menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #4841  
Nieprzeczytane 21-05-2016, 15:16
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech

Od 11 do 13.



Powiedz mi, co dzień się urodziłeś, a powiem ci, kim jesteś

W naszym charakterze i przeznaczeniu wpływa bezpośrednio na konkretny dzień miesiąca, w którym się urodzili. Nie jest przypadkiem, że wielu z nas wierzy, że liczba "szczęście". Więc to, co kryje się za terminem, który towarzyszy nam całe nasze życie?
что говорит о человеке день его рождения
# 1

"Numer jeden" - i to wszystko. Jest to znak, twórczych, kreatywnych, oryginalnych i bardzo niezależnych ludzi. Ich samowystarczalność ma dwa przeciwstawne oblicza: z jednej strony, jest pewny siebie osoby, które często służą jako przykład dla innych; z drugiej - indywidualistów i egoistów, którzy nie są gotowi, aby liczyć się z czyjąś opinią. Często działają jako inicjatorów i liderów - w ich silnym innowacyjnego ducha i determinacji. Są one dość ambitny i chętny do podejmowania ryzyka, aby osiągnąć swoje cele. Wśród negatywnych cech: impulsywność, arogancję i upór. Ze względu na terenie rezerwatu przyrody, to jest bardzo trudne do wykazania pełnię i głębię swoich uczuć, nawet najbliższych osób. [Więcej]
# 2

Druga liczba ludzi rodzą się, co odróżnia nadwrażliwość. Każdy wniosek przez nawet nieznanych ludzi, nie będzie pozostawiony bez uwagi. "Równowaga" - symbol równowagi i silnym związkiem. Jest to doskonały partner biznesowy, koledzy, przyjaciele i towarzysze życia. Love story, jak w bajce - chodzi o ich związku. "Two" często pełnią rolę mediatorów i arbitrów - są doskonałe dyplomaci: rzetelny, wykształconych, wrażliwych. I to jest święta liczba artystów i romantyków. Ci ludzie pracują dobrze w zespole, ale w tym samym czasie, nie są skłonni podjąć inicjatywę i nie lubią znajdować się w centrum uwagi. Ich nadmierna nieśmiałość często jest największą przeszkodą do rozwiązania ważnych problemów. Na drugim biegunie wrażliwej natury - tendencja dostać depresji.

# 3

"Treshki" - znak wyobraźni artystycznej i twórczej inteligencji, umiejętności komunikacji i empatii. Jest symbolem neutralności i współpracy. Trzeci urodził optymistów niestrudzonych, którzy wiedzą, jak być szczęśliwym i cieszyć się życiem. Dla nich, charakterystyczny stan wiecznej miłości. Posiadacze wielkim poczuciem humoru. Obdarzony wielką intuicją, dzięki której doskonale zidentyfikować najważniejsze myśli i pomysłów. Przez "treshek 'zdaniem powinien słuchać bardzo uważnie. Jak dwójkami, ich wrażliwość czasem przechodzi w drugą skrajność - w chwilach smutku, są one podatne na dipressii, wyolbrzymiają drobne problemy ...
# 4

Odpowiedzialny, sumienny, poważne i wiarygodne ludzie, którzy nie boją się wyzwań i robią wszystko, aby rozwiązać je bezpiecznie. Ambient to szybki odczyt, nie przez przypadek przeciwko "quady" są często słyszałem apele o pomoc, a oni nie wchodzą na głuche uszy. Urodził się w tym dniu, ludzie mają wspaniałą reputację firmy. Praca własna są one w stanie dokonać stan stały. Wydaje się, że nie jest tak, że będzie poza ich wytrzymałość. Wiele z "kwartet" skłaniają do nauk ścisłych. Ci ludzie są trzeźwi wszelkich niepowodzeń, widząc niepowodzenie jako nieuniknioną częścią doświadczenia życiowego. Z własnych błędach, wiedzą, jak wydobyć właściwe wnioski, aw konsekwencji przysługę. Ponadto wszelkie trudności i przeszkody na drodze rozpalać w nich emocje i siły, nie szczędząc wysiłku, w którym wszystkie koszty w celu osiągnięcia pożądanego na to.
что говорит о человеке день его рождения
# 5

