menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.praca.senior.pl, www.emerytura.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 20-05-2013, 22:44
~gość: 46.112.215.xxx's Avatar
~gość: 46.112.215.xxx
 
Posty: n/a
Post Praca na czas określony: koniec umowy, początek problemów - komentarze


Komentarz do artykułu: Praca na czas określony: koniec umowy, początek problemów
--------------------
dupa a nie kryzys...w głowach wam się przewraca...mówiąc ciągle KRYZYS KRYZYS, ludzie przestają inwestować, bo łapią doła tym ciągłym narzekaniem...więc koło kryzysowe się nakręca....i to jest cała filozofia ekonomii...Dużo jeżdżę po Świecie, i uwierzcie, w żadnym kraju nie dołuje się tak obywateli jak tu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 19-09-2013, 19:25
~gość: 89.74.30.xxx's Avatar
~gość: 89.74.30.xxx
 
Posty: n/a
Post

Najciekawsze jest to, że ta ustawa jest bardzo nieprecyzyjna również w kwestiach wypowiedzeń, dopiero sąd najwyższy musiał zabrać głos w tej sprawie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 20-09-2013, 19:29
martok martok jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 650
Domyślnie

Cytat:
Napisał 46.112.215.xxx
dupa a nie kryzys...w głowach wam się przewraca...mówiąc ciągle KRYZYS KRYZYS
Chciałbym zwrócić uwagę zapalczywym dyskutantom, że komentujecie artykuł sprzed dwóch lat (!!!), w którym jest mowa o poprawkach do ustawy antykryzysowej z r. 2009, które to zmiany obowiązywały tylko do końca roku 2011 (!!!); a sama ustawa była wynikiem prawdziwego, a nie wyimaginowanego kryzysu, jaki ogarnął światową gospodarkę nieco wcześniej. Artykuł z r. 2011 w oczywisty sposób nie może dotyczyć stanu gospodarki w dniu dzisiejszym.
*
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 23-09-2013, 22:49
Brunek_L Brunek_L jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 127
Domyślnie

Znalazłem niedawno, a właściwie została mi polecona strona rady pracowników. Na bieżąco są tam dodawane materiały o prawie pracy. Mojej córce, bo dla niej szukałem informacji się przydała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 24-09-2013, 09:14
martok martok jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 650
Domyślnie

Cytat:
Napisał Brunek_L
została mi polecona strona rady pracowników. Na bieżąco są tam dodawane materiały o prawie pracy.
Ciekawe, że autorzy powyższych krytycznych komentarzy do artykułu nie proszą Cię o podanie adresu tej strony. Widać swoje uwagi wpisali tylko po to, żeby się wyżyć, a nie po to, żeby się czegoś dowiedzieć.
*
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 24-09-2013, 11:13
~gość: 89.75.182.xxx's Avatar
~gość: 89.75.182.xxx
 
Posty: n/a
Post

Jeżeli ktoś na jakieś problemy zwiazane z prawem pracy to polecam stronę rady pracowników. Dużo ciekawych i jasno wytłumaczonych problemów i to za darmoszkę Sam z niego czesto korzystam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 26-09-2013, 20:50
Brunek_L Brunek_L jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 127
Domyślnie

Tam akurat sporo przydatnych rzeczy dowiedzieć się można. Odkrywam internet i jestem doprawdy zafascynowany tym, że można tu znaleźć absolutnie wszystko. Porady prawne, zdrowotne, filmy, zdjęcia, można znaleźć znajomych... moja żona nawet niedawno zakupy spożywcze przez internet zrobiła! Taka jest na czasie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 27-09-2013, 07:40
martok martok jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 650
Domyślnie

Cytat:
Napisał Brunek_L
Odkrywam internet i jestem doprawdy zafascynowany tym, że można tu znaleźć absolutnie wszystko. Porady prawne, zdrowotne...
Przed poradami zdrowotnymi w internecie to bym Cię akurat przestrzegał, a w każdym razie przed poradami dotyczącymi poważniejszych spraw. Wypowiadają się tu bowiem wszelkiej maści hochsztaplerzy i oszołomy od medycyny holistycznej, starochińskiej, homeopatii i innych podobnych bzdur. Przedstawiają się przy tym jako wybitni znawcy, czego nie jesteś w stanie sprawdzić ani Ty, ani nikt inny. Najgorszy lekarz z okolicznej przychodni to rozwiązanie lepsze niż internet.

Pozdrawiam - M
*
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:54.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.