menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1221  
Nieprzeczytane 16-06-2013, 21:55
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

I nigdy już nie podejmę pracy z ogłoszenia w internecie!Zadne zastepstwa!!Ale przeżyłam horror jak ta młoda nie wróciła a ja miałam wyjechać!Nawet ciuchy zabrała w 2 torby a do mnie powiedziała że jedzie z dzieckiem do matki i na pewno wróci w niedzielę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1222  
Nieprzeczytane 16-06-2013, 22:01
martok martok jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 650
Domyślnie

Cytat:
Napisał danusiia
I tak można się p"przejechać"na opiekunkach!!
Makabryczna historia. Niestety, oszukiwanie starszych ludzi staje się coraz powszechniejsze.

PS. Ale psa pewnie polubisz.
*
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1223  
Nieprzeczytane 16-06-2013, 22:33
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał aniak2015
Poczytałam sobie wpisy .Moi drodzy nam będzie wszędzie źle ,jeżeli nie będziemy akceptować miejsca w którym jesteśmy.Każdy jest człowiekiem i ma swoje prawa i obowiązki .Ale życie potrafi nas zaskoczyć i dowalić nieraz.Miłego weekendu.Anna

Aniu, życie nie tylko potrafi dowalić - życie zaskakuje również pozytywnie. Te nasze rozważania, to poszukiwanie możliwie najlepszego rozwiązania. To nie jest tak, że trzeba akceptować miejsca, w których jesteśmy z przymusu. Akceptować trzeba miejsca, w których jesteśmy z wyboru. Każdemu Seniorowi, bez wyjątku, prawo wyboru przysługuje. Jest tylko jedno ale, w jakiej będziemy formie fizycznej i psychicznej u kresu naszych dni, na tym łez padole - tego nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Dywagując staramy się przygotować na tę okoliczność. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1224  
Nieprzeczytane 17-06-2013, 14:57
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie opieka

Cytat:
Napisał martok
Makabryczna historia. Niestety, oszukiwanie starszych ludzi staje się coraz powszechniejsze.

PS. Ale psa pewnie polubisz.
*
Odpowiadam dziś na PS>pieska bardzo polubiłam i chociaż jest młody ale posłuszny od razu wiedział gdzie jest jego miejsce!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1225  
Nieprzeczytane 19-06-2013, 05:51
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witam w ten piękny słoneczny dzień.Już pół nowego roku za nami,czy nie wydaje się by ten czas szybciej mijał?Każdy dzień przemija bezpowrotnie.Czy relacje z naszymi znajomymi,przyjaciółmi są zachowane.?Zastanawiam się często jak moi rodzice podchodzili do życia{już ich nie mam}nie zapomnę ich stoickiego spokoju przy rozwiązywaniu "trudnych"spraw.Nie wydaje Wam się że samo życie jest sztuką niezależnie od tego gdzie i w jakich czasach się żyje?Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1226  
Nieprzeczytane 19-06-2013, 10:25
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie życie czy sztuka

Cytat:
Napisał aniak2015
Witam w ten piękny słoneczny dzień.Już pół nowego roku za nami,czy nie wydaje się by ten czas szybciej mijał?Każdy dzień przemija bezpowrotnie.Czy relacje z naszymi znajomymi,przyjaciółmi są zachowane.?Zastanawiam się często jak moi rodzice podchodzili do życia{już ich nie mam}nie zapomnę ich stoickiego spokoju przy rozwiązywaniu "trudnych"spraw.Nie wydaje Wam się że samo życie jest sztuką niezależnie od tego gdzie i w jakich czasach się żyje?Anna
Witam w słoneczny i upalny już dzień!!przed wyjściem do centrum wolontariatu zastanawiam się jak ja mogę rozwiązać moje problemy ale wydaje mi się że jak odwiedzę podopieczną to nie będę tak "płakać i myśleć"co dalej?!Jak w moim wierszu:dopóki jestem zdrowa,sprawna,przede mną cały świat!!Jak wrócę to Wam opiszę tą wizytę.Pozdrawiam.Danuta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1227  
Nieprzeczytane 20-06-2013, 08:48
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie spotkanie

Witajcie!Byłam na spotkaniu w Centrum jestem umówiona na sobotę do podopiecznej.Ona ma opiekę z Mops w tygodniu ale w soboty i niedziele jest sama w domu.Dlatego będę ją odwiedzać i zaczynam od tej soboty.wiecie że przypomniałam sobie pewną sentencję:człowiek jest tyle wart ile ofiaruje z siebie innym.I to tak z serca a nie za pieniądze!!To nic że mam ich mało ale nawet tym co mam mogę się podzielić np.upiec ciasto i zanieść tej pani.Pozdrawiam.Danuta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1228  
Nieprzeczytane 20-06-2013, 11:01
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Witam.To nie sztuka dawać jak się ma duzo.Sztuka jest dzielić sie, jak ma się mało
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1229  
Nieprzeczytane 20-06-2013, 11:33
martok martok jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Posty: 650
Domyślnie

