menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #12241  
Nieprzeczytane 18-09-2022, 09:10
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 588
Domyślnie

Danciu, no co Ty?! Uśmiechnij się!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12242  
Nieprzeczytane 18-09-2022, 09:41
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Cześć Janku! Dziękuję za pamięć.I za życzenia na jutro.Boje się trochę wyniku.
Jeżeli chodzi o wstawianie zdjęć to piszę w tablecie Lenowo i mam klawiaturę dotykową. Jak w Postimage.org mogę wstawić zdjęcie bez praw i strony myszy? Przecież nie wiem jak podłączyć do tabletu?Przepraszam że zawracam ci głowę przy niedzieli z rana!Pozdrawiam serdecznie Edytę i ciebie.Wytrwalosci życzę!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12243  
Nieprzeczytane 18-09-2022, 13:33
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 750
Domyślnie

Kaima:
"Bardzo współczuję P. Edycie i Tobie i życzę jak najszybszej poprawy."

danusiia:
"Pozdrawiam serdecznie Edytę i ciebie. Wytrwałości życzę!!"

Krysiu i Danusiu.
Dziękuję!

S.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12244  
Nieprzeczytane 18-09-2022, 22:51
hania.m's Avatar
hania.m hania.m jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 8 487
Domyślnie a jednak

jestem niewidzialna
Dancia popieram Twoja
ostatnią wypowiedź, masz rację i taka jest prawda jak napisałaś,
mam to samo odczucie co Ty.
__________________


"Nie poddawaj się bezwolnie nieubłaganemu losowi.
W pełni wykorzystaj czas, który będzie Ci jeszcze dany przeżyć"
-Jan Paweł II-



Odpowiedź z Cytowaniem
  #12245  
Nieprzeczytane 19-09-2022, 15:28
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 750
Domyślnie

Cytat:
Napisał hania.m
a jednak
jestem niewidzialna
Haniu droga! Przepraszam najmocniej! Stokrotnie!
Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, i aż tyle, że ja mam coraz groźniejszą mgłę mózgową.
Mówiłyście, że wiecie co to jest ta mgła. Nie wystarczy przeczytać, żeby w i e d z i e ć. Trzeba to m i e ć.
A po drugie, to to przedłużające się, wlokące się "leczenie" mojej Edytki.

Napiszę najkrócej. O tym, o co zapytujecie.
Nie jest dobrze. Po pobraniu biopsji powiadomiono nas, telefonicznie, że że wynik jest pozytywny dla nas. Odetchnęliśmy z ulgą.
Ale w międzyczasie utworzyła się przepuklina. Ogromna na podbrzuszu.
Zoperowali ją, a przy okazji usunęli zapalny wyrostek robaczkowy. Pozostała rana dł. ok.14 cm.
To było bodajże 7-go. Po trzech dniach wypisali ją do domu. Minęło już tyle dni, a rana się nie zabliźnia. I wycieka z niej jakaś ciecz. Szwów nie można zdjąć.
Do kompletu. Podczas badania MR zauważono "podejrzenie guza pęcherzyka żółciowego". Jest to tzw. "guz Klatskina".
Znalazłem sam w internecie. Czyli następny nowotwór.
Ale o tym w UCK nic nie mówią. Więc poszukałem sam przez internet innego chirurga. Prywatnie.
Umówiłem Ją na 22-go bm. Wojtek z Nią pojedzie.
Ożyła nadzieja, że tym razem trafimy na zaangażowanego lekarza.