"Piątka" - symbol wolności w numerologii. A ludzie urodzeni pod tym numerem, doskonale wiedzą, jak go używać i do dysponowania przeznaczenia. "5" - znak zapalonych podróżników i poszukiwaczy przygód. Bardzo towarzyski, nowoczesny i wszechstronny ludzie. Często cyfrowy znak geniusza. Ci, którzy rodzą się w piątym dniu nachylonej do mistycyzmu. Oni są przyciągane przez wszystkie tajemnicze, dziwne, nieznane ... Głównym rada, że ​​byłoby pożądane, aby dać "pięć" - zwolnij! Nie rób pochopnych wniosków z tej sytuacji i nie spieszyć rzeczy. Twój niecierpliwy charakter i chęć do szybkiego podejmowania decyzji może odegrać okrutny żart z ciebie i nieszczęśliwy.
# 6

Jest to znak miłości i zrozumienia, uczciwości i lojalności, rodziny i przyjaźni. U osób urodzonych na szóstą bardzo wysoko rozwiniętym poczuciem odpowiedzialności, talentów artystycznych, pragnienie humanistycznych. Są wielkoduszni, oszczędny, pomagać innym: praktyczne porady, a często pieniądze. "Six" - wspaniałych przyjaciół, którzy mogą być zaufane z najbardziej intymnych sekretów. Jednak liczba ta jest związana z oślepiającym zazdrości i ze stanowiskiem gorliwy właściciela. Są one dość uparty, uciążliwe i podatne na pochlebstwa.
# 7

Oznaką mądrości i inteligencji, która jest często zdominowane przez zmysły. Nie przez przypadek ludzie, którzy urodzili się "szczęście" numery Siódmy (i oni, i prawda, zawsze szczęście!), Miłość do czytania, cały czas gotowy, aby dowiedzieć się czegoś nowego i połączyć swe życie z aktywnością intelektualną. Mają duży potencjał w dziedzinie nauki i wynalazków. Fani perfekcjonistów prywatności. Na negatywne strony "Seven": Stealth pasji do sporów, sarkazmu, skłonność do izolacji, upór, drażliwość.
что говорит о человеке день его рождения?
# 8

W numerologii, jest symbolem władzy, patronat, władzy wykonawczej i kontroli. Ludzie, którzy urodzili się ósmego miesiąca, często znaleźć swoje powołanie w polityce, stają się ekspertami w dziedzinie ładu korporacyjnego, i czują się bardzo komfortowo w pozycji siły (swoją drogą, to znajduje odzwierciedlenie w seksie). Są egocentryczne, żądny chwały, marzy, aby osiągnąć powszechne uznanie. "8" - postać, która reprezentuje dochodów i materialnego sukcesu wysoki. Nie starają się wywrzeć nacisk na litość "ósemki" i wzywają do ich serca - żal im obce. Do diabła ze znakiem "minus" może obejmować nadmierne ambicje, sztywność (żeby nie powiedzieć okrucieństwo) w odniesieniu do pracowników i zniecierpliwienie ludzi jako całości. Wielkie pieniądze i oszałamiające zarobki "osiem" psuć.

# 9

Jednym z najbardziej sentymentalna przedstawicieli miesiąca kalendarzowego. Oddanymi przyjaciółmi, romantyczne życiowy partner, zainteresowanych partnerów biznesowych. W "nine" dobrze rozwinięty talent pisarza - nie dają mu przepaść. Jedną z charakterystycznych cech - hojność. Należy zauważyć, przez wszystkich, którzy są zaznajomieni z tych przedstawicieli. Łatwo jest wybaczyć zniewagi i są łatwe w sprawie braków innych. Odpowiedzialni pracownicy, którzy nigdy nie uda się uruchomić nowy projekt. Brakuje tylko rozproszone "dziewiątki" - większą uwagę na ich własnych finansów. Wszelkie kwoty pieniędzy w krótkim czasie zniknąć z ich rąk.
# 10

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych postaci. Jest to mieszanina dwóch świętej liczby, których znaczenie redukuje się do ekspresji ". Albo wszystko albo nic" Osoby urodzone pod "10", są przyzwyczajeni do działania prosto i bez ogródek, unikają intrygi, skomplikowane meandry i przebiegły plan i zawsze wybierał najbardziej oczywistą i prawdziwą drogę. Mają czystą duszę i wielkie serce, bardzo popularny wśród swoich przyjaciół i zawsze przyciąga uwagę innych. Rada "desyatochku" - wizualizować swoje cele i marzenia: należy złożyć i badać je w szczegółach, tak aby były spełnione.
что говорит о человеке день его рождения?
# 11

