przejrzyste i od czasu do czasu umyte !

Polecam dla odświeżenia myśli politycznej lekturę ''Księcia'' - po 500 latach ciągle aktualna lektura.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #70  
Nieprzeczytane 18-03-2012, 15:17
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Nie można jednym zarzucać cynizm polityczny , a u drugich nie dostrzegać cynizmu do kwadratu. Takie myślenie też jest cynizmem !
:

Hypatio!
Ale masz pomysły! Jak to nie można? A w jakich kodeksach to zapisano?
Wprawdzie prorok z toruńskiego gniazda prawd objawionych zalecał, żeby nie mylić szamba z perfumerią, ale to był jednorazowy wybryk i kierowany do starannie wyselekcjonowanych jednostek.
A w przypadku wyznawcy Gierka z "też lewicy", jaki to cynizm? To co Ty bierzesz za cynizm to..... PROSZKI
I kupa ze śmichem, bo jak inaczej można uciesznego człowieczka traktowac kiedy pamietasz jak partyjne tłumy spędzone do Kongresowej wrzeszczały ku czci "Gierek! Polska!!", a teraz "Jarosław Polskę zbaw!" a potem PRECZ z KOMUNĄ! Bo komuś z tłumku się przypomniało, ze SĘDZIA Kryże jest w PiSie u boku Zbawcy Jarosława syna komunisty Rajmunda K.
W każdym razie to co Ty bierzesz za cynizm polityczny, to facecje są i po użyciu proszków owiane oparami helu i kadzideł.
  #71  
Nieprzeczytane 18-03-2012, 15:51
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Lilu, te wcześniejsze karesy z KK ,a potem ich poniechanie tak samo można ocenić jak zawzięty antykomunizm Kaczyńskiego,który uległ cudownej metamorfozie podczas kampanii wyborczej i nagle z ust wodza - zauważ ,ładnie piszę ,a że to wódz to chyba nie wątpisz - usłyszeliśmy komplementy pod adresem ''Olina'' ,a pod adresem Gierka wręcz peany pochwalne. W zapamiętaniu Kaczyński zapomniał Gierkowi podziękować np za ''ścieżki zdrowia'' ,wynalazek jego rządów !
Więc umówmy się ,albo jesteśmy dziewice i trzymamy skromnie spuszczone oczęta stojąc przed nagością polityki,albo jesteśmy już duże dziewczynki ,co to nie jedno już widziały i ciągle w uszach słyszą głos i słowa wypowiedziane przez Henryka IV Burbona - Paryż........
Nie można jednym zarzucać cynizm polityczny , a u drugich nie dostrzegać cynizmu do kwadratu. Takie myślenie też jest cynizmem !
Wszystkim nam się marzy polityka jak kryształ ,bo daje piękne światło i czysty dźwięk, ale taka polityka nie istnieje ,dlatego musimy się zadowolić zwykłym szkłem ,dobrze by było ,aby było w miarę przejrzyste i od czasu do czasu umyte !

Polecam dla odświeżenia myśli politycznej lekturę ''Księcia'' - po 500 latach ciągle aktualna lektura.

No to tyż mówię ( mam nadzieję, że na uczulone zwapnienie nie zwracasz uwagi), że te śmichy z Kaczora trwały i trwały, że hej!
A nie było co się śmiać, bo to po jednych pieniądzach jest.
Z tym tylko, że w pocie czoła zdobyte tytuły magistrów historii,
powinny predestynować do zapamiętywania faktów przeszłych.

Doktorat prawa niekoniecznie.
Teoria prawa jest refleksją nad prawem, a Kaczyński jest właśnie teoretykiem prawa.

I ja nic nie zarzucam.
Tylko odpowiadam na poprzedni śmiech straszliwy. ''Usługi pogrzebowe ( ojciec chrzestny & synowie)'' właśnie pokazują,
że ukłon w stronę Gierka jest pestką od czereśni,
w porównaniu z tym co się dzieje obecnie,
a także ziarnkiem maku - z tym co dziać się będzie.

Ostatnio edytowane przez Lila : 18-03-2012 o 15:53.
  #72  
Nieprzeczytane 18-03-2012, 15:52
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=rebelio]
Cytat:
jak narazie na moje potrzeby - intuicja mi wystarcza
No dobra! Na twoje potrzeby! A co z potrzebami innych?
Przecie nikt co ma wątpliwości w tej kwestii nie będzie cie na ratunek wołał. Tu trza zbiorowego wysiłku, a nie indywidualnych wybryków.
Cytat:
podobał ci się? nigdy nic ślicznego w tym nie widziałam, ale gusty nie podlegają dyskusji.
To też, ale moze z niewłaściwej strony rzeczonego osobnika i jego dzieło oglądałaś.