Pozdrawiam Was.
Wybaczcie mi, że w tej sytuacji nie mam głowy do konwen....
__________________
Janek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12246  
Nieprzeczytane 19-09-2022, 22:53
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 120
Domyślnie Dobry wieczór

Dobry wieczór choć niektórzy z Was pewnie śpią .
Janku , bardzo Ci współczuję bo wiem co to znaczy , ta niepewność jutra , ból itd.... ale będzie dobrze , zobaczysz .
Haniu , Ty też przeszłaś w swoim życiu dużo i nadal przechodzisz i życzę Ci jak najlepiej .
Wiem , że najbardziej rozumiesz wszystko tak jak i ja i dlatego wzburzyłam się ale pomimo wszystko człowiek zostaje sobą i widzi z boku dużo rzeczy .
Krysiu , przepraszam za moją reakcje ale nie potrafię inaczej , czasem jestem szczera aż do bólu i czasem myślę , że lepiej byłoby przymknąć oko na coś ale niestety - nie da się .
Człowiek musi wyrzucić z siebie emocje a nie każdy to rozumie albo udaje , ze nie rozumie...niestety .
Helenko , kochanie pisz i nie zważaj na nic , po to tu jesteś .
Eledand , dbaj o siebie kochana , ściskam .
Danusiu , napisz nam jakie wyniki badania Ci wyszły , mam nadzieję , że polepszyły się .
U mnie nadal remont , terminy u specjalistów a na dodatek martwię się o dzieci choć mi nie mówią wszystkiego .
Późno więc wszystkim życzę spokojnej nocki .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12247  
Nieprzeczytane 20-09-2022, 08:24
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 588
Domyślnie

Wczoraj miałam tak zapełniony i pełen niespodzianek dzień, że wieczorem padłam jak kawka. Już tak nie lubię...
Janku, 22. już pojutrze. Tylko żeby lekarz okazał się rzeczywiście zaangażowany i empatyczny... Będzie dobrze!
Danusiu, Ty pewnie jeszcze nie masz wyników? Najgorsze jest czekanie, bo zwykle człowiek wyobraża sobie nie wiadomo co. Ja od jutra zaczynam medyczną pielgrzymkę i już jestem zdenerwowana.
Danciu, ja wiem, że "czasem człowiek musi, bo inaczej się udusi" czy jakoś tak podobnie.
Dobrego dnia życzę wszystkim!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12248  
Nieprzeczytane 22-09-2022, 16:11
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 120
Domyślnie Witajcie .

Poczytałam znów Wasze posty i tak pomyślałam sobie - jakie te nasze życie jest kruche... Każdy z czymś się zmaga , walczy , jeden mniej , inny więcej , ech...
Wyobrażam sobie np. dzień naszej Hani , która musi być wściekle zmęczona albo Danusia czy Janek . Danusia czeka na wynik badania w niepewności a Janek drży o żonę .
Napiszcie , proszę w wolnej chwili jak wygląda u Was sytuacja . Helenko , byłaś u podologa ? Kiedy jedziesz do dzieci , do Włoch ?
Eledand , a co u Ciebie moja droga ? Jak się trzymasz ?
Krysiu , mam nadzieję , że u Ciebie jakoś ,,leci " i smigasz na rowerze choć może już za chłodno .
U mnie pada , zimno , grzejniki tylko ,,letnie" , remont nadal - malowanie ścian w tej chwili .
Pozdrawiam Was wszystkich cieplutko i głowy do góry , będzie dobrze .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12249  
Nieprzeczytane 23-09-2022, 10:03
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

[size="4"]WITAM KOCHANI ŻYCZĘ ZDROWKA. JESTEM NA WYJEŻDZIE SYN Z SYNOWWĄ ZABRALI MNIE DO WŁOCH...JEST FAJNIE DZIŚ JUZ ODPOCZĘŁAM PO PODRÓZ BYLA SAMOCHODEM.zanosi się na deszcz pozdrawiam./SIZE]
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12250  
Nieprzeczytane 24-09-2022, 09:47
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 588
Domyślnie

Dzień dobry! Co tu napisać dobrego? Chyba to, że ładna pogoda - z pewnością nie aż tak, jak pod włoskim niebem, ale trzeba cieszyć się tym, co mamy. Helenko, udanego wyjazdu!
Danusia i Janek nic nie piszą, może jeszcze nie mają wyników badań...
Danciu, długo jeszcze tego remontu? Masz fachowców czy tak, swoimi rękami?
Za Ewą trudno zdążyć - nawet chora nie poddaje się. Ewa, a Twój remont posuwa się w stronę końca?
A ja wczoraj sfinalizowałam sprzedaż działki. Został mi tylko obrazek namalowany kilka lat temu przez wnuczkę mojego przyjaciela.