Żaden inny numer nie mają tak silnego komponentu duchową, jak numer jedenaście. Od dzieciństwa, wybiorą ścieżkę rozwoju wewnętrznej i miłości. Bogactwo martwić ich najmniej, są one przede wszystkim zadbać o swoją duszę. Ci ludzie sobie sprawę, moc słów, więc starannie rozważyć wszystkie te rozmowy i nigdy się nie poddawaj bezczynnych wskazówki i porady. Ku ich zdaniem, naprawdę powinien uważnie słuchać - można mieć pewność, że oceniano wszystkie możliwe konsekwencje takiej decyzji. Ich wewnętrzne granice na psychicznej intuicji.
# 12

Z numerem jeden osób urodzonych po 12, wziął silną wolę, pozytywne nastawienie do życia i neugosayuschuyu energii. Ale Deuce - wewnętrzna harmonia, równowaga sił, genialne zdolności organizacyjne i umiejętności komunikacyjne. Dwunastu - liczba święte dla całej ludzkości, a fakt ten nie może zostać umorzone. Ponad tysiąc lat temu, był to jego wybrano do określenia pory dnia, dzieląc rok na miesiące i pomiaru długości (stopa = 12 cali). Nie jest przypadkiem, że jest ci przedstawiciele często mają specjalną misję - mogą zmienić świat na lepsze.
# 13

Liczbę najbardziej kontrowersyjna w numerologii, który reprezentuje fazę transformacji. Urodzona trzynastego ludzi nie może pozostawić nikogo obojętnym. Nośniki tego kodu cyfrowego życia dążenie do perfekcji w ich życiu ciągle odbywają się kilka zmian: zarówno w życiu osobistym i zawodowym. Słowo "stabilność" wyraźnie nie jest z ich słownika. Jedną z głównych wad swoich przedstawicieli - nietolerancja wobec innych. Po wielkiej kłótni, rzadko daje drugą szansę, nawet jeśli ta druga osoba, która wyraźnie zasługuje. Ponadto są one bardzo lazy, które często nie pozwala im na osiągnięcie ich celu.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4842  
Nieprzeczytane 22-05-2016, 11:15
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech Witajcie miło.

Witajcie i znowu ślę porady;
Czasami,piorąc bieliznę w pralce,elektryzuje się wszystko.Jest to bardzo nieprzyjemne,tym bardziej że mamy mokre ręce.

Można temu zapobiec;wkładając do Bębna zmiętą folie aluminiową.Pomoże....
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4843  
Nieprzeczytane 29-05-2016, 13:25
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech Witajcie miło.

Dzisiaj wierszowo z TUWIMA.

O kocie

Na płot, co własnym swoim płoctwem przerażony
Wyziorne szczerzy dziury w sen o niedopłocie,
Kot, kocurzak miauczurny, wlazł w psocie-łaskocie
I podwójnym niekotem ściga cień zielony.

A ty płotem, kociugo, chwiej,
A ty kotem, płociugo, hej!

Bezślepia, których nie ma, mrużąc w nieistowia
Wikłające się w platwie śpiewnego mruczywa,
Dziewczynę-rozbiodrzyne pod pierzynę wzywa
Na bezdosyt całunkow i męke ustowia.

A ty płotem, kociugo, chwiej,
A ty kotem, płociugo, hej!

Cuda i dziwy.

Cuda i dziwy

Spadł kiedyś w lipcu
Śnieżek niebieski,
Szczekały ptaszki,
Ćwierkały pieski.
Fruwały krówki
Nad modrą łąką,
Śpiewało z nieba
Zielone słonko.
Gniazdka na kwiatach
Wiły motylki.
Trwało to wszystko
Może dwie chwilki.
A zobaczyłem
Ten świat uroczy,
Gdy miałem właśnie
Przymknięte oczy.
Gdym je otworzył,
Wszystko się skryło
I znów na świecie
Jak przedtem było.
Wszystko się pięknie
Dzieje i toczy...
Lecz odtąd - często
Przymykam oczy.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4844  
Nieprzeczytane 19-06-2016, 12:22
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie Witajcie miło.

Czas ucieka nie miłosiernie.Tak jak My starzejemy się i nic nie zmieni doli Życia.
Pozdrawiam miło...



Zamieszkałego na Syberii 77-letni Władymira Dawidowa spotkało pasmo nieszczęść. Mężczyzna stracił żonę, pracę, a na koniec zaginął jego pies Yan. Staruszek postanowił odnaleźć pupila. Całymi dniami chodził po ulicami swojego liczącego około 250 tysięcy mieszkańców miasta. W dłoni trzymał zawsze kartkę z napisem "Pomóżcie mi znaleźć mojego przyjaciela".

