menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #221  
Nieprzeczytane 17-09-2017, 09:15
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witam!Duzo myślę teraz o tym małżeństwie w starości-brać czy nie brać?Na razie na pewno nie,bo zakończyłaby się moja przygoda z Niemcami!A przyzwyczaiłam się do dobrej kasy!Powiecie-ale materialistka-mówi,że zakochana ale chyba bardziej lubi pieniądze a nie biedę we dwoje?!Może nie wielką biedę ale nie taki pieniądz!!Wszystko okaże się po nowym roku na wiosnę jak dożyjemy.Nie mogę tak na łapu capu zdecydować się!!A jezeli nie decyduję się na ślub to żyjemy na biało-bez zbliżeń!No i znowu śmiech ze mnie-jaka staroświecka osoba?! Nie szkodzi,lepiej i ja się pośmieję,a nie będę zalewać się łzami!! Pozdrawiam Was i życzę miłej niedzieli!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #222  
Nieprzeczytane 17-09-2017, 12:09
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie witaj..

Po kilku postach co odpowiedzieli Tobie, Lilka i inni,może zrozumiałaś sens wyjścia za mąż.

Bardzo szybko,miałabyś Niemcy zablokowane bo weszłaby ZAZDROŚĆ..
Pozostałaby Tobie Rodzinka na wiele dni bo Pomorze jest ładne.

To jak na Niedzielę to tyle.Obserwuję ten wątek cały czas.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #223  
Nieprzeczytane 17-09-2017, 16:27
Bertold Bertold jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: S - jak Słońce
Posty: 1 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał danusiia
Witam!Duzo myślę teraz o tym małżeństwie w starości-brać czy nie brać?Na razie na pewno nie,bo zakończyłaby się moja przygoda z Niemcami!A przyzwyczaiłam się do dobrej kasy!Powiecie-ale materialistka-mówi,że zakochana ale chyba bardziej lubi pieniądze a nie biedę we dwoje?!Może nie wielką biedę ale nie taki pieniądz!!Wszystko okaże się po nowym roku na wiosnę jak dożyjemy.Nie mogę tak na łapu capu zdecydować się!!A jezeli nie decyduję się na ślub to żyjemy na biało-bez zbliżeń!No i znowu śmiech ze mnie-jaka staroświecka osoba?! Nie szkodzi,lepiej i ja się pośmieję,a nie będę zalewać się łzami!! Pozdrawiam Was i życzę miłej niedzieli!!

Danusiiu, pięknie, że się dzielisz z nami, swoimi przemyśleniami. Nie myśl jednak o tym, co powiedzą o tym inni. To Twoje życie, Twoje pragnienia, Twoje tęsknoty. Co postanowisz tak będzie dobrze. Masz racje, nie rób nic na "łapu capu". A tutaj dla Ciebie, dla Was obojga piękna pieśń w znakomitym wykonaniu, posłuchajcie razem lub osobno.
https://www.youtube.com/watch?v=70xpQiDY2Ck
Odpowiedź z Cytowaniem
  #224  
Nieprzeczytane 18-09-2017, 06:06
Barbara1956's Avatar
Barbara1956 Barbara1956 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 253
Domyślnie Myślę, że Brtold ma rację

Czasami portal zastępuje rodzinę ale każdy sam musi być mądry na tyle aby samodzielnie podejmować decyzje. Napisałaś bardzo osobiście ale to Ty poniesiesz wszystkie konsekwencje swojego działania. Odnoszę wrażenie, że sama wiesz co zrobić a w w tym seniorkowym portalu po prostu chcesz sobie porozmawiać.

Życzę szczęścia.

No to pa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #225  
Nieprzeczytane 22-09-2017, 17:41
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Nie byłam tu już parę ładnych dni!Nie dlatego,ze zastanawiałam się czy wyjść za mąż czy tez nie!Po prostu musiało nazbierać się trochę myśli i przemyśleń!
Macie rację-wiem dobrze co mi czynić wypada!A napisałam tak,bo chcę poznać Was i wasze zapatrywania na te własnie sprawy.Pewnie-nikt mi nic nie poradzi ani nie zdecyduje za mnie.W moim wieku muszę pokierować się rozumem i zdrowym rozsądkiem. Chyba zawiadomię Was jak postąpiłam w niedalekiej przyszłościPa!Pozdrawiam!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #226  
Nieprzeczytane 24-09-2017, 01:12
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 167
Domyślnie

Ciekawa kombinacja .
Poczekamy , zobaczymy ..... wiem tylko , że w starości dobrze jest mieć obok siebie przyjazną duszę , na którą możemy liczyć i w razie potrzeby odwdzięczymy się jej tym samym . Pozdrowionka .......
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #227  
Nieprzeczytane 27-09-2017, 12:12
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Hej!!A jednak nie wyjdę za mąż,na nawet nie spotkam się już chyba z p.L!!Powiem szczerze, że obrzydło mi pilnowanie i obsługiwanie starszego pana!Ale jestem łakoma na kasę. Bo skończą się wyjazdy.A biedę klepać to wolę sama a nie we dwójkę.Ale Wam życzę spełnienia marzeń i znalezienie godnej osoby!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #228  
Nieprzeczytane 27-09-2017, 19:57
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 167
Domyślnie

Danuś a nie zagalopowałaś się deczko ? Albo kasa albo miłość kochana , tu niestety - musisz wybierać . Poza tym jeśli kasa jest ważniejsza to o czym w ogóle rozmawiamy ?
A p.Leszek też nie może być zabawką , którą ot tak sobie można wyrzucić... To moje zdanie a zrobisz jak uważasz . I nie gniewaj się bo wyobraziłam siebie jako tego p. Leszka .
Pozdrawiam....
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #229  
Nieprzeczytane 08-11-2017, 11:20
wesolysenior wesolysenior jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 274
Domyślnie

w takim wieku to jest już zdecydowanie przyjaźń i partnerstwo, przynajmniej w moim mniemaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #230  
Nieprzeczytane 09-11-2017, 09:01
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Hej!To co wcześniej pisałam,dalej podtrzymuję!!Znów odnalazł mnie Samotny senior!masz całkowita rację a ja w dodatku jestem kapryśna i nie potrafię być z kims na dłużej!!co tu mówić o małżenstwie??Zresztą nie tylko ja-wiele jest takich osób i luznych związków!ale i do tego nie nadaje się!!Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #231  
Nieprzeczytane 08-12-2017, 18:52
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 167
Domyślnie

Cytat:
Napisał wesolysenior
w takim wieku to jest już zdecydowanie przyjaźń i partnerstwo, przynajmniej w moim mniemaniu.
A skąd wiesz ? W każdym wieku serduszko może zabić mocniej . Nawet w przedszkolu są sympatie wyrażane w śmieszny sposób np. ciągnięcie za warkocze itd.....
W naszym wieku partnerstwo musi być zwłaszcza jeśli z kimś przeżyło się wiele lat a poznać kogoś i pokochać to już inna bajka . Pozdrawiam i miłego weekendu życzę .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
A może domy spokojnej starości ? wielebny Opieka 387 26-07-2017 16:15
Małżeństwo na emeryturze - komentarze Alka5 Ogólny 43 17-02-2010 15:56
O starości Nella Książka, literatura, poezja 22 18-07-2008 18:46
Maestwo uspokaja - komentarze Basia. Ogólny 94 06-03-2008 21:28

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:43.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.