menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > pomorskie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #5581  
Nieprzeczytane 16-09-2019, 10:36
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dzien dobry!
Jeszcze jestem w domu.Jutro rano jade do szpitala,do Gdańska.
Aniu-ja tez sie cieszę,ze jesteś.Iza ma rację.Pisanie tutaj to pewnego rodzaju terapia Wiem,że każdy nie chce i nie umie opowiadać o swoich problemach.Jednak czasem warto podzielić sie swoją trska z kimś życzliwym.A tutaj znajdziesz tylko takie osoby.
Helenko-dbaj o siebie,bo jeśli niedługo odejdziesz z pracy,to musisz mieć siły ,żeby ten wolny czas zagospodarować.
Masaże to świetna sprawa(brawo IZA)i warto z nich korzystać jak najwięcej
Tak IZO-Benia ma ogromne problemy i nie widzi szansy na poprawę swojego życia.
W szpitalu będę bez laptopa ,więc odezwą sie pewnie po powrocie do domu.
Pozdrawiam Wszystkich i życzę zdrowia i szczęścia.


__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5582  
Nieprzeczytane 16-09-2019, 11:05
jagoda49 jagoda49 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 2 219
Domyślnie Dzień dobry :)

Marysiu trzymam kciuki za Ciebie i modlę się aby wszystko było pomyślnie i obyś czuła się dobrze po operacji. Marysiu jesteśmy w stałym kontakcie.
Za oknem zimno ...pada deszcz....liście spadają ,kasztany też....jest już jesień na całego.
Po wakacyjnej przerwie czas wrócić do fitnesu na który razem z mężem chodzimy a jak mamy problemy z chodzeniem to tym bardziej powinniśmy ćwiczyć aby mięśnie nie zastygły.Kochani pozdrawiam wszystkich serdecznie i zdrówka życzę.... pięknej złocistej jesieni
__________________
Jagoda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5583  
Nieprzeczytane 16-09-2019, 11:53
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Marylko jestem z Tobą tak samo jak wszyscy którzy tu zaglądają Masz rację odnośnie braku czasu u mnie ...i może tak być że i nie zdążę odpocząć. Izuniu pisanie tutaj dla samotnych bardzo pomaga i na pewno jak będe miala więcej czasu będzie inaczej a tak jest tak że piszę a nagle jak to w pracy...i myśl ulatuje...samo życie.pozdrawiam wszystkich i życzę dobrego dnia jesteśmy z Tobą Maarylko
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5584  
Nieprzeczytane 17-09-2019, 08:30
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 716
Domyślnie

WITAM tych co byli oraz tych, co tylko zaglądają. Niech ten dzień będzie dla Was dobry i szczęśliwy.
Marysiu... myślami jestem z Tobą... kieruję do Ciebie słowa wsparcia i życzę wspaniałej opieki medycznej. Musi być dobrze.
Jagódko...ruch, to wspaniała sprawa dla starszych ludzi. Często się łapię na tym, że mi się nie chce wyjść z domu... ale zmuszam się, choć nie zawsze mi to wychodzi..
Helenko... miłej pracy Ci życzę i mało trosk. Trzymaj się kochana...
Pozdrawiam...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5585  
Nieprzeczytane 17-09-2019, 21:53
jagoda49 jagoda49 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 2 219
Domyślnie Dobry wieczór wszystkim.

Rozmawiałam przed chwilą z nasza Marysią...powiedziała że czuje się dobrze,ma pokój jedno osobowy i jest z tego zadowolona ...jutro ok.11,00 ma zabieg i jak tylko będzie mogła napisze co i jak u niej.....oczywiście pozdrawia wszystkich serdecznie
Rozmawiałyśmy z Marysią o hostingu i musimy trenować aby nie zapomnieć jak to się robi z tym wstawianiem naszych zdjęć....więc wstawiłam moje zdjęcie z Międzywodzia...tu była taka mała przystań gdzie spacerowaliśmy co dzień z rana.

