menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 12-02-2008, 23:59
Jagoda Jagoda jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: woj. mazowieckie
Posty: 26
Post Modelki po 50 –tce - komentarze


Komentarz do artykułu: Modelki po 50 –tce
--------------------
Do licha. Polki to nie tylko 20-letnie kościotrupy. Znawcy mody powinni wyjść na ulice i zobaczyć jak wyglądają prawdziwe kobiety. O ile się nie mylę Polki mają lat od 0 do 100. Tych 20-letnich chuderlaków jest niedużo. Naprawdę. Każda normalnie wyglądająca kobieta popatrzy na taki pokaz i machnie ręką stwierdzająć; " to nie dla mnie" biorąc pod uwagę wiek i tuszę. I po Wam się wysilać?
Bierzcie do pokazów mody kobiety w r óznym wieku, o różnej sylwetce. Takie ,żeby wszystkie kobiety mogły się z nimi identyfikować. Będzie to z korzyścią dla wszystkich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 13-02-2008, 10:35
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Dobry pomysł-przecież my też chcemy się ładnie i modnie ubierać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 14-02-2008, 10:37
felicyta felicyta jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Wroclaw
Posty: 26
Domyślnie modelki

Witam.
Pokazy mody dla seniorow to swietny pomysl!Moze w rozmiarze
XXL?
Juz sie wybieram, kiedy we Wroclawiu?
Pozdrawiam
Felicytahttp://www.klub.senior.pl/images/smilies/icon_smile.gif
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 10-03-2012, 13:13
renata1955's Avatar
renata1955 renata1955 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: kownaciska-Polska
Posty: 3
Domyślnie moda

Witam.Ja uważam ,że pokazy mody dla pań po 50-tce to niekonieczne.Jak jest Pani elegancka i wie co na siebie włożyć to i bez pokazu funkcjonuje i Ladnie wygląda.A na tych pokazach to są takie stroje,że chyba żadna Pani w nich nie czuje się dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 10-03-2012, 14:01
Zdzisia's Avatar
Zdzisia Zdzisia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1 567
Domyślnie

A ja bym chciała,aby było specjalne pismo (tygodnik lub dwutygodnik mógłby być) dla seniorów i seniorek. Aby w nim były różnego rodzaju porady,prezentowane ciekawe miejsca w Polsce,oraz właśnie moda dla nas i podpowiedzi,gdzie takie ubrania można kupić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 11-03-2012, 19:57
renata1955's Avatar
renata1955 renata1955 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: kownaciska-Polska
Posty: 3
Domyślnie moda po 50-tce

Oczywiście Zdzisiu masz rację,takie czasopismo by nam się przydało..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 13-03-2012, 13:23
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jagoda
Komentarz do artykułu: Modelki po 50 –tce
--------------------
Do licha. Polki to nie tylko 20-letnie kościotrupy. Znawcy mody powinni wyjść na ulice i zobaczyć jak wyglądają prawdziwe kobiety. O ile się nie mylę Polki mają lat od 0 do 100. Tych 20-letnich chuderlaków jest niedużo. Naprawdę. Każda normalnie wyglądająca kobieta popatrzy na taki pokaz i machnie ręką stwierdzająć; " to nie dla mnie" biorąc pod uwagę wiek i tuszę. I po Wam się wysilać?
Bierzcie do pokazów mody kobiety w r óznym wieku, o różnej sylwetce. Takie ,żeby wszystkie kobiety mogły się z nimi identyfikować. Będzie to z korzyścią dla wszystkich.
Masz rację, tylko że pokaz mody to niekoniecznie propozycja ciuchów dla nas, to rodzaj dzieła sztuki, w formie ewentu który pokazuje wyobraźnię autora i trendy... większość tych rzeczy przecież jest nie do noszenia na co dzień
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 13-03-2012, 13:26
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

Cytat:
Napisał renata1955
Witam.Ja uważam ,że pokazy mody dla pań po 50-tce to niekonieczne.Jak jest Pani elegancka i wie co na siebie włożyć to i bez pokazu funkcjonuje i Ladnie wygląda.A na tych pokazach to są takie stroje,że chyba żadna Pani w nich nie czuje się dobrze.
brałam kiedyś udział w castingu - chodziło o pokaz mody dla 50+.. i ja - chuderlak z figurą analogiczna do mojej dwudziesto-kilku letniej córki, miałam ich zdaniem za duży brzuch, kazali mi go wciągać, a jak odmówiłam, to się bardzo dziwili. Te panie chciały mieć po prostu modelki jak nastoletnie żylety, tyle że starawe, niech spadają, pojęcia nie mają, o co chodzi. Większość kobiet ma trochę ciała i tak powinny być pokazywane.