Cytat:
Napisał sabcia
Witam.To nie sztuka dawać jak się ma duzo.
A mnie się zdaje, że jest odwrotnie - dawanie sprawia największe trudności tym, co mają dużo.
*
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1230  
Nieprzeczytane 20-06-2013, 18:37
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał danusiia
wiecie że przypomniałam sobie pewną sentencję:człowiek jest tyle wart ile ofiaruje z siebie innym.I to tak z serca a nie za pieniądze!!To nic że mam ich mało ale nawet tym co mam mogę się podzielić np.upiec ciasto i zanieść tej pani.
Pomyśl też czasem o powiedzeniu: "Podasz palec, a będą chcieli całej ręki". Smutne to, ale przydarzyło mi się całkiem niedawno. Pomogłem jednorazowo, bezinteresownie, sprawnej osobie potrzebującej środków do życia - no i stało się to moim obowiązkiem w jej mniemaniu. Samo życie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1231  
Nieprzeczytane 21-06-2013, 12:29
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie samo życie

Cytat:
Napisał Bertold
Pomyśl też czasem o powiedzeniu: "Podasz palec, a będą chcieli całej ręki". Smutne to, ale przydarzyło mi się całkiem niedawno. Pomogłem jednorazowo, bezinteresownie, sprawnej osobie potrzebującej środków do życia - no i stało się to moim obowiązkiem w jej mniemaniu. Samo życie.
Witaj!Masz rację Bertoldzie!Nie można okazywać tak całej empatii i ja mimo wszystko staram się być ostrożna zwłaszcza po ostatniej"wpadce"!!Ale ogromnie się ciesze że mam Was!!Mogę się szczerze zwierzyć i opisać różne sytuacje.I poczytać o Was!Jak będzie zimno i brzydko będziemy spotykać się częściej w necie!!Pozdrawiam.Danuta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1232  
Nieprzeczytane 21-06-2013, 19:47
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Zawsze znajda sie tacy,którzy chca drugiego wykorzystać.Zyczę miłego weekendu,
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1233  
Nieprzeczytane 22-06-2013, 19:19
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witam!Już jestem po odwiedzinach u pani jako wolontariusz.Było bardzo miło podopieczna się wzruszyła a ja dochodzę do wniosku że "zabijam"w ten sposób moją samotność!I moi znajomi nie mogą zrozumieć że można być u kogoś za darmo!!!Tak po prostu!Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1234  
Nieprzeczytane 22-06-2013, 20:14
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Danusiu zadowolenie psychiczne jest bardzo wazne
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1235  
Nieprzeczytane 23-06-2013, 08:27
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Cytat:
Już jestem po odwiedzinach u pani jako wolontariusz.Było bardzo miło podopieczna się wzruszyła a ja dochodzę do wniosku że "zabijam"w ten sposób moją samotność!
Witaj Danusia. "Mieć dobre serce - to jest najważniejsze".
Cytat:
I moi znajomi nie mogą zrozumieć że można być u kogoś za darmo!!!Tak po prostu!
Samotności nigdy nie zrozumie ten, u którego ona jeszcze nie zagościła.
Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1236  
Nieprzeczytane 23-06-2013, 08:40
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witam wszystkich!I życzę miłej i udanej niedzieli!Ja dzisiaj wybieram się na piknik rodzinny nad jezioro w mojej "dużej wiosce".Od 15 do 20.W Kościerzynie dużo się dzieje!!Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1237  
Nieprzeczytane 23-06-2013, 16:28
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

No i dobrze ,ze robi się troche chłodniej.Taka pogoda to wykancza.To tylko dla młodych,
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1238  
Nieprzeczytane 24-06-2013, 07:14
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witam!Piknik wczorajszy niestety przerwała burza i ulewa!I nareszcie się ochłodziło!Masz rację sabciu że tobyło nie do wytrzymania!!Druga Grecja!A dziś jest o wiele lepiej i idę z pieskiem na pierwsze szczepienie.Od lipca przyjeżdżają do mnie wnuki cała 4.Z jedną córką.Będziemy chodz nad jezioro i na basen.\Ale będzie wesoło!!\
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1239  
Nieprzeczytane 24-06-2013, 11:39
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Witam wszystkich i pozdrawiam,Gdzie pada ,tam pada .U nas jeszcze nie.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1240  
Nieprzeczytane 25-06-2013, 05:46
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witajcie!Ale nas tu mało!!Ja w każdym bądz razie nie zostawię tej naszej strony!To znak że żyję!!Jak się czujecie?I jak zmagania z cukrzycą?Wiem że codzienny umiarkowany ruch dobrze robi w tej chorobie i można sprawnie żyć!Ja mam podobne schorzenie ale genetycznie wysoki cholesterol i dieta ostra--reżim!!Pozdrawiam.Danusia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:15.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.