menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Profilaktyka i zdrowy styl życia
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 21:51
deni7's Avatar
deni7 deni7 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Miasto: Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Posty: 16
Domyślnie Taniec dla zdrowia


Zapraszam wszystkie kobiety, które zakończyły zbiory i wszelkie prace na działkach i będzie im czegoś brakowało do dalszej aktywności ruchowej. Proponuję środowe spotkania kobiet z tańcami greckimi, żydowskimi, bułgarskimi, rosyjskimi i innymi na ul. Granicznej 12 w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym.Jest wesoło, radośnie i tanecznie, a przy tym- żyć się chce. instruktorka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 22:01
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał deni7
Zapraszam wszystkie kobiety, które zakończyły zbiory i wszelkie prace na działkach i będzie im czegoś brakowało do dalszej aktywności ruchowej. Proponuję środowe spotkania kobiet z tańcami greckimi, żydowskimi, bułgarskimi, rosyjskimi i innymi na ul. Granicznej 12 w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym.Jest wesoło, radośnie i tanecznie, a przy tym- żyć się chce. instruktorka.
No fajnie , a chłopy? maja się odwalić? no i jeszcze gdzie jest ulica Graniczna 12, byłem i tam nic nie ma, prywatna chałupa i to taka malutka, że nawet para staruszków ma ciasno..... żadnego ani ośrodka, ani środka....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 22:09
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
No fajnie , a chłopy? maja się odwalić? no i jeszcze gdzie jest ulica Graniczna 12, byłem i tam nic nie ma, prywatna chałupa i to taka malutka, że nawet para staruszków ma ciasno..... żadnego ani ośrodka, ani środka....
jip pewnie szukałeś w swojej miejscowości. U mnie też jest taka ulica ale nie chce mi się iść czy jechać bo to kawałek drogi.
Ale deni pewnie odnosi się do Bydgoszczy bo tak ma napisane w profilu. (domyślnie)
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 22:14
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

U mnie w miejscowości tańce prowadził Ukrainiec i nie dostał wizy po wakacjach i co i koniec tańców.
A moja córa i zięć chodzili
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 22:38
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Domyślnie

Uwielbiam tańczyć, ale co z tego kiedy nie ma ku temu okazji. Przydało by się jakieś wesele. Acha zapomniałam przecież za 2 miesiące Sylwester !!I znowu człowiek starszy o rok ......niestety.
__________________
Jadzia G
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 22:45
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

a nie ma u was klubów osiedlowych z tańcami, wycieczkami?
Taniec toż to jeden ze sposobów pozbywania się stresu
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 22:58
Jadzia_G's Avatar
Jadzia_G Jadzia_G jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Sosnowiec
Posty: 14 579
Domyślnie

Cytat:
Napisał artfilka
a nie ma u was klubów osiedlowych z tańcami, wycieczkami?
Taniec toż to jeden ze sposobów pozbywania się stresu
Napewno są, ale dla małolatów- ja tej muzyki nie mogę słuchać a co dopiero przy niej tańczyć.
__________________
Jadzia G
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 23:07
deni7's Avatar
deni7 deni7 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Miasto: Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Posty: 16
Domyślnie Taniec dla zdrowia

Witajcie. Tak przepraszam, nie napisałam, że ta Graniczna 12 to w Bydgoszczy, dziękuję za sprostowanie.Tańce, które prowadzę, są po to, aby kobiety mogły przypomnieć sobie czasy, kiedy tańcem odreagowywały codzienne problemy, smutki i można było tańczyć wszędzie. Dziś tańce etniczne, tańce naszych korzeni wracają z wielką siłą i bardzo dobrze. Jeszcze raz zapraszam serdecznie na środowe spotkania.a także na swoją stronkę www.choreoterapia.info.pl pozdrawiam wszystkich, oczywiście zasmuconych panów również.instruktorka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 23:17
deni7's Avatar
deni7 deni7 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Miasto: Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Posty: 16
Domyślnie