Emerytowany mężczyzna odszedł 1 kwietnia 2016 roku. Wiele osób twierdzi, że umarł "ze smutku". Niemal do końca swoich dni próbował odnaleźć "jedynego przyjaciela, jaki został mu w życiu". W końcu jednak musiał się poddać. - Fizycznie nie dawałem już rady więcej chodzić. Poszedłem więc do punktu ksero i poprosiłem o wydrukowanie ulotki. Przykleiłem ją do bankomatu razem ze zdjęciem Yana. Nigdy nie przypuszczałem, że w naszym mieście znajdzie się tylu miłych ludzi. Przychodzili do mnie, żeby porozmawiać, pytali, jak idzie, pocieszali mnie - opowiadał Władymir Dawidow, który zmarł, nie znalazłszy pupila.

Daria Taraninoka, która pomagała w poszukiwania psa, zorganizowała kampanię medialną, której celem jest zebranie pieniędzy na pogrzeb staruszka. Udało jej się uskładać ponad tysiąc dolarów. Ma nadzieję, że szczodrość ofiarodawców umożliwi jej upamiętnienie zmarłego i jego psa skromnym pomnikiem. - Nie myślałam, że ludzie tak zareagują, ale sytuacja bardzo ich poruszyła - mówi Taraninoka.


__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4845  
Nieprzeczytane 27-06-2016, 13:41
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie Witajcie miło.

[size="2"]Wspomnimy,sobie co nie co.
Byłam w moim wielgachnym mieście,kupiłam 4 pomidory i wróciłam piechotką.Wycieczka wspaniała.

Coś z dawnych lat..Kryształy PRL-u.

http://wstaw.org/m/2016/06/27/musztardowek7.jpg
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4846  
Nieprzeczytane 09-07-2016, 10:03
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie Witajcie miło.

Witajcie i wczoraj wzięło mnie.Kocio na dachu w kolorach słodkich.
Bristol i pastele olejne a potem rozmazane terpentyną balsamiczną.

__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4847  
Nieprzeczytane 09-07-2016, 12:34
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie Witajcie miło.

Podoba mi się ten obrazek i może go namalujęD.Amendola.

__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4848  
Nieprzeczytane 08-08-2016, 11:00
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie Kocie święto..

Dzisiaj jest ŚWIATOWY DZIEŃ KOTÓW>>...

Święto wielkie i będziemy mruczeć do woli.

Pozdrawiam miło.....


__________________
http://ewefew.blogspot.com/

Ostatnio edytowane przez eledand : 08-08-2016 o 12:12.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4849  
Nieprzeczytane 20-08-2016, 11:52
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
OK Witajcie miło.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Dzisiaj jest Międzynarodowy Dzień Bezdomnych Zwierząt.

Bądżcie mali Bracia pod opieką Dobrych Ludzi co podają Miskę strawy i do miseczki mleczka.


__________________
http://ewefew.blogspot.com/

Ostatnio edytowane przez eledand : 20-08-2016 o 12:16.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4850  
Nieprzeczytane 02-09-2016, 17:41
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech witajcie miło.

Witajcie i byłam w Szpitalu Wojewódżkim,.
Podarowałam 23 obrazy a resztę czytajcie.

http://www.nto.pl/wiadomosci/opole/a...-wcm,10583130/
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4851  
Nieprzeczytane 03-09-2016, 12:35
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie witajcie miło.

Wczoraj,wstałam już o 3,oo bo spać nie mogłam.Wygrzebałam się i zaserwowałam samemu sobie Kawę,pachnącą.Było mi wspaniale,siedząc myślałam,jak przejdzie ten ważny Dzień.

Po przyjeżdzie do Opola,nie piłam nigdzie 2-giej Kawy a jedynie konsumowałam resztki śniadania.

Potem poszłam do Ośrodka w centrum miasta,ufryzować moje włosiny.Rzuciłam sobie fryzurkę z żelkiem na 100%.
Udało się.
Pojechałam w końcu do WOjewódzkiego Centrum Medycznego.Szatnia,zostawiłam dodatkowe tam lompy i do Kancelarii.

Tam było "luda" i telefonów.Piątkowy rejwach.Ja siedziałam jak myszka cichutko.Po 10,15,zainteresowali się Efkom.

Pozostało,trochę czasu.Derechtor,osoba odpowiedzialna za Kult-urę Sekretarka i ja.

Poszliśmy na Oddział Dziecięcy,który jest na okrągło zamknięty na 4-spusty.Zdziwiło mnie,skąd tyle ludzi na tym oddziale się znalazło.

Otwarto podwoje i wskoczyłam jako pierwsza.Witanie a po chwili Kawuśia w towarzystwie Derektora WCM-nowego i Ordynatora od Alergii,który jest Szefem oddziałów dziecięcych,.
Ten Dyrektor,ma 2,5 metra a ja łypałam na niego ze dołu.Hii.
Wydaje się mnie że za dużo Marchwii jadał.