Cytat:
hehehe .. jeśli chcesz porozmawiać, po prostu powiedz - zostań rebelio, wystarczy, może jeszcze jakieś małe uzasadnienie by się przydało
Co to to nie!
Za chwilę to pewnie zażyczysz sobie podanie, oklejone znaczkami skarbowymi z pieczątką komitetu blokowego.

Tu nie ma tak. Tu się jest z własnego wyboru i chęci.. I na własne życzenie!
A co do zostań i porozmawiaj, to jak zapewne zauważyłaś.. zostajemy na tej działce i rozmawiamy wyłącznie z miłości do bliźniego swego w postaci czystej i złem wszelakim nieskażonej.
Wybór więc należy do Ciebie!
  #73  
Nieprzeczytane 18-03-2012, 16:08
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uśmiech

Cytat:
Napisał Lila
Kaczyński jest właśnie teoretykiem



Jak zwykle w Twoim tekście znajduję jakąś perełkę - chyba specjalnie dla mnie umieszczoną z którą się całkowicie zgadzam i rozwinę ją twórczo wstawiając słówko ''tylko'' między ostatnie i przedostatnie słowo !

Nowa ulepszona wersja ,której oczywiście bez twego wkładu by nie było !
''Kaczyński jest właśnie tylko teoretykiem !''
Ładnie nam to wyszło ,no nie ?!
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
  #74  
Nieprzeczytane 18-03-2012, 16:21
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Jak zwykle w Twoim tekście znajduję jakąś perełkę - chyba specjalnie dla mnie umieszczoną z którą się całkowicie zgadzam i rozwinę ją twórczo wstawiając słówko ''tylko'' między ostatnie i przedostatnie słowo !

Nowa ulepszona wersja ,której oczywiście bez twego wkładu by nie było !
''Kaczyński jest właśnie tylko teoretykiem !''
Ładnie nam to wyszło ,no nie ?!

Ja dodam, żeś praktykiem....manipulacji.
Zapomniałaś w cytacie o jednym wyrazie - ''prawa''.
Nie dziwię się; guru, idol i Włatca w jednej osobie, niczym Trójca święta,
jest mistrzem manipulacji.
Podobno te zdolności daje ''marycha''.
Głupi ten co się nie sztacha.
  #75  
Nieprzeczytane 18-03-2012, 20:37
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
''Kaczyński jest właśnie tylko teoretykiem !''
Hypato Miła!
Zupełnie nie rozumiem czemu nie chcesz przyjac do aprobujacej wiadomości tej cechy wodza PiSu. Wyczuwam jakąś nutę niedowierzania i nawet lekkiej kpiny.
A tu nie ma żadnej ściemy.
Jarosław Kaczyński syn Rajmunda TEORETYKIEM WIELKIM JEST!!!
Wspomnij, że kiedy zakładał pierwsza partię PC, to w teorii miał to byc wielki centrowy projekt zbawicieli Polski, a czym sie to okazało w praktyce? Wredną ściemą w/g wzoru pierwszy milion trzeba ukraść i stąd kombinacje z FOZZ-em, Baksikiem, uwłaszczenie na warszawskich gruntach i nieruchomościach, lex Glapiński, długi względem państwa i ich szemrane umorzenie w ostatnim dniu urzedowania PiSu i Kaczyńskiego jako premiera.
Inna teoria: polityka prorodzinna. W teorii tytan intelektu, a jak spojrzec na praktyke, to jedynie miauczenie kota spod szafy słychać.
Inna teoria; antykomunista- A tu oprócz tradycyjnych odniesień to nawet jedyna przedstawicielka mlodszej generacji wykazała sie wybitnym antykomunizmem wchodząc do familii innych wybitnych antykomunistów z klanu Dubienieckich, nie mówiac już o wybitnie chrześcijańskich zwyczajach jakie kultywuje w praktyce, czyli nie dość że rozwódka, to jeszcze posiadaczka dwójki potomstwa z trzema tatusiami. Co w normalnych ukladach nie byloby niczym grzesznym, ale tu mamy do czynienia teoretycznie z familią tyleż wybitną co i wzorcową.
starożytni komuniści ponoc mawiali, ze ..wszystkie żony są nasze
I wreszcie w teorii pisuwuc to wybitny strateg.... i dobitnym tegoż przykładem był jego występ po przerżniętych SZÓSTYCH wyborach z groźnym okrzykiem: ZWYCIĘŻYMY!!!!
  #76  
Nieprzeczytane 18-03-2012, 20:50
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
No dobra! Na twoje potrzeby! A co z potrzebami innych?
Przecie nikt co ma wątpliwości w tej kwestii nie będzie cie na ratunek wołał. Tu trza zbiorowego wysiłku, a nie indywidualnych wybryków.
no to juz chyba nie mój problem