Dobrego, pogodnego weekendu życzę wszystkim!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12251  
Nieprzeczytane 24-09-2022, 14:27
hania.m's Avatar
hania.m hania.m jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 8 487
Domyślnie

Stefanie,ja akurat Cię rozumiem i nie o Tobie myślałam pisząc że jestem niewidzialna... napiszę wprost
jest to osoba która mnie zna
z dawnego spotkania w Krakowie z seniorkami które ja zorganizowałam prowadząc wątek-
Szepty codzienności-
i tam zostałam zlinczowana bo uknuty był plan przez JadziaP. z Pabianic i podbuntowaną resztę pań seniorek
o zabraniu mi wątku i tak się stało....
więc odeszłam z seniorka...i kilka obiektywnych osób za mną,
nie umiem zrozumieć jak można tak postąpić z koleżanką po dwóch nowotworach, która dźwiga się do życia i szuka wsparcia,
a kobiety,seniorki,
doprowadzają mnie do łez, i wtedy zobaczyłam jak podłe
bezuczuciowe i bezduszne są te seniorki,jedna nawet mnie zbeształa za moje złe samopoczucie... obłęd!
a teraz po latach jedna z tych, udaje że mnie nie zna, nie widzi, wymieniając wszystkich oprócz mnie...heh..nie żeby mi zależało na tym,tylko taka seniorka sama się określa jaka jest kulturalna ..i co sobą reprezentuje
ale karma wraca...
jak więc można "współczuwać"
niby szczerze innym chorym... nie wierzę
nieładnie pani Kaimo
ale taka prawda,którą trzeba czasami wyrzucić z siebie, choć nie miałam takiego zamiaru,ale nie pozwolę na lekceważenie mnie.
__________________


"Nie poddawaj się bezwolnie nieubłaganemu losowi.
W pełni wykorzystaj czas, który będzie Ci jeszcze dany przeżyć"
-Jan Paweł II-




Ostatnio edytowane przez hania.m : 26-09-2022 o 00:45.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12252  
Nieprzeczytane 24-09-2022, 14:37
hania.m's Avatar
hania.m hania.m jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 8 487
Domyślnie

Dancia jesteś niesamowitą osobą,szkoda że nie mieszkamy bliżej...
co do mnie to jestem w trakcie swoich badań onkologicznych
na teraz wiem że nie mam dobrego RTG płuc, muszę zrobić rezonans,
jeszcze zapytam moich koleżanek z grupy amazonek
co myślą o tym wyniku
one mają dużą wiedzę
Dancia buziaki.
Pozdrowienia

Helenka fajnie masz
i dobre dzieci
i takie jest życie seniora, i smutne i wesołe...bez względu na to czy jest samotny
__________________


"Nie poddawaj się bezwolnie nieubłaganemu losowi.
W pełni wykorzystaj czas, który będzie Ci jeszcze dany przeżyć"
-Jan Paweł II-




Ostatnio edytowane przez hania.m : 24-09-2022 o 14:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12253  
Nieprzeczytane 24-09-2022, 21:10
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 120
Domyślnie Dobry wieczór .