Ostatnio edytowane przez rebelio : 13-03-2012 o 13:26.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 13-03-2012, 13:27
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zdzisia
A ja bym chciała,aby było specjalne pismo (tygodnik lub dwutygodnik mógłby być) dla seniorów i seniorek. Aby w nim były różnego rodzaju porady,prezentowane ciekawe miejsca w Polsce,oraz właśnie moda dla nas i podpowiedzi,gdzie takie ubrania można kupić.
No tak, teraz jedyna oferta dla 50+ to oferta Ojca Rydzyka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 13-03-2012, 14:33
bodzio2's Avatar
bodzio2 bodzio2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Kędzierzyn-Kozle
Posty: 166
Domyślnie

Macie Panie rację, te chude modelki na wybiegach, i w gazetach to chce się powiedzieć dość!. Dobrym pomysłem było by właśnie stworzyć takie czasopisma dla Pań, oraz Panów 50+, napewno by to było z korzyścią dla seniorów, dobre rady, co do ubrań, kuchni i szeroko pojętego życia osób w takim wieku, pozdrawiam.
__________________
Żadna droga nie jest trudna, gdy idziemy razem ...

Ostatnio edytowane przez bodzio2 : 13-03-2012 o 14:34.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 13-03-2012, 16:43
Zdzisia's Avatar
Zdzisia Zdzisia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1 567
Domyślnie

Cytat:
Napisał rebelio
No tak, teraz jedyna oferta dla 50+ to oferta Ojca Rydzyka
Hi,hi to prawie prawda.Ale my się nie damy chociaż po rozmiarach i towarach w sklepach to widać,że mało kto o nas myśli.Ale jak się trochę wysili i pokombinuje to można strój skompletować. Byłam,kiedyś z ciekawości w sklepie dla pań o dużych rozmiarach.Można coś wybrać jak się dobrze poszuka.A i tak uważam,że czasopismo dla 50+ przy się przydało i to nie tylko ze względu na stroje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 13-03-2012, 18:04
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

Zdzisia, byłam w zeszłym tygodniu na seminarium dotyczącym udziału ludzi 50+ w życiu społecznym, trochę się zrobiła burza mozgów w pewnym momencie.... i w trakcie podniosła sie z sali młodziuteńka dama i powiedziala że pracowała kiedyś w firmie badającej rynek konsumencki i NIGDY nie mieli projektu badań dotyczących konsumentów po 50, tj nie mieli, ale teraz czasem miewają. Podejrzewam po cichu, że chodzi o leki

Ostatnio edytowane przez rebelio : 13-03-2012 o 18:04.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 14-03-2012, 22:06
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 555
Domyślnie

Cytat:
Napisał rebelio
No tak, teraz jedyna oferta dla 50+ to oferta Ojca Rydzyka

Skorzystałaś?
Z obserwacji moich znajomych dam z tej działki wynika, że wręcz przeciwnie. Ale może masz inne znajome

Ostatnio edytowane przez pluto37 : 14-03-2012 o 22:08.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 15-03-2012, 08:10
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Skorzystałaś?
Z obserwacji moich znajomych dam z tej działki wynika, że wręcz przeciwnie. Ale może masz inne znajome
Przechodziłam Krakowskim Przedmieściem, kiedy toczyła się tam walka o Telewizje Trwam, widziałam skład osobowy. Starsi ludzie (chociaż nie tylko), w większości kobiety (co nie dziwi, w teatrach, kinach na dobrych filmach, na wystawach - też głownie kobiety).