Ja też pozdrawiam z zimnego już Berlina i życzę wszystkim dobrej i spokojnej nocki
__________________
Jagoda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5586  
Nieprzeczytane 18-09-2019, 08:35
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 716
Domyślnie

WITAM....
Jagódko... dziękujemy za wieści od Marysi... o godzinie 11-tej będziemy wraz z Nią na sali operacyjnej... mam nadzieję, że wszystko pójdzie sprawnie i Maria szybko wróci do formy.
Bardzo ładną fotkę wstawiłaś...Międzywodzie musi być piękne.
Pozdrawiam... Miłego dnia WSZYSTKIM życzę.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5587  
Nieprzeczytane 18-09-2019, 11:16
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam i ja trzymam kciuki o 11 stej jesteśmy z Tobą Marysiu!Dzień dzisiaj u mnie słoneczny aczkolwiek chłodny niestety to już jesień...dobrego dnia dla wszystkich,
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5588  
Nieprzeczytane 18-09-2019, 19:31
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam ponownie mam wiadomośc od Marylki dzwoniła z wiadomością że operacja się nie odbyła! bo...lekarz tak zrozumiałam nie przekazał czy żle przekazał jak mają ją przygotować do operacji no i niestety ...następny termin 2 pażdziernika!Marylka jest bardzo zdenerwowana już jest w domu...nie rozumię jak ta nasza służba zdrowia dziala...jestem przerażona...tak czekalam na wiadomość ...oby było tylko dobrze, pozdrawiam wszystkich.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5589  
Nieprzeczytane 18-09-2019, 20:51
jagoda49 jagoda49 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 2 219
Domyślnie Dobry wieczór:))))

Witajcie kochani....jestem też zdenerwowana....jak można tak lekceważyć ludzi którzy czekają długo na pomoc lekarską...prawa ręka nie wie co robi lewa....katastrofa po prostu.Nie wiem jak ta służba zdrowia działa..... jak czytam na Onecie że wiele osób umiera czekając na pomoc lekarza.Jak rządzący mogą kłamać i obiecywać?a ludzie się męczą...najgorsze w tym to jest że ludziska wieżą i popierają....pa kończę i pozdrawiam Was serdecznie .Marysiu trzymaj się i wytrzymajDobrej nocki życzę wszystkim
__________________
Jagoda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5590  
Nieprzeczytane 19-09-2019, 08:20
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 716
Domyślnie

Witam w "Witam"...
Helenko...Jagódko...dzięki za wiadomości. Powiem krótko...jestem zszokowana. To coś nieprawdopodobnego... jest się w kontakcie z lekarzem, dostaje skierowanie na operację, wyznacza termin przyjęcia do szpitala, a nie informuje o konieczności przygotowania się do niej. Tak... służba zdrowia jest chora... A kto cierpi - pacjent. Brak słów...
Marysiu... nie załamuj się... jesteśmy z Tobą i Cię wspieramy...
Kochani... w związku z tym proszę o podpisanie petycji odnośnie służby zdrowia... przekazujcie dalej... trzeba coś zrobić i zadziałać w tej sprawie.
http://www.polskatochorykraj.pl/
Pozdrawiam... Dobrego dnia życzę...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5591  
Nieprzeczytane 19-09-2019, 11:58
jagoda49 jagoda49 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 2 219
Domyślnie Witam:))

Izabelko podpisane)i na fejsie udostępnione....ale kto podpisze zobaczymy...Kochani życzę miłego dzionka i pozdrawiam Was serdecznie ....czekamy na naszą Maryjkę...ochłonie i się zjawi z wiadomościamipa pa
__________________
Jagoda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5592  
Nieprzeczytane 19-09-2019, 12:30
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 750
Domyślnie

BRAWO Izabelo !
Podpisałem. W tej chwili widzę już tam 26231 podpisów. Ten manifest to dobry i konieczny sposób.
Czy pomoże ? Ten pisowski rząd jest tak nieczuły. I tak kłamliwy. I wszystko wskazuje na to, że po "wyborach" dalej będzie rządził. A przecież z Księżyca nam nie spadł. Sami, Polacy, go wybieramy. Dlatego zastanówcie się dobrze 13.X.
Ja miałem prawie dokładnie taką samą sytuację w szpitalu jak Marysia.
Było to tylko przecież usunięcie przepukliny pachwinowej.
Cztery miesiące trwały uzyskania skierowań, do chirurga, do szpitala... Gdy już wreszcie tam trafiłem - po 2,5 godzinach czekania w poczekalni na miejsce... - wróciłem do domu!! Bo anestezjologów nie było, czy coś takiego. I następny termin za 1,5 miesiąca.
Naprawdę trzeba się poważnie zastanowić 13.X. To nie może być tak dalej ze służbą zdrowia.