I znów nie wiem co powiedzieć , choć tak naprawdę wiem .
Haniu , jestem w szoku , ze zostałaś tak potraktowana , wprost w głowie mi się to nie mieści ale wiem , ze też są ludzie i ludziska , życie mnie tego nauczyło choć sama ideałem też nie jestem . Widzę , że na różnych forach są wojenki , oskarżanie itp... Sama tego doświadczyłam kilka lat temu na innym portalu społecznościowym gdzie ,,koleżaneczki '' zrobiły ze mnie pijaczkę i to wirtualnie , nie znając mnie i nie widząc . Jedna z nich i tu czasem pisze choć rzadko ale wiem , że przyklasnęła innym i dlatego zerwałam z nią kontakt , niestety .
Haniu , niestety , kilometry dzielą nas ale w miarę możliwości możemy sobie tu pogadać a odnośnie Twoich badań to nie martw się , po tylu latach musi być tylko dobrze . Sama też czekam na RM głowy a właściwie mózgu i staram się być dobrej myśli , zacznę biedować jeśli okaże się , że guz rośnie , pfuj , pfuj...
Helenko kochana , cieszę się , że jesteś u dzieci i dziękuję Ci , że nawet z Włoch dałaś znać .
Krysiu , fachowca nie ma , remont robi sam pan zza ściany , nie wiem ile to potrwa bo jednocześnie siostrze swojej pomaga w remontach na wsi . Teraz też pojechał .
Działkę jednak sprzedałaś ale nie dziwię się choć troszkę żal , ja miałam najwyżej ogródek a teraz tylko balkon gdzie rosną jakieś zioła , pomidorki koktajlowe choć były i ogórki .
Poczekam jeszcze na wieści od Janka , Danusi a może jeszcze ktoś zajrzy ? .
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i spróbuję zamieścić piosenkę , zwłaszcza dla Hani , buziaczki
https://youtu.be/X2yplzUF1y8
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12254  
Nieprzeczytane 24-09-2022, 21:14
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 120
Domyślnie

P.s. między innymi tę piosenkę śpiewałam na karaoke gdy byłam w Wieńcu Zdroju , piękna .
Kocham muzykę a bardziej śpiew... wspominam wtedy swoje młode lata... buziaczki .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12255  
Nieprzeczytane 24-09-2022, 21:32
hania.m's Avatar
hania.m hania.m jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 8 487
OK dziękuje

dziękuje Dancia, że
"nie jestem sama"
bardzo lubię Seweryna piosenki.
Jeszcze co do Krakowa- nie służy mi on,tzn chyba klimat
kilka razy byłam i zawsze mnie niemiłosiernie głowa tam boli i nic nie pomaga, wtedy też tak miałam
bóle głowy od młodości mnie nie opuszczają..
Dancia napisz jak będziesz miała wynik, trzymam kciuki
musi być dobry wynik

po tylu latach nie pisania nic nie umiem wstawić tu żadnej fotki
__________________


"Nie poddawaj się bezwolnie nieubłaganemu losowi.
W pełni wykorzystaj czas, który będzie Ci jeszcze dany przeżyć"
-Jan Paweł II-



Odpowiedź z Cytowaniem
  #12256  
Nieprzeczytane 24-09-2022, 22:23
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 120
Domyślnie Dziękuję Haniu