Jadziu, tańce, które prowadzę nie mają nic wspólnego z małolatami, przychodzą na nie kobiety dojrzałe, które chcą się odprężyć i spędzić inaczej trochę czasu chociaż jeden dzień w tygodniu.przyjdź, zobacz, oceń a napewno nie pożałujesz. do miłego zatańczenia.instruktorka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 23:23
Bajadera07's Avatar
Bajadera07 Bajadera07 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Sopot
Posty: 2 627
Domyślnie

Cytat:
Napisał deni7
Jadziu, tańce, które prowadzę nie mają nic wspólnego z małolatami, przychodzą na nie kobiety dojrzałe, które chcą się odprężyć i spędzić inaczej trochę czasu chociaż jeden dzień w tygodniu.przyjdź, zobacz, oceń a napewno nie pożałujesz. do miłego zatańczenia.instruktorka
U nas tańce w kręgu - ale tylko izraelskie - prowadziły zakonnice. Były one bezpłatne .. Choreoterapia , to też fajna sprawa. Na UTW w Sopocie była/jest prowadzona w jako jeden z warsztatów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 23:23
deni7's Avatar
deni7 deni7 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Miasto: Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Posty: 16
Domyślnie

Witaj tadeusz50.Już chciałam Cię zaprosić na te tańce, bo na greckich we wrześniu miałam dwóch Panów, ale trochę daleko, abyś wskoczył do Bydgoszczy na dwie godzinki.pozdrawiam Dana
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 23:29
deni7's Avatar
deni7 deni7 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Miasto: Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
Posty: 16
Domyślnie

Witaj. Szkoda,że taki kawał drogi jesteś od Bydgoszczy, bo pewnie byś wpadła, izraelskie są prześliczne, ale greckie i bułgarskie, macedońskie i armeńskie, czeskie, węgierskie, rumuńskie i nie wiem już jakie mają w sobie moc i przepiękną niepowtarzalną muzykę. pozdrawiam Sopot, może kiedyś zatańczymy na molo? Dana
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 05-10-2009, 23:32
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał bogda50
U nas tańce w kręgu - ale tylko izraelskie - prowadziły zakonnice. Były one bezpłatne .. Choreoterapia , to też fajna sprawa. Na UTW w Sopocie była/jest prowadzona w jako jeden z warsztatów.

suuuper sprawa podpowiem u mnie na UTW
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 06-10-2009, 02:19
ewelina55 ewelina55 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: wroclaw
Posty: 4 311
Domyślnie

Taniec jest wspaniałą formą relaxu. W moim mieście jest wiele klubów i lokali, gdzie można się bawić.
Ale można sobie poćwiczyć taniec w domu. Włączyć muzykę, którą się lubi. Można też założyć słuchawki i parę minut dziennie poćwiczyć w rytm muzyki.

Można samemu, lub w grupie. Naprawdę warto spróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 17-01-2020, 10:50
ilarson's Avatar
ilarson ilarson jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 4
Domyślnie

Taniec, to bardzo sposób na wolny czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 27-02-2020, 10:21
brotet brotet jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Łódź
Posty: 148
Domyślnie

Generalnie każda forma aktywności fizycznej dostosowana do stanu zdrowia oraz wieku jest dobra.
Najważniejsze, to aby nie dopuścić do sytuacji w której nic się nie robi. Na youtube można znaleźć całkiem dużo infomracji z tego zakresu. Proponuję jeszcze sprawdzić pod niniejszym linkiem: http://rehabilitacjakrakow.com.pl/fi...obiet-w-ciazy/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Taniec z gwiazdami Frezja Hobby, pasje 322 27-11-2011 19:03
Taniec 50+ dla Seniorów - Kurs Tańca - Wrocław dancewithme Zaproszenia 0 23-09-2009 05:18
Zurawie zaczęły taniec. Wodniczka Wszystkie zwierzęta duże i małe 29 27-03-2009 20:08
Taniec na siedząco - komentarze czort Ogólny 36 23-01-2009 12:03
taniec lepszy od gimnastyki malgos651 Różności - wątki archiwalne 13 12-06-2007 19:32

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:10.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.