menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #401  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 11:57
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Lilu



Może on komuch i usiłuje się wybielić, trzeba mu w podniebienie zajrzeć.
Zacytuję samego siebie bo potraktowałem to humorystycznie a jak widzę przyjęte zostało z powagą. Pewnie powinienem dodać ikonkę. wtedy byłoby jaśniej.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #402  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 11:59
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
ilu ludzi wywodzących się ze środowisk AK-owskich, nie chciało, nie mogło być w ZBOWiD. Znałem wiele takich przypadków w najbliższym otoczeniu. Znałem bo odeszli na wieczną wartę.

Powiedzialabym definitywnie: NIE MOGLI!

Chce rowniez zwrocic uwage, ze byc komunista lub socjalista z przekonania wewnetrznego nie zawsze oznaczalo byc kryminalista rezimu PRL. To tak jak z religia....nie wszyscy muzulmanie sa adeptami Al Quaida!!!!!
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #403  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 12:27
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rayton
Mam jednak wade. Nie lubie komunistow i przydupasow, ktorzy ich wspieraja.
Nie ma ludzi bez wad jak i bez zalet. I chociaż deklarujesz się jako niewierzący to zacytuję Ci slowa z ewangelii Mateusza (5,39-48) " mówię wam (wszystkim), którzy mnie słuchacie:Kachajcie waszych nieprzyjaciól; czyńcie dobrze tym, którzy was nienawidzą". Jak również dedykuję Ci słowa Dalajlamy "Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz pomóc innym, to chociaż ich nie krzywdź". Komitet Pokojowej Nagrody Nobla przyznając w roku 1989 nagrodę Dalajlamie uzasadnił - "Dalajlama wywodzi swoją filozofię pokoju z głębokiego szacunku dla wszystkich żyjących istot, opierając ją na powszechnej odpowiedzialności wobec całej ludzkości..." Życzę Ci, abyś dla dobra wszystkich, nie wyłączając siebie, zminimalizował swoje wadę. Wanda
Odpowiedź z Cytowaniem
  #404  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 13:45
monia's Avatar
monia monia jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: dolnoslaskie
Posty: 171
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malgorzata 50
Panu Wojciechowi????? Jaruzelskiemu???? Niewatpliwie to przeczyta i się ucieszy .Ja na odwyrtkę życzę mu ,żeby nie mógł spać spokojnie i tkwić w poczuciu dobrze spełnionego obowiazku oraz urwtowania przy pomocy stanu wojennego ojczyzny przed zagładą .Bo zagłada sie nie szykowała ,a utrata twarzy i stanowiska -owszem i to był motyw przewodni bez wzgledu na konsekwencje .Upiekło mu się już wyjątkowo dużo- nie mam zamiaru szanować politruka dlatego ,że mnie przez iles lat trzymał za mordę ,nastepnie na skutek układu zostal prezydentem a terzaz jest stary.Niech się chociaz w myslach niespokojnych pomęczy.
Krysztalowo czysta nienawiść
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #405  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 14:19
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał monia
Krysztalowo czysta nienawiść
Tak, to straszne zionąć taką nienawiścią. Przeczytałam ciekawą opowieść. Starszy człowiek mówił do wnuka: - Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, wybaczenie i pokój. Który zwycięży? zapytał wnuk. Ten, którego karmię - odpowiedział starzec.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #406  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 16:05
monia's Avatar
monia monia jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: dolnoslaskie
Posty: 171
Domyślnie

Tak wielu powinno się nad tą opowieścią zastanowić .
Czlowiek zaslepiony nienawiścią nieważny powód nie wiem czy zrozumie Twoją opowieść .Choć jest pouczająca.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #407  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 16:58
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Pewnie tak macie rację. Dostałaś w pysk z jednej strony nadstaw drugą, przeproś i nie zapomnij podziękować. (przepraszam za dosadność)
ps do#405;406
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #408  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 18:19
Rayton's Avatar
Rayton Rayton jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Adelaide (AU)
Posty: 295
Domyślnie

Cytat:
Napisał wankabor
...Życzę Ci, abyś dla dobra wszystkich, nie wyłączając siebie, zminimalizował swoje wadę. Wanda

Odbierajac czyjes zyczenia zaraz kieruje mysli w strone osoby, ktora mi je przekazala. Kiedy sa to zyczenia dot. zdrowia, czy z jakiejs okazji usmiecham sie i serdecznie dziekuje. Jak jednak potraktowac zyczenia lekko zlosliwe z gatunku np. zycze ci abys sie nie garbil, urosl, przestal kustykac czy pozbyl sie grymasu na widok zaczepnego postu? Ignorowac czy odpowiadac w podobny sposob? Oto jest pytanie? Sa jeszcze zyczenia totalnie abstrakcyjene, ktore moga dotyczyc spraw takich jak poprawy charakteru, zmiany preferencji seksualnych czy chociazby pogladow politycznych. Osoba zyczaca, aby byc dorze odebrana musi spelnic przynajmniej jeden wymog: musi byc czytelna w przekazie!
Zyczenie komus zminimalizowania swoich wad jest bardzo niegrzeczne, a dodanie, ze ma sie to zrobic dla dobra innych jeszcze bardziej niegrzeczne. Ja zycze Tobie, abys przynajmniej godzine dziennie slyszala w glowie krzyki torturowanych buddyjskich mnichow przez chinskich komunistow . I na koniec dobra rada: trzymaj sie tematu watku i nie rob sobie personalnych wycieczek!
__________________
Lešஜ۩ஜLeš
Odpowiedź z Cytowaniem
  #409  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 23:33
rydz78 rydz78 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 57
Domyślnie Przyjażń.

Duzo się o niej mówi,a jeszcze więcej się jej pragnie,po nocach nawet się śni.W marzeniach większość wątków w jej obramowaniu...ale jak dojdzie co do czego ..to jak z parasolem,gdy deszcz pada to go nie ma.Osobiście uważam,ze przyjaciół poznaje się w biedzie.Lecz los jest okrutny,drwi,szydzi i śmieje z czlowieka.Los utożsamiać z bogiem.On to samo robi tylko bardziej zajebisty i okrutny w zabawie z człowiekiem.Lepiej jak sam czlowiek jest dla siebie przyjacielem,opiekunen,bratem i itp.Gdzie był i jest bog,gdy niewinni,bezimienni ginełi i gina za zgodą możnych świata i namiestników z Watykanu?Amen
Odpowiedź z Cytowaniem
  #410  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 23:47
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Jeżeli chcecie to dyskutujcie z tym palantem Rayton przecie to jaki nieudacznik ,który nie potrafił się zasymilować z tym środowiskiem w którym żyje.Na zdjęciu trzyma się za ....jaki ja gieroj.Zobaczcie jakie ma ten prymityw komentarze w innych sprawach

Ojoj...Wacław, jak Cię lubię !!!

Jak można ?
Wiesz, ja jako osoba wierząca poniekąd, nie odwrócę się od bliźniego swego, tylko dlatego że ów nie zasymilował się z kiwi i innymi nielotami.
Szczególnie, że to bojownik o wolność naszą i waszą, to znaczy moją i Twoją Wacławie.
Był więzion i umęczon przez komunistycznych siepaczy!!
A Ty? A Ty ???
Namawiasz do bojkotu?
A fe , mój kolego forumowy.
Poczekaj z sądem ostatecznym, jako i on na Ciebie poczeka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #411  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 23:51
rydz78 rydz78 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 57
Domyślnie

Gdzie dwóch Polaków są aż trzy rożne racje/.Polak polakowi wilkiem jest.Ale w kościele stoją równo i biją się w klatki piersiowe,klękają,robią znaki pokoju...a potem.warchoły ,warcholstwo.Polska stalą,stoi i stać będzie nierządem ,dopóki wartości budować będą Polacy nie na prawdzie lecz na mitach,zaklamaniu i modlitewnych skowytach "ojczyznę racz nam dac wolna panie..Teraz nie wiem o jaka wyją w kościele pobożni rodacy..A szkoda,ze General wprowadził stan wojenny..trzeba pościć na żywioł, niechby ...... .ciekawa teraz byłaby dyskusja..no nie coby było,gdyby było...powstanie drugie warszawskie do kwadratu..?Bratobójstwo.Rodacy lubia szabelkę,Bóg honor i ojczyzna.Kto nie katolik to nie człowiek-znane-wam SA te hasła i pogromy mniejszości narodowych w kraju?.A wszystkiemu są winni Żydzi,Moskali i szwaby...A najlepszym teraz bratem to Gruzin i Amerykanin.A Jeroz.General-powiesić go-komuch.Rydzyk i Głódź napewno to poblogoslawia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #412  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 23:53
rydz78 rydz78 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 57
Domyślnie Pochwala

Gratuluję odwagi ,jak widać takich jeszcze w kraju jak pan jest więcej,lecz za mało by ciemnogród katolicki zwyciężyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #413  
Nieprzeczytane 13-08-2009, 23:59
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Napisał rydz78
Gratuluję odwagi ,jak widać takich jeszcze w kraju jak pan jest więcej,lecz za mało by ciemnogród katolicki zwyciężyć.

To do generała, jak zrozumiałam?

Ale onże już emeryt niestety. Co tam może zwyciężać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #414  
Nieprzeczytane 14-08-2009, 00:08
iksigrek's Avatar
iksigrek iksigrek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 845
Domyślnie

Cytat:
Napisał rydz78
Gdzie dwóch Polaków są aż trzy rożne racje/.Polak polakowi wilkiem jest.Ale w kościele stoją równo i biją się w klatki piersiowe,klękają,robią znaki pokoju...a potem.warchoły ,warcholstwo.Polska stalą,stoi i stać będzie nierządem ,dopóki wartości budować będą Polacy nie na prawdzie lecz na mitach,zaklamaniu i modlitewnych skowytach "ojczyznę racz nam dac wolna panie..Teraz nie wiem o jaka wyją w kościele pobożni rodacy..A szkoda,ze General wprowadził stan wojenny..trzeba pościć na żywioł, niechby ...... .ciekawa teraz byłaby dyskusja..no nie coby było,gdyby było...powstanie drugie warszawskie do kwadratu..?Bratobójstwo.Rodacy lubia szabelkę,Bóg honor i ojczyzna.Kto nie katolik to nie człowiek-znane-wam SA te hasła i pogromy mniejszości narodowych w kraju?.A wszystkiemu są winni Żydzi,Moskali i szwaby...A najlepszym teraz bratem to Gruzin i Amerykanin.A Jeroz.General-powiesić go-komuch.Rydzyk i Głódź napewno to poblogoslawia!


Na litość boską!!!. Co to jest?
No czy ty dobry człowieku się czegoś nałykałeś, czy co???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #415  
Nieprzeczytane 14-08-2009, 00:14
iksigrek's Avatar
iksigrek iksigrek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 845
Domyślnie

Cytat:
Napisał rydz78
Gratuluję odwagi ,jak widać takich jeszcze w kraju jak pan jest więcej,lecz za mało by ciemnogród katolicki zwyciężyć.

....a!!! tu cię mam. No ty łapserdaku jeden. Niech no ja cię dorwię, to giry przy d...powyrywam.
Katolicyzm mu w Polsce przeszkadza!!!
...pewnie marzy ci się, żebyśmy w Dziadka Stalina wierzyli.
Ale jak widzisz, to ciut was za mało. I całe szczęście
Odpowiedź z Cytowaniem
  #416  
Nieprzeczytane 14-08-2009, 00:30
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Jacek, obawiam się, że Rydz to strapiony tatuś małego Rydzyka.
Syn mu się zbiesił może, ojca znać nie chce,to co chłopisko ma robić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #417  
Nieprzeczytane 14-08-2009, 00:30
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 601
Domyślnie

Lilu mimo twoich poglądów z lamusa ja cię lubię ale ja takich rayton który po 25 latach pracy wyjechał do buszu australijskiego.Polacy po 5 latach w Polsce wyjeżdzali normalnie do Australii.Moi bliscy wyjeżdzają do Brukseli bo to kosztuje 24 euro można i taniej.Dwadzieścia Euro do Londynu Mnie nie interesuje kto w co wieży.Nie wieżę w nic co oni opowiadają.Biadolą ci co się im nie udało.O co walczyli walczyli o pieniądze .Sąd ostateczny ,do kogo to mówisz dawałem darowizny ,mogę ci trochu odpuścić bo cię lubię.Bojownik możemy się z nich uśmiać ,dlaczego nie pojechali do Iraku czy Afganistanu bo nic nie umieją nic ,są strony internetowe gdzie można się zatrudnić Polacy z jednostek specjalnych z tego korzystaj.
Ja skończyłem studia ,część z moich kolegów ze studiów uciekło musieli nostryfikować dyplomy.Ile to pracy ich kosztowało.
Walczyli naprawdę ci w II wojnie światowej z prawa do lewa, o Polskę.W Polsce powojennej o pieniądze.O co tu chodzi ,o zmianę wartości dolara,100 dolarów wystarczyło w latach 80. tych.A teraz ?. Naprawdę mogą być rozgoryczeni że w zjednoczonej europie ich pieniądze są mniej warte.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #418  
Nieprzeczytane 14-08-2009, 00:34
iksigrek's Avatar
iksigrek iksigrek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 845
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Jacek, obawiam się, że Rydz to strapiony tatuś małego Rydzyka.
Syn mu się zbiesił może, ojca znać nie chce,to co chłopisko ma robić?

...a wiesz, że to nawet zupełnie możliwe?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #419  
Nieprzeczytane 14-08-2009, 00:36
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 003
Domyślnie

Cytat:
Lilu mimo twoich poglądów z lamusa ja cię lubię
Wacław, one nie są z lamusa. One są -jak świeże bułeczki - prosto z pieca.

Ja Ciebie też.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #420  
Nieprzeczytane 14-08-2009, 00:36
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 601
Domyślnie

znowu nie na temat Wojciech Jaruzelski Generała osądzi historia chciałem do wcześniejszego postu dodać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:45.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.