Haniu , może w Krakowie ciśnienie Ci skacze ? Bo ja od jakiegoś czasu też wolę niziny , ciśnienie normuje się choć mieszkam na nizinach to u siebie różnie z tym bywa .
Nie jesteś sama bo masz koleżanki , masz tu nas i ta piosenka wydala mi się odpowiednia , zawsze możesz pogadać a ja na pewno zrozumiem .
Kiedyś też umiałam wstawiać obrazki , zdjęcia tu , na KSC ale zapomniałam , niestety i muszę uczyć się od nowa metodą prób i błędów .
Kiedyś w tym bardzo mi pomógł nasz Janek i Franio ale niestety , mają swoje problemy i próbuję sama . A jeśli nie dam rady to też świat nie zawali się .
A tak w ogóle to szkoda , ze mało osób tu udziela się , zauważyłam też , że z KSC odeszło mnóstwo ludków , z wieloma osobami straciłam kontakt.. życie .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12257  
Nieprzeczytane 25-09-2022, 10:01
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam wszystkich i pozdrawiam internet w miejscu gdzie jestem jest bardzo słaby.Dziś w nocy bardzo padało.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12258  
Nieprzeczytane 25-09-2022, 10:16
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Cześć!Jeszcze czekam na wynik.Gastroentorolog zapisał mi tabletki łagodzące jelita.W składzie są wszystkie zioła:rumianek, prawoślaz,zeolit i aloes.Nie zaszkodzi a zioła osobno pić to kłopot.
Jeszcze tydzień i będą wyniki hist.pat.
W moim mieszkaniu mam stare okna Plastikowe i do nich nie ma uszczelek. Muszę wymienić całe okno na razie jedno.
Na pocieszenie dziś na 17.00 idę z seniorami z "przedszkola" na koncert rodziny Kaczmarek. Będzie to uczta duchowa! Oni pięknie śpiewają.
Należę do Domu Dziennego Pobytu i nawet fajnie tam jest. Tylko dyżury trochę wykańczają bo we 3 osoby musimy ugotować dla 20 osób. Śniadania i desery też są ale to nie problem. Płacimy za to według dochodów.
Dziwne to że ja,opiekunka osób niepełnosprawnych sama teraz potrzebuję pomocy? Najgorsze jest to,z wypada mi wszystko z rok lewej i jak wlewam coś do szlaki to leje trochę poza.No cóż,płynęłam się w latach! Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12259  
Nieprzeczytane 25-09-2022, 15:58
hania.m's Avatar
hania.m hania.m jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 8 487
Domyślnie

tak Dancia w klimacie górskim nie przebywam(staram się)że względu na b.wysokie ciśnienie
teraz od 3 lat nigdzie nie byłam bo pandemia, a teraz nie mogę zostawić męża, rezygnuje z sanatoriów które mi daje onkologia na duży obrzęk limfatyczny ręki, bo zatrzymała się limfa z braku węzłów
mam jeszcze pieska yorczka i dodatkowy obowiązek,chociaż jest kochany..
Brakuje mi wyjazdu bardzo,szczególnie pobytu w moim kochanym Kołobrzegu, gdzie od lat najlepiej się czuję i zdobywam siły i energię,
mamy spotkania też w Kołobrzegu,właśnie teraz są dziewczyny, jest nam tam super, bardzo serdeczna atmosfera, wsparcie,
zabawa,wykłady specjalistów, można zmienić wizaż, fryzurkę,
integracja w pełni
a wszystko po to abyśmy po tych przejściach miały odskocznię od rzeczywistości
żałuję że nie mogłam
znów pojechać...
teraz 1.10. mamy coroczną mszę dziękczynną za dar życia, na Jasnej Górze,
dla amazonek,
byłam kilkanaście razy
teraz nie mogę..
takie życie, ono nam pisze scenariusz

ps.nie umiem jednak zdjęć wstawiać,nawet avatara nie umiem zmienić...buuu a tyle rzeczy tu umiałam
może ktoś podpowie ..
__________________


"Nie poddawaj się bezwolnie nieubłaganemu losowi.
W pełni wykorzystaj czas, który będzie Ci jeszcze dany przeżyć"
-Jan Paweł II-




Ostatnio edytowane przez hania.m : 25-09-2022 o 16:10.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12260  
Nieprzeczytane 25-09-2022, 17:10
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 750
Domyślnie

"...nie umiem jednak zdjęć wstawiać,nawet avatara nie umiem zmienić...buuu a tyle rzeczy tu umiałam
może ktoś podpowie ..."

Na pewno Haniu Ci podpowiem. U mnie masz jak w banku.
Czemu tak ogródkami do mnie..., hę..

P.S.
Danci także
.
__________________
Janek

Ostatnio edytowane przez Stefan : 26-09-2022 o 11:55.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 22:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 09:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 19:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 22:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 15:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:10.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.