S.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5593  
Nieprzeczytane 19-09-2019, 19:47
Annamaria11's Avatar
Annamaria11 Annamaria11 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Gdańsk
Posty: 1 197
Domyślnie

Kochani...taka przykra informacja, a ja naiwnie myślałam, że wszystko szczęśliwie się udało...Nie mogę tego zrozumieć, że w takim mieście jak Gdańsk, dzieją się też takie rzeczy...to o co my walczyliśmy? Rządzący trwonią pieniądze (nasze, wypracowane) a ludzie cierpią i umierają. Mam nadzieję, że wkrótce rozliczymy ich za to. Podpisałam ten manifest i też udostępniłam na Fb. Marysi życzę sił psychicznych... i doczekamy się 2 października i dobrych wieści (że wszystko się udało). Z taką nadzieją żegnam Wszystkich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5594  
Nieprzeczytane 19-09-2019, 20:59
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 716
Domyślnie

Jagódko... Stefanie... Aniu... dziękuję, że zaangażowaliście się w sprawę i podpisaliście petycję.
Nie wiem co się zadziało, ale link mi się nie otwiera... czyżby był niewygodny i został usunięty??? Dziwne...
Stefanie... ja tylko przeniosłam ten link z podkarpackiego wątku, gdzie wstawiła go Gratka. Uznałam, że to bardzo ważna i pilna sprawa i należy go rozpowszechnić. A na wybory oczywiście pójdę... to mój obowiązek.
Dobrego wieczoru i spokojnej nocy... Dla wszystkich, a zwłaszcza dla Marysi...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5595  
Nieprzeczytane 20-09-2019, 06:14
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam u mnie link dziala podpisalam już wczoraj, pozdrowionka dla wszystkich a szczególnie dla naszej Marylki
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5596  
Nieprzeczytane 20-09-2019, 08:27
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 716
Domyślnie

Witam w "Witam" ciepło i serdecznie, chociaż za oknem zimnica - tylko 1 stopień ciepła. Brrr.... trzeba się dobrze ubrać, bo mam wyjście z domu.
Witaj Helenko... jak fajnie Cię zobaczyć z samego rana. Dziękuję za telefon...miło się rozmawiało.
Dziś link się otwiera... To dobrze... może jeszcze ktoś raczy podpisać.
Pozdrowienia zostawiam... z Marysią jestem w mentalnym kontakcie i wspieram... Dobrego dnia wszystkim życzę....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5597  
Nieprzeczytane 20-09-2019, 10:17
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Marylko zapraszam na kawkę pozdrawiam wszystkichpicture hosting
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5598  
Nieprzeczytane 20-09-2019, 10:45
Mariag2's Avatar
Mariag2 Mariag2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Luzino Pomorze Polska
Posty: 6 711
Domyślnie Witam!

Dzień dobry!
Helenko-już piję kawę z Tobą.Dziękuję,że byliście ze mną.Mam pecha.Ciągle cos dzieje się nie tak.
Przez głupie śniadanie operacja nie odbyla się.Kazali mi zjesć ,potem podali insulinę.Na sali operacyjnej dowiedzialam si e,że nie wolno mi było zjesć.I co! Koniec ,do domu.Lekarz ,tlumaczyl się,że jest nowy personel,więc moze pewnych rzeczy nie wiedzą.Ale co mnie to obchodzi.Jestem zła,rozzalona i zalamana.Następny termin 2 pazdziernika.
Czy w naszym kraju będzie kiedyś normalnie?
Pozdrawiam i życzę Wszystkim zdrowia

__________________
Jan Twardowski

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5599  
Nieprzeczytane 21-09-2019, 08:51
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

[font="Century Gothic"][size="4"]Witam Marylko bardzo sie cieszę że wpadłaś witajcie dziewczyny! i witaj Stefanie dobrego dnia dla wszystkich .
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5600  
Nieprzeczytane 21-09-2019, 10:50
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 716
Domyślnie

Dosiadam się do kawy, tak pięknie zaserwowanej przez Helenkę i mówię: WITAJCIE!!!
Marysiu... a to pech... i niedopatrzenie personelu. A Ty na tym ucierpiałaś. Miejmy nadzieję, że jednak będzie dobrze.
Dzień zapowiada się dość względnie, chociaż rankiem na termometrze było 8 stopni. Słoneczko zagląda zza chmur, więc pewnie temperatura się podniesie.
Planów na dziś nie mam żadnych... ot, zwykła, szara codzienność.
Wszystkim wątkowiczom zdrowia życzę....Pozdrawiam....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Witam! agatka jmj małopolskie 29 20-07-2011 10:33
Witam. Dusia mazowieckie 9 06-11-2010 17:32
Witam wszystkich. Gaja60 Dom, wnętrza, ogród 0 22-04-2010 23:39
Witam. Dusia Uzależnienia 31 22-04-2010 16:40

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:58.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.