menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Uroda > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.uroda.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 28-02-2012, 10:19
~gość: 94.78.148.xxx's Avatar
~gość: 94.78.148.xxx
 
Posty: n/a
Post Problemy z tarczycą, a wypadanie włosów - komentarze


Komentarz do artykułu: Problemy z tarczycą, a wypadanie włosów
--------------------
choruje na niedoczynność tarczycy, przyjmuje leki co dzień na czczo 25 a mimo, to problem wypadających włosów nie znikną, a nawet się na silił :/ czytałam w ulotce, że to może być wynik leków, jak to jest ? Co mam robić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 14-08-2012, 12:42
~gość: 85.232.255.xxx's Avatar
~gość: 85.232.255.xxx
 
Posty: n/a
Post

Cytat:
Napisał 94.78.148.xxx
choruje na niedoczynność tarczycy, przyjmuje leki co dzień na czczo 25 a mimo, to problem wypadających włosów nie znikną, a nawet się na silił :/ czytałam w ulotce, że to może być wynik leków, jak to jest ? Co mam robić

Witaj. Ja chorowałam na tarczycę przez około 3 lata. Miałam nadczynność. Przed chorobą miałam dość gęste włosy. Niestety w trakcie choroby straciłam dużo włosów, również w trakcie przyjmowania leków - jest to często skutek uboczny. Nie wiem jaka jest Twoja sytuacja, ale jeśli unormują Ci hormony i przestaniesz brać leki to włosy przestaną CI tak wypadać. Ja jestem zdrowa od 4 lat. Moje włosy niestety nie są już takie jak przed chorobą ale widzę poprawę. Wypadają, ale nie tyle co w trakcie choroby. Polecam zdrowo się odżywiać, jeść dużo owoców i warzyw, przyjmować jakiś suplement diety na włosy i unikaj stresów Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 15-02-2013, 14:02
~gość: 31.174.104.xxx's Avatar
~gość: 31.174.104.xxx
 
Posty: n/a
Post

Witam. Choruje na Niedoczynność tarczycy oraz na chorobę Hashimoto. Jest to cos strasznego, przyjmuje euthyrox 100. Choruje juz od jakiegos czasu, szczerze mowiąc przed stwierdzeniem u mnie tej choroby i przed przyjmowaniem lekow bylo o wiele lepiej, moje włosy byly gęste i lsniące, rosły bardzo szybko, paznokcie byly twarde i nie rozdwajały się. Moja skóra miała także lepszą kondycje. Kiedy zaczęłam przyjmowac te leki i caczeło sie wszystko psuc, a kiedy odstawiłam tabletki na jakies sziedem dni (oczywiście wbrew zaleceniom lekarza) było jeszcze gorzej. Próbowałam wielu kosmetyków aby polepszyc stan moich włosów ale nic nie daje efektu... Pomóżcie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 14-03-2013, 08:30
elwira_57 elwira_57 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał 31.174.104.xxx
Witam. Choruje na Niedoczynność tarczycy oraz na chorobę Hashimoto. Jest to cos strasznego, przyjmuje euthyrox 100. Choruje juz od jakiegos czasu, szczerze mowiąc przed stwierdzeniem u mnie tej choroby i przed przyjmowaniem lekow bylo o wiele lepiej, moje włosy byly gęste i lsniące, rosły bardzo szybko, paznokcie byly twarde i nie rozdwajały się. Moja skóra miała także lepszą kondycje. Kiedy zaczęłam przyjmowac te leki i caczeło sie wszystko psuc, a kiedy odstawiłam tabletki na jakies sziedem dni (oczywiście wbrew zaleceniom lekarza) było jeszcze gorzej. Próbowałam wielu kosmetyków aby polepszyc stan moich włosów ale nic nie daje efektu... Pomóżcie...

Ja nie mam co prawda niedoczynności tarczycy, ale stosuję różne kosmetyki do włosów, bo też mi wypadają. Co to są za kosmetyki i jak długo je stosujesz? A może dawka leku nie jest odpowiednia? Mówiłeś / mówiłaś swojemu lekarzowi o tym? Ja mogę Ci polecić coś ze swojego zestawu, bo w moim przyapdku to wzmacnia włosy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 15-05-2014, 16:51
Mewka34 Mewka34 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: poznań
Posty: 5
Domyślnie Bioxsine

stosowałam Bioxsine. Dzięki niemu moje problemy z wypadaniem minęły. Teraz stosuję szampon bo jest bardzo wydajny, a jego skład to tylko zioła i minerały. Nie podrażnia skory ani oczu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 18-06-2014, 12:33
~gość: 89.67.112.xxx's Avatar
~gość: 89.67.112.xxx
 
Posty: n/a
Post

Mi bardzo wypadają włosy, poszłam do specjalisty, zrobiłam badania na tarczycę ale na szczęście jestem zdrowa. Włosy jednak wypadają dlatego wybieram sie znowu do specjalisty, myślę że lepiej wysłuchać 2-3 niż jednego....

Anka
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:40.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.