Cytat:
Napisał pluto37
To też, ale moze z niewłaściwej strony rzeczonego osobnika i jego dzieło oglądałaś.
szczerze mówiąc za długo sie temu dziełu nie przyglądałam bo cóś mnie zemdliło

Cytat:
Napisał pluto37
Co to to nie!
Za chwilę to pewnie zażyczysz sobie podanie, oklejone znaczkami skarbowymi z pieczątką komitetu blokowego.
!
jasna sprawa, bez pieczątki nie nada
  #77  
Nieprzeczytane 18-03-2012, 20:52
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

to wam się jeszcze chce o Kaczyńskim pisać?
  #78  
Nieprzeczytane 18-03-2012, 21:15
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał rebelio
to wam się jeszcze chce o Kaczyńskim pisać?

A znasz ciekawszy egzemplarz na politycznym topie?
Przecie świat bez niego byłby smutny jak..kondukt w listopadowy deszcz i pod wiatr na dodatek.
W końcu nie samym Palikotem polityczny kibic żyje...
i jeszcze cuś" gdyby nie było szkodników, to przemysł chemiczny poniósłby duże straty, a tak to i ludzie maja robotę, i budżet sie cieszy.
A w/w przypadku media mają zajecie i wielbiciele sporo radości. Czego sam jestem najlepszym przykładem
  #79  
Nieprzeczytane 18-03-2012, 21:20
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 009
Domyślnie

Cytat:
Napisał rebelio
to wam się jeszcze chce o Kaczyńskim pisać?

A skąd ta liczba mnoga?
Jednostka chorobowa na ogół występuje pojedynczo.
I dzięki Bogu.
  #80  
Nieprzeczytane 18-03-2012, 21:38
quasimodo81's Avatar
quasimodo81 quasimodo81 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Małopolska (Daleko od szosy)
Posty: 643
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Lilu, te wcześniejsze karesy z KK ,a potem ich poniechanie tak samo można ocenić jak zawzięty antykomunizm Kaczyńskiego,który uległ cudownej metamorfozie podczas kampanii wyborczej i nagle z ust wodza - zauważ ,ładnie piszę ,a że to wódz to chyba nie wątpisz - usłyszeliśmy komplementy pod adresem ''Olina'' ,a pod adresem Gierka wręcz peany pochwalne. W zapamiętaniu Kaczyński zapomniał Gierkowi podziękować np za ''ścieżki zdrowia'' ,wynalazek jego rządów !
Więc umówmy się ,albo jesteśmy dziewice i trzymamy skromnie spuszczone oczęta stojąc przed nagością polityki,albo jesteśmy już duże dziewczynki ,co to nie jedno już widziały i ciągle w uszach słyszą głos i słowa wypowiedziane przez Henryka IV Burbona - Paryż........
Nie można jednym zarzucać cynizm polityczny , a u drugich nie dostrzegać cynizmu do kwadratu. Takie myślenie też jest cynizmem !
Wszystkim nam się marzy polityka jak kryształ ,bo daje piękne światło i czysty dźwięk, ale taka polityka nie istnieje ,dlatego musimy się zadowolić zwykłym szkłem ,dobrze by było ,aby było w miarę przejrzyste i od czasu do czasu umyte !

Polecam dla odświeżenia myśli politycznej lekturę ''Księcia'' - po 500 latach ciągle aktualna lektura.
Gierka jest za co cenić (nie żyłem w tych czasach jak sekretarzył) choć by za modernizacje kraju, otwarcie na zachód (małe Schengen - między PRL - NRD) zwolnienie z przymusowych dostaw płodów rolnych i ubezpieczenie rolników... Tu Hypatio nie mamy do czynienia z koniunkturalizmem a jedynie z przejrzeniem na oczęta.
__________________
"Przyszło nam pisanie
od Wiednia do Koszyc
że będą panowie
sami łąki kosić

Panowie z kosami
a panie z grabiami
zjedzcie trzysta diabłów
róbcie sobie sami"
http://www.youtube.com/watch?v=JLzrg...eature=related
Pieśń do tańca, zebrana w Iwoniczu ok. 1871r.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Islam- religia pokoju czy terroryzmu - ankieta atlantis Społeczeństwo - wątki archiwalne 0 31-03-2010 10:10
To tez polityka . senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 11 12-06-2009 11:34
Dla kogo polityka ? senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 2 23-12-2008 13:53
Religia wuere'le Społeczeństwo - wątki archiwalne 297 12-10-2008 10:40
Polityka społeczna w expose premiera - Donald Tusk o seniorach - komentarze Basia. Ogólny 10 24-11-2007 10:55

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:30.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.