Kto byli Ci ludzie na Oddziale toć to Rodzice chorych Dzieci.
Przeżycie nie samowite,jak na mnie.Łzy nie leciały,ale było już już.

Dwa Radia,mnie słuchali i NTO.
Telewizja była z nowym Rokiem zajęta.

Atmosfera była super.Zdziwienie i radość,przekazania.

Sama też spokojnie,osiągnęłam tam swój cel po raz 2-gi.
Plany jak zwykle u mnie kłębią się w głowie.

Z Ordynatorem była rzeczowa rozmowa i mówie,mam u Pana wizytę jako Pacjent.A co? Pani dolega.
Alergia i wieczny kaszel.Ja Panią wyleczę.

Dlatego też,zostałam zatrudniona jako hiii Nauczycielka
od Pędzla,która sama boryka się ze swoimi błędami.
Dzieci będą oceniać te gryzmoły.

Myślę że tak żle nie będzie.Postaram się wywiązywać z tego nadania.

"Pikny" też zmienił ZDANIE.Pogratulował i powiedział rób tak dalej skoro sprawia to TOBIE przyjemność bo JA CIEBIE POTRZEBUJĘ...
To były dla mnie ważne słowa.

Pozdrawiam jak na teraz.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4852  
Nieprzeczytane 06-09-2016, 08:45
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie witajcie miło.

Witajcie i u mnie już nadeszła JESIEŃ>.....

Pozdrawiam na cały dzień.

__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4853  
Nieprzeczytane 06-09-2016, 08:52
Krycha.'s Avatar
Krycha. Krycha. jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 52 224
Domyślnie

Uśmiechnięta ta Twoja jesień , Ewko!! Niechby taka była i u nas!! Pozdrawiam,,,
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4854  
Nieprzeczytane 06-09-2016, 09:13
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie witaj..

Witaj na wątku.
Krysiu tak spodobał mi się ten Obrazeczek ta uśmiechnięta Twarz że postanowiłam go tutaj wkleić.

Wszyscy dziwią się,że ja wstaje wcześnie,zawsze byłam zmęczona jak rozlazła Żaba./.
Dużo dobrego zrobiła u mnie Dieta,sporo jarzyn,pomidorów i ogórków.Najwidoczniej tych Potasowych związków i innych naturalnych witamin,mnie brakowało.

Teraz przygotowuję się do udzielania lekcji malarskich.Sama nie za wiele,wiem ale muszę sprostać wyzwaniu.
Jutro "Sonny dzień."Pikny" idzie na USG,jakieś czarne plamy na plecach się pojawiły.Ja nie komentuje tego bo szkoda nerw.

Pozdrawiam
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4855  
Nieprzeczytane 06-09-2016, 10:30
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie witajcie miło.

Pokazuje bo mam na tapecie.Można podziwiać..

__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4856  
Nieprzeczytane 06-09-2016, 13:32
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech Wierszyk.

Koci płacz.

Biegnie,sobie Kot,przez drogę,

Czarodziejską dżwiga łapę.

Uszy się zjeżyły bo Wróbla zobaczyły,

Wróbelek,poćwierkał i odleciał.

KOT,pozostał sam i beczał.


Efsul 2016.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4857  
Nieprzeczytane 06-09-2016, 13:34
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech Wierszyk.

Koci płacz.

Biegnie,sobie Kot,przez drogę,

Czarodziejską dżwiga łapę.

Uszy się zjeżyły bo Wróbla zobaczyły,

Wróbelek,poćwierkał i odleciał.

KOT,pozostał sam i beczał.


Efsul 2016.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4858  
Nieprzeczytane 10-09-2016, 10:49
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie witajcie miło.

Popatrzcie na wspaniałe Rysunki.
Do 2009 Samouk od urodzenia ta Hiszpanka rysuje .Talent
niesamowity,pracowita i odnosząca wspaniałe SUKCESY.

http://www.artelibre.net/autor/24202
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4859  
Nieprzeczytane 10-09-2016, 11:39
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Uśmiech witajcie miło.

Patrzajcie.


__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4860  
Nieprzeczytane 13-09-2016, 19:50
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie witajcie miło.

Na Kocią Budkę, muszę zarobić.
Dam ze 6 Obrazków i "Łania" bezzębna będzie miała spokój.

__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Czat toy_ Różności - wątki archiwalne 45 14-09-2009 21:13

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:38.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.