Większość moich znajomych z uwagi na moje zainteresowania i pasje jest młodsza ode mnie i to sporo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 15-03-2012, 08:51
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 555
Domyślnie

[quote=rebelio]
Cytat:
Przechodziłam Krakowskim Przedmieściem, kiedy toczyła się tam walka o Telewizje Trwam, widziałam skład osobowy. Starsi ludzie (chociaż nie tylko), w większości kobiety (co nie dziwi, w teatrach, kinach na dobrych filmach, na wystawach - też głownie kobiety).
Jak niedawno przechodziłem tym samym traktem, to pod wiadomym namiotem też trójca dam w wieku ZMP-owskiej młodzieży dzielnie trzymała straż Widać, że część dam w miejsce teatrum, albo inszych rozrywek woli teatr uliczny
I w roli głównej gładkolicego chłopa w spódnicy

Cytat:
Większość moich znajomych z uwagi na moje zainteresowania i pasje jest młodsza ode mnie i to sporo.
Bo do pewnych stanów emocjonalnych trza ....dorosnąć.
Zobacz ile dam w słusznym wieku uwielbia "bojowego" 63-latka co parademarsze warszawskie uprawia.. eskorta męska w/w to jednak mniej z uwielbienia, a bardziej z wyrachowania w/g mojej oceny
A sprawnego fizycznie 50-latka to nawet wręcz przeciwnie.
Cuś w tem musi być...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 15-03-2012, 11:10
rebelio's Avatar
rebelio rebelio jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1 556
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
(..)
A sprawnego fizycznie 50-latka to nawet wręcz przeciwnie.
Cuś w tem musi być...
A są tacy? znowu coś przeoczylam





Żeby mi żaden moderatore nie wyciął posta dodam, że nigdy nie widziałam castingu na modeli po 50, może przeoczyłam, jak zwykle? A może nie ma rynku, nie zgłaszane potrzeby nie rodzą podaży? Albo noszą się jak dwudziestolatki i słusznie, taki np Skate Styl jest niezły

Przecież wszyscy panowie nie siedzicie tu na tym pokazie u Felliniego?
Catholic Church Fashion Show - http://www.youtube.com/watch?v=CYzRL9YIswQ
Kocham Felliniego namiętnie, jest za co!

Ostatnio edytowane przez rebelio : 15-03-2012 o 11:17.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 21-03-2012, 12:06
Ada 33's Avatar
Ada 33 Ada 33 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 4 868
Domyślnie

Fellini, Bergman i Antonioni to ci,dzięki którym
ponadprzeciętnie lubię film.
A co do tytułu wątku...na przeszkodzie stoją
nasze nawyki /zwyczaje/, ze osoby 50+ to:
Kinder, Küche, Kirche /dzieci-teraz wnuki,kuchnia,kościół-
nasze pole do popisu/.
Najwyższy czas zmienić tę mentalność i zmienić
własny styl życia na bardziej rozrywkowy i egoistyczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 28-08-2013, 07:57
Samsara Samsara jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Miasto: Gdynia
Posty: 31
Domyślnie

Witam,
uważam, że świat mody i świat w ogóle jest dla wszystkich. Modelki po 50,60,70,80 bywają piękne i fascynujące. W ogóle uważam, że to nie wiek jest ograniczeniem spełnionego życia. O dojrzałych modelkach piszę na swoim blogu, który w całości poświęcony jest dojrzałym kobietom. Zapraszam:
http://zawszemodne.blogspot.com
A wszystkim Paniom i Panom życzę uśmiechu i życzliwości, bo to one czynią nas pięknymi.
Pozdrawiam
Samsara
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Starsze modelki i starsi modele - poszukiwani jak nigdy dotąd - komentarze Nettezza Ogólny 21 29-07-2011 12:55
kobiety po 50-tce i bunt pan_tobiasz Miłość, przyjaźń, związki, samotność 111 28-05-2010 19:34
Australia: kobiety po 50-tce najszczęśliwsze - komentarze Biedronka Ogólny 9 19-03-2010 14:41
Felietony – wspomnienia – komentarze Karol Książka, literatura, poezja 20 02-01-2008 22:16
Po 70-tce też można harcować - po internecie! jolita eSenior 13 27-11-2007 19:49

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